9 שמפו התינוקות הטובים ביותר של ג’ונסון לשיער רך לתינוק

רווחתו של תינוק נמצאת בראש סדר העדיפויות של כל הורה. כל אחד מאיתנו רוצה לתת לתינוק שלנו את מיטב המוצרים הטובים ביותר. במיוחד בכל הנוגע למוצרי טיפוח העור והשיער, אין כאן שום פשרה. מותג אמין ומוכר הוא חובה. מה יכול להיות טוב יותר מזה של ג’ונסון וג’ונסון, ששמם שם נרדף למוצרי טיפוח לתינוקות? מאמר זה מכסה את טווח השמפו של ג’ונסון וג’ונסון.

עיניו העדינות של תינוק דורשות טיפול מיוחד לאורך כל זמן הרחצה. נוסחת אין יותר דמעות מנקה בעדינות ושוטפת בקלות, משאירה את שיער תינוקך רך, מבריק, ניתן לניהול ונקי תוך ריח נהדר.

שמפו לתינוק ג’ונסון בהודו:

להלן שמפו התינוקות הפופולרי של ג’ונסון.

1. שמפו של ג’ונסון בייבי אין יותר דמעות, לבנדר מרגיע:

שמפו לתינוק של ג'ונסון

רכיבים: מים, PEG-80 Sorbitan Laurate, Cocamidopropyl Betaine, נתרן Trideceth Sulfate, PEG-150 Distearate, גליצרין, פוליקווטרניום -10, טטרסודיום EDTA, נתרן הידרוקסיד, אשלגן אקרילטים קופולימר, חומצת לימון, נתרן בנזואט, פנוקסיאתנול, אתניקסיל. ויולט 2, בושם.

יתרונות מרכזיים: שמפו לתינוק JOHNSON’S® זה מועשר על ידי לבנדר טבעי בתוספת קמומיל, מרכיבים החשופים לרוגע ובנוחות. הוא מנקה בשקט; משאיר שיער מבריק להפליא פלוס ריח תינוק טרי. זהו שמפו בעל ריח טוב אשר יכול לשמש גם לשטיפת גוף. הוא מציע תוצאה לאורך זמן, ריח נעים.

איך להישתמש: שמפו ללא פרבנים זה בטוח לשימוש יומיומי. הרטיבו שיער במים ושטפו אותו היטב עם השמפו.

דֵרוּג: 4.3

מחיר: Rs. 5012

2. שמפו לתינוק JOHNSON’S®:

שמפו לתינוק של ג'ונסון

רכיבים: מים (אואו), קוקמידופרופיל בטאין, PEG-80 סורביטאן לוראט, נתרן טרידצ’ט סולפט, PEG-150 דיסטריאט, פנוקסיאתנול, נתרן כלוריד, גליצרין, חומצת לימון, נתרן בנזואט, טטראסודיום EDTA, פוליקווטרניום -10, אתיל הקסיל ציד, קופולימר, צהוב 6, צהוב 10, בושם.

יתרונות מרכזיים: שמפו זה נעים לעיניים כמו מים טהורים. זה משאיר את שיער התינוק שלך מריח רענן ומראה מבריק. שיטת NO MORE TEARS® מתונה לתינוקות. הוא נטול סבון פלוס היפואלרגני שהוכח קלינית ובדיקת רופא עור, גם הוא ללא פרבנים. הוא גם שוטף בשקט פשוט ומותיר את שיער תינוקך גמיש, מבריק, ניתן לניהול ובנוסף נקי בעוד שהוא מריח טרי. זהו אחד המוצרים הקיימים במוצרי שמפו התינוקות של ג’ונסון בהודו.

איך להישתמש: הקציפו בעדינות את שיער התינוק עם השמפו ושטפו.

דֵרוּג: 4.8

מחיר: Rs. 80 עבור 100 מ”ל

3. שמפו של קמיל בייבי של ג’ונסון 200 מ”ל:

שמפו לתינוק של ג'ונסון

רכיבים: אקווה, קוקו-גלוקוזיד, נתרן לוראאמופאסאט, נתרן לורת סולפט, חומצת לימון, תמצית פרחי קמומילה רקוטיטה, ביסבולול, פוליסורבט 20, PEG-80 סורביטאן לוראט, פרופילן גליקול, בוטילן גליקול, PEG-150 דיסטריאט, נתרן כלוריד, פוליקוואטריום גלוקוז, נתרן בנזואט, פרפיום, CI 15985, CI 47005.

יתרונות מרכזיים: אין עוד שיטת דמעות קלה לעיניים כמו מים נקיים. שמור על שיער נקי של התינוק. זה גם שומר על שיער רך פלוס על ידי ריח רענן. הוא מתאים לניקוי שיער התינוק וגם נבדק על ידי רופא עיניים. הריח הטרי של קמומיל יכול להרגיע ולהרגיע את התינוק שלך.

איך להישתמש: בעזרת מים חמים, שטוף את שיער תינוקך בשמפו זה ושטוף.

דֵרוּג: 4.3

מחיר: Rs. 1470 (*בערך)

4. שמפו לג’ונסון לתינוקות מתנתקים 2 x 500 מ”ל:

שמפו לתינוק של ג'ונסון

רכיבים: מים (או), קוקמידופרופיל בטאין, PEG-80 סורביטאן לוראט, נתרן טרידצלת סולפט, גליצרין, פוליקווטרניום -10, פג -150 דיסטריאט, נתרן לוראאמפאסאט, דיסודיום לוראמפודיאקטאט, נתרן חמצן, חומצת לימון, נתרן בנזואט, פחמן.

יתרונות מרכזיים: כפי שאתה יודע שציפית ® של ג’ונסון על ידי אמהות מעל 100 שנים. יש לו נוסחה 2-in-1 לשיער סמיך גלי או מתולתל אחרת. נוסחת ההתניה הנוספת העדינה הזו® העדינה יותר מסייעת לפתיחת קשרים וסבכים. הוא נשטף בפשטות ומשאיר את השיער מבריק להפליא וניתן לניהול יותר, כמו גם שומר על הקפצה של שיער מתולתל.

איך להישתמש: קצף בעדינות שיער עם שמפו ומים. לשטוף היטב לשיער ללא סבך.

דֵרוּג: 4.2

מחיר: Rs. 880 (*בערך)

5. מרכך שמפו פלוס ג’ונסון’ס בייבי אין יותר דמעות 200 מ”ל:

שמפו לתינוק של ג'ונסון

רכיבים: מים (או), קוקמידופרופיל בטאין, PEG-80 סורביטאן לוראט, נתרן טרידצ’ט סולפט, גליצרין, פוליקווטרניום -10, פג -150 דיסטריאט, נתרן לוראאמופאצטאט, דיסודיום לוראמפודיאקאטאט, נתרן חמצן, חומצת לימון, נתרן בנזואט, פחמן.

יתרונות מרכזיים: התינוק של ג’ונסון מבין את עיניו של התינוק ועוד שיער גדל דורש טיפול נוסף. שמפו בתוספת מרכך של ג’ונסון’ס בייבי NO MORE TEARS ועוד מרכך אישר קלילות.

מרכך שמפו פלוס מנוסח במיוחד על ידי מרכך עדין שיעזור לך לטפל בשיער ילדיך במהלך שנות גדילתם. שיטת ה- NO MORE TEARS הבלעדית שלה עדינה לעיניים כמו מים טהורים ובנוסף יש לה pH טבעי, ולכן היא מנקה את השיער בעדינות & הקרקפת ללא גרימת יובש אחרת גירוי. הוא מושלם לשימוש גם על ידי מבוגרים.

איך להישתמש: שיער קצף עם שמפו ושטוף.

דֵרוּג: 4.2

מחיר: Rs. 700 (*בערך).

6. שמפו ג’ונסון בייבי 2 ב -1 & מרכך 500 מ”ל:

שמפו של ג'ונסון בייבי 2 ב -1 & amp; מרכך 500 מ

רכיבים: [PR-005575] אקווה, גליצרין, קוקו-גלוקוזיד, נתרן לוראאמפצטט, נתרן לורת סולפט, חומצת לימון, פנתנול, פרפינום ליקווידום, פוליסורבט 20, PEG-80 סורביטאן לוראט, PEG-150 דיסטריאט, נתרן כלוריד, סטירן /אקרילטים פוליקווטרניום -10, נתרן בנזואט, פרפיום.

יתרונות מרכזיים: שמפו זה מעניק לחות לשיער תינוקך ושומר אותו רך וגמיש. שמפו זה אינו זקוק למרכך המשך ויכול להפוך את שיערם לניהול למדי.

איך להישתמש: שטפו את שיער התינוק בעדינות בשמפו זה ושטפו.

דֵרוּג: 5

מחיר: Rs. 300 (*בערך)

7. שמפו 2-in-1 שמפו של ג’ונסון’ס בייבי No More Tangles לשיער דק/חלק:

רכיבים: מים (או), קוקמידופרופיל בטאין, PEG-80 סורביטאן לוראט, נתרן טרידצלת סולפט, גליצרין, פוליקווטרניום -10, פג -150 דיסטריאט, נתרן לוראאמפאסאט, דיסודיום לוראמפודיאקטאט, נתרן חמצן, חומצת לימון, נתרן בנזואט, פחמן.

יתרונות מרכזיים: הם מבינים שהשיער הגדל של פעוטות יכול לקשור קשר פשוט, ולכן הם פיתחו את תכשיר השמפו מסוג 2-in-1 ללא מרככי tangles® שיעזרו לשחרר אפילו את הקשרים העיקשים ביותר יחד עם סבכים..

שיטה זו, שהוכחה קלינית, מתנקה בשקט ושוטפת ללא מאמץ ומותירה את השיער פשוט לסירוק וריח של התינוק טרי. הוא נטול סבון ובנוסף נבדק אלרגיה וגם מספר בתי החולים בבחירה מספר אחת.

איך להישתמש: קצף שמפו עם מים ושטוף בעדינות את שיער התינוק שלך.

דֵרוּג: 3.9

מחיר: 1190 Rs (*בערך)

8. שטיפת התינוקות הטבעית מכף רגל ועד ראש של בייבי ג’ונסון, 18 גרם:

רכיבים: מים (אוו) (מקור: מים), דסיל גלוקוזיד (מקור: קוקוס, ליבת דקל, תירס), קוקאמידופרופיל בטאין (מקור: קוקוס), גליצרין (מקור: סויה, דקל, קוקוס), פוליגליצריל -10 לוראט (מקור: קוקוס , דקל, סויה), פנוקסיאתנול (מקור: *), אקרילטים/C10-30 אלקיל אקרילט קרוס-פולימר, נתרן בנזואט (מקור: *), קוקו-גלוקוזיד (מקור: קוקוס, ליבת דקל), גליצריל אוליט (מקור: חמניות), נתרן כלוריד (מקור: *), נתרן הידרוקסיד (מקור: *), אתיל -הקסילגליצרין (מקור: *), חומצת לימון (מקור: *), פרפיום (מקור: צמח), *שאר המרכיבים חיוניים למזג את המוצר יחד לשמור על יעילות.

יתרונות מרכזיים: הוא כולל 98% מרכיבים שמקורם באופן טבעי ועוד למעלה מ -100 שנים של עובדות מהימנות על תינוקות לניקוי שקט של עור עדין בתוספת שיער לניקוי רכות התינוק. הכביסה לתינוקות טבעית לתינוקות בלבד, המיוצרת כמיטב יכולתנו לתינוקות טבעיים, עדינה לעיניים כמו שמים טהורים מכילים בנוסף את ניחוחנו האלרגי. מאומת קלינית קל, הוא נועד עדין מספיק לתינוקות.

איך להישתמש: שטפו את שיערו וגופו של תינוקכם בשמפו זה.

דֵרוּג: 4.3

מחיר: Rs. 1540 (*בערך)

9. שמפו לג’ינסון וג’ונסון בייבי זהב 200 מ”ל:

רכיבים: [FPT-0859], אקווה, קוקו-גלוקוזיד, נתרן לאורופמפט, נתרן לורת סולפט, חומצת לימון, פוליסורבט 20, PEG-80 סורביטאן לוראט, PEG-150 דיסטריאט, נתרן כלוריד, פוליקווטרניום -10, נתרן בנזואט, פרפיום, CI 15985 , CI 47005

יתרונות מרכזיים: עיניהם של תינוקות שבירות. לכן שמפו לתינוקות No More Tears עדין לעיניים כמו מים טהורים. הוא אידיאלי לניקוי שקט של שיער התינוק. לשטוף בקלות ולהשאיר את השיער רך על ידי התינוק הייחודי שלנו. – סבון & ללא פרבנים – עדין לעיניים כמו מים טהורים – רופא עיניים נבדק.

איך להישתמש: יש להקציף בעדינות במים ולשטוף את השיער ביסודיות.

דֵרוּג: 4.1

מחיר: 225 ₪ (*בערך)

יתרונות שמפו לתינוק ג’ונסון:

 • מגוון שמפו התינוקות של ג’ונסון מכיל את רוב המוצרים ללא פרבנים, בטוחים יותר לילדים.
 • הם נבדקו קלינית כבעלי קלות והיפואלרגיים.
 • יש להם נוסחה מיוחדת לא יותר לדמעות על מנת להבטיח עיניים בטוחות.
 • מותג זה מהימן על ידי רופאים והורים לניקוי עדין של שיערו העדין של התינוק.
 • יעילותו של שמפו לתינוק ג’ונסון לצמיחת שיער נטענת גם היא על ידי אנשים רבים. אבל עם קרקפת נקייה ובריאה, הוא אמור לעודד צמיחת שיער חדשה.

שמפו לתינוק ג’ונסון למבוגרים:

שימוש בשמפו לתינוקות יכול לתת הרבה יתרונות דרמטולוגיים לא רק לתינוקות, אלא גם למבוגרים.

 • שמפו לתינוקות עדין במיוחד ואינו קורע את השמנים האתריים מקרקפתך.
 • הם מנקים את הקרקפת ומעניקים לך שיער רך ומבריק.
 • ניחוחם המתון של שמפו אלה יכול להרגיע את אלו האלרגיים לריחות עזים בשמפו למבוגרים. שמפו של ג’ונסון הוא ללא פרבנים, ללא SLS ואינו מכיל כימיקל חריף כמו פורמלדהיד.
 • נוסחאות אלו ידועות כבקרות על נשירת שיער הנגרמת על ידי כימיקלים קשים במוצרי טיפוח לשיער.

ג’ונסון המומלץ ביותר & שמפו לתינוק ג’ונסון למבוגרים הם:

 • ג’ונסון & שמפו לתינוק ג’ונסון אין יותר דמעות.
 • מרכך השמפו פלוס ג’ונסון’ס אין עוד דמעות.
 • שמפו 2-in-1 שמפו של ג’ונסון’ס בייבי אין עוד סבכים לשיער דק/חלק.
 • שמפו של ג’ונסון בייבי אין יותר דמעות, לבנדר מרגיע.
 • שמפו לתינוקות של ג’ונסון.

תופעות לוואי של שמפו לתינוק של ג’ונסון:

אף על פי שזכו לשבחים בינלאומיים, משתמשים רבים בשמפו לתינוקות של ג’ונסון דיווחו כי הם חווים את תופעות הלוואי הבאות:

 • פריחות על הקרקפת.
 • יובש של שיער.
 • ניחוח לא מתאים לילדים מסוימים עם רגישות לריח.
 • אצל מבוגרים, שמפו אלה לא הוכחו כבלתי יעילים בניקוי הלכלוך הנגרם מעודף חלב, אריזות שמן וזיהום סביבתי..

בסך הכל, שמפו לתינוק של ג’ונסון הם הבחירות המועדפות על כל הורה מכיוון שהן זמינות ובמחיר סביר. הם נבדקו ביסודיות וידעו כי הם מועילים לילדים רבים ברחבי העולם. אם אתה רוצה שילד יתהדר בשיער שלה כמו רפונזל, מינוס כימיקלים קשים, אתה יודע איזה שמפו לבחור!