15 עיצובים קעקועים מסוגננים של דיוויד בקהאם

דייויד רוברט ג’וזף בקהאם הוא כדורגלן עבר אנגלי שזכה בתארים בליגה בכארבע מדינות. הוא אחד הסלבריטאים המבוקשים בעולם, נשוי לויקטוריה בקהאם ואב לארבעה ילדים.

לדייויד בקהאם יש כשלושים ושניים קעקועים שזכו לשבחים כמו גם לביקורת מצד עיתונאים וסופרים רבים. בקהאם טוען להעריך כל קעקוע ואומר שהוא לא מצטער שיש אפילו אחד מהם.

בקאהם עיצובים קעקוע

קעקועים עם דיוויד בקהאם עם משמעויות:

עיצובי קעקועים של דיוויד בקהאם הם סימני ההיכר הגדולים ביותר, אז המשך לקרוא כדי לקבל מידע נוסף על קעקועי השרוול החמים שלו (וחלקם מפוקפקים) וכל השלכות הקעקוע של דיוויד בקהאם. להלן כמה מהעיצובים הטובים ביותר לקעקוע בקהאם שנרשמו על בקהאם התגייס לפסקאות הבאות:.

1. קעקוע פרק כף היד של דיוויד בקהאם- אהבה וציפורים:

הקעקוע של דיוויד בקהאם נצבע על ידו השמאלית ומשלב “חיבה” הכתובה בתסריט עם תמונת סנונית צמודה אליו. קעקוע זה היה בדיו בשנת 2011, ומשמעות הקעקוע של דיוויד בקהאם מדברת על דימוי של אהבה ואמינות משפחתית.

קעקוע פרק כף היד של דיוויד בקהאם- אהבה וציפורים

מן הסתם, התוספת האחרונה של החבר החדש למשפחת בקהאם, הילדה הקטנה הארפר שבע, מאשרת את הקעקוע של דיוויד בקהאם, כפי שהתייצבה בתמונה שפרסמה ויקטוריה בטוויטר כשהיא מחזיקה את ידו של אביה. ויקטוריה הלכה עם תמונת הקעקוע של דיוויד בקהאם עם הציוץ, “הארפר מעריץ את קעקוע ההערצה החדש של אבא. X VB. ” הסנונית היא מתווה קעקועים ידוע שחוזר לחובלים שהשתמשו בקעקועים כדי לדבר עד כמה הייתה להם מסע. למצבו של בקהאם, קעקוע הסנונית מדבר על הערצה ומסירות כלפי משפחתו המקסימה.

2. 99 עיצוב קעקועים על דיוויד בקהאם פינגר:

99 עיצוב קעקועים על דיוויד בקהאם פינגר

הקעקוע של דיוויד כולל את המספר “99” המצויר בסגנון טקסטואלי כהה ופשוט על אצבע ימין, ומסמל את מה שאמר דיוויד “הייתה שנה הגונה בשבילי”. בשנת 1999 דיוויד התחתן עם בן זוגו המשמעותי מזה 16 שנים, ויקטוריה, ובאותה שנה עזר דיוויד בנוסף למנצ’סטר יונייטד לטרבל באירופה, כשזכה בפרמייר ליג, גביע ה- FA וליגת האלופות של אופ”א בעונה בודדה. מכיוון שילדיו כיום מבוגרים והוא לקח את פרישתו מקריירת הכדורגל זה נותן את הרעיון שדיוויד בקהאם עלול להרגיש קצת נוסטלגי!

3. קעקוע יד של דיוויד בקהאם -ויקטוריה ואהבה:

דיוויד בקהאם קעקוע יד -ויקטוריה ואהבה

דיוויד בקהאם חשף קעקוע נוסף ביד בעת שהלך לקרן העולמית ולמסיבת האופנה הבריטית ההתרחבות החדשה לצבירת הקעקועים של דיוויד היא בלתי ניתנת להבחנה לטאט “הערצה” שצייץ על ידו השמאלית, אך כולל את שמו המשמעותי של אחרים “ויקטוריה” בדיו מימין מספק סגנון טקסט סקריפט מעולה, לצד תמונה של סנונית צמודה אליו. הקעקוע של דיוויד בקהאם הוטבע מתחת לשבועיים לאחר שהדוגמן והכוכב הכדורגל הבריטי הופיע קעקוע ענק ענק בחלקו האמצעי, שכנראה קיבל דיו עם שובר הקעקועים שוויקטוריה העניקה לו ליום הולדתו ה -38..

4. עיצוב קעקוע שרוול של דיוויד בקהאם-ייחודי “להתפלל בשבילי”:

עיצוב קעקוע שרוול של דיוויד בקהאם-ייחודי

לבקהאם היו כתובות המילים “עצומה לאלוהים בשבילי” על החלק החיצוני של פרק כף היד הימנית שלו, בין הערפילים והתמונות השונות המרכיבות את קעקוע השרוול של דיוויד בקהאם. ברור שקעקוע הזרוע של דיוויד בקהאם היה מונע מהמהלך המתנגש שלו ממנצ’סטר יונייטד. והוטבע לצד יצירה “טיפוסית” נוספת, ששתיהן משקפות את “המהומה העמוקה שהוא מרגיש בנוגע ללוס אנג’לס”. החלק השני של קעקוע השרוול של דיוויד בקהאם כולל אביר טמפלרי, שמסמל צלב אדום מובהק.

5. קעקוע ספרות רומיות על פרק כף היד הימנית:

קעקוע ספרות רומיות ימין

קעקוע זה נעשה בשנת 2006. לאחר הטקס הסודי עם ויקטוריה באותה שנה בדיוק, החליטו בקהאם להשיג כמה קעקועים תואמים. קעקועי ספרות רומיים אלה מסומנים כתאריך הטקס שהיה ב -8 במאי 2006. הם נחשבים גם למשמעותיים מאוד..

6. קעקוע ויקטוריה בזרוע שמאל:

קעקוע ויקטוריה בזרוע שמאל

קעקוע הזרוע השמאלית של בקהאם בוצע בשנת 2007. זהו קעקוע בגודל שישה אינץ ‘המציג את אשתו ויקטוריה בקהאם. זה היה בילוי של אחת הצילומים של ויקטוריה שהוא אהב מאוד. עיצוב הקעקועים אכן נראה מאוד קלאסי ויפה.

7. קעקוע ביטוי לטיני על יד ימין של דיוויד בקהאם:

קעקוע ביטוי לטיני על יד ימין של דיוויד בקהאם

דיוויד בקהאם נראה בנוסף מניף קעקוע נוסף בזרוע התחתונה בדיו בתוך שתי זרועותיו. לזרוע הצד השמאלית שלו, הקעקוע של דיוויד בקהאם מעיין בביטוי ייחודי בלטינית, שפירושו “So I Love and Cherish”. עיצוב הקעקועים של דיוויד בקהאם מודפס במיוחד מתחת לקעקוע “ויקטוריה” שלו (או ליתר דיוק, קעקוע “ויקטוריה” שלו.

8. קעקוע ישו של דיוויד בקהאם:

קעקוע ישו של דיוויד בקהאם

קעקוע זה נעשה בשנת 2010. הוא מכיל דיוקן של ישו בדרך לצלב. זה היה רשום כאשר סבו ג’ו ווסט נפטר. עיצוב זה התבסס על ציור של אמן קתולי בשם מתיו ר ברוקס.

9. קעקוע ישו והארפר על החזה השמאלי העליון של דיוויד בקהאם:

חזה שמאל עליון ישו וקעקוע הארפר

קעקוע זה נעשה בשנת 2011. הוא מראה דיוקן של ישו שנראה כאילו בקהאם מורם מהקבר על ידי כרובים. כרובים אלה היו ייצוג של שלושת בניו, וכאשר בתו הארפר נכנסה לתמונה המשפחתית, הוא חרט את שמה מעליה גם כן.

10. קעקוע הגב התחתון של דיוויד בקהאם בברוקלין:

קעקוע בגב תחתון בברוקלין

קעקוע הגב התחתון של בקהאם היה הפעם הראשונה שעבר את המחטים הכואבות. הוא יוצר בשנת 1999 וכתב עליו ברוקלין. הוא מאוד אטרקטיבי להסתכל, נרשם בצורה מסוגננת מאוד והוא נוצר לאחר שנולד בנו ששמו גם ברוקלין.

11. דיוויד בקהאם עם קעקוע המלאך השומר:

קעקוע המלאך השומר על הגב העליון

קעקוע הגב העליון של בקהאם הוא מלאך שומר שנעשה בשנת 2000. קעקוע זה נועד לסמל הגנה על שמו של בנו ברוקלין שנמצא סנטימטרים ספורים מתחת לגבו העליון. הקעקוע זכה לפופולריות רבה והראה גם את האהבה שיש לבקהאם כלפי בנו.

12. קעקוע ויקטוריה על יד שמאל של דיוויד בקהאם:

קעקוע ויקטוריה על דיוויד בקהאם יד שמאל

דיוויד בקהאם בחר להציג מצגת פתוחה של הערצתו לשותפה שלו ויקטוריה בקהאם, על ידי כך שהשם שלה נכתב בתוך זרועו השמאלית. קעקוע הזרוע התחתונה של דיוויד בקהאם היה בדיו בסנסקריט ונועד לעיין רק ב”וויקטוריה “. למרבה הצער, זה היה שגוי כוויקטוריה.

13. קעקוע כלוב צלעות שמאלי:

קעקוע כלוב צלעות שמאלי סיני

קעקוע זה נעשה בשנת 2008. זה היה מוטיב סיני שפירושו “המוות והחיים קבעו פגישות. עושר וכבוד תלויים בשמים “. זה היה אחד הקעקועים היוקרתיים ביותר שעשה בקהאם.

14. קעקוע שרוול מלאך על הזרוע הימנית של בקהאם:

קעקוע שרוול מלאך על זרוע ימין של בקהאם

קעקוע זה נעשה בשנת 2004. לאחר שהתמודד עם טענות לקיום רומן עם רבקה לוס, בקהאם השתמש בקעקוע זה כדי לתאר את רגשותיו. הוא גם אמר שלכל אחד יש את הדרך שלו להביע את מחשבותיו ודרכו היא באמצעות קעקועים. על הקעקוע היה כתוב ‘מול פנים של גיוון’.

15. קעקוע רומיאו על הגב העליון של דיוויד בקהאם:

קעקוע רומיאו על הגב העליון של דיוויד בקהאם

קעקוע הגב העליון של בקהאם נרשם בשנת 2002 כאשר בנו רומיאו נולד מאשתו ויקטוריה בקהאם. הקעקוע הזה נעשה ממש מעל האפוטרופוס שעד כה נתמך בכנפיים עצומות. עיצוב זה היה יצירה של לואי מאלוי שהוא אמן קעקועים מבוסס מנצ’סטר.

ברור שאהבתו של דיוויד בקהאם לקעקועים היא אינסופית, וכל אחד מהקעקועים השונים. על זרועותיו של כוכב הכדורגל יש פיסה בסיסית מעיצובי קעקוע השרוול של דיוויד בקהאם ומדברת על חלק קריטי מחייו.