12 הסארים הטובים ביותר של Varanasi עם תמונות

לווראנאסי או לקאסי יש מקום משמעותי בתרבות ההודית. יש בה כמה מהמקדשים הטובים ביותר בהודו והיא גם מקום הולדתם של הבנאראסי או Varanasi סארי. סארי אלה מגלמים את העושר התרבותי של הודו מבחינת הצבעים והאריגה. הם ידועים בסריסי הכלה שלהם, בגוונים הבהירים ובפרטים המורכבים. הם מגיעים בעיקר משי, אך מציעים גם סארי מחומרי כותנה. כמה מהמעצבים הטובים ביותר בהודו כמו סאביאסאצ’י ממקמים את החומר שלהם מאורגי Varanasi Sarees. עיין במאמר זה מדוע הסריסים האלה הם רכישת חובה:

סארי וארנאסי יפים עם תמונות:

להלן 12 הסארים המובילים של Varanasi כדלקמן עם תמונות יפות.

1. Varanasi Pattu Sarees:

Varanasi Pattu Sarees

הסאריה המדהימה הזו של Varanasi Pure Pattu ארוגה ביד לשלמות. הוא מגיע בגווני טווס כמו ירוק וכחול כדי להאיר את המראה שלך. האריגה הפרחונית המורכבת בגבול גורמת לך להיראות מהממת. החלק הטוב ביותר של סארי זה בפאלו העשיר, המורכב מזרי כסף טהור.

2. סארי כותנה Varanasi:

סארי כותנה Varanasi

סארי אלה הם רכישת חובה לאוהבי סארי כותנה. הם נראים מלכותיים ומציעים מראה מכובד. אלה מושלמים לאירועים קטנים שבהם אתה רוצה ללבוש משהו קליל, אך עדיין נראה מוכן לאירועים. סארי כותנה מסוג Varanasi מגיעים במספר צבעים והגבולות העשירים, הארוגים להפליא, הם גולת הכותרת.

3. Varanasi Handloom Sarees:

Varanasi Handloom Sarees

ורנאסי מפורסמת בזכות הסריסים המפורסמים שלה. סארי אלה שזורים בקפידה בחוטי זהב וכסף. סארות לדים של Varanasi מפורסמות ברחבי העולם בזכות הגוונים העשירים שלהן. סרסים אלה פופולריים בקרב ידוענים שאוהבים להציג טקסטיל הודי בפורומים בינלאומיים.

4. העיצוב האדום של Varanasi Saree:

העיצוב האדום של Varanasi Saree

עצוב אבל נכון, יש הרבה סארי וראנאסי מזויפים בשוק כרגע ואנשים אבל הם מאמינים שהם האותנטיים. אפשר לזהות בקלות סארי אמיתי של Varanasi על ידי התבוננות בחומר בד והרגשתו כראוי. האדום הספציפי הזה הוא הסרי הטוב ביותר של Varanasi שאפשר אפילו לחשוב עליו ללבוש אותו.

5. סארי המשי Varanasi:

סארי המשי של Varanasi

מחפש סארי משי טוב של Varanasi? זה כנראה אחד הטובים ביותר שנכללים בקטגוריה זו. הצבעים המשמשים בעת עיצוב זה היא התכונה האטרקטיבית העיקרית של הסרי הזה וזה מה שיגנוב מלכתחילה את כל המראה.

6. סארי המשי הטהור Varanasi:

סארי המשי הטהור Varanasi

האם אתה זקוק לסרי טוב של ורנאסי? תסתכל טוב על זה והצבעים המסנוורים ירשימו אותך בקלות. הסארי נראה ממש מושך וניתן לעשות בו ספורט במהלך אירוע חגיגי. התבנית שהסרי הזה עוקב אחריה מרשימה למדי וגם הגבולות מאוד אטרקטיביים,

7. סארי המודפסת Varanasi:

סארי המודפסת Varanasi

סארי זה מעוצב בעיצוב מודפס אטרקטיבי באמת, המתבצע על בסיס אדום. העיצוב נעשה בצבע זהוב והדוגמאות שנעשו על הגבולות כה אטרקטיביות עד שכל אחד יתרשם מהקסם שלו ויהיה מוכן לשאת את מעצבת הנשים המסורתיות ההודיות היפות כמעט בכל מקום.

8. סארי הוורנאסי האדום העמוק:

סארי הוורנאסי האדום העמוק

זוהי אחת הסארות האדומות הנראות ביותר, שאישה יכולה ללבוש אי פעם. הסארי מגיע עם דפוס צבע זהוב מאוד אטרקטיבי על הגבולות. הגוף העיקרי של הסארי מעוטר גם בדפוסי צמחים וזוהי האטרקציה העיקרית של סארי זה.

9. החתונה Varanasi סארי:

החתונה Varanasi סארי

סארי החתונה הספציפי הזה הוא כנראה אחד הנראים ביותר. הוא בעל צבע ורוד יחד עם דוגמאות זהובות קטנות שנעשו על הסארי. ללא ספק, זהו אחד מפריטי הלבוש ההודים הטובים ביותר שאישה יכולה ללבוש על גופה.

10. החתונה המסורתית Varanasi Saree:

החתונה המסורתית Varanasi Saree

עונות החתונה על גופם ואתם צריכים להיות מצוידים היטב בלא פריטי הלבוש ההודים הטובים ביותר בכל הזמנים. בתמונה למטה, יש סארי אטרקטיבי מאוד המוחזק על במה. זה נראה מאוד אטרקטיבי עם כל עיצובים קטנים אך ייחודיים ואותנטיים שעשויים על הבד הוורוד. דפוס בטנת הגבול שאליו עוקב הסארי הזה הוא די אטרקטיבי גם כן. כל אינדיאנית, שמייאשת מללבוש סארי, תתרשם מהעיצוב הזה ובהחלט תרצה לשאת אותה על גופה.

11. מעצב משי וראנאסי סארי:

מעצב משי וראנאסי סארי

כשמדובר במשי, סמוך על הסארות של ורנאסי. הסארי הספציפי הזה מגיע עם דפוסי גבול יפים יחד עם יישום של יותר מצבעים אחד. בקיצור ניתן לומר כי סארי זו היא אחת מסירות המשי המרנגניות המרשימות בכל הזמנים.

12. סארי וראנאסי סארי:

סארי ורנאסי סארי

מהעיר היפה בנאראס מגיעה הסארי הסגול היפה עוד יותר שמיועד במיוחד לנשים הדקות. יש לרכוש סוג זה של סאריות תוך התחשבות במבנה הגוף.

רוב הסארות של Varanasi מעוצבות בהשראת העיצובים של מוגהול, המציגים מוטיבים כגון פרחים, עלים. הצורה העיקרית של סארי ורנאסי בברוקדה, שיש לה גימור זהב מתכתי. סארי Varanasi הם החזקה היקרה ביותר של כל כלה הודית. שום אירוע חשוב אינו מושלם בלי הסארות האלה. סארי טהור ורנאסי יקרים מאוד, בהתחשב בזמן שלוקח להם להשלים. עם זאת, חלופות זולות יותר זמינות, שהן חיקוי של הסארות הטהורות.