9 מקומות התיירות הטובים ביותר ב Jharkhand

ג’ארקהאנד היא מדינה אם מזרח הודו. פירוש השם ג’ארקהאנד הוא ‘ארץ היערות’ והמדינה עשירה במשאבים מינרליים. התיירות בג’רקהאנד תורמת לחלק הכלכלי של המדינה. עם זרים רבים המגיעים למדינה, ענף התיירות התפתח במהירות. היערות, המוזיאונים, מקדשי חיות הבר, אתרים דתיים וכו ‘הם המקומות המושכים תיירים.

1. ראנצ’י הילס:

ranchi-hills_jharkhand-places-tourist

ראנצ’י היא בירת ג’ארקהאנד ומחזיקה ב -50% מכל המשאבים המינרליים במדינה. יש גבעה במרכז ראנצ’י, שגובהה 2,140 רגל ונראה ירוק להפליא. תיירים אוהבים לבלות כאן קצת בשקט, כשהם מתרחקים מהרחובות הסואנים. יש מקדש של לורד שיווה, שהוא הכי עמוס בחסידים במהלך שרוואן.

2. Baidyanath Dham:

baidyanath-dham_jharkhand- מקומות תיירות

Baidyanath Dham הוא מקדש המוקדש ללורד שיווה ועומד 72 רגל מהאדמה ויש לו מגדל בצורת פירמידה. יש מרפסת שנבנתה במקדש, הפונה צפונה וה’לינגאם ‘של לורד שיווה שטוף חלב ומים..

3. מקדש השמש:

sun-temple_jharkhand- מקומות תיירות

מקדש השמש הוא יופי מהפנט שמחזיק את התיירים המומים מהעיצוב שלו וגם האזורים שמסביב הנמצאים בתוך ציור נופי. הוא נבנה על ידי אמון הצדקה בשם סנסקריט ויהר במקום ליד דוכן בונדו, הנמצא על הכביש המהיר טטה-ראנצ’י..

4. מפלי דאסאם:

dassam-falls_jharkhand- מקומות תיירות

נהר קאנצ’י נופל בגובה של 144 רגל למפל ונקראים מפלי דאסאם. זהו אחד המפלים המתוירים ביותר בצפון מזרח, אשר לא רק מושך את התיירים ההודים אלא גם את הזרים. מפלי דאסאם ממוקם ליד כפר טיימרה על הכביש המהיר טטה-ראנצ’י. את קול המים אפשר לשמוע בכל מקום. המפלים מתאימים לטיול של פיקניק הרפתקני.

5. מבצרים פאלאמו:

palamu-forts_jharkhand- מקומות תיירות

ישנם שני מבצרים הממוקמים ביערות אוראנגאבאד על שביל שרה סורי ליד דלטונגאנג ‘. הם נבנו על ידי מלכי ואנווסי משושלת צ’רו ונקראו מבצרים פאלאמו. האדריכלות מספרת לנו את התיירים על כיבושים של דאוד חאן.

6. אנדרטת המלחמה של ג’ארקהאנד:

jharkhands-war-memorial_jharkhand- מקומות תיירות

אנדרטת המלחמה של ג’ארקהנד נבנתה לכבוד כל אותם חיילים שהקריבו את חייהם במלחמות, ממש מאז קבלת המדינה עצמאית ועד ימינו. מבנה בית הקברות מעוצב כגוף של בן אדם. יש בו מוזיאון המתעד את עברה של המדינה, את המסורות, כלי הנשק המודרניים, המורשת וכו ‘.

7. ג’משדפור:

jamshedpur_jharkhand- תיירות-מקומות

סינגבום הוא רובע קטן הגובל בעיר ראנצ’י. העיר הנודעת ביותר כאן היא ג’משדפור על שם התעשיין ג’משדג’י טטה, מייסד קבוצת תעשיות TATA. ג’משדפור מושכת אליה סטודנטים, חוקרים הזקוקים להכשרה וכו ‘. הממשלה פיתחה את העיר כדי שתייפה אותה לעיני התיירים. פארק בהאטיה, אגם דימנה, מקדש חיות הבר של דלמה, מקדש בהוואנשווארי הם כמה מקומות שחובה לבקר בהם בג’משדפור..

8. דנאבד:

dhanbad_jharkhand- מקומות תיירות

דהאנבאד נקראת ‘בירת הפחם של הודו’ וזוהי אחת האטרקציות העיקריות של התיירים. נהר הדאמודר ממלא תפקיד חיוני בשדות הפחם, נהר ברק זורם מדי ברחבי העיר. שאקטי מאדיר, הוא אתר דתי המוקדש לאלת דורגה. ‘אקהנד ג’וטי’ מוואשנו דווי נשמר כאן.

9. בוקארו:

bokaro_jharkhand- מקומות תיירות

בוקארו היה רובע שהוקם בשנת 1991, עם גובה של 210 מטרים מעל פני הים. העיר מלאה בעמקים ונחלים והיא אחת האזורים המתועשים ביותר בהודו. מפעל הפלדה של בוקארו, הפארק הביולוגי Jawaharlal Nehru, מקדש Jaganath, ראם מנדיר, נהר Damodar וכו ‘הם כמה מקומות תיירות נפוצים בבוקארו..