9 תסרוקות אופנתיות לגברים ולנשים

תספורות או תסרוקות מעצבות צוברות יותר ויותר פופולריות בימים אלה. אנשים רוצים לנסות עוד עיצובים קוצניים ועצבניים, וזה מה שנותנים לך עיצובים מעוצבים. כולם גורמים לך להיראות מרגש מאוד ולבלוט בהמון. לכן הגענו לרשימת האפשרויות הטובות ביותר לעיצוב תסרוקות.

תסרוקות המעוצבות הטובות ביותר לשיער ארוך וקצר:

להלן התסרוקות המעוצבות הפופולריות ביותר בשנת 2021, אלה תספורות קוצניות וקצות. אם אתה מנסה את זה, כדי לשנות את המראה המדהים והמקסים שלך.

 1. דהיית עור נמוכה עם מסרק ארוך מעל:

דהיית עור נמוכה עם מסרק ארוך מעל

אם אתה רוצה תספורת מעוצבת, זו תהיה האפשרות הטובה ביותר שלך. גזרה זו כוללת דהייה שכמעט מתערבבת עם העור, מה שהופך אותו לעור דהוי סביב הראש, כאשר החלק העליון של השיער מסורק לכיוון החלק האחורי של הראש. השיער נשמר באורך בינוני והמראה המסורק נותן מראה מלוטש מאוד. בהחלט תסרוקת שחורה עם מראה נהדר.

2. חיתוך עם מוהוק:

תחתון עם מוהוק

אם יש לך מכונת עיצוב שיער, אז אתה בהחלט רוצה שהמכונה הזו תעשה לעצמך את הסגנון הזה. התספורת הזו מגיעה עם צדדים דהויים לגמרי שנותנים מראה תחתון נחמד ונקי, יחד עם השיער העליון המעוצב כמווהוק ונסחף כלפי מעלה במראה שיער קוצני. גזרה זו נראית מסוגננת מאוד ונראית טוב יותר עם זקן. זו אכן תספורת גברים עם מראה נהדר.

3. באזז חתוך עם Edge Up ו- High Skin Fade:

Buzz Cut עם Edge Up ו- High Skin Fade

אם אתה אוהב לעצב את סגנון התספורת לגברים, זה הדבר שאתה צריך ללכת אליו. הסגנון כולל צדז חתוכים לצדדים סביב הראש, יחד עם דהיית עור גבוהה מאוד בעלת קצה למעלה. החלק העליון של הראש המכיל שיער קצר מאוד המעוצב למבנה יפה עד המצח. לתספורת זו יש תחזוקה נמוכה מאוד ונראית נהדר עם זקן ארוך. התספורת כמעט נראית כמו עיצוב שיער טבעי למעלה.

4. דהיית עור גבוהה עם קשר עליון:

דהיית עור גבוהה עם קשר עליון

אם אתה מחפש עיצוב שיער ארוך למעלה, זו תהיה האפשרות הטובה ביותר שלך. הגזרה כוללת דהיית עור הגבוהה עד לראש הראש, שם השערות הארוכות למדי מתאגדות לקוקו וקשורות בחלק האחורי של הראש. זו באמת הדרך הטובה ביותר להתאים לשיער ארוך.

5. פיצוץ דהייה עם אפרו מתולתל:

Burst Fade עם אפרו מתולתל

אם אתה רוצה עיצוב שיער מתולתל, גזרה זו צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. הגזרה כוללת את צדי הראש דהוי, דהוי נמוך, יחד עם החלק הטוב ביותר של השיער המתולתל מעוצב כלפי מעלה. השיער המתולתל מקבל אופן עיצוב מסוים כדי לגרום לו להיראות טרנדי יותר. אין ספק שהתספורת הטובה ביותר לאנשים עם שיער מתולתל.

6. נמוכה נמוכה עם שיער קוצני במרקם:

נמוכה גבוהה עם שיער קוצני במרקם

זהו סגנון נהדר לתספורת שיער קצר. תסרוקת זו מגיעה עם צדדים המחולקים לשני חלקים – גבוה ונמוך. החלק הגבוה נמצא למעלה והחלק התחתון נמצא בחלק התחתון. יש גם קו כירורגי אמנותי בצדדים. החלק העליון בעל שיער מרקם קטן, שנשמר במצב קוצני.

7. תחתון עם שיער גב חלקלק:

תחתון עם שיער חלקלק

אם אתה רוצה לעצב תסרוקות לשיער ארוך, קבל את המראה הזה. המראה הזה כולל צדדים מגולחים היטב שגורמים לו להיראות כמו חיתוך, יחד עם השערות הארוכות למדי על הראש כדי לסרק ולהחליק לאחור לכיוון החלק האחורי של הראש בצורה מסוגננת. החיתוך הזה אכן מושך מאוד את העין.

8. תספורת עם שיער ארוך עם טפטוף צד:

חתך תחת עם שיער ארוך שטוף צד

אם אתה בהחלט רוצה לקבל עיצוב שיער ארוך בסגנון דהייה, אז זה אומר ללכת על הגזרה הזו. סגנון זה כולל צדדים דהויים גבוהים מאוד, נותנים מראה תחתון והחלק העליון מעוצב בשיער ארוך שאינו רק מרקם אלא גם סוחף צד. מומלץ להשתמש במוצרי שיער כדי להגדיל את מרקם השיער.

9. שיער מתולתל דוהה:

שיער מתולתל דוהה

זוהי תספורת גברית נאה למראה מדהים. צידי הראש בתספורת זו דהויים ומתחדדים כלפי מעלה, יחד עם קווים כירורגיים קטנים בצדדים. החלק העליון מעוצב בשיער מתולתל המופנה כלפי מעלה, בעזרת ג’ל לשיער או ספריי שיער. התלתלים גם קלועים וכך נותנים מרקם נאה לשיער.

לכן, קל לומר שתספורות מעוצבות אכן נראות נהדר, הן על גברים והן על נשים. כמות האפשרויות העצומה שיש לבחירה יכולה לגרום לכל אחד להתבלבל. אנו מקווים שרשימה זו תהיה נתיב האור המנחה בהחלטתך.