9 מקומות התיירות הטובים ביותר בווייטנאם

תיירים רוצים להגיע לויאטנם מכל רחבי העולם בעיקר בגלל היופי הטבעי. ממפרץ הא לונג ועד המאוזוליאום היפה של הו אן והו צ’י מין, כל אלה הופכים את וייטנאם לאחד המקומות הנודעים לתיירים. מלבד החופים ונופי הטבע המקום מציע גם מקדשים ישנים, אנדרטאות היסטוריות ומציג את המסורות והתרבויות שלהם. למטה תוכלו לראות כמה מקומות תיירות מפורסמים עם תמונות.

מקומות תיירות בווייטנאם:

1. מפרץ האלונג:

מקומות לביקור בהולונג-ביי וייטנאם

מפרץ האלונג הוא פלא טבע הכולל 1,600 איים ואיי גיר המשתרעים על שטח של 1,500 קמ”ר. זהו מקום מפורסם לצילומי סרטים וצילומים בגלל המגוון הביולוגי והנוף היפה. הוא הוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק”ו בשנת 1994.

2. הדיונות האדומות:

המקומות המפורסמים של דה-אדום-דיונות

הדיונות האדומות נותנות נוף עוצר נשימה לצלמים ולתיירים בגלל צבע החול החום-אדמדם שהם עדים להם כאן. אנשים נהנים כאן ממזחלות חול ומעפיפונים מעופפים. התושבים המקומיים מגיעים לכאן לפיקניקים. הזמן היפה ביותר שבו המבקרים משתוקקים לראות את המקום הזה הוא בשקיעה.

3. מנהרות קו צ’י:

מנהרות cu-chi

מנהרות קו צ’י הן מוזיאון מלחמה אשר מעביר את התיירים דרך המנהרות הצרות והנמוכות דרך המחתרת. המנהרה נמתחת לאורך יותר מ -120 ק”מ והתחילה בשנת 1948 כאשר וייט קונג ניהלה מלחמות נגד הצרפתים. זהו אחד המקומות המובילים ביותר בוויאטנם, ואנשים לומדים להכיר את הסיפור האמיתי שמאחורי המנהרה דרך המדריכים והסרטים הקצרים המוצגים בפנים.

4. הוי אן:

hoi-an_ מקומות יפים בויאטנם

הוי אן הייתה בעבר מקום מפורסם למסחר במאות ה -16 וה -17. העיירה נמצאת ליד הים ומציגה שילוב ייחודי של המזרח והמערב בצורה של אדריכלות ומקדשים. גשר מעוצב יפני, חנויות עץ ובתים קולוניאליים צרפתיים הם כמה מקומות שכדאי לראות, מה שמאיר את ההיסטוריה למטיילים.

5. פו -קווק:

אטרקציה תיירותית של פו-קווק בווייטנאם

פו קווק הוא האי הגדול ביותר בווייטנאם. האי מפורסם בשוניות האלמוגים שלו, בעצים הטרופיים ובהחלט בחופים המפוארים. חוף באי דאי הוכרז כחמישה חופים נקיים בעולם. זהו מקום נהדר עבור כל התיירים להשתזף בשמש, לצאת לטיולי מים או פשוט ליהנות משקט ולהקשיב לגלים.

6. נה טראנג:

נה-טראנג המקום הטוב ביותר לבקר בוייטנאם

נה טראנג הוא אתר נופש על חוף הים, הממוקם ליד המפרץ השני היפה ביותר בעולם. חול החופים ומי המפרצים נקיים וצלולים מה שמושך את התייר עוד יותר. יוצאים מהחוף, אנשים עדים לצד האורבני לחלוטין של העיר, עם רחובות סואנים ומכוניות שועטות ליד.

7. דלתא המקונג:

מקומות ייחודיים לביקור ב mekong-delta בווייטנאם

דלתא המקונג ממוקמת בחלק הדרומי של וייטנאם. נהר המקונג נופל ומתערבב לים מכאן. הדלתא מלאה בשדות אורז והפיקה מחצית מחקלאות וייטנאם. ישנם תושבים רבים באזור זה ואנשים נוסעים על סירות יותר מאשר על כבישים קשים.

8. אנדרטאות גוון:

גוון-מונומנטים

אנדרטאות הגוון נרשמות כאחד מאתרי המורשת העולמית על ידי אונסק”ו. היא הייתה ידועה כעיר הבירה מאז שלט המלך ג’יה לונג, משושלת נגוין. המתחם מציע מאות אנדרטאות וחלקן אף נהרסו. העיר כוללת קברים, מקדשים, ספריות, מוזיאונים וכו ‘.

9. מוזיאון פשעי המלחמה האמריקאים:

מוזיאון-של-פשעי מלחמה-אמריקאים

המוזיאון לפשעי מלחמה אמריקאים מציג את האכזריות שהילידים נאלצו להתמודד איתם במהלך מלחמת וייטנאם. יש תצלומים וציוד צבאי בגלריות. הוא מחזיק מסוק, משגר טילים, מקום קרב, פצצה שמשקלה 6800 ק”ג, ועוד הרבה דברים שהאמריקאים השתמשו בכל אלה נגד הווייטנאמים במהלך המלחמה..

כאן אתה מקבל את המידע המפורט על יעדי תיירות בווייטנאם & אטרקציות סיור בקרבת מקום. כאשר אתם מתכננים טיול, אל תפספסו את מקומות התיירות היפים של וייטנאם!