9 מתנת האירוסין הטובות ביותר בשבילה

מְבוּלבָּל! מה לתת לה במתנה באירוסין שלך? כולכם יודעים שעבור נערה בחירת מתנה אינה משימה כה קשה. אבל כשמדובר במתנת אירוסין אז רוב הבנים מתבלבלים מההווה. זכור כי מתנה היא מחווה מתחשבת וסובבת. אתה צריך לתת את המתנה הייחודית והנפלאה שלה במחווה גנרית מתחשבת ולא בדיוק ראויה להפתעה.

מכאן שבכתבה זו כיסיתי עבורה 9 מתנות אירוסין מובילות שעוזרות לך לבחור את המתנה הטובה ביותר.

מתנת אירוסין יפה לה:-

1. שרשרת תליון:

מתנות אירוסין בשבילה

שרשרת היא אחת מתנות האירוסין הנפוצות והפופולריות ביותר לילדה. אבל הפכת את השרשרת הזו ליפה יותר על ידי הצבת תמונה שלך בצד אחד והתמונה שלה בצד אחר של התליון.

2. צמיד תליון מצופה זהב קריסטל:

מתנת אירוסין לה 2

זוהי חתיכת אמירה מבריקה שהיא צמיד קישור מצופה זהב מלוטש, מעוטר בתליון קריסטל מוגזם, חותמת בשם DKNY בקצה החיצוני לתחושה של שיק מאופק.

3. עגילים משובצים של Heart of the Ocean Titanic Sapphire CZ:

מתנת אירוסין לה 3

כפי שאתה יודע ש”טיטאניק “הוא אולי סינגל אחד הסרטים הרומנטיים ביותר בכל הזמנים, ובנוסף זוג העגילים הזה אידיאלי עבור אותה יוצאת דופן, אחרת כל גברת מיוחדת שאוהבת את העיצוב המעוצב היטב בצורת לב של שרשרת התליון של רוז..

4. שרשרת תליון אינסוף עם יהלומים בכסף סטרלינג:

מתנת אירוסין בשבילה 4

זהו רק תליון בעיצוב אינסוף מסוגו והיא נראית זוהרת מעייפת את תליון העיצוב האינסופי הזה. הוא נוצץ עם יהלומים במקביל לתת לה לזהות שאתה אוהב אותה עד הירח ובחזרה. זו יצירה שהיא תשמור עליה בשנים הבאות.

5. מגש לב אישי מלא בממתקי לב אהבה:

מתנת אירוסין לה 5

צלחת מהממת בהזמנה מיוחדת בעבודת יד מעבר לעץ ומלאה בכ -45 מנות מיני של ממתקי Love Heart. ניתן לשנות את בסיס המגש באמצעות כרטיס ניתוק המתאים לתחתית, על ידי כל ברכה של עד 28 תווים כלומר, אומר לתת לך מספיק מקום להעביר את רגשותיך! מוקף בקצה לב ורוד מעורב יפה, כרטיס זה משלים את המתנה היפה הזו! משקלו 650 גרם, גובהו 17 ס”מ ורוחבו 21 ס”מ

6. אבן לבנה מצופה זהב קדה:

מתנת אירוסין לה 6

צמיד זה מצופה זהב על ידי אבן לבנה בדגם עלה. צמיד זה מוכן עם פליז כמו גם נחושת. צמיד זה זמין בגדלים שונים. זו מתאימה ביותר למתנה אירופית מסורתית, תרבותית כמו גם עבורה.

7. ספר אהבה מותאם אישית חצוף:

מתנת אירוסין לה 7

זוהי דרך ייחודית להמחיש את הרגשתך כלפיה. להדהים אותה עם ספר האהבה הזה; פריז חמוד ורומנטי שבטוח להנאה. בתוך ספר האהבה הזה, תקבלו 15 עמודי טיפוס של הדברים הקטנים שיוצרים שאתם כל כך אוהבים את הגברת שלכם, ויוצרים ממנו מתנה גדולה לתת במתנת אירוסין! ספר זה כתוב בצבע מלא על ידי כריכה קשה בכריכה קשה. מידותיו 15X10.5 ס”מ.

8. סט מתנה אישית לספל:

מתנת אירוסין לה 8

זהו סט ספל יפהפה המוכן מסין מהאיכות הגבוהה ביותר, ותזכרו כל הזמן כי העשיתם את זה בכל זמן שיש לכם כוס הדדית. מידת הספל היא 10 x 10 x 7 ס”מ. על שני הספל הזה אתה יכול להגדיר את התמונה שלך ושל ארוסתך.

9. ארגז תכשיטים מעץ מותאם אישית:

מתנת אירוסין לה 9

זה נגמר מעץ ליבנה בתוספת אורן, הוא נראה בעיצוב יפה וייראה מושך את העין על כל שולחן איפור אחרת מזנון, מסיר את כל התכשיטים המבולבלים בנוסף לתכשיטים! מידותיו ברוחב 17.8 ס”מ, עומק 11.8 ס”מ וגובהה 6.8 ס”מ. העץ מלוטש במיומנות, צבעוני בתוספת שעווה לפני תמותה בהתאמה אישית בנגיעות ידניות. לכל קופסה יש גם רצועת אלומיניום סגסוגת מאוד אישית שלה שמופיעה על המכסה שתוכל להתאים אישית למקלט עד 24 תווים!