18 עיצובי סקיצות הקעקועים הטובים ביותר לגברים ולנשים

בקיץ הראשון שהחלטת לבחור בשרבט קטן על פרק כף היד השמאלית שלך, הלכת לאיבוד לגמרי, די מפונקת לבחירות. כשעשית את דרכך למכון הקעקועים חברך הבטיח לך שיהיו להם עיצובים רבים לבחירתך. מספיק נכון למה שהוא אמר, ראית את כל הקיר של הטרקלין מקושט בשרטוטים מחוספסים בעבודת יד המתארים רעיונות מפוארים המוטבעים על פיסות נייר מפורר..

סקיצות קעקועים

אלה נקראים סקיצות, הצעד הראשון לקעקוע נהדר. זוהי סקיצת הקעקוע המאפשרת ליצירתיות שלך להתפרע, כאשר אתה מצייר את הרעיונות שבחרת לאמנות אחת גדולה שהופכת מאוחר יותר לקעקוע יפהפה, תענוג מופקע. לכן במאמר זה היום נבחן כמה מהעיצובים המדהימים שעשויים למשוך את העיניים שלך, משהו שתוכל להוסיף גם יצירה משלך לפני שתדביק אותו לצמיתות על העור שלך.

סקיצות הקעקועים הטובות ביותר:

להלן רישומי הקעקועים הטובים ביותר כדלקמן.

1. קעקוע הסקיצות של גרנד טאורי:

קעקוע סקיצה של גרנד טאורי

דימוי פשוט עוצמתי של שור או שור עז, סוג זה של רישומי קעקועים יכול להיות קשור לשמש של האדם, בתנאי אם אתה נופל תחת הקטגוריה של מזל שור. ורד מחבק את קצה אומנות הקעקוע כאשר ראש השור מונח על צרור פרחים, עלים וגפנים, מרפד את הראש מכל הצדדים.

2. סקיצות קעקוע יופי מופשטות:

סקיצות קעקוע יופי מופשטות

דימויים מופשטים כאלה מושכים מיד תשומת לב כשאתה מנסה לספר את הסיפור שלך באמצעות דימוי של פנים נשיות מעוטרות מופשטות. בין אם זה בגוונים שחורים או בצבעים עזים, החיים האלה כמו סקיצה של הפנים נראים עמוק בתוך הנשמה שלך כאשר הערעור המופשט נראה בבירור חרוט על פניה. זהו קעקוע סקיצה פופולרי.

3. סקיצות ראשי הקעקועים הראשיים:

סקיצות ראשי הקעקועים הראשיים

אם חוזרים אל האינקה או לשבטים הקדומים, ראש המנהלת לאחר מותם ייקבר כשהציוד על הראש, כאות לכבוד. מתוך הרעיון הזה בדיוק עולה שמלת הראש היפה הזו המוצגת על מבנה שלד המתאר כוח אפילו לאחר החיים. העיצוב המורכב של ציוד הראש הנוצה העדין אכן מופלא.

4. סקיצות קעקוע בזמן ללא גבולות:

סקיצות קעקוע ללא גבולות

הפעם סקיצת הקעקועים בצבע, המשקפת את בהירות הפרח התאוותני כששושנת התוססת בפריחה אדומה כאשר כל צעד מתרחק מהזמן. שעון כיס וינטאג ‘בקצה המעוטר בענפים וציפורים משמש כקו סיפור נחמד לזמן ולהתמודדות איתו.

5. קעקוע סקיצה של כל הרואים עיניים:

קעקוע כל סקיצות העיניים הרואות

עיצוב זה הוא למעשה בהשראת עין ההשגחה סימן המתאר את העין הרואה של אל הכלול בתוך משולש. הוא מייצג את עין האלוהים השומרת על כולנו ובשרטוט הקעקועים הזה נעשה אלתור קטן כדי ליצור את המשולש בעזרת יד אדם. זהו קעקוע הסקיצה הטוב ביותר.

6. בין סקיצות הקעקועים הלכו:

בין סקיצות הקעקועים הלכו

גולגולות תמיד היו אומנות מועדפת בהשראת קעקועים אשר מייצגת בעצם נצחיות או כוח אפילו בכישלון. מחיה את חייו לאחר מותו, הגולגולת כאן מעוטרת בצווארונים, תליונים, ורדים, צלבים ופרפר בחלקו העליון המתאר את חוסר התנועה או החיים..

7. סקיצות הקעקוע של זאב מלכותי:

סקיצות קעקוע של זאב מלכותי

הזאב הבלתי ניתן ללחימה, החזק והמלכותי תמיד עורר השראה לא מעט רעיונות קעקועים וכמו שמעולם לא היה לנו כאן את הקעקוע המושלם המתאר את היצור האכזרי כשהגוון של הקעקוע מעביר את המיקוד שלו מהדמות הראשית אל מחוץ למיטה של ​​דפוסי פרחים..

8. סקיצות הקעקוע הגדולות שלך:

נהלו את סקיצות הקעקועים שלכם

זוויות הן קעקועים נוספים לתרחיש נפוץ. לעתים קרובות בקעקוע זווית, הדגש ניתן רבות על הכנפיים המתארות את יופיה ועוצמתה. זהו קעקוע סקיצה טוב לגברים.

9. סקיצות קעקוע ייחודיות לחלוטין:

סקיצות קעקוע ייחודיות לחלוטין

לפניכם אומנות קעקועים שונה בתכלית משאר הקהל. סקיצת הקעקועים כאן מציירת דיונון ובו המחושים הסבוכים שלו חלודים בשרטוט צל כבד שנראה פשוט משגע.

עיצוב קעקועים בסגנון סקיצה:

קעקועים בסגנון סקיצה הם בעלי מראה שונה. זה נראה כמו “סקיצות” ראשונות שנעשו על ידי אמן לפני השלמת יצירת המופת שלו. יש לו את הקווים האלה שלא באמת נחוצים להשלמת תמונה אך עדיין נמצאים שם מכיוון שרק חלק מהם היה שימושי להשלמת הציור. ובכן, סקיצות קעקועים אינן נפוצות נכון לעכשיו אך הן צוברות תאוצה בהדרגה.

10. מערכון קעקוע בסגנון יין יאנג:

סקיצת קעקוע בסגנון יין יאנג

זהו קעקוע המראה כי קיים טוב ורע בכולם. האמן בתמונה שילב את הדרקון וחד הקרן. זהו ללא ספק אחד הרעיונות המגניבים של סקיצות קעקועים. זה מראה את ניצחון הטוב על הרוע.

11. סקיצה קעקוע חזרה להשוויץ:

חזרה שרטוט קעקוע

תכונה נוספת של סגנון קעקוע סקיצות היא הקווים הגיאומטריים והם נראים די ייחודיים מכיוון שזה מרגיש כאילו התמונה יוצאת מהקווים האלה. זה נראה טוב להפליא על הגב. באופן כללי אנשים מעדיפים שיהיה להם קעקוע כנף מאחור כשהם מתארים את חופש המחשבה שלהם.

12. מערכון קעקוע הפתעה זוגי:

מערכון קעקוע הפתעה זוגי

עיצובים של קעקוע סקיצות יהיו חסרי תועלת לחלוטין אם אין קעקועים זוגיים. הזוגות בימים אלה יכולים להגיע רחוק מבחינת הבעת אהבתם לאוהביהם. קעקועים זוגיים מגניבים מאוד והם מתארים את האהבה, המחויבות והמסירות שלך לאהובך.

13. ציור קעקוע מעופף:

ציור קעקוע מעופף

אחד הרעיונות המועדפים ביותר על סקיצות קעקועים לנערות הם קעקועי הציפורים. ציפורים מסמלות תקווה וחופש והתגברות על קשיים. הם יכולים גם להתכוון לאושר, אהבה, חיים ועוד הרבה לאנשים רבים ושונים.

14. זרוע קעקוע מיוחדת של זרוע:

זרוע קעקוע מיוחדת לזרוע

סקיצות קעקועים לזרוע לגברים זוכות להבלטה בכל רחבי העולם. קעקועים שהונחו על זרועותיך מציגים את נכונותך להתאים שינויים כמו גם את רמת המחויבות שלך. נסה איזו תבנית קליטה כדי למשוך תשומת לב.

15. סקיצה קעקוע בדוגמת קריקטורה:

סקיצה לקעקוע בדוגמת קריקטורה

וריאציה נוספת של קעקוע סקיצות היא הקעקועים בסגנון קריקטורה. הם נערצים על ידי צעירים וילדים כאחד. קעקועים אלה זקוקים ליצירתיות רבה וגם יד מנוסה מאוד ליצירת כזו.

16. קעקוע סקיצה של ציור בעיפרון:

קעקוע סקיצה של ציור בעיפרון

כפי שהשם מרמז, סקיצות הקעקועים נראות כמו ציור לא גמור. אתה יכול למצוא גלריה סקיצות קעקועים באינטרנט וגם אמן הקעקועים שלך יכול להציע לך כמה עיצובים. סקיצת הקעקועים הלא גמורה לא נראית שלמה, אלא חוסר השלמות הזו הופכת אותה לייחודית יותר.

17. מערכון קעקוע של בעלי חיים:

מערכון קעקוע של בעלי חיים

לסקיצות עיצוב קעקועים יש וריאציה נוספת ועיצוב נפוץ הוא קעקוע החיות. קעקועים אלה מסמלים כוח ועוצמה. עיצובי הקעקועים של בעלי חיים נפוצים הם חתולים, כלבים, אריות ודולפינים. קעקועים של בעלי חיים כשהם מעורבים בקעקועי סקיצות משאירים השפעה רבה והם נראים מהממים. אתה יכול לבדוק את הקישור ולראות בעצמך.

18. מערכון קעקוע בסגנון מלאך:

מערכון קעקוע בסגנון מלאך

סגנון קעקוע סקיצה נפוץ נוסף הוא קעקוע בסגנון המלאך. הם נושאים משמעות עמוקה כיוון שלובשי אותם ידועים כבעלי רוחניות ודתיות מאוד. מלאכים ידועים בשם “שליחי אלוהים”. כמו כן הם יפים ונאמר כי ישנם מלאכי שומר על כל אדם המנחה אותם ומגן עליהם מפני הרוע.

סקיצות הקעקועים המגניבות האלה צוברות בולטות ואנשים גם בימים אלה פתוחים לאמץ קעקועים חדשים עכשיו. למרות שקעקועי סקיצה אלה דורשים הרבה עבודה וחלקם אף משתמשים בהם כדי לכסות את הקעקועים הקודמים.