15 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר לאריה לגברים ולנשים!

כי השמים השמימיים משפיעים על חיינו היא אמונה נפוצה בקרב אנשים ברחבי העולם, ולכן אין פלא שהאדם נוטה לבטא אמונה זו בצורה של עיצוב קעקועים של גלגל המזלות שלו. אריה “האריה” הוא הדומיננטי ביותר מבין כל המזלות. מי שנולד תחת סימן זה הם מנהיגים טבעיים. הם אמיצים וסמכותיים ובאופן טבעי נמשכים לאנשים בעלי אישיות חזקה לא פחות.

ליאו קעקועים עיצובים

אלה של אריה אופייניים הם ראוותניים ויש להם הילה של פאר סביבם, כל התכונות הללו אופייניות מאוד לאריה. בשליטת השמש, סימן אריה זה, במיוחד בצורת האמנות, מיוצג ברובו בזהב, צהוב, כתום ואדום.

קעקועים הטובים ביותר לאריה לגברים ולנשים:

כאן נתנו להלן את עיצובים הקעקועים הטובים והפופולריים של אריה לגברים ולנשים עם משמעות ותמונות שידהימו אותך.

1. עיצוב קעקוע אריה עז לאנשים:

עיצוב קעקוע אריה עז לאנשים

טבעו הפראי של האריה נגרם בכל עוזו ביצירה אינטנסיבית זו. זהו התגלמות מושלמת של כוח ועוצמה. מהות התכונות הללו נלכדת בצורה מעולה בעיניים. זה כמעט כאילו מחזיק הקעקוע הזה שולח אזהרה באמצעות יצירת האמנות המגולפת להפליא. זהו אחד העיצובים הטובים ביותר של קעקוע אריה לגברים עם זרועות גדולות.

2. עיצוב קעקוע שבטי של ליאו:

קעקוע שבטי של ליאו

לקעקועי השבטים, מלבד היותם פופולריים, יש הרבה סימבוליות ומשמעות. תכונות הסמכות, הגבריות והגאווה שמסמלים האריה קשורות עמוקות לשבטים. קעקוע האריה השבטי הוא התגלמות של איכויות כאלה. הקעקוע נעשה בקלות כשהרעמה של האריה הופכת לעיצוב שבטי.

3. סמל קעקוע אריה גלגל המזלות על פרק כף היד:

קעקוע סמל מזלות אריה

פשוט למראה, סמל גלגל המזלות של אריה מציין אומץ ומנהיגות, התכונות הבולטות שנמצאות אצל אלה שנולדו מתחת לשמש. מלווה במסגרת נחמדה, הוא די מושך.

4. אומנות קעקוע של סימן מזל אריה:

ליאו ארט קעקוע

בעוד שחלקם אוהבים לגלם את מזל המזל אריה דרך צורתו האמיצה והאכזרית של האריה, אחרים אוהבים להציג אותו באותיות פשוטות. כאן נראה עיצוב הקעקועים של אריה שנעשה בקליגרפיה. הוא פשטני אך מושך את העין ומוצג בצורה הטובה ביותר על הגב, פרק כף היד, החזה או האמה.

5. אריה עם שתי פנים עיצוב קעקוע:

אריה עם קעקוע בשני פנים

הסמליות של העיצוב המתואר בקעקוע זה יכולה לבטא את נקודות החוזק והחולשה של אלה שנולדו מתחת למזלות זה. אף על פי שליאו מנהיגים אמיצים, סמכותיים וילידים, החיסרון שלהם הוא שהם יהירים ובוסים. שני הפנים אופייניים לשני הצדדים לטבעו של ליאו, ותיאור זה נעשה באופן דקורטיבי בגוונים עזים. כאן, קעקוע של בנות עם אריות הוא רעיון מצוין לאמן שיכול להתרשם מהקהל.

6. קעקוע סמל גלגל המזלות על השמש:

קעקוע שמש עם סמל גלגל המזלות של אריה

ליד האריה, קעקועי שמש הם סמל מושלם בעיצובים של קעקועים עבור אלה שנולדו מתחת לשמש. הם נלבשים על ידי גברים ונשים כאחד ומעוצבים בגדלים, צבעים וסגנונות שונים. עיצוב הקעקוע הזה הוא של שמש קלטית השזורה בתבנית תחרה חיצונית עם סמל גלגל המזלות אריה בתוך המעגל.

7. קעקוע אריה בעל עטרת חצי שרוול לגברים:

קעקוע אריה בעל כתר חצי שרוול לגברים

דרך פופולרית נוספת לתאר את מזל המזל אריה, כפי שמוצג בעיצוב קעקוע זה, היא זו של האריה המעוטר בכתר. הוא קובע באומץ שהאריה הוא מלך הג’ונגל והוא עדיף על כל בעלי החיים האחרים. לקעקוע הזה יש כוח וסמכות חותמים על כל זה באמצעות הפרטים הציוריים וטכניקת הצבעים המדהימה שלו. עיצוב קעקוע זה של Leo מתאים באופן מושלם לגברים.

8. קעקוע אריה אריה עם פרחים:

קעקוע אריה אריה עם פרחים

כשהוא מקועקע בפרחים מסוימים, האריה מייצג איזון בין כוח ושבריריות ובעצם מעניק נופך של נשיות. היא מצטיירת כאן בצורה פסיבית עם רמז עדין לאופי אוהב ורגיש המאפיין למדי אריה שאינו משתף תכונה זו בקלות עם אחרים.

9. עיצוב קעקוע פרפר ליאו עם שם:

עיצוב קעקוע פרפר ליאו עם שם

סמל גלגל המזלות של אריה מצטייר להפליא בקעקוע הפרפר הזה המהווה שינוי די מבורך מהקעקועים הסטנדרטיים של אריה המתוארים בעיקר דרך האריה. צבעו תוסס ומושרש באותיות, עיצוב זה מיועד לאשת האריה.

10. עיצוב קעקוע פנים אריה סלטיק על כתף:

עיצוב קעקוע פנים אריה סלטיק על כתף

אריות מסמלים גאווה ואומץ, ועיצובים של קעקועים של ליאו כמו זה מגזימים טוב מאוד. כאן הם הניחו תמצית שבטית קטנה בפני האריה מכיוון שהיא נוצרת על ידי יצירת תבנית דיסקרטית של קווים וקימורים קלטיים..

אחרי שזה נעשה, הם כתבו את המילה ‘LEO’ בצורה מסוגננת במיוחד. המומחיות של עיצוב זה היא שהוא שונה מאוד מכל עיצובים אחרים של ליאו הוא עיצוב פשוט אך יפה. גברים ונשים כאחד יכולים לנסות את זה, והסיבה העיקרית היא שזהו קעקוע קטן ולכן ניתן להדביק אותו על כל חלק בגוף..

11. תאריך הלידה קעקועים של אריה על החזה:

תאריך לידה קעקועים של אריה על החזה

לכל הקעקועים, כמו שאומרים, יש משמעות ספציפית ושהקעקועים נעשו במקור כדי לצבוע קבוע אירוע בלתי נשכח אותו אנו רוצים לשאת איתנו לנצח. קעקוע סמל האריה הזה הוא אחד מאותם דפוסים מאוד מתחשבים בהם תאריך לידתו של מישהו נכתב על החזה.

12. גלגל המזלות עם עיצובים קעקועים של Leo Paws:

גלגל המזלות עם עיצובים קעקועים של Leo Paws

כשזה מגיע לבנות, הן מאמינות קפדניות במזלות וגם קעקועים קטנים וחמודים כמו זה. כאן יש לנו את אחד מעיצובי הקעקועים היפים של מזל אריה, המורכב עם כפות של אותו אריה, אולי. זהו קעקוע זעיר לעומת הפנים והעיצובים, שהם גדולים ומכסים אזורי גוף רחבים.

13. עיצוב קעקוע האריה המלא על הזרוע:

עיצוב קעקוע אריה מלא על הזרוע

פני האריה הפכו למיינסטרים מדי, כך שעליך לנסות משהו חדש ובלתי נדיר, וקעקוע סמל האריה הזה הוא נשימה של אוויר צח בהחלט. זהו אריה בגודל מלא בעמדת חצי עמידה או פשוט אנכי, בדיוק כפי שתראה על הדגל הלאומי של סרי לנקה.

כאן הם לא השתמשו בשום צבע, אבל אתה יכול להשתמש בכל צבע אם תרצה שהוא יהיה צבעוני ובהיר יותר. כאן יש לאריה פרטים קלטיים ושבטיים רבים, והעיצובים הכבולים גורמים לו להיראות נועז וחכם מאוד.

14. קעקוע לב אריה בלב מאחורי האוזן לבנות:

קעקוע לב של ליאו על האוזן מאחורי בנות

כמה מעיצובי הקעקוע הטובים ביותר של ליאו הם אלה נטולי פנים ובתוכם רק סמל המזלות של בני מזל אריה. יש גם הבדל רב בין איך שחבר’ה אוהבים את הקעקועים שלהם לבין איך הבנות אוהבות אותם. כאן יש לנו קעקוע אחד קטן של אריה, שמתבצע מאחורי האוזניים, ולזנב הקעקוע יש סימן לב חמוד.

זה מראה את השילוב של קסם נשי ורכות, יחד עם העוז והעוצמה של אריה. זהו שילוב יפה ובנות בעלות גישה כזו לזכות בתשומת לב רבה מכל הצדדים.

15. קעקוע אריה מבריק בגב לנשים:

קעקוע מבריק לאו על גב לנשים

בעוד שקעקועים בגב ובצוואר הם הצורות הנפוצות ביותר של קעקועים, עלינו לבחור את זה שהוא אפילו טוב מהטוב ביותר, וקעקוע סמל אריה מסוג זה הוא הטוב ביותר. כאן מוצגת הנערה מתהדרת בקעקוע פנים של אריה עם שילוב של אדום וכסף כדי להוסיף נצנוץ לפנים הרגילות. הפירוט השני נעשה בצורה של הכפות לחלקו התחתון של זה. זהו עיצוב מאוד ילדותי עם הצביעה והעדינות הכסוף והדפוס המעוקל וגודלו הקטן של הקעקוע.

אמנות קעקועים היא דרך לבטא את הצד האמנותי שבך, ומזלות מדברים על אישיותו של בן אנוש. כששניהם מתאחדים, אתה מקבל שילוב קטלני של קעקועי אריה כאלה לגברים ונשים, שנראים יפה.