אוסף העדכונים האחרון של קאטש סארי – שאתה נראה מדהים

סארי קוץ ‘הם המגוון המסורתי של סאריות הקיימות בשוק ועיצובים וסגנון עיצובים אלה מקורם בגוג’אראט. אומרים כי הנשים בבית החלו בעיצוב זה כאשר גברים הלכו לרעות בקר, ומנהג זה עדיין נוהג בחלקים מסוימים של המדינה. העיצוב נעשה בקפידה עם תפרי יד והוא כולל גם חרוזים ומראות. הנשים והילדים בבית רגילים לעבודת העיצוב הזו והם עושים זאת בשעות הפנאי. סארי העיצוב של קוץ ‘הם השוק הטרנדי כיום, מכיוון שהם כוללים מסורת ועיצובים אחרונים. יש גם בשוק מעצבי Kutch מעוצבים המעוצבים עם עבודות רקמה של קוץ ‘ומראות וחרוזים כדי לגרום לה להיראות מדהים באירועים מיוחדים..

חשיבותם של קאצ’ס סארי:

סארי הקוץ ‘אינם רק חלק מעולם האופנה. זה גם חלק משמעותי מהמסורת וההיסטוריה. סארי אלה מעוצבים בקפידה ונעשים בעבודת יד. הדוגמאות בהן נעשה שימוש אינן מבוססות על אופנה ומגמה אך הן מבוססות על היסטוריה ומסורת. עיצובים הסאצ’ים של קוץ ‘עשויים בזהירות מירבית מכיוון שהבד עובר לחץ מחט עצום לעבודת הרקמה וגם העיצוב נראה נפלא עם גימור מכונה. גימור הסארי מכוון לאיכות ולמראה.

תכונות של Kutch Sarees:

סאריס מעצבי קוץ ‘הם הטרנד האחרון המתפתח בשוק ואלו עוצבו על ידי מומחים המעוניינים בעיצוב של סארי קוץ’ במשך יותר מעשור. בד הצבע והצבע נבחרים בקפידה כדי להשלים את העיצוב ואת צבע החוט כמטרתו הבלעדית של עבודת Kutch היא להתעקש ולהדגיש את בד הסארי. העיצובים נשמרים נומינליים – לא נמוכים מדי, לא גבוהים מדי, כך שהעיצוב והבד ישלימו זה את זה טוב יותר.

איזה בד משמש בעיקר לקאץ ‘סארי?

הלחץ המתמשך של המחט עלול לגרום לסארי לקרוע בקלות או שהוא ירכך את הקשר בין החוטים. לכן, הבד המתאים ביותר לעבודת Kutch הוא הכותנה או הכותנה למחצה מכיוון שחומר המשי הטהור יהיה רך מדי לעבודת עיצוב זו של Kutch. סארי המשי משמשים גם לעיצוב, אולם המשי הטהור נמנע עקב דקירות מרובות באותו מקום. הבד שנבחר לעבודות קוץ ‘הוא בדרך כלל חומר עבה.

איזו צורת גוף של נשים מועדפת:

לסרס העבודה של קוץ ‘מחמיאות טוב יותר על ידי בנות בגובה בינוני מכיוון שניתן להשתמש בפאלו עד למקסימום כדי להשוויץ בעיצוב. עבודת הרקמה המובלטת תתפרנס בצורה טובה יותר רק כאשר הסארי או הבד ניתנים כחוט אחד. הצי עבור המונדהי צריך להיות שכבה אחת למטרה זו ואם הוא חולף יחד, עבודת הרקמה תיעלם וגם הסארי יתבלט. לכן, נערות גבוהות בעלות מבנה שעון חול עדיפות יותר להחמיא הן למבנה גופן והן לעיצוב הסארי כשהן נלבשות.

סוגים שונים של עיצובים רקמה של קוץ ‘לסארים עם תמונות:

הבה נצטרך להסתכל על העיצובים הטובים ביותר של דגמי סארי קוץ ‘.

1. סארי רקמת קוץ ‘:

סארי רקמת Kutch

סאצ’ים של קוץ ‘מפורסמים בזכות עיצובי הרקמה התפורים בעבודת יד וללא מכונות. סרחי הרקמה של קוטש מתפתחים כעת מכיוון שעיצובים אלה של רקמה בעבודת יד מעניקים מראה וגימור אלגנטיים לסרי..

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

סארי עיצוב רקמת קוץ ‘כוללים בדרך כלל עיצובים של רקמה בעבודת יד אשר יגרמו לסארים להיראות מדהימים ועיצובים אלה נבחרים בקפידה כדי למלא את גבול הסארי כדי להחמיא לה טוב יותר. הבד המשמש בדרך כלל הוא כותנה.

אילו מקרים ללבוש:

סארי רקמה זו של קוץ ‘המתאים ביותר למסיבות ערב ואפילו ללבוש יומיומי. הצבע והעושר של העיצוב קובעים את המקום ללבישה.

2. מעצב סארי Kutch:

מעצב סארי Kutch

סארי מעצבים של קוץ ‘הם הסארות הטרנדיות האחרונות בשוק מכיוון שזהו הכלאה של צמיחה בתעשיית האופנה והמסורת מארצות גוג’אראט. הסארות המעוצבות הן תערובת של שיטה מסורתית ומגמת האופנה האחרונה.

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

העיצובים המשמשים הם בעיקר צורות פרחוניות או גיאומטריות והבד המשמש בדרך כלל הוא כותנה משי ומשי. הגבול מעוצב ואזור הצוואר בפאלו מעוצב גם הוא בהתאם.

אילו מקרים ללבוש:

סארי המעצבים של קוץ ‘מתאימים ביותר לערבים ולמסיבות מיוחדות מכיוון שמדובר בסריס העיצוב האחרונים בגימור משי.

3. קוץ ‘בנדאני סארי:

קוץ 'בנדאני סארי

סארי Kutch Bandhani הם הסארות Kutch המסורתיות והמקוריות הכוללות את העיצובים הגנריים בכל הבד ותמיד עשויות על בד בצבע אדום וחוטים לבנים וצהובים.

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

העיצובים הם בדרך כלל תפר ריצה והבד המשמש משתנה בין כותנה לסינתטי. העיצובים המשמשים סארי בנדאני הם העיצובים המסורתיים שנעשים מההתחלה.

אילו מקרים ללבוש:

סארי אלה משמשים למטרות ללבוש יומיומיות. עם זאת, ניתן להשתמש בבד נבחר ובחוט נבחר לאירועים ופסטיבלים מיוחדים ומסורתיים כאשר הצבע האדום מפיץ ויברציות.

4. סארי עבודה דו-צבעית Kutch:

סאץ 'דו-צבעי Kutch Work

סארי Kutch הדו-צבעוניים מעוצבים על בד בצבע אחד עם חוט בצבע אחד. הרקמה נעשית על הפאל וגבול הסארי ונעשית בזהירות בצבע ניגודיות יחיד.

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

העיצובים הם בדרך כלל עבודות המעצבים או עבודות הפירמידה המסורתיות. הבד המשמש נע בין כותנה לג’ורג’ט. העיצוב על חומר הג’ורג’ט מעניק את הגימור המושלם וגם את המראה האלגנטי כתלבושת מסיבה.

אילו מקרים ללבוש:

ההזדמנויות הטובות ביותר ללבישת סארי קוץ ‘הן חתונות ותפקודים אתניים.

5. עבודת מראה Kutch Saree:

עבודת מראה Kutch Saree

עבודות המראות Kutch sarees הן הנמכרות ביותר והמגוון המסורתי של sarees Kutch. אלה הן הגרסה המתפתחת של סארי הקוץ ‘הרגילים ואלו נועדו לשפר את מראה הסארי בעזרת מראות עם כיסוי רקמה סביבו..

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

העיצוב הוא בדרך כלל עבודת Kutch הרגילה שבה המרכז קבוע במראה וגם העיצובים הם בדרך כלל המגוון הפשוט של רקמה..

אילו מקרים ללבוש:

סארי עבודת מראות אלה מתאימים יותר לאירועים מיוחדים וגם ללבוש אתני.

6. קוץ ‘ג’ורג’ט סארי:

קוץ 'ג'ורג'טה סארי

סארי הג’ורג’ט של קוץ ‘הם חלק מסדרות מעצבים שבהן מעוצבת הסארית ג’ורג’ט ברשת עם רקמת החוט. זה נותן גימור אלגנטי לסארי ועבודת החוט עושה את זה קצת יותר כבד מכיוון שהג’ורג’טים חסרי משקל ורשת..

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

סארי הג’ורג’ט בעיצוב Kutch גורם לו להיראות אלגנטי ומדהים שכן עיצוב הקוץ ‘בסארי מחמיא לטוב בד. אלה מתוכננים בדרך כלל על צבע אור או חומר ניגודי ג’ורג’ט.

אילו מקרים ללבוש:

ההזדמנויות הטובות ביותר ללבישת סארי ג’ורג’ט של קוץ ‘הן ערבים ומסיבות מיוחדות.

7. סארי קוץ ‘מסורתי:

סארי קוץ 'מסורתי

העיצובים המסורתיים של קוץ ‘מעוצבים מתוך מחשבה על המסורת והעיצובים אינם ישנים מדי ולא אופנתיים מדי. אלה הם זן הסארי של קוץ ‘המתעקש על מסורת הן מבחינת בד והן מבחינה עיצובית.

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

העיצוב מבוסס באמת על העיצובים המסורתיים ששימשו בשלב מוקדם יותר והסארי כולו מלא כדי לשפר את החלק בעיצוב.

אילו מקרים ללבוש:

ההזדמנויות הטובות ביותר ללבישת סרסי עבודה מסורתיים של קוץ ‘הן ערבים ומסיבות מיוחדות וגם לאירועים אתניים ואירועים.

8. סרס עבודות כלות של גוג’ראטי:

סארי עבודה של גוג'ראטי כלות

סארי העבודה של גוג’ראטי קוץ ‘משמשים לאירועים מיוחדים ולחתונות כאשר הם מעוצבים בצורה מסודרת. סארי עבודת הכלה של Kutch מעוצבים עם חרוזים ומראה ואלו מעוצבים על בסיס הבד והחתונה.

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

הבד הנפוץ הוא משי וכותנה משי והצבע המשמש לאוספי כלות הוא לבן עם אדום או בז ‘עם אדום או לפעמים, האדום מוחלף בירוק.

אילו מקרים ללבוש:

סארי הכלות של קוצ’ץ ‘מהגוג’ראטי תוכננו במיוחד כדי לשאת את המסורת לאירוע מיוחד של חתונה.

9. מראות וחרוזי קאטש סאריס:

מראה וחרוזים Kutch Sarees

המראות והסאריות Beadwork Kutch מעוצבות בעיצובי רקמה מסורתיים של Kutch שבהם המראות והחרוזים מנוצלים כמיטב יכולתם. עיצוב סארי זה מעוצב בקפידה על הבד כדי לשפר את המראה ואת עבודת החוט. זהו אחד העיצוב והאמנות המסורתיים של קוץ ‘.

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

המראה והחרוזים הניחו את המרכז והרקמה של קוטש נעשית סביב המראות והחרוזים בזהירות כדי להחזיק אותם במקום. זה גורם למראה העיצוב מובלט ומעניק גימור מבריק. הבד הנפוץ הוא משי, כותנה משי וכותנה טהורה.

אילו מקרים ללבוש:

המראה והסריסים של Beadwork Kutch הם עיצובים מלכותיים ומועדפים לאירועים מיוחדים. ניתן ללבוש אותם לכל פונקציות מסורתיות ואתניות.

10. Sindhi Work Kutch Sarees:

Sindhi Work Kutch Sarees

עבודות הסינדהי Kutch saris מעוצבות רק על משי טהור ועיצוב הסינדי הוא בדרך כלל ריבוע שבתוכו נעשה עיצוב קטן ודקות הרבה יותר. סארי משי קנץ ‘משי הפופולריים כיום בקרב בני נוער מכיוון שזה נותן מראה אלגנטי וקלאסי.

עיצוב ובדים בשימוש בסרי:

העיצובים המשמשים הם בדרך כלל פירמידה גיאומטרית והבדים בהם משתמשים הם משי טהור. צבע החוט נבחר בקפידה כדי להבדיל בין צבע החומר והחומר.

אילו מקרים ללבוש:

עבודות Sindhi Kutch sarees מתאימות ביותר לערבים ולמסיבות מיוחדות. זהו מגוון פופולרי בקרב נשים צעירות בקולג ‘.

איזו חולצה מתאימה לסרסי עבודה מסוג Kutch?

היופי האמיתי של סארי Kutch מתגלה רק עם חולצת Kutch. העיצובים מחמיאים טוב יותר רק עם אותו זן או חולצת עיצוב. חולצות הקוץ ‘הן בדרך כלל חולצות 3/4 שרוולים עם עיצובים שלמים סביב הבד. יש גם קשר קבוע מאחור או לאורך השרוול מה שגורם לו להיראות יותר קלאסי והוא משלים את הבד טוב יותר. חולצות הקוץ ‘הן בדרך כלל אדום, ירוק או לבן רגיל שעליהן העיצובים עשויים חוטי צבע בניגוד.

איך לעצב סאריס עבודה של קוץ ‘?

הדרך הטובה ביותר לעצב את סארי עבודת הקוץ ‘היא ללבוש אותה כלהנגה שבה הפאלו נפוץ להראות את העיצובים טוב יותר. החולצה בדרך כלל מעוצבת בצורה כזו שהעיצובים בחולצה מבליטים את עיצוב הגבול בסארי, לכן תמיד מומלץ לשחרר את הפאלו כשקצה אחד מוצמד וניתן לעצב אותו כמו להנגה כשהוא נלבש עם סגור. צוואר, חולצת עבודה aari משרוול 3/4.

סארי עבודת קוץ ‘מדברים את המסורת שלנו בקול רם והיא מדגישה את חשיבותן של טכניקות העיצוב העתיקות. מכשירי העבודה Kutch זמינים בשוק, כאשר מעטים הם עבודת יד אמיתית וחלקם מיוצרים במכונה. מקווה שמאמר זה יהיה המדריך שלך להכיר את סארי הקוץ ‘והזנים שלו ויהיה לו חלק בהחלטה לקנות את סארי הקוץ’ המתאימה ביותר מעשרת הזנים המובילים האלה. דע את המסורת וההיסטוריה שלנו והשתמש במאמר זה כמדריך לבחירת הסגנון המתאים ביותר עבורך וגם אל תהסס לשתף אותו עם חבריך!