14 עיצובים ומשמעויות קעקועים איריות חמודות

אירלנד היא מדינה בעלת עוצמה וטבע. אי שם ממערב לבריטניה הגדולה, מדינת האי הזו היא מקום סתמי מלא באנשים שופעים הן ביופיים והן בעוצמה ומשם, מגרד לקבל קומה מלוטשת וקעקוע אמנותי לאמנות הגוף? קבל את זה בלי פלא עכשיו! באמצעות מאמר זה, הקשור לשורשים המסורתיים, קיבלו הרבה השראה מאמנות קעקועים. האירים משוגעים ורוחניים, מלאי נשמה ומלאי צבעים, עשירים בתרבויותיהם וערכיהם גבוהים.

עיצובים קעקועים איריים

אז כשאנחנו מדברים על קעקועים בהשראת אירית הרבה פעמים התרבויות ואורח החיים שלהם, המסורות שלהם נראות על עיצובים המעניקים השראה לצורת אמנות הקעקועים באירלנד. מאת עיצובים קעקוע אירי Claddagh ועד קעקועים אירית סלטית להלן מגוון קעקועים איריים להנאת הצפייה שלך.

עיצובים קעקועים איריים

רעיונות ותמונות של קעקועים איריים:

אנו נעזור לך טוב יותר להפיק את המיטב מהטרנדי שלעולם לא מצליח למשוך את תשומת ליבם של החובבות במיוחד הנשים.

1. עיצוב קעקועים אירי “טדה גן איראכט”:

fada-gan-iarracht-irish-tattoo

“טדה גן איראכט” פשוט מייצג כי לא ניתן להשיג דבר ללא מאמץ. זה בהחלט נותן לך השראה להתמודד עם כל דבר בעולם. אם תתמודד עם כל סוג של אתגר תוכל לנצח בכך ותהיה לך מוטיבציה להתמודד עם כל הבעיות שלך בקרבתך. בקעקוע זה, ניתן לקעקע אותו כחצי מראה מלוכסן המצויר בצבע שחור כהה. הוא זמין גם בדיו מרובי צבעים. קעקוע אירי מורכב מסמלים פופולריים שהם יצירתיים יותר ובעלי ציטוטים רבים בעיצוב הקעקועים שלהם. הוא זמין במגוון עיצובים כגון צלב קלטי, דגל אירי, עלי תלתן, תל, וכו ‘. עיצובים קעקועים איריים לגברים זמינים בסוגים רבים של נושאים ודוגמאות בהם הקעקועים בהשראת התרבות וההיסטוריה האירית וזה יש יותר עיצוב פנטזיה ומקרר לאנשים. זהו אחד מעיצובי הקעקועים האירית הטובים ביותר לגברים.

2. עיצוב “קעקוע אירי” MO CHUISLE:

mo-chuisle-irish-tattoo

עיצוב הקעקוע הזה “mo chusile” פופולרי מאוד מכיוון שהוא מרמז על המשמעות שאומרת אהבה שלי, יקירתי והדופק שלי מוכר. זה יכול להיות מקועקע על הגוף שלך שנותן מראה מרשים בין היתר. זה תמיד נשאר שם בשבילך לזכר אותו מישהו מיוחד שאתה מחזיק קרוב לליבך. עיצובים הטובים ביותר של קעקועים איריים מפורסמים מאוד מכיוון שהם מאוד אופנתיים ומרתקים. הוא גם אהוב על זוגות, בגלל העיצובים שלו והציטוטים שלהם בעיצובים. זהו אחד הקעקועים האירים הקטנים הטובים ביותר.

3. הצמד עיצובים קעקוע אירי:

סיכה-אירית-קעקוע

קעקועים Pin Irish, מעוצבים כמו פשוט ויש לו את הגזרות המושלמות והעיצובים המושלמים בדגם ובמראה שלהם. הוא מכיל “סיכה” דקה כמו העיצוב, כך שניתן לקרוא לזה עיצוב אירי סיכה. זה כולל הרבה עיצובים דקים בתוכו. עיצובים אלה זמינים במגוון צבעים וגם בצבעים שחורים כהים. רעיונות רבים לעיצוב קעקועים זמינים באתרים. אתה יכול לבחור את עיצוב הקעקועים המושלם שלך ותוכל להתקעקע עם אחד האהוב על הגוף שלך.

4. עיצובים קעקועים אירית שבטית:

שבט-אמנות-קעקוע

עיצוב אירי קעקוע לנשים זמין בדגמים ובסגנונות שונים בהם רוב הקעקועים הללו יקעקעו בכף הרגל, בירכיים, בגב ובירכיים. בנות אהובות יותר בעיצובים מסוג זה. קעקוע זה מתעקש על אמנות שבטית, שבה שני הצדדים של אמנות הקעקוע יתאחדו ויחשפו את הזוהר והחוזק של אותו אדם. ניתן לעצב אותו בצורה יעילה יותר ולקעקע עם צבעים כהים כפופים בגוף כך שיש לו את עיצוב השמל עם אמנות שבטית. זה גם מציג נתח הוגן של מזל טוב.

5. קעקוע אירית גולגולת אירית:

אירית-גולגולת-קעקוע

קעקועים איריים של גולגולת הם העיצובים המוכרים ביותר בעולם הקעקוע. זה יכול להיות מעוצב עם דיו ירוק כהה עם הפרחים האירים המראים את יכולתו הנפשית של אותו אדם. עיצובים של קעקוע הגולגולת משמשים לתיאור מספר הבנות אישיות. ניתן להוסיף זאת לאזכרה של מישהו בעולם הזה במלואו מכיוון שהוא/היא בסופו של דבר עלולים לעזוב את העולם הזה.

6. עיצוב קעקוע אירי תלתן ארבע עלים:

תלתן ארבעה עלים

תלתן בעל ארבעה עלים, הנדיר מבין אבני החן הנדירות ביותר, הוא דבר קשה ביותר למצוא אך אם אתה אירי ובמקרה מצאת אותו, אתה האדם המאושר ביותר במקום כפי שהולכת על פי האמונה המסורתית. נושא האהבה הזה תמיד ידוע כמי שמביא הון לנשא ולכן ארבעת העלים מסמלים אהבה תקווה אמונה ומזל. גם אם אתה לא מוצא אחד אמיתי, אתה תמיד יכול לקעקע אותו כדי לשמור על מזלו בקרבת מקום.

7. עיצובים קעקועים איריים של Claddagh:

קעקוע Claddagh

ממעמקי הפולקלור האירי יוצא סיפור שבו דייג נתפס פעם באמצע המים כשהסירה שלו התהפכה. הפיראטים שחילצו אותו מכרו אותו לעבדות. נמלט, כשחזר הביתה כעבור שנים הוא, שחשב שאשתו תעזוב אותו ראה אותה שם עדיין ממתין לו. כמחווה נוצר קעקוע ה- claddagh שבו שתי ידיים אוחזות בלב עטור.

8. עיצוב הקעקועים האירי קרוס:

הצלב

הצלב הוא עוד עיצוב קעקועים אירי מפורסם לא רק בקרב תושבי אירלנד אלא ברחבי העולם. בדרך כלל, צלבים אלה מגיעים עם דפוסים אקסטרווגנטיים החקוקים בו. זה יכול להיות קלטי או פשוט דפוסים רגילים.

9. עיצוב קעקוע אירי קלטי:

סלטיק

זהו עוד עיצוב קעקועים קלטי המעודד מהתרבות האירית. אפשר להשתמש בו בגוונים מונוכרום או אפילו להאיר את האמנות על ידי הוספת קורטוב של צבע.

10. קעקועים איריים של Shamrock Luck:

המזל של השוקר

שמרוק או “סימורג” הוא האירי לתלתן קטן שהוא בעצם תלתן בעל שלושה עלים, שמאמינים במסורת האירית להביא מזל ומזל ולכן המילים “המזל של האירים” נחרטות על פני המזל הקטן תִלתָן. תלתן בעל שלושה עלים באירלנד הוא מגן על מזלך המבטיח לנשא דרך ללא מכשולים. זהו עיצוב קעקוע אירי מגניב.

11. עיצוב קעקועים אירי במיטבו:

פטריוטית במיטבה

הנה תחושה אירית עם מעט פטריוטי. אירלנד תמיד הייתה ידועה כמייצרת אנשים נועזים ומה עדיף להראות את אהבתך למדינה שלך מלבד מפה מוצקה של האי אירלנד שטופה בצבעי הדגל הלאומי. קעקוע זרוע זה מייצג את אירלנד כמגן קרב עם מילים מעוררות השראה התומכות באחדות זו מול זו מול מכשולים.

12. עיצוב קעקועים אירי עץ סלטיק:

עץ קלטי

שוב, מבסיס המסורת האירית, עיצובים קלטיים בעצם נמצאים תחת רשת מורכבת של קשרים ודוגמאות היוצרים עיצוב יפהפה. עץ החיים הקלטי האירי הזה מלא סגולות המציעות חיים מאושרים. זהו קעקוע גב חשוף של קעקוע באמה. אפשר אפילו לשקול צבעים עזים כדי להביא את החיים.

13. עיצוב קעקועים אירי לנצח:

נֵצַח

זהו עוד קעקוע אירי המתאר את הנצח. הקעקוע נעשה בדיוק רב במקום בו הוא נראה כמו החיים, כמעט סנטימטר מלהיות מתויג כעיצוב קעקוע תלת מימדי. זה ידוע גם כקעקוע האחיות הקלטיות השחורות והאפורות.

14. עיצוב הקעקועים האירי של תלתן קטן:

שלושת התלתן הקטן

באמצעות אותו רעיון כמו לעיל, תלתן שלושת העלים הנחשב לסמל מזל ומזל חקוק על גב ילדה זו. סרט האדום משי סאטן העובר על פניו מעניק לקעקוע מראה נשי ורך הרבה יותר בעוד עלי התלתן בזה אחר זה מוצגים על הרקע. זהו קעקוע פשוט ללא סיבוך ובכל זאת קשור בשטח המסורתי שלו. זהו אחד מעיצובי הקעקועים האירית המושלמים לנשים.

סבורים כי קעקועים איריים משפיעים באופן משמעותי על חייו של אדם ולכן מצאו פופולריות רבה בתקופה האחרונה. בימינו ניתן לשלב קעקועים איריים עם עיצובים רבים אחרים וזה יתאפשר בשל ההתקדמות הגדולה והאחרונה שנמצאה כיום. על סמך הניסיון, אתה יכול לבחור את האמנים שיוכלו ליצור עיצובים טובים ואל תהסס להזריק רעיונות חדשים לקעקועים שלך מכיוון שהם גם מספקים ייחודיות. עם זאת, קעקועים אלה יהיו גמישים ויותאמו לכל תנאי הגוף שיהפכו את האנשים למדהימים ולא משנה באיזה חלק של הגוף הם מוכתמים.