12 קעקועי פרח ציפורניים אקספרסיביים עם תמונות בשנת 2021

עיצוב קעקוע פרחי ציפורן

האם ידעת שלציפורנים יש תפקיד חיוני בנצרות הקדומה? כן! הציפורנים נחשבו לפרחים שצמחו מדמעותיה של מרי במהלך צליבתו של ישו. קעקועי פרחי ציפורן מגיעים במגוון צבעים וקשורים גם להערצה, הכרת תודה, חיבה ורגשות אהבה, שהם פריחה יפה.

המשך לקרוא כדי לעבור על מיטב קעקועי פרחי הציפורן שיעזרו לך לעשות את הבחירה הסופית לאמנות הקעקועים הבאה שלך.

12 עיצובים הטובים ביותר לקעקוע פרחי ציפורן:

מרי נחשבת לארכיטיפ לאהבת האם על פי הנצרות, וקעקועי פרחי ציפורן מבטאים קשר לאהבה חזקה. אנו מציגים בפניכם את העיצובים היפים שיכולים לגרום לכם להתבלט:

1. קעקוע ציפורן פשוט עם שם:

קעקוע ציפורן עם שם

אם אתה חובב להביע אהבה לבן זוגך בצורה של קעקוע עדין ויפה, עיצוב פרח ציפורן זה יכול להיות בחירה מושלמת. הפרח האדום-ורוד מלא בקווים המעניקים לפרח גימור ריאליסטי עם עלים ירוקים בתחתית. תכונה ייחודית נוספת של קעקוע זה היא שהשם חרוט במקום הגבעול, ומוסיף נגיעה אישית.

2. קעקוע ציפורן שחור ואפור:

קעקוע ציפורן אפור

שחור ואפור הם שילובי צבעים קלאסיים בקעקועים שנבחרים לעתים קרובות על ידי אנשים שאין להם עניין בצבעים רבים מדי. המתאר השחור הנועז עם הצללות אפורות הופך את הקעקוע הזה לבלתי נשכח למרות שהוא קטן. קעקוע זה מתאים לגברים ולנשים כאחד ללא קשר לגיל והוא אופציה פשוטה למתחילים. אתה יכול לשחזר את העיצוב גם באמצעות כמה צבעים, והעיצוב הזה ונראה הכי טוב כשהוא חרוט על פרק כף היד, האצבעות.

3. קעקוע פרח ציפורן אדום על האמה:

קעקוע פרחי ציפורן על האמה

קעקוע ציפורן אדום בהיר זה אופציה מושלמת כאשר אתה רוצה להביע הערצה לעצמי או למישהו אחר. השימוש בצבעים מעניק לקעקוע הפשוט משמעות ייחודית המעלה את יופיו של הקעקוע לרמה אחרת. העלווה הירוקה מוסיפה תכונה מנוגדת לדפוס כולו ומעניקה לו תחושה מציאותית. קעקוע זה נראה הכי טוב כשהוא חרוט על האמה, המרפק, הגב, השוק ובדרך כלל הוא מועדף על ידי נשים.

4. קעקוע פרח ציפורן עדין:

קעקוע פרחי ציפורן

קעקוע פרחי הציפורן השחור -לבן הזה לוכד את הקווים והדפוסים העדינים והיפים של הפרח. המתאר הנועז והשחור עושה צדק לכל פרט מורכב של העיצוב לחלוטין ומתאים לשני המינים, ללא קשר לגיל. אתה יכול לשחזר את העיצוב על ידי שימוש בצבעים שונים על פי בחירתך. יופיו של הקעקוע מתגלה כשהוא חקוק בגודל קטן או בינוני.

5. קעקוע ציפורן סגול על הזרוע:

קעקוע ציפורן על הזרוע

סגול הוא עוד צבע שנמצא בפופולריות בקעקועי פרחי ציפורן המתארים את יופיים הטבעי. הגבעול הירוק הדק, העלים והניצנים מעלים את הפרחים הסגולים להפליא. קעקוע זה נראה מצוין כאשר אתה חרוט אותו על הזרוע, הכתף, השוק או החלק האחורי של הצוואר. למרות שעיצוב זה מתאים לגברים ולנשים כאחד, נערות צעירות נוטות יותר אליהן.

6. קעקוע פרחים ציפורן מבריק ליד עצם הצווארון:

קעקוע פרחים ליד עצם הצווארון

זהו קעקוע פרח ציפורן מושלם למי שאוהב עיצובים דקים ומושכים. המבנה העדין ושילובי הצבעים המקסימים לא רק גורמים לקעקוע להתבלט אלא גם משתלב בגופך מבלי לגרום יותר מדי מהומה. למרות שמשתמשים בצבעים ורודים וירוקים בקעקוע זה, הוא גם נראה מהמם בגוון מונוכרום. סוגים אלה של עיצובים מועדפים בדרך כלל על ידי בנות ונראים מסנוורים במידות קטנות.

7. צרור קעקוע ציפורן אדום בצד:

קעקוע ציפורן אדום בצד

לפניכם קעקוע ציפורן יפהפה וייחודי החרוט בחבורה. כל עלי הכותרת דומים ומגיעים בגבהים שונים, המעניקים נראות לכל פרח. קעקוע זה מתאים לגברים ונשים כאחד בדמוגרפיה הצעירה יותר. למרות שהלובש בחר בצד החזה לעיצוב זה, אתה יכול לחרוט אותו בחלק האחורי של הצוואר, הכתף, האמה ונראה הכי טוב בגודל בינוני עד גדול..

8. קעקוע ציפורן גיאומטרי שחור ולבן:

קעקוע ציפורן שחור ולבן

דפוסים גיאומטריים המתווספים לכל קעקועים מסורתיים מעניקים להם נופך מודרני היוצרים מראה חדש לגמרי. קעקוע ציפורן זה הוא שילוב יפה של סגנון ואלגנטיות ומתאים לגברים ולנשים כאחד, ללא קשר לגיל. למרות שהקעקוע כולו בגוון צבע שחור -לבן, אתה יכול לשחזר אותו בשילובי צבעים שונים לבחירתך. עיצוב זה נראה הכי טוב כשהוא נעשה בגודל בינוני.

9. ציפורן וקעקוע פרפר על הזרוע:

קעקוע פרפר על הזרוע

פרפרים ופרחים הולכים יד ביד מכיוון ששניהם מייצגים מדהים את יופיו של הטבע. הציפורן הסגולה והפרפר הכחול משלימים זה את זה ומעלים את מראה העיצוב עשרה קפלים. תכונה ייחודית נוספת של קעקוע זה היא שחלקו התחתון של הפרפר עשוי מחתיכות פאזל מה שהופך אותו לעיצוב מוזר. נערות ונערים צעירים בדרך כלל מעדיפים תוכניות מסוג זה, וזה נראה הכי טוב כשהוא חרוט בגודל בינוני.

10. קעקוע פרח ציפורן כחול:

קעקוע פרחים כחול ציפורן

קעקוע ציפורן כחול זה נראה מרהיב הקשור ברגשות של אהבה, הון וכבוד. שלא כמו הצבעים הנפוצים כמו ורוד ואדום, צבע זה גורם לפרח להתבלט, ומעניק ללובש מראה מסוגנן. יופיו של הפרח מתרומם עוד יותר על ידי שימוש בגבול לבן לאורך כל העיצוב בצורה יפה. קעקוע זה הוא ניטרלי מבחינה מגדרית ומתאים לכולם, ללא קשר לגיל. זה גם נראה הכי טוב כאשר אתה חרוט אותו בגודל קטן עד בינוני על פרק כף היד, שרירי הזרוע, הצוואר, גב הצוואר.

11. קעקוע ציפורן מדהים:

קעקוע ציפורן

זהו קעקוע פרח ציפורן מרתק המסמל משהו אישי ללובש. השימוש בווריאציות צבע שונות מחיה את הקעקוע השלם לחיים. הוספת פרפר ולהקה עם אח קטן כתוב עליה עשויה לסמל את הקעקוע שזכה לזכרו של האדם. סוגים אלה של קעקועים לעיתים מעוררים תשוקה ומתאימים לגברים ולנשים כאחד. זה נראה הכי טוב כשהוא נעשה בגודל גדול ועל הכתף או הגב.

12. קעקוע פרחי ורדים וציפורן על הירך:

קעקוע פרח ורדים וציפורן על הירך

קעקועי ירך הם כל הזעם בקרב נשים שהן נועזות מספיק להשוויץ בירכיים המעוקלות. המאפיין הייחודי של קעקוע זה הוא שילוב של ציפורנים ושושנים, המשתלבים יפה ויוצרים רושם מגנטי על הצופה. למרות שאתה יכול לחרוט את זה בשחור לבן, צבעי מים מעניקים לו תחושה טבעית ומציאותית. נשים צעירות בדרך כלל מעדיפות את הקעקועים האלה, וזה נראה הכי טוב כשהיא חקוקה על הירך, או על הגב.

מחשבות אחרונות:

כפי שצוין קודם לכן, סבור שפרח הציפורן עלה מתוך דמעותיה של מרי הבתולה. בחר באחד מעיצובי קעקוע פרחי הציפורן המוזכרים במאמר זה, אשר קשור לעתים קרובות עם הון, אהבה וכבוד, מה שהופך אותו לאחד הקעקועים האהובים על האוהבים. אנא בחר את המועדף עליך, ואל תשכח ליידע אותנו כיצד מאמר זה עזר לך לבחור.