15 מקומות התיירות היפים ביותר בהימצ’ל פראדש לביקור בעונה זו

שינויים פרוגרסיביים שהיו בעבר לא נגעו על ידי כוחות חיצוניים בשל השטח המחוספס שלו, הציבו את הימצ’אל פראדש על מפת יעדי התיירות המפורסמים בהודו. המדינה יקרה במיוחד לאוהבי הרים. עם תחנות הגבעות הציוריות, שפע ההדר הטבעי ויצירות עבודת היד הידוע ביותר, Himachal Pradesh בהחלט צריך להיות במסלול של מקומות לבקר בהם. יש לנו

נרשם להלן כמה ממקומות התיירות הטובים ביותר בהימצ’ל פראדש.

מקומות תיירות בהימצ’ל פראדש:

1. שימלה:

shimla_himachal-pradesh- תיירות-מקומות

עיר הבירה הימאצ’אל פראדש היא יעד תיירותי אהוב והמפורסם ביותר בהודו כולה. שימלה, המכונה מלכת כל תחנות הגבעות, היא גן עדן לירח דבש ומהווה מקום מפלט מאושר לנופשים. השטח הציורי שלה מנוקד במקדשים וארמונות ובניינים בסגנון קולוניאלי. כנסיית המשיח הישנה והמרשימה עם חלונות הזכוכית הצבעוניים שלה מהווה אחד מציוני הדרך העיקריים של העיר ואילו הקניון, מרכז הקניות הראשי של שימלה הוא ביקור חובה לכל מי שמבקר במקום.

2. דלהוזי:

מקומות תיירות היצ'אל פראדש

יערות צפופים, הרים מושלגים, ירוק רחב ידיים, פעילויות ספורט ימי, בזארים לקניות וחנויות מלאכה הם רק חלק מהדברים שהופכים את תחנת הגבעה הזו לתחייה. יש הרבה דברים לעשות כשאתה נמצא בדלהוזי. תוכלו להתענג על פאר הגבעות של בקרוטה ופסגת דאינקונד או לקחת הביתה כמה מזכרות מהשוק הטיבטי. הבחירה בידיים שלך. זהו אחד ממקומות התיירות הטובים ביותר בהימצ’ל פראדש.

3. דרמסלה:

מקומות dharamsala_himachal-pradesh-tourist

ביתו של הדלאי למה, Dharamsala הוא אתר נופש פורח לגבעות. יופייה של העיר הזו, משופע בשבילי טרקים, מקדשים, אגמים ומוזיאונים, אין גבול. כתובת רשימת האטרקציות התיירותיות היא Triund Hill, הכוללת טרק מרענן של יום אחד ביערות רודודנדרון, משם תצפית מרהיבה על מקלאודג’י, עמק דרמסלה ונופים רחוקים של גבעות שיווליק. אין זה פלא אם כן שגבעת טריונד ידועה בשם תכשיט דהארמשלה.

4. פלמפור:

palampur_himachal-pradesh- תיירות-מקומות

פלמפור המוקפת ביערות אורנים וגני תה מציעה את אחת הדירות המגניבות ביותר. המים מלאים בשפע בתחנת הגבעה הירוקה הזו, שמקורם בנחלים רבים הזורמים מההרים. עבור מחפשי הרפתקאות, פלמפור היא המקום האידיאלי שבו תוכלו לצאת לטרקים או לרחיף רחיפה.

5. Kinnaur:

kinnaur_himachal-pradesh- תיירות-מקומות

כשקינאור פתח את שעריו בפני אנשים מבחוץ, מה שהם ראו היה דרך של יופי שלא נגמר. רכסי יער שופעים, מטעים מלאי פירות, שדות מפוארים וכפרים ציוריים כיסו את רובע זה במלוא הדרו. כיום, כיעד תיירותי מוביל בהימצ’אל פראדש, פונה קינאור לצעירים ומבוגרים כאחד.

6. צ’יל:

מקומות chail_himachal-pradesh-tourist

ממוקם בגובה גבוה מזה של שימלה, צ’ייל ידועה בארמון צ’ייל, נסיגת הקיץ של המהרג’ה של פאטיאלה בתקופת הראג ‘הבריטי ומגרש הקריקט הגבוה ביותר בעולם. לנועזים יותר, צ’ייל מציעה פעילויות הרפתקאות מגרות החל מסנפלינג סלעים ועד שועל מעופף והליכה בחבלים שבטוח תרוץ את הלב.

7. מנאלי:

מקומות manali_himachal-pradesh-tourist

כפר שקט בעבר, הפך מנאלי למרכז תיירות הומה. נתפס כיעד המושלם למי שרוצה לטעום מהרי ההימלאיה ולחזות בשלג, הוא יותר גן עדן לירח דבש.

8. חאג’ג’אר:

מקומות khajjiar_himachal-pradesh-tourist

שוכן בתוך כרי דשא ירוקים ויערות צפופים, כינויו של חאג’אג’אר הוא המיני שוויץ של הודו. המרעה השופע שלה, יערות אורנים עבותים ואגם שליו יוצרים אווירה כמעט רומנטית. לרכיבה על סוסים בשטח הירוק יש משיכה משלה שבה אפשר לשאוף את אוויר ההרים הצח. מקומות מעניינים אחרים כוללים את מקדש חאג’ג’אר והרי דאולאדהאר.

9. קולו:

מקומות kullu_himachal-pradesh

עמק קוללו מפורסם ביופיו המלכותי של יערות אורנים ודאודרים ומטעי תפוחים רחבים. קוללו מציעה לתיירים שפע של אתרים והרפתקאות. אם אתם רוצים לטעום בחיק הטבע, תוכלו לצאת לטרקים, או סקי או רפטינג מים לבנים על נהר הביאס. המקום שופע גם מקדשים ושמורות חיות בר. אולם האוצר הטוב ביותר שתוכל לקחת הביתה הוא טלית Kullu היד שנבדלת מאזור זה.

אלה המקומות המפורסמים בהימצ’ל פראדש. תיירים נחילים במקומות אלה בקיץ כמו זבובים על מנה מתוקה. ניתן לקרוא להימצ’אל פראדש מקרר לאנשים שיכולים לבקר בו כדי להירגע ממש עם משפחותיהם במהלך הקיץ הקמצן החם. המקומות שהוזכרו לעיל הם מוקדי התיירות שנקראים, כך שלא תיבהל אם תיתקל בחברים או במכרים שלך בחגים במהלך החגים.

אבל מה אם אתה חובב טבע ובעצם רוצה לבלות את החופשות שלך נטולות היצורים החברתיים או אם אתה הרפתקני אבל ההרפתקה היחידה שאתה מגלה היא לצאת דרך קהל התיירים העבות. אז בשבילכם אנשים כאן היא הרשימה של כמה מהמקומות הפחות מוכרים והטובים ביותר לביקור בהימצ’אל פראדש, בהם תוכלו להסתכן ביער, להרגיש את האוויר הקריר ולהפנט את עיניכם ביופי נופי של הרים, עמקים, יערות ונהרות. ולהיות מכוסה בשמיכה של אמא טבע ובכל זאת כמעט ולא יהיו תיירים מכיוון שרוב התיירים עוקבים יותר וחוקרים פחות

10. מלנה:

מקומות malana_himachal-pradesh-tourist

מקומות התיירות בימים אלה צפופים יותר מכל מקום תפילה ועם התיירות העולה בהימצ’ל פראדש כמעט ואין סיכוי למקום תיירותי פחות מוכר. מלנה הוא כפר אחד כזה שהתיירים עדיין לא נוהרים אליו. במאה ה -21 קשה להאמין שכפר נמצא לגמרי מחוץ לרשת. האנשים כאן הם אחד עם הטבע, התרבות שלהם והלשון שלהם גם בתמימות מירבית. עבור מטיילים בתקציב וחובבי טבע ושונאי המונים הכפר הזה שווה ביקור.

11. ג’לורי ג’וט:

מקומות jalori-jot_himachal-pradesh

Jalori Jot או מעבר Jalori הוא מקום עבור מחפשי הרפתקאות ומטיילים. המעבר הממוקם ברובע קולו של הימאצ’אל פראדש עדיין לא נחקר ויש לו מסלולי טרקים שונים. אם אינכם זקוקים למיטה רכה חמימה או ארוחה מבושלת היטב תוכלו לשכור אוהל, להדליק מחנה ולישון מתחת לכוכבים ולהנות גם בטבע ואז להרגיש את הלילה המפחיד והצונן ביער..

12. כרטיס המפטה:

מעבר המפטה, ההימלאיה - הודו

שביל Hamta Pass הוא עוד גורל לכל מטייל או הרפתקן מטורף. ממוקם בלב הימצ’אל פראדש, זהו מסלול נהדר דרך מעבר רוטאנג שאם אתה לא מעדיף לעקוב אחר שאר התיירים במסלול הרכב המשותף ולא אכפת לך לטייל קצת.

13. צ’ינדי:

מקומות צ'ינדי_הימאצ'ל-פרדש-תיירות

לאנשים שצפו בסרט ‘ההוביט: מסע בלתי צפוי’ ואהבו את צילומי הנוף של הכפר של ההוביט אז אפשר לראות את אותו נוף בצ’ינדי ואחד הדברים הטובים בו הוא שיש מטעי תפוחים אז לאותם זוגות שישמחו להעצים את הרומנטיקה שלהם בצורה תיאטרלית אז צ’ינדי היא המקום בשבילכם

14. עמק בארות:

בארות-העמק_הימאצ'ל-פרדש-מקומות תיירותיים

עבור מחפשי הבדידות וההוגים העמוקים בארות העמק הוא מקום החופשה המושלם והשראה למשוררים וגם לסופרים. מלבד מערך בתים בעמק היפה המקום די שומם ומכאן מקום מושלם לתיירים. קשרו את השרוכים שלכם טיילו בעמק היפהפה ואל תשכחו לבקר בנהר האוהל היפהפה הממוקם בעמק עצמו..

15. עמק תירטאן:

עמק טירטאן נמצא במרחק של כ -70 ק”מ מקוללו ו -75 ק”מ ממנדי. ניתן להגיע גם באמצעות מנאלי, הנמצאת במרחק של כ -105 קילומטרים משם. אל עמק זה יש להגיע גם באמצעות טרקים והוא ממוקם בתוך הפארק הלאומי ההימלאיה הגדול. העמק מנוקד להפליא בחריצים אלפיניים ויערות נשירים. זה המקום הטוב ביותר לדוג, לחנות ופשוט לצפות בשמי הלילה. מכיוון שמדובר בנתיב לפארק הלאומי ההימלאיה הגדול, תוכלו לראות כמה חיות כמו דוב חום הימלאיה, נשרים, שועל אדום וכו ‘. המקום נחשב לעתים קרובות כאתר הקמפינג והטיול בפני עצמו הוא חוויה יפה.

מתי כדאי לבקר:מאי-אוקטובר הוא הזמן הטוב ביותר לביקור.

איך להגיע: התחילו לטייל מ- Gushaini, שהיא נקודת הכניסה. בנקודה זו יש מינים עשירים של צמחייה ובעלי חיים. אתה יכול לקחת את האוטובוסים המקומיים מקולו, מנדי או מנאלי לגושייני.

אלה היו כמה מהדברים הטובים ביותר לעשות בהימצ’אל פראדש. האם יש לך ספק, מהו הזמן הטוב ביותר לביקור בהיצ’אל פראדש? תנאי האקלים נשארים נעימים לאורך כל השנה בהימצ’אל פראדש, למעט כמה עיירות המתמודדות עם שלג כבד במהלך החורף. אבל המדינה מקבלת מקסימום תיירים במהלך הקיץ בהשוואה לווינטרס. יהי רצון שחובבי טבע, מטיילים, הרפתקנים, זוגות נשואים/לא נשואים, מקומות התיירות של הימצ’ל פראדש הם המקומות שבהם ריגוש ורומנטיקה פוגשים את האסתטיקה הטבעית והופכים את החג לבלתי נשכח ביותר.