איך בוחרים תסרוקת לאישה?

עבור אישה, הנכס החשוב ביותר הוא השיער שלה. כרגיל הרושם הראשון מתחיל מהפנים שלה, אבל אם נבחין יותר לעומק לפני הפנים השיער הוא החשוב ביותר עבור כל אישה להיראות טוב! בעל תסרוקת אחרת נותן מראה חדש לגמרי בלבוש שלך.

תמיד יש צורך בתסרוקת טובה, אך לפעמים בעת בחירת תסרוקת חדשה מתגלה מקרה גרוע יותר. פעמים רבות אנו טועים בבחירת מראה חדש! ישנם גורמים שונים שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים תסרוקת חדשה.

בחר תסרוקות לנשים

תסרוקת פופולרית לאישה:

צורת פנים:

אתה חייב לדעת איזו צורה של הפנים שלך יש לך, בדיוק כמו שאתה מתחשב במבנה הגוף שלך בעת רכישת בגד באופן דומה אתה חייב לראות את הפנים שלך. בדרך כלל ישנן 4 צורות אלו הן אליפסה, עגולה, לבבית, מרובעת. לכל צורה יש תסרוקת אחרת. לא כל תסרוקת מתאימה לכל פנים. אם התברכת בפנים סגלגלות אז כמעט כל תסרוקת תתאים לך. אולם אם יש לך פנים עגולות יותר, עליך לבחור תסרוקות שיצמצמו את פנייך, אם יש לך פנים מרובעות עם קו לסת חזק, בחר מראה שגורם לך להיראות נשית יותר.

תסתכל על מרקם השיער:

המרקם, אורך השיער, סוג השיער הם כמה גורמים שישפיעו על המראה שלך. אם צפיפות השיער קלה עליך ללכת על שיער קצר, או אם יש לך צפיפות טובה אתה יכול לבחור סגנונות שיער. יתר על כן, אם יש לך שיער גלי או מתולתל ורוצה שיהיו חלקות, התייעץ עם הסטייליסטית שלך כיוון שהוא יכול להציע לך טוב יותר. אז דבר עם הסטייליסטית שלך וקח את התשומות שלו לגבי הסגנון המתאים ביותר למרקם השיער שלך.

קחו בחשבון את אורח החיים שלכם:

כמובן, אם אתה אדם שצריך לעבוד 9-5 ביום אינך יכול לבחור מראה מבולגן! או אם אתה איש מסיבות אתה לא יכול ללכת עם תסרוקת פשוטה! אורח החיים שלך תמיד יהיה גורם מרכזי בבחירת תסרוקת. וזה לא תמיד רק מקצוע שצריך לקחת בחשבון, גם הסבלנות שלך נבדקת תוך מראה שיער חדש, כאילו אתה לא יכול להתמודד עם שיער ארוך אז אסור לך לבחור כזה!

בחר את הסטייליסטית שלך:

סטייליסטית יכולה לעשות הכל! כמו בסופו של יום אנחנו יכולים לחשוב רק על הלוק הטוב ביותר שלנו, אבל הגשמתו היא בידי הסטייליסטית בלבד! ההצלחה של תסרוקת היא תמיד בידיו של המעצב. אם אתה בוחר את התספורת המותאמת אישית שלך אך אם המעצב שלך אינו מסוגל לעשות זאת, אין בכך תועלת. לתסרוקות חדשות לגמרי, עדיף ללכת למספרה עם סטייליסטית ידועה ודירוגים טובים כך שתדע ויהיה לך ביטחון שתעשה את זה כמו שצריך.

שמירה על תסרוקתך:

לך עם תסרוקת שאתה יכול להתמודד איתה כל יום! אם אתה בוחר סגנון שידרוש ממך להשקיע יותר זמן בעיצובו בכל בוקר, עליך לזרוק את הרעיון הזה! שקול את המיומנות שלך בעיצוב עצמי. האם תוכל להשתמש במייבש שיער מדי יום? אם לא אז אולי אתה צריך לבחור סגנון עם דרישה מינימלית לטיפול ביתי.

לבחור נשים תספורות

בדוק את המגמות הנוכחיות:

ברור שלא תרצו להיראות דוגמנית בסגנון ישן! להרים את מגמות האופנה החדשות של סטיילינג; אתה בוודאי תקבל אחד שיתאים לפנים ולצורתך. כמו כן, תוכל לעצב מחדש מראה חדש בעצמך! זהירות: אל תעשה יותר מדי; אחרת זה עלול לגרום לבובת סמרטוט.

שימו לב לאישיות שלכם:

התסרוקת שלך תמיד צריכה לשקף את האישיות שלך. אתה חייב להרגיש בנוח לחלוטין בעור ובשיער שלך; לא תוכל להסתפר.

בחירת תסרוקת חדשה היא החלטה של ​​רוב הסבלנות! זה לוקח זמן, אל תמהר. לבסוף כשתקבל אחד, לך על זה.