9 מקומות התיירות הטובים ביותר במיאנמר

מיאנמר היא מדינה אקזוטית, מעניינת ומסתורית הממוקמת בדרום מזרח אסיה. יש בו כמה מהמיקומים והמקומות הטובים בעולם ואם אתה מתכנן לצאת לחופשה, עליך בהחלט לבקר במקומות שנרשמו בפסקאות הבאות.

מקומות תיירותיים מפורסמים ויפים במיאנמר:

הבה נצטרך להסתכל על 9 מקומות התיירות המובילים במיאנמר.

1. חוף נגווה סאונג:

מקומות תיירות במיאנמר

אורך חוף נגווה סאונג במיאנמר הוא כ -9 קילומטרים והוא דורג כחוף הארוך ביותר בדרום מזרח אסיה כולה. הוא ממוקם בסמוך לעיר המקסימה יאנגון וניתן להגיע אליו תוך חמש שעות נסיעה משם. המים הטהורים, החול הלבן ומזג האוויר הנהדר הם באמת כל מה שאתה צריך כדי להפוך את החופשה לבלתי נשכחת.

2. פוטאו:

putao_myanmar- מקומות תיירות

פוטאו ממוקמת במדינת קצ’ין במיאנמר וידועה בסחלבים המשובחים שלה הגדלים באופן טבעי ויפה במקום זה. מזג האוויר כאן די מגניב בהשוואה לחלקים האחרים של מיאנמר וההרים המושלגים הם כמה מהמראות הייחודיים והנפלאים ביותר שתראו כאן.

3. מוניווה:

monywa_myanmar- תיירות-מקומות

מוניווה ממוקמת במרחק של כ -136 קילומטרים ממנדליי ומציעה לכם כמה מהמקומות הטובים ביותר לטיול ותיירות במיאנמר. מערות ההרים המעולות, העתיקות והאנדרטאות והשרידים הן חלק מהן. אבל האטרקציה הכוכבית כאן היא הבודהי-טאטאונג שהיא בעצם חבורה של עצי בניאן שיש להם דימוי של בודהה בקצה כל עץ. המראה של עצי הבניאן האקזוטיים האלה יהפוך את הטיול שלכם למיאנמר באמת לבלתי נשכח.

4. רוק הזהב:

זהב-רוק_מיאנמר-מקומות תיירות

סלע הזהב הוא מקום קדוש לכל האנשים השייכים למדינת מיאנמר. הוא פופולרי מאוד ומשך אליו לא מעט מטיילים ותיירים מדי שנה. הוא ממוקם על פסגת הר פאונגלאונג וניתן להגיע אליו תוך ארבע שעות נסיעה מיאנגון. זהו אתר עלייה לרגל אגדי והיווה השראה לרבים. זהו מקומות התיירות הטובים ביותר במיאנמר.

5. אגם אינלה:

inle-lake_myanmar- מקומות תיירות

אגם אינלה ממוקם בגבעות שאן במיאנמר והוא אכן מקום נעים מאוד. זהו גוף מים מתוקים ומזג האוויר כאן תמיד קריר ויבש יותר בהשוואה לחלקים אחרים של מיאנמר. כמה נופים משמעותיים שתמצאו כאן הם שדות העגבניות, גינות הפרחים והירק. הידידות והחמימות של התושבים המקומיים הם חלק מהדברים הייחודיים והמדהימים שתמצאו כאן.

6. קנג טונג:

kengtung_myanmar- מקומות תיירות

ב- KengTung מזג האוויר תמיד סוער, קריר ונעים. זהו יעד ירח דבש אידיאלי והוא מושלם למי שמחפש מזג אוויר קריר בחופשה. כאן תהיה למבקרים הזדמנות פז לחזות בתרבות, מנהגים ומסורות של מיאנמר. באמת, המקום יפה! זהו אתרי התיירות המופלאים של מיאנמר.

7. חוף נגפאלי:

מקומות ngapali-beach_myanmar

חוף נגפאלי הוא אחד החופים הטובים והטובים ביותר שיש למיאנמר להציע. תוכלו לנסות כאן פעילויות מהנות כמו טיול, רכיבה על אופניים, שיזוף או שחייה. תוכלו למצוא גם רוכלים שישכנעו אתכם לקנות את המוצרים שלהם.

8. באגן:

bagan_myanmar- מקומות תיירות

באגן ממוקם בחלק העליון של שושלת מיאנמר. יש בה יותר מאלפיים מקדשים והיא ידועה בפופולריות בזכות המונומנטים העתיקים שלה ושרידים. ישנם סוגים שונים של תחבורה זמינים כאן שיעזרו לך לסייר ולגלות את העיר המדהימה הזו! זהו אתרי התיירות העתיקים במיאנמר.

9. יאנגון:

yangon_myanmar- מקומות תיירות

יאנגון היא בירת מיאנמר. היא הייתה גם עיר הבירה הקולוניאלית של הבריטים במאה ה -19. המקום אטרקטיבי מכיוון שתמיד תמצאו אנשים מקומיים לבושים במסורת, רוכלים ידידותיים, אוטובוסים ישנים ומכוניות ועוד הרבה דברים ייחודיים ומרגשים..