15 עיצובים הטובים ביותר לקעקוע גיטרה עם משמעויות לבנות ובנים

גיטרות בדרך כלל שייכות לעולם המוזיקה. לפיכך, עיצובים של קעקוע גיטרה הם לעתים קרובות יותר מאשר רק ייצוג של אהבתו הבלתי מתה של הפרט למוסיקה. לפעמים אנשים עושים קעקועי גיטרה כדי לתת כבוד לאיזה מוזיקאי או גיטריסט שמת. לדוגמה, לאנשים רבים עדיין יש קעקועי גיטרה להביע את צערם על מותו של אלביס פרסלי! באופן מסורתי ישנם שני סוגים של גיטרות – הגיטרה האקוסטית והגיטרה החשמלית. הגיטרה החשמלית קיימת במספר צורות וצבעים שונים. הגיטרה האקוסטית הטיפוסית נראית אותו דבר, אם כי יש לה וריאציות בצבע ובגודל. הגיטרה האקוסטית היא כלי למוזיקה עממית, קאנטרית או קלאסית ואילו הגיטרה החשמלית מוצאת שימוש בעולם הרוק של המוזיקה.

עיצובים קעקוע גיטרה עם משמעויות

אנשים מקבלים אחד מהשניים בקעקוע שלהם. יחד עם גיטרה, אנשים כוללים עוד כמה קישוטים לה שמשמעותם היא אם לא יותר. הם מוסיפים פרחים, גולגלות, לבבות, סמלי מוזיקה וכן הלאה. כל העיצובים המשלימים הללו לא רק גורמים לקעקוע להראות אטרקטיבי יותר, אלא גם מעניק תחושת משמעות חריפה יותר לקעקוע.

סוגים שונים של עיצובים קעקוע גיטרה:

אומרים שגיטרה היא כלי הנגינה האהוב ביותר על בני הנוער כיום. קעקועי הגיטרה הופכים לאופנתיים בעיצובים השונים שלה.

1. קעקוע ראש גיטרה מתחת לצוואר:

קעקוע ראש גיטרה מתחת לצוואר

זוהי אחת מיצירות המופת הפופולריות למדי בקרב הבנות שאוהבות לשמוע ולנגן בגיטרה. סוג זה של קעקועי גיטרה לנערות נותן מראה קלאסי ללובשת. זה לא רק מראה את אהבתו ומסירותו של הלובש נותן הצהרה אופנתית לצופים. קעקועים כאלה כשהם נמשכים על ידי אנשי מקצוע נותנים נגיעה של מידאס לקעקוע. גבולות הגפן היפים שסביב ראש הגיטרה נותנים לה מבט על דור שנות ה -60.

2. עיצוב קעקוע הגיטרה הבוער על הזרוע:

עיצוב קעקוע גיטרה בוער על הזרוע

סוג זה של עיצובי קעקוע גיטרה הופך לאופנתי בקרב האופנוענים שאוהבים מוזיקה. הגיטרה ניתנת לאפקט בוער על ידי הצגת להבות שיוצאות ממנה. הקעקוע הצבעוני הזה נראה נפלא עם הלהבות האדומות. ניתן להדביק את הגיטרה הצבעונית השונה על הכתף, פרק כף היד, הגב והמותניים. בנים גם מקבלים את זה בדיו ליד החזה. קעקוע זה גם מבטא את אהבתו ותשוקתו של מוסיקה ומוזיקת ​​גיטרה במיוחד. קעקוע זה נוח בקרב בני הנוער במכללות.

3. גיטרה עם קעקוע כנפיים:

גיטרה עם קעקוע כנפיים

אנשים רבים מאמינים שמוזיקה היא החבר הטוב ביותר שלהם, התאום הנפש שלהם, הסיכוי שלהם לגאולה. מוזיקה היא הכל עבור אנשים מסוימים. עבור אנשים אלה המוזיקה היא כמו המלאך השומר שלהם שנשלח לכדור הארץ רק בשביל הצלתם. לפיכך, גיטרה עם כנפיים מוזרה, לא מפוארת עבורם. זוהי למעשה תמונה מדויקת של רגשותיהם! עבור חלק, כנפי מלאך עם מוזיקה מציגות גם את אהבת יקיריהן למוזיקה. קעקוע זה יכול להיות גם הקדשה לאוהב מוזיקה כלשהו שניגן בגיטרה ונפטר.

4. קעקוע מסור עם גיטרה:

קעקוע מסור עם גיטרה

סוג זה של עיצובים לקעקוע גיטרה יכול להיקרא גם כעיצוב או מתנה לקעקוע. קעקועי גיטרה כאלה לילדות נשאים מאוד על הידיים או הגב. העיצוב הפרחוני לצד הגיטרה בגוונים בצבע אפור מעניק לו מראה נפלא. הקעקוע גם מראה את האהבה כלפי אביך. קעקועים כאלה יכולים להיות גם דיו עבור אבות שאוהבים לנגן בגיטרה ולשנן את אותם רגעים שהם שיתפו בנגינה בגיטרה.

5. גיטרה עם תווים ומילים מוזיקליות:

גיטרה עם תווים ומילים מוזיקליות

גיטרה עם סימני מוזיקה ומילים היא אחד העיצובים האופייניים ביותר. זה נראה טוב והמילים שאתה בוחר עוזרות להפוך את משמעות הקעקוע שלך לבהירה יותר. אתה יכול לבחור לסובב פס של מוזיקת ​​בר סביב הגיטרה שלך או פשוט להוסיף את הסמלים והמילים סביבו באופן אקראי. יש אנשים שמקבלים כמה שורות של שיר או שורות מפורסמות משירי פוסטים נהדרים שהוטו סביב הגיטרה. סוג הגופנים השונים ששימשו לו כדי לתת לו אפקט נפלא.

6. קעקוע מנגן גיטרה על יד ימין:

קעקוע מנגן גיטרה על יד ימין

גיטרה עם גולגולת היא מראה גותי בדרך כלל. זה נראה מגניב ואין לו שום משמעות מיוחדת מלבד הבעת האהבה הקיצונית של מוזיקת ​​הרוק. גולגולת מנגנת גיטרה פשוט נראית רעיון מגניב. זה גם מראה שאפילו לאחר המוות האדם הלובש קעקוע כזה יישאר מחובר למוזיקה.

7. קעקוע גיטרה ופרחים לילדות:

קעקוע גיטרה ופרחים לילדות

בנות ובנים בוחרות קעקועי גיטרה. עם זאת, בנות נוטות להפוך את הקעקוע שלה לייחודי יותר על ידי הוספת קישוטים אחרים שהבנים לא טורחים איתם. פרחים הם דוגמה אחת כזו. דפוסי פרחים סביב הגיטרה הופכים את הקעקוע ליפה יותר ונשי. זה הופך את זה לרומנטי באופן מוזר.

8. קעקוע גיטרה לאחור מלא:

קעקוע גיטרה לאחור

סוג זה של קעקוע שונה מאוד מהעיצוב האופייני שאתה מקבל על הידיים או הרגליים. אתה יכול לקבל את זה לאורך כל הגב שלך. זה הופך את הצוואר ואת עמוד השדרה לצוואר הגיטרה כשהבסיס שלה מסתיים בגב התחתון. בעיקרון, זה גורם לגב שלך להיראות כמו גיטרה מגניבה.

9. קעקוע ראש גיטרה של גיבסון:

קעקוע ראש גיטרה של גיבסון

גיבסון הוא אחד המותגים המפורסמים ביותר לגיטרות. גיטריסטים לרוב מקעקעים על גיטרות גיבסון על אמותיהם. קעקוע כזה נושאים חובבי הגיטרה שאוהבים לשאת גיטרה של מותג ספציפי בלבד.

10. שלד רוק סטאר עם קעקוע גיטרה:

שלד רוק סטאר עם קעקוע גיטרה

הקעקוע הזה נראה ממש מגניב כשהוא נלבש על הגב או הזרוע. סוג זה של קעקוע גיטרה לבחורים הפך לאופנתי יותר בקרב כוכבי הרוק. שלד מסמל אדם מת. וגיטרה מייצגת מוזיקה ואהבה. אז הקעקוע הזה יכול לשאת כמחווה למישהו שאוהב מוזיקה, במיוחד גיטרה. סוג זה של קעקוע גם מראה את האהבה העמוקה של הלובש כלפי מוזיקה. קעקוע זה מראה את חיבתו שלו כלפי מוזיקה או גיטרה.

11. קעקוע שבטי גיטרה על הגב לגברים:

קעקוע שבטי גיטרה על הגב לגבר

לעתים קרובות גם קעקועים לגיטרה נבחרים על ידי כוכבי רוק. מבחינתם, הוא מסמל את אהבתם למוזיקה אך הוא גם תוספת למראה הרוק שלהם. קעקועי גיטרה שבטית הם בחירות מצוינות עבורם. קעקועים מסוג גיטרה מסוג זה עשויים מצורות גיאומטריות המעניקות להם מגע ייחודי. השילוב הכחול והשחור מעניק לו אפקט נפלא.

12. עיצוב קעקוע גיטרה קלטית:

עיצוב קעקוע גיטרה גיטרית

עיצובים של קעקוע גיטרה מקבלים השראה רבה מעיצובי הקעקוע של גיטרה שבטית. קעקוע זה נוצר עם צורות קעקוע סלטיות שונות. המעוקל המעוצב מעניק לו מראה נפלא. קעקועים מסוג זה מעניקים אפקט נפלא אם מציירים בדיו צבעוניים, אך הם בדיו גבוהה בצבע שחור כהה. הם בדרך כלל בדיו על פרק כף היד, היד, הכתף והרגל. בנות נושאות קעקוע כזה על מותן כדי להעניק לו מראה רומנטי.

13. קעקוע עץ גיטרה של חיים:

קעקוע עץ גיטרה של חיים

עץ גיטרה הוא רעיון ייחודי! הוא מסמל עד כמה נשמת האדם מושרשת עמוק במוזיקה שלו. זה מראה שברגע שהמוזיקה מתחילה לצמוח עליך אין להיפטר ממנה ויותר מכל זה נראה מגניב ביותר! קעקוע כזה מבוצע גם על ידי זמרים שמשפחותיהם העניקו זמרים נוספים לקהל בכל דור.

14. קעקוע צללית גיטרה שחורה פשוטה על הקרסול:

קעקוע צללית גיטרה שחורה פשוטה

לפעמים אנשים בוחרים בקעקועי גיטרה למרות שהם לא מנגנים. אנשים אלה בוחרים בקעקוע הגיטרה רק לסמל את אהבתם להאזין למוזיקת ​​גיטרה. צללית גיטרה שחורה פשוטה מושלמת עבורם. הם יכולים להפוך אותו קטן או גדול. בנות מקבלות אותן לעתים קרובות בחלק הפנימי של פרק כף היד או על הקרסול. זה לא נראה כהה אבל חמוד להפתיע.

15. עיצוב קעקוע גיטרה צבעוני:

עיצוב קעקוע גיטרה צבעוני

זהו אחד הקעקועים היפים ביותר שנותנים אפקט של הציור הישן בצבע הדואר שעשינו בבתי הספר. הגיטרה בקעקוע פשוט דיו בגבול שחור בעוד שהצבע הצבעוני נצבע כאילו נעשה שימוש בצבעי דואר לצביעתו. מתחת לגיטרה יש מסר קטן שעשוי להיות הנורמה של הלובש לחייו. קעקועים כאלה יכולים להיות בדיו על זרועות, אזור גב ומותניים כדי לתת לו נגיעה חדשה. המילים שנכתבו בצורה קורסת מוסיפות ליופי הקעקוע.

עוד עיצובים קעקועים

עיצובים הטובים ביותר לקעקוע גיטרה 1

עיצובים הטובים ביותר לקעקוע גיטרה 2

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר לגיטרה 3

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר לגיטרה 4

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר לגיטרה 5

עיצובים הטובים ביותר לקעקוע גיטרה 6

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר לגיטרה 7

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר לגיטרה 8

עיצובים הטובים ביותר לקעקוע גיטרה 9

עיצובים הטובים ביותר לקעקוע גיטרה 10

עיצובי קעקוע הגיטרה לא רק מפורסמים בקרב חובבי המוסיקה, אלא גם מי שרוצה קעקועים קטנים ופשוטים, יושבע על הצוואר, מאחורי האוזניים, על האצבעות, פרקי הידיים או הקרסול. אתה יכול להפיק את מיטב עיצובי קעקוע הגיטרה לאחר שבחרת היכן וכמה גדול אתה רוצה לעשות זאת. קעקועי הגיטרה השבטיים הפכו לאטרקציה המרכזית של חובבי הקעקועים. כאשר מקבלים צורה גיאומטרית, הם נותנים אפקט נפלא לצופה. אז המשיכו הלאה והראו את אהבתכם למוזיקה על ידי קעקוע אחד יפה כזה.