15 עיצובים קעקועים סמוראים בעלי משמעות לגברים

הסמוראים הם מחלקה של לוחמים ממושמעים ומאומנים היטב המצטיינים באמנויות הלחימה. הם אחד מגדולי החיילים הטובים ביותר שראה העולם אי פעם. מלבד כישורי חרב וכישורי לחימה, הסמוראים נעשו גם בני אדם רגישים במיוחד על ידי הקניית השכלה יסודית באמנות ושירה. כך היו הסמוראים שילוב של מיטב הלוחם והאמן. לאורך השנים תדמיתו של הסמוראי זכתה לתהילה על ידי התקשורת, בין אם זה בספרים או בסרטים. היום אנחנו כאן כדי לדבר על עיצובים של קעקועים סמוראים שיעזרו להפגין אהבה וחיבה כלפיהם.

עיצובים קעקועים סמוראים לגברים

הסאמורים אינם אלא הלוחמים היפנים הקדמונים שהקדישו את חייהם להגנה על הילידים. הם מסמלים כבוד, אצילות, אומץ לב, גבריות, כוח וכו ‘. עיצוב קעקוע סמוראי זה לא רק לנשים על ידי היפנים, אלא כיום אפילו הופך למפורסם במדינות אסיה אחרות, כמו גם באנגליה ובאמריקה. אז קבלו את אחד הסמוראים האופנתיים על גופכם ותרגישו גאים ותנו כבוד וכבוד ללוחמים היפנים שוויתרו על חייהם.

לוחם עיצובים קעקועים סמוראים סיניים ויפנים:

כיום הסמוראים הם חלק עיקרי מעולם הקעקועים. העוצמה והעוצמה שמסמלים אותם אין כמותם. להלן 15 עיצובים הקעקועים הסמוראים הטובים ביותר יחד עם תמונות ומשמעויות לגברים ולנשים כאחד.

1. גב סמוראי על קעקוע סוס:

גב סמוראי על קעקוע סוסים

סביר יותר שקעקועי לוחם סמוראים מסוג זה יבוצעו על ידי החיילים בקו החזית. הסוס כאן מסמל את המהירות והעוצמה ואילו הסמוראים בחרב מצביעים על תחילתה של מלחמה. תמונת קעקוע סמוראים זו גם מראה את כוחו של הלוחם להשיג ניצחון ולהביס את הרוע. הצבע הכהה המשמש בקעקוע נותן אפקט נפלא עם הצללים האפורים. קעקוע סמוראי זה נעשה בעיקר על הגב כדי לתת ראייה נכונה.

2. סמוראי הגולגולת עם קעקוע נשר:

סמוראי הגולגולת עם קעקוע נשר

תמונת קעקוע סמוראי זו כוללת נשר וסמוראי עם ראש גולגולת וכן גולגלות סביבו. הנשר הוא סמל לניצחון, וגולגולת מייצגת מוות. כך קעקוע זה מייצג ניצחון לאחר המוות. קעקוע זה נותן מבט קטן על העולם לאחר המוות. קעקוע זה גם מראה את ניצחון הטוב על הרוע. הגוון הכחול -כהה הקל נותן השפעה רבה יותר לתמונה המציגה גיהנום. הוא גם נותן כבוד ללוחמים שאיבדו את חייהם למען הילידים.

3. קעקוע סמוראי עם שמש והר פוג’י:

קעקוע סמוראי עם שמש והר פוג'י

בדיוק כפי שהסמוראי מייצג גאווה וכבוד, השמש והר פוג’י הם שני המרכיבים האדוקים של התרבות היפנית. מכאן שקעקוע הסמוראים היפני הזה נחשב ליצירת אומנות קדושה. השמש שמציצה מהר ההר פוג’י מוסיפה משיכה ייחודית לקעקוע הזה. שילוב הצבעים המשמש בקעקוע מושך גם את חובבי הקעקועים הצבעוניים. קעקוע זה לא רק כבש את ליבם של היפנים, אלא הוא נצפה גם ברחבי העולם.

4. קעקוע הסמוראים הקאנג’י היפני המסורתי על הזרוע:

קעקוע סמוראי קנג'י יפני על הזרוע

סוג זה של קעקוע סמוראי קאנג’י נושא איתם גאווה רבה יותר. הדמויות הקאנג’יות נושאות מילה אחת המתארת ​​מה מסמל הקעקוע הסמוראי. שניהם מייצגים יחד את העקרונות שלהם ומכאן שהם משמעותיים יותר. דמויות הקאנג’י מציינות את מאפייני הסמוראים כגון גאווה, כבוד, כוח, כבוד וכו ‘הסמוראים הנ”ל עם דמות חרב וקנג’י הם אחד מהם. שילוב הצבעים לוקח את הקעקוע לרמה אחרת.

5. הגנה על קעקוע הסמוראים:

הגנה על קעקוע סמוראי

יצירת מופת זו מושכת אליה גם את האנשים הלא-יפנים. קעקוע הסמוראים הזה מסמל כאן הגנה ומצביע על אווירה באותה תקופה. קעקוע זה מקבל ראייה ברורה על השרוולים או הגב. שילובי הצבעים השונים בהם נעשה שימוש יהפכו את הקעקוע הזה לאטרקטיבי ביותר. סמוראי בעל פנים גולגולת מסמל את כוחו ועוצמתו של סמוראי להילחם נגד הרוע. מכאן שקעקוע הסמוראים הזה מייצג את הסיבה האמיתית מדוע הם נחשבים לאדוקים.

6. קעקוע גוף מלא של סמוראים אדומים:

סמוראי עם קעקוע פנים אדומות

חייל סמוראי עם פרצוף מתפרץ באדום חושף כעס או זעם רותח. אין ספק שמדובר בדימוי מפחיד ומוצלח להדוף מבטים לא רצויים. הפנים האדומות של קעקוע הסמוראים מעידות על כעס. קעקוע זה מבוצע על ידי אנשים הכועסים בקלות רבה. הגוון האפור בצד הקעקוע מעיד על סמוראים זועמים מאוד. בסמוראי הזה יש גם מראה של מלך שבטי. החלק האחורי הוא מקום מושלם להתהדר בעיצובי קעקוע סמוראים מסוג זה.

7. קעקוע פנים של סמוראים עם ידיים וחרב חרב:

פרצוף סמוראי עם יד חרב ודם

פרצוף סמוראי כפוף שמטפטף בדם בידיו של חרב חושף את התבוסה שעומדת בפני סמוראי כשהוא מבין כמה בני האדם הרסה בכוחו. זוהי תמונה מצמררת ויוצרת קעקוע מצוין. קעקוע זה מסמל גם את ניצחונו של לוחם לאחר שנפצע קשה בדם. הגוונים המשמשים בקעקוע הופכים אותו לחיים יותר. קעקוע זה מתבצע בעיקר על ידי החיילים והלוחמים.

8. קעקוע דרקון וסמוראי יפני:

קעקוע דרקון וסמוראי יפני

דרקון יפני עם לוחם סמוראים הוא עיצוב קעקועים מצוין. זה מחמיר את עוצמת המסר שמציג הקעקוע. זהו אחד השילובים הטובים ביותר של רעיון קעקועי דרקון וסמוראי המעיד על אומץ וכוח, ולוחם הסמוראים הצביע על אותו הדבר. לפיכך יצירת מופת זו היא שילוב יפהפה של מלחמה עזה וניצחון שהושגו בה.

9. קעקועי לוחם סמוראים עם נוסח קנג’י:

לוחם סמוראים עם ניסוח קנג'י

לוחם סמוראים עם מסר בצורת הכתיבה היפנית, כלומר הקאנג’י, הוא דימוי מצוין שאפשר לשים עליו עיניים. הקעקוע נראה הכי טוב על שרירי הזרועות שלך. פירוט הלוחם הופך את הקעקוע למסובך אם כי מעודן יותר. זו תמונה מצוינת כמו כל ציור של הסמוראים אי פעם.

10. עיצוב קעקוע גולגולת סמוראי עם קסדה:

עיצוב קעקוע גולגולת סמוראי עם קסדה

זהו שילוב ייחודי של פאנקיות עם ההיסטוריה הרצינית של הסמוראים. גולגולת בלבוש סמוראי טיפוסי נראית מגניבה ומעבירה גם את המסר של כוח ועוצמה! הגולגולת מעידה על מוות וסכנה. מכאן שקעקוע זה פירושו מנצח מלחמה מסוכן. השמש היפה באדום נותנת אפקט נפלא לקעקוע. סוג זה של גולגולת עם קעקועים סמוראים מייצגים את האומץ ואת ספינת הלוחם.

11. עיצובים קעקועים סמוראים עם חצי שרוול לגברים:

עיצובים קעקועים סמוראים עם חצי שרוול לגברים

חייל סמוראי בפעולה מציג תמונה עוצרת לב. תארו לעצמכם דימוי כזה על שרירי הזרועות שלכם. אתה יכול להוסיף אבק מעופף ברוח או בדם או קישוטים אחרים כאלה מעלים את הלוחם. עיצוב זה מציג את הסמוראי במיטבו וחושף את כל המיומנות והמצוינות שלו. לכן היא בחירה מצוינת אם אתה מחפש קעקוע שמדבר עבורך.

12. סמוראי בקאנג’י אותיות קעקוע מאחור:

סמוראי בקאנג'י אותיות קעקוע מאחור

‘קנג’י’ הוא השם שניתן לאותיות המשמשות את היפנים לתקשר. קעקוע סמוראי מצוין הוא לקבל את סמל הקאנג’י לסמוראי כקעקוע שלך. זה נראה מסתורי וחידתי מכיוון שרוב האנשים בוהים בו לא יכולים להבין למה הוא מייצג. אך יחד עם זאת זה נותן לך את האומץ שקיווית שזה יתן לך.

13. קבוצת קעקועים של סמוראים ברגל:

קבוצת קעקועים של סמוראים ברגל

קעקוע לוחמי הסמוראים הזה צובר פופולריות מכיוון שהוא מראה לוחמים שונים בכל פעם במהלך מצב המלחמה. המחוות השונות שנעשו על פני הסמוראים מעידות על הסיטואציות הקשות איתן התמודדו במהלך המלחמה. הוא נתפס גם כדיוקן של הלוחמים המפורסמים השונים של התרבות היפנית. השימוש בצבעים שונים הופך אותו לביצוע אטרקטיבי יותר.

14. עיצוב קעקוע פנים של סמוראים:

עיצוב קעקוע פנים של סמוראים

קעקוע רק עם הפנים של הסמוראים מספיק גם כדי להביע את האומץ והאלימות שמגלם סמוראי. הבעת הפנים היא המרכיב המרכזי ויש לבחור אותו בצורה מושכלת. הביטוי הוא זה שגורם לקעקוע כולו לדבר. אז אתה יכול לבחור אחד אגרסיבי, אם אתה הולך על מבט אלים, או לקבל מבט שליו אם אתה רוצה לתאר את החוכמה של הסמוראים..

15. עיצוב קעקוע פנים לוחם סמוראי עם עיניים מבריקות:

עיצוב קעקוע פנים לוחם סמוראי עם עיניים מבריקות

כל היופי של עיצוב זה טמון ביופי העיניים שאתה רואה דרך מסכה. העיצוב הוא סמוראי פשוט, לבוש בשריון שלו ורק עיניו מציצות החוצה בקסדה. הרגש בעיניים מבטא את כל מה שהסמוראי נועד. זהו אחד מקעקעי הסמוראים הטובים ביותר לתמיד שאוהבים להתהדר בקעקועים נועזים.

הקעקועים שהוזכרו לעיל הם הקעקועים המפורסמים בקטגוריית עיצובי הקעקועים של סמוראים. קעקועי סמוראים אלה מבוצעים באופן נרחב על ידי בני הנוער, הלוחמים והחיילים כדי להביע את כוחם.