15 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר של מאזניים עם שמות ומשמעויות

מאזניים, הסימן השביעי של גלגל המזלות מייצג איזון, הרמוניה ותחושת משחק הוגן. הוא מסומן על ידי המאזניים המהווים מוטיב פופולרי עבור מאזניים המבקשים לגרום לקעקוע של סימן גלגל המזלות על גופם בעוד שהסמל עצמו הוא גם עיצוב נפוץ לקעקועי מאזניים..

קעקועים של מאזניים הפכו לאופנתיים ומעל היו מעט עיצובים נבחרים המשמשים ברחבי העולם. הם תמיד יוצרים אפקט יפה כאשר משתמשים בהם בצבעים וגוונים שונים. קעקועי מאזניים תלת מימד יצרו משיכה מגנטית כלפי חובבי קעקועים. זהו נושא לקעקוע של שלט מאזניים.

קעקוע מאזניים

תמונות של קעקועים מאזניים לגברים ולנשים:

להלן עיצובים הקעקועים של סמל כוכב המאזניים הפופולרי והטוב ביותר לגברים ולנשים עם תמונות ומשמעויות.

1. קעקוע דרקון די מזל מאזניים על פרק כף היד:

זהו אחד מקעקעי המזל המפורסמים על פרק כף היד או חלקים אחרים של היד. בתמונה נראה דרקון שמחזיק את הסולם. דרקון במדינות מעטות באירופה פירושו אש, כוח ועושר, בעוד שביפן פירושו נדיבות, כוח וחוכמה.

קעקוע דרקון די מזל מאזניים על פרק כף היד

כך קעקוע מאזניים עם דרקון נוצר על ידי האנשים הנושאים את המאפיינים הנ”ל. עיצוב קעקוע מאזניים זה עשוי בדיו שחורה כהה, בעוד שניתן להשתמש בצבעים שונים אחרים כדי לגרום לדרקון לתת לו מראה שונה. קעקוע זה מתבצע על ידי אישה וגבר, על פרק כף היד, הגב, המותניים, הצוואר והגב התחתון.

2. קעקוע מאזניים עם מילים:

קעקוע מאזניים עם מילים

זהו עיצוב קעקוע ייחודי של מאזניים. העיצוב כולל קנה מידה בין לבין ומילים המסמלות את הסולם כתובות משני הצדדים. צד אחד חיובי ואילו הצד השני שלילי. הוא מגדיר שני סוגים של מאפיינים; החיובי כולל צדקה, צניעות, מתינות, חריצות, סבלנות, אדיבות ואנושיות. הצד השלילי כולל תאווה, חמדנות, זעם, קנאה, גאווה וכו ‘. זוהי יצירת מופת מדהימה של אמנות המציגה את הסטנדרט בפועל של בן אנוש..

3. קעקוע שם מאזניים ברגל:

קעקוע שם מאזניים ברגל

לביצוע קעקוע מאזניים בכף הרגל יש משיכה ייחודית משלו והוא בחירה אידיאלית לנשים ולנערות כאחד. זה נראה חמוד וכשהוא נעשה בתבנית משוכללת כמו זו יש לו אפקט מקסים. קעקוע אותיות זה יכול להתבצע בגופנים אטרקטיביים שונים שהופכים אותו ליפה יותר עם קימורים חלקים ועיצובים ייחודיים קטנים סביב המילה. ניתן להכין אותו גם באמצעות שילובי צבעים שונים לפי בחירתכם. כאן בתמונה זו, מאזניים מקועקעות יפה ברגל.

4. קעקוע שבטי לגברים:

קעקוע שבטי מאזניים לגברים

קעקועים שבטיים הינם פופולריים ביותר בקרב חובבי קעקועים, אין זה פלא שהוא מוצא את דרכו כמעט לכל עיצוב גלגל המזלות. אמנות השימוש בסגנון שבטי ליצירת סמל המאזניים היא די דמיונית ומעניקה לו מראה נוי. קעקוע זה יכול להתבצע על פרק כף היד, הזרועות או הגב כדי לתת מראה נפלא. למרות שלאוהבים רבים יש גם קעקועים שבטים כאלה בצד הצוואר ובגב. זהו אחד העיצובים המושלמים של קעקוע מאזניים עם שילובי צבעים מרובים על הזרועות.

5. קעקוע חתיכה אחורית של מאזניים לנשים:

קעקוע חתיכה אחורית של מאזניים לנשים

קעקוע זה של המאזניים המתאר את גברת הצדק עם המאזניים בידה הוא תמונת עידון. מוצג בצבע עדין ומורכב בעיצוב, זוהי יצירה מופלאה. הצבע הכחול מסמל את השמים ואילו הכתום הלוהט מעיד על הגיהנום והגברת הצדק עם הכף במרכז הוא ייצוג אידיאלי של צדק המתגלע בין טוב לרע..

6. קעקוע מאזניים גיאומטרי לבנות:

קעקוע זה יכול להיקרא גם כקעקוע השבט השבטי מכיוון שהוא בהשראת העיצובים המשמשים אותם. קעקוע זה נוצר באמצעות צורות גיאומטריות, ששימשו לראשונה את אנשי השבט לעיצוב עיצובים שונים.

קעקוע מאזניים גיאומטרי לבנותקעקוע קלאסי זה נוצר בעיקר על הגב אך מפורסם גם כקעקוע חמוד של מאזניים על פרק כף היד. קנה המידה בעיצוב זה פירושו השראה. קעקוע זה עשוי דיו שחור, אך ניתן להשתמש גם בצבע אדום בין לבין כדי לתת את המראה השבטי הטוב ביותר.

7. קעקוע ליידי מאזניים בצוואר:

קעקוע ליידי מאזניים על הצוואר

יצירת סימני גלגל המזלות בצורת קעקוע הפכה להיות כה שכיחה עד כדי כך שאמנים וחובבי קעקועים כאחד מחפשים דרכים חדשות לתאר את סימן השמש שלהם, ומתרחקים מעט מהדפוסים הסטריאוטיפיים של סימנים וסמלים. עיצוב הקעקוע הזה אמנם אינו שלם בתיאור הגברת הצדק עם המאזניים, אך יש בו את כל מהות הסמל של מאזניים של איזון והרמוניה. לקעקוע עצמו יש מלאך כמו איכות ומוסיף צבע לעיצוב. סוג זה של קעקועי מאזניים ליידי מתהדר בעיקר בידי נערות מתבגרות.

8. קעקוע סמל המזל מאזניים בהישג יד:

קעקוע סמל מזל המזל מאזניים על היד

סמל גלגל המזלות של סימן השמש מאזניים הוא אולי הקעקוע הפופולרי ביותר של מאזניים. פשוט בעיצוב ונעשה בקלות, הוא נלבש כמעט על כל חלק בגוף. ייצוג אחד של סמל זה הוא שהחבטה העולה באמצע שומרת על איזון של שני הצדדים האחרים בעוד ייצוג אחר של סמל זה מציג את העובדה שסמל מאזניים דומה לסימן שוויון..

9. קעקוע אותיות מאזניים עם סמל גלגל המזלות:

קעקוע מכתב מאזניים עם סמל גלגל המזלות

בעוד שחלקם אוהבים דפוסים נרחבים ומורכבים של סימן גלגל המזלות שלהם בדיו על גופם, אחרים מעדיפים לשמור על זה פשוט. סמל גלגל המזלות מלווה בטקסט כתוב בסגנון אותיות אישי. התבנית האלמנטרית של קעקוע זה מעבירה את המסר שלה במשמעות פשוטה והיא הדרך הקלה ביותר להביע את גאוותו בסימן גלגל המזלות שלהם..

10. קעקוע גברת הצדק של מאזניים על הזרוע:

קעקוע גברת הצדק של מאזניים על הזרוע

גברת הצדק, המזוהה עם סימן מאזניים הוא סמל של שלום והרמוניה. צדק ואיזון הם ממלכותיה כפי שהיא מתוארת דרך זוג המאזניים שבידה בעוד עיניה מכוסות בעיניים. זה מסמל את העובדה שהיא מקנה צדק המבוסס אך ורק על העובדות המוצגות בפניה מבלי לתת לעיניה להשפיע על שיקול הדעת שלה. עיצוב קעקוע זה הוא ייצוג סמלי לאישיותו של בן מאזניים.

11. קעקוע מאזניים של ליידי עין מאחור:

קעקוע מאזניים של ליידי עין על הגב

זהו קעקוע מאזניים מאוד מעניין לנשים, כיום גם אופנתי בגברים, מסמל צדק. מצד שני זה גם אומר שאיפשהו מישהו צופה בכל המעשים שלך ושופט אותך מלמעלה. יצירת מופת זו היא שילוב משובח של חוק, אמונות רוחניות ומאזניים כסימן. קעקוע צבעוני זה יכול לתת אפקט נפלא כאשר ניתן לו אפקט תלת מימד.

12. עיצוב קעקועים של מאזניים מאזניים:

מאזניים עיצוב קעקועים

הסולם הוא סמל המאזניים העיקרי והוא פופולרי מאוד בעיצובים של קעקועים, ליד סמל גלגל המזלות. המכונה לעתים קרובות מאזני הצדק, הוא מדגים את כל מה שהוגן וצודק. המאזניים, הנראים לרוב בכוחות עצמם, משמשים גם כבסיס לעיצובי קעקוע אחרים של מאזניים.

13. קעקוע שלט אוויר של מזל מאזניים על הירך:

קעקוע שלט אוויר במזל מאזניים על ירך

קעקוע זה של מזל המזל הוא הטוב ביותר שמאמין בקעקועים של המזלות. קעקוע זה מסמל במיוחד את סימן האוויר של מאזניים. נאמר כי אלת האהבה והיופי (ונוס) שולטת בסימן זה. קעקוע זה נישא גם על ידי אנשים שיש להם תחושת איזון בחייהם. הקעקוע נוצר בשילוב של צבע שחור ואדום. המילה מאזניים כאשר היא נוצרת בקעקוע מוסיפה ליופייה.

14. מאזני מאזניים עם קעקוע קרוס:

מאזני מאזניים עם קעקוע קרוס

אלוהים, נותן החיים הוא השופט העליון וסולמות מאזניים בעיצוב זה יחד עם סמל הצלב הקדוש הקשור לאלוהים רק מבקש לחזור על עובדה זו. ייצוג זה של סימן השמש של מאזניים מעיד על כך שאלוהים צודק ותמיד שולט לטובת מה שנכון. זהו אחד מעיצוב הקעקועים הפשוט של מאזניים עם מורכבות בידיים.

15. עיצוב קעקוע פרפר מאזניים על כתף:

עיצוב קעקוע פרפר מאזניים על כתף

בעיצוב זה של קעקוע מאזניים, הסולם נישא על ידי פרפר. מכאן שקעקוע זה מסמל חופש ומזל טוב. הקעקוע נוצר באמצעות צבעים שונים מה שהופך אותו לאטרקטיבי יותר. קעקוע זה מבוצע באופן נרחב על ידי בנות בגיל העשרה. זה נעשה בעיקר על הגב והתחתון על ידי בנות בעוד בנים נושאים אותו על פרק כף היד, הזרועות ועל החזה.

לכן לרעיונות הקעקוע של מאזניים יש משמעות עצומה יחד עם זה. זה יכול להתבצע כקעקוע של סימן גלגל המזלות כמו גם על ידי אנשים בהשראת הסמליות שהוא נושא יחד איתו. קעקועי מאזניים על פרק כף היד הפכו לאופנתיים במדינות אסיה המעניקות מראה אטרקטיבי לחובבי קעקועים.