15 קעקועי אוזניים חמודים וקטנים עם תמונות

קעקועי אוזניים קטנים וייחודיים, עבור עיצוב קעקועים לא תקבל שטח בגודל גדול בדוגמת קעקוע אוזניים מסוג זה. קעקועים כאלה שמניחים קרוב לאוויר או סביב האוזן מוגבלים גם הם בחלל. תוצאות פוטנציאליות אינן ניתנות להערכה ולכן קעקועי אוזניים מסוג זה הם הכרחיים למחקר וגם לעלות. בגלל גודל שטח האוזן, חשוב לוודא שאתה מנצל את הכסף שלך לשימוש רב יותר.

קעקוע אוזניים הוא אחד הדברים להביע את רגשותיך, אם כי הוא יכול להיות כואב אך גם רגיש. יכולים להיות סגנונות שונים של קעקוע אוזניים בתוך האוזן ומחוצה לה. יש הרבה מפורסמים שעשו את קעקוע האוזניים הזה. קעקוע על האוזניים נראה זעיר וחמוד.

קעקועי אוזן זעירים הטובים והמסוגננים ביותר לנשים וגברים:

בואו למצוא כאן עם קעקועי אוזניים חמודים וזעירים שמופלאים אותך.

1. קעקוע עיצוב חתול מאחורי האוזן:

קעקוע עיצוב של חתול מאחורי האוזן

זהו קעקוע אוזן חתול מקסים מאחורי האוזן. חתול זעיר חביב מאוד מצויר בדיו שחורה שנראית הפוכה. נראה כאילו החתול הזה מסתכל על שערות הגברת הזו. קעקוע בדיו שחורה על עור בהיר נראה מדהים.

2. דפוס נוצה על קעקוע האוזן:

דפוס נוצה על קעקוע אוזניים

זהו קעקוע אוזני נוצות זעיר וצבעוני. יש צבע כחול נוצה דקה נמשכת מאחורי האוזן. נוצה בצבע כחול זה מאחורי אוזן נראית אטרקטיבית ומעולה. כל קטע של נוצה נגע להפליא.

3. קעקוע צבע זעיר של פילים:

קעקוע צבע זעיר של פילים

לקעקוע הזה מאחורי האוזן יש עיצוב פיל פתוח. פיל זעיר וחמוד אחד צבוע מאחורי האוזן. המתאר השחור היחיד נעשה בכדי לתת צורה של פיל. היא נותנת מראה מרתק לאוזן והפיל הזה נראה יקר לכולם.

4. קעקוע צל גולגולת האוזן הפנימית:

קעקוע צל גולגולת האוזן הפנימית

יש פני גולגולת בתוך קעקועים באוזניים. פני הגולגולת האלה מסמנים את סימן הסכנה. קשה וכואב לעשות קעקועים בתוך האוזן. יש פנים גולגולת אחת קטנה ומתחתיה יש שני מקלות שנשמרים זה בזה.

5. הערה מוזיקלית קעקוע סמלי:

הערה מוזיקלית קעקוע סמלי

לקעקוע האוזן הפנימית יש מעט תווים מוזיקליים. סימן זה משמש בעיקר לתווים מערביים. זכר שעבר את הקעקוע הזה חייב להיות מאוהב במוזיקה. יש סדרה מלאה של תווי מוזיקה שנמשכים בתוך האוזן כדי להפוך אותה למורכבת.

6. עיצוב כנף המלאך מאחורי קעקוע באוזן:

עיצוב כנף המלאך מאחורי קעקוע באוזן

לאיש הזה יש חצי כנף של מלאך מאחורי האוזן. קעקוע האוזן הזעיר האחורי הזה גדול והכנף מחוברת עם חץ יורד. אגף המלאכים המקסים הזה נותן מראה מקסים ונראה קסום.

7. קעקוע אוזניים רגיל של פרח קטן:

קעקוע אוזן רגיל של פרח קטן

זהו קעקוע אוזני פרח ורדים סנסציוני עם עלים וקוצים. עיצוב פרחוני קטן מצויר מאחורי האוזן, שנראה מפתה. קעקוע זה ניתן לצורת עלי כותרת ורדים מדויקת וזה יכול לפנות לאהוב.

8. השפעה תלת מימדית על קעקוע גב האוזן:

אפקט תלת מימד על קעקוע גב האוזן

זהו קעקוע אוזן קטן באפקט תלת -ממדי מתחת לאוזן. זהו חרק מסוכן ונראה כאילו חרק מקורי מונח מתחת לאוזן. הפנים והרגליים של חרק זה ניתנות להשפעה של ממש. גווני הרגליים מופיעים על הצוואר.

9. קעקוע אוזניים בדוגמת נוצה של טווס:

קעקוע אוזניים בדוגמת נוצה של טווס

הקעקוע הזעיר הזה באוזן מתאר נוצה משובחת של טווס. נוצות הטווס נחשבות לבעלות מזל ואנשים רבים שומרים אותה בספריהם או בבית כדי להביא לרטט חיובי. הקעקוע במדרון האוזן נותן עקומות טובות.

10. סמל כוכב מאחורי קעקוע האוזן שלך:

סמל כוכב מאחורי קעקוע האוזן שלך

יש שורה של קעקוע כוכבים בגודל קטן וגדול מאחורי האוזן. כוכבים גדולים פתוחים וכוכבים קטנים מתמלאים בדיו. סדרת הכוכבים מאחורי אוזן נראית מקסימה וכובשת. כוכבים אלה יכולים להוסיף קסם בחייך.

11. קעקוע מיוחד לאוזני ציפורי אהבה:

קעקוע מיוחד לאוזני ציפורי אהבה

זהו קעקוע רומנטי לאוזן האחורית של ציפורי אהבה. שתי ציפורי אהבה מקסימות יושבות על עץ והקעקוע הזה יכול להיות בחירה של מאהב. קעקוע של ציפורי אהבה על חלק גוף חושני של גברת יכול להחזיר את הקסם האבוד במערכת היחסים שלך.

12. קעקוע אוזני סמלי משולשים שחורים:

קעקוע אוזניים סמלי משולשים שחורים

האיש הזה עבר קעקוע בצורת משולש על האוזן. בכל האוזן גדלים גדלים לא אחידים של עיצובים משולשים. הקעקוע נעשה בדיו שחורה מוצקה ובשל קעקוע זה האוזן השלמה מתבלטת.

13. כוכב עם קעקוע אוזניים בדוגמת יהלום:

כוכב עם קעקוע אוזניים בדוגמת יהלום

הגברת הזו עשתה קעקוע אוזניים זעיר בתוך ומחוץ לאוזן. יהלום אחד נמשך בתוך האוזן ושני כוכבים קטנים נמשכים באוזן החיצונית. קעקוע שילוב יהלומים וכוכבים זה נראה הערות מעודנות ומזמינות.

14. קעקוע יצירתי בטירוף:

קעקוע יצירתי בטירוף

אמן הוסיף רמה קיצונית של יצירתיות כדי ליצור קעקוע אחורי באוזן. עיצוב מתג מצויר עם כתיבה ON ו- OFF. הצופים עשויים לחשוב שמוחו של אדם זה מופעל על ידי מתג זה.

15. קעקוע מותאם אישית לזריחה:

קעקוע מותאם אישית לזריחה

זה קעקוע מתוק בתוך האוזן על גבי האוזן המתאר את זריחת השמש. השמש זורחת ומפיצה את קרניה בכל רחבי העולם היא המשמעות של תמונת הקעקוע הזו. זריחת השמש תמיד מפיצה אנרגיה מתקנת באטמוספירה.

אתה יכול לקבל קעקועי אוזניים זעירים מאחד העיצובים האלה ולספק את האישיות המקסימה שלך. מעיצובים שונים כמו פרח, חתול, נוצה וכו ‘יהיה לך קשה לבחור את האחד. למרות שיש גם הרבה יותר עיצובים. בעת בחירת כל עיצוב לאוזן, עליך לבדוק את איכות הצבע מכיוון שלפעמים תתמודד עם כמה בעיות פריחות בעור, היזהר בעת בחירת מעצב קעקועים. לך עם עיצוב זמני ותהנה מקעקוע האוזניים שלך עד לנקודה שבה הוא מתערפל. תקבל הערות טובות בעיצוב קעקוע האוזניים שלך; נסה עיצוב ייחודי שיציג את הסגנון המדהים שלך.