10 עיצובים ומשמעויות קעקועים יפניים מסורתיים

עיצובים קעקועים יפניים מפתים כי הם פתוחים וחשאיים בו זמנית. קעקועים יפניים מעניקים תמונות וסצנות מפורטות שניתן להבין אותן במבטים בוחנים, אך יחד עם זאת, מגובות התרבות וההיסטוריה היפנית העשירה, הוא כולל רמזים שאינם ידיעה נפוצה. קעקועים יפניים כמעט ולא קטנים או בולטים. הם בדרך כלל תמיד גדולים, מכסים את כל גופך ובהחלט תמיד צבעוניים ותוססים.

אומנות הקעקוע ביפן חזרה לתקופת ג’ומון. לאנשים לא היו אז מכונות ונאלצו להסתמך על כלים גולמיים. בתקופת Yayoi החלו היפנים להשתמש בקעקועים כסמל למעמד חברתי. כיום הקעקועים היפנים ממשיכים להיות מעולים כמו פעם לפני כל השנים האלה. האם אתה מחפש להשיג דיו חדש נהדר? האם כל עיצובים הקעקועים שראית עליהם עד כה באמת מסריחים? בצעו פעולה כעת עם הנחיות פשוטות אלה. לא משנה באיזו קעקוע יפני בחרתם, לפני שתקעקעו אותו, וודאו שאתם מאושרים ממנו במאה אחוז.

עיצובים קעקועים יפניים מודרניים עם תמונות:

קעקועים בסגנון יפני הם בהחלט מסובכים יותר מרוב הקעקועים המערביים וגם משמעותיים יותר. להלן כמה מעיצובי הקעקוע היפניים המסורתיים והטובים ביותר לגברים ולנשים עם תמונות ומשמעויות.

1. קעקוע אריה יפני על החזה:

קעקוע אריה יפני על החזה

האריות מילאו תפקיד חשוב במסורות הנוצריות היהודיות ומשם; היפנים ידעו לשים עליהם את הקעקועים האלה. סבורים כי קעקוע האריות היפני מכיל ידע שאבד לשאר העולם. במסורת היפנית, קעקוע אריה יפני נחשב לסמל של דבר אלוהים לאנושות. אריה הוא סמל השמש והתגלמות התשוקה כנמר. כך שאנשים יכולים לבחור סוגים אלה של קעקועים של אריות. אנשים אוהבים קעקועי אריות לא רק בגלל המראה המגניב שלו אלא גם בגלל המשמעויות הסמליות העשירות שלו. כמה מהם קעקעו קעקועים של נמר יפני על החזה עם צבעים.

2. קעקוע יפני מסורתי לנשים:

קעקוע יפני מסורתי לנשים

כיום קעקועים יפניים מסורתיים צוברים פופולריות בקרב הצעירים היפנים. בעיצובים קעקועים יפניים מסורתיים עם תמונת מדוזה יש מיתוס שבו האנשים שמסתכלים על התמונה הזו יהפכו לפסל. לאחר הקעקוע היפני המסורתי הזה יש סיפור נהדר מאחוריו. הקעקוע היפני המסורתי מכיל כל סוג של אל או תמונות מסורתיות או כל רוח רוח על העיצובים שלהם.

3. עיצובים קעקוע וגולגולת יפניים לגברים:

עיצובים קעקוע וגולגולת יפניים לגברים

בתרבות היפנית, עליהם ללבוש את הקעקוע מכיוון שהוא יראה את המשמעת העצמית, הכבוד והנאמנות שלהם. לכל גבר צריך להיות הקעקוע על כל גופו כמו אופנתי ואופנתי. זה נותן יותר משיכה לנשים ולבני נוער. הדברים המדהימים עם קעקוע יפני, עם זאת, הם יכולים לשמור על סגנון משלהם ואנשים עדיין מעריכים את הסגנון המסורתי האותנטי בלבד. עיצובים קעקועים יפניים לגברים זמינים במגוון סגנונות ועיצובים תלוי בעונה.

4. עיצוב קעקוע ליידי יפני חצי שרוול לנשים:

עיצוב קעקוע ליידי יפני חצי שרוול לנשים

כיום, אנשים רבים חשים גאווה כשהם לובשים את הקעקועים בסגנון יפני בשל היתרונות האמנותיים היפים שלהם, הקומפוזיציה הזורמת והמשמעות העמוקה הקשורה לכך. לאחר קעקועים מעוצבים עם הפנים של גברת יפנית נראה יפה. לגרום לנשים יפניות עם הפנים הצבועות להיראות יפה. לכן אישה יפנית לקעקוע היא רעיון מצוין. עיצובים קעקועים אלה כל כך יפים שאפילו גברים בוחרים בהם!

5. קעקוע חייל יפני גוף מלא:

קעקוע חייל יפני גוף מלא

השחור המלא הוא הבחירה הפופולרית ביותר עבור קעקוע יפני ודיו עיצוב זה על גבו של חייל בעל חרב הוא אופציה פופולרית נוספת לקעקועים. הלוחמים היפנים תמיד היו מוכרים בזכות הידע העצום שלהם באומנויות הלחימה, במיומנותם ולא לשכוח את אומץ ליבם. קעקוע של לוחם יפני בפעולה לא רק נראה מדהים אלא גם מבטא תחושה של כוח וכוח עמוקים. גברים מתאימים לחלוטין ללבוש סוג זה של עיצוב קעקועים יפני.

6. קעקוע שד יפני בשרוול מלא עם פרחים:

קעקוע יפני של שד ופרחים

זהו עיצוב אופייני נוסף לקעקוע יפני בשרוול. כמו כל קעקועים אחרים גם זה צבעוני ומחפש תשומת לב. קעקועי השדים הם השתקפות המוח אצל האדם. אם נקבל את קעקועי השד בגופנו, זה נותן משמעות להתגבר על הפחדים שלנו, מה שאחר כך יגרום לנו להתחזק מהשפעות של אחרים. קעקוע השד והפרחים היפני הזה יעזור לך להכיר את הצד האפל ביותר של המוח שלך וכיצד לרענן את דעתך מבעיות אחרות. הוא מייצג את תבוסת כוחות הרשע. בעיקר גברים מוכנים להתהדר בקעקועים לא אחידים מסוג זה.

7. עיצוב קעקוע דרקון יפני לגברים:

עיצוב קעקוע דרקון יפני לגברים

קעקוע הדרקון היפני הוא ייצוג האומץ והעוצמה של האדם שהלביש את גופם. אלו הם עיצובי הקעקועים היפניים המפורסמים ביותר לגברים ולנשים בעולמם המודרני. קעקועים יפניים של דרקון אופנתיים מאוד בקרב כל גיל של אנשים במשך תקופה ארוכה קעקועי דרקון רבים מעוצבים כרוחניים. באמצעות חיפוש מקוון, אתה יכול לקבל שפע של עיצובים עבור קעקועי דרקון יפניים.

8. עיצוב קעקוע יפני לקאנג’י לגברים:

עיצוב קעקוע יפני קנג'י לגברים

הקאנג’י הם אותיות המשמשות לכתיבה ביפנית. אולם תיאור זה אינו מתאר מספיק את יופיו של הקאנג’י. אותיות אלו אינן כמו האלפבית האנגלית, הן קבוצה יפה של סמלים שעושים קעקועים מדהימים כשהם שזורים בפרחים, עלים ודוגמאות אחרות כאלה. עצי במבוק ומילות קנג’י עם עוד כמה סמלים יפניים נראים בולטים! מלבד חוסר היכולת של אנשים לקרוא קאנג’י, מעניק לו מבט חידתי.

9. מוטיב קעקוע דרקון יפני על הגב:

מוטיב דרקון-קעקוע יפני

הדרקון הוא היצור האגדי נושם האש המחזיק בכוח וחשיבות עצומים במיתוסים היפניים. עיצובים של קעקוע דרקון יפני מפורטים בדייקנות ונראים מיסטיים ומעוררי השראה. הם בדרך כלל מציגים את הדרקון כחיה מפוארת עם כנפיים מאסיביות וחרפה נושמת אש! הצבעים המשמשים תוססים ומושכים את תשומת לבם של כל הצופים. הקעקוע עצמו הוא טוב שאין לעמוד בפניו.

10. שרוולי קעקוע שבטי יפניים:

שרוולי קעקוע שבטי יפניים

השבט הוא צורה פופולרית של אמנות מופשטת. בדרך כלל, הם בצבע שחור מוצק אך עברו דרך ארוכה. קעקועי השבט היפניים כוללים צבעים עזים ואפקטים שלא השתמשו בהם ולא השתמשו בהם זמן מה בשחור. אתה יכול לקבל סוגים רבים של עיצובים שבטיים מעניינים או שהם עומדים לבד בשחור מלא או עם אלמנטים אחרים שנוספו לו. קעקועים שבטים יפניים מגיעים במגוון נושאים שאנשים אוהבים כמו דרקונים שבטים, שמשות ובעלי חיים.

אומנות הקעקועים היפנית זכתה לפופולריות רבה עם השנים. קעקועים אלה עשו דרך ארוכה בייצוג התרבות והמסורת היפנית כולה. קח משהו על ידי לבישת הקעקועים המסורתיים, השבטיים ועוד כמה קעקועים יפניים. החל מדג קוי לסצנת לחימה אלמותית, לכל קעקוע יפני יש משמעות משלו. הקפד לבחור את המשמעותי לאחר שתדע את משמעותו.