9 תסרוקות אירופיות חדשות לנשים ולגברים

אירופה הייתה בחוד החנית בהמצאת כל כך הרבה תסרוקות שאנו רואים בימינו. ממש קשה להבין כמה התפתחנו כל כך הרבה לאורך השנים. מראה חדש, תסרוקות חדשות בכל מקום. מפומפדור ועד האגם, ממראה דהוי למראה קצוץ – אפשר לקבל הכל.

התסרוקות האירופיות הטובות ביותר לנשים ולגברים עם תמונות:

בואו לבדוק כמה מהסגנונות הטובים ביותר שיש לאירופה להציע,

1. תספורת פומפדור:

תספורת פומפאדור

אם אתם מחפשים להסתפר באירופה, אז קבלו בהחלט את המראה הפומפדור הזה. על שם מאדאם דה פומפדור, התספורת הזו התפרסמה עם אלביס פרסלי. לתספורת יש צדדים קצרים כשהשיער מעוצב בצורה כלפי מעלה וגם כלפי הגב. זו בהחלט אחת התסרוקות האירופיות הטובות ביותר לגברים.

2. תסרוקת הקוויף:

תסרוקת הקוויף

אם אתה אוהב תסרוקות קצרות באירופה, אז התספורת המרהיבה והיפה הזו עשויה לעשות את העבודה. ניתן לבצע קוויף בדרכים שונות, כולל קצר ודמוי ספייק, כמו גם בצורת נפח אך מבולגן. האפשרויות אינסופיות. זה תמיד נדרש לשמור על שאר השיער קטן על מנת להכיל את השיער הקדמי הגדול. זהו בהחלט אחד מתסרוקות הגברים האירופיות האהובות ביותר.

3. תספורת הדהייה:

התספורת הדהויה

אם אתה מחפש תספורות קצרות באירופה, אז קבל את התספורת הדהויה הזו. התספורת הדהויה הפופולרית ביותר היא הסגנון המחודד. מוקדם יותר, תספורות דהויות שימשו רק לשיער קצר יותר. עכשיו הוא משמש את כל סוגי סוגי השיער. ישנם גם סוגים שונים של תסרוקות דהויות לבחירה. גזרה זו היא ללא ספק אחת התסרוקות החדשות הטובות ביותר באירופה.

4. שיער חלקלק לאחור:

שיער חלקלק

זהו אחד התספורות הקצרות באירופה הייחודיות ביותר שתוכלו למצוא. תספורת זו כוללת צדדים שהם חתוכים או דהויים, בעוד שלחלק העליון יש מספיק אורך שיער כדי לסירוק לכיוון החלק האחורי של הראש. אתה יכול להשתמש במוצרי שיער שונים כמו pomade וכו ‘. תמיד תראה מלוטש ומסוגנן בתספורת זו.

5. פומפדור מודרני עם דהיית עור גבוהה:

פומפדור מודרני עם דהיית עור גבוהה

אם אתה רוצה תספורת בסגנון אירופאי, אל תראה יותר מאשר תסרוקת זו. תספורת זו היא תערובת נחמדה של פומפדור יחד עם דהייה בעלת סוג עור גבוה. מה שהופך את הסגנון הזה ליפה יותר הוא העיצוב המודרני שלו על הכל. לכן זוהי חובה לכל מי שמתספרת אירופה חדשה.

6. דהיית עור גבוהה עם מסרק מעל וזקן:

דהיית עור גבוהה עם מסרק מעל וזקן

אם אתה רוצה לעשות תסרוקת יורו, זה עשוי להתאים לך. התספורת הזו מגיעה עם דהייה שהיא לגמרי מחבקת את העור, ולחלקו העליון של הראש יש שערות ארוכות בגודל רגיל שנסרקו-מה שמעניק לחזית הרמה מושלמת ומראה מרקם. תספורת זו נראית נהדר במיוחד אם יש לך זקן.

7. דהיית התחדדות עם שיער קוצני:

התחדדות עם שיער קוצני

אם אתה מחפש תספורת בסגנון אירו, אז השיער הקוצני הזה עשוי לעשות את העבודה. צידי הראש דהויים במידה בינונית, כאשר החלק העליון בעל שערות בגודל בינוני, מיושר לחלוטין ונותן לך את התחושה הקוצנית הזו. גזרה זו נראית מגניבה כמו גם מלוטשת. יש הרבה סגנון ואופנתיות גם בתספורת הזו.

8. בוב קאט:

בוב קאט

אם אתה מחפש את סוג התסרוקת האירופית הפופולרית ביותר לנשים, זה זה שאתה צריך לקבל. גזרת בוב זו הייתה פופולרית מאוד בקרב אישה אירופאית ויכולה להתאים לסגנון שלך בין אם יש לך שיער חלק או גלי. גזרה זו יכולה לעבוד גם על שערות מסוג קצר וארוך. סגנון זה נראה מדהים ואופנתי מאוד.

9. סגנון פיקסי קצר:

סגנון פיקסי קצר

אם אתה רוצה תסרוקת נשים אירופאיות תספורת, אז זה יהיה הטוב ביותר שיגרום לך להיראות צעיר ומקסים. תספורת זו כוללת תסרוקת קצוצה שהיא קצרה בכל הראש. גם התספורת נראית יפה ומקסים. חתך זה מומלץ ביותר.

לפעמים עדיף לאמץ את השינוי, ועל זה כל הסגנונות האלה. לכל אחד יש את התכונות והמראה הייחודי שלו שתמיד יגרום לך להיראות מגניב ומסוגנן. מקורם של הרבה מהתסרוקות הפופולריות באירופה, אז למה שלא תנסו אותן? רשימה זו תעזור לך בדיוק עם כל זה.