15 מקומות התיירות הטובים ביותר באודייפור לבקר בהם

אודאיפור של רג’סטאן היא עיר רומנטית ומפוארת במיוחד, בעיקר בגלל הפארקים, הגנים והארמונות שלה. יש בה מספר רב של מקומות לביקור והאוכל כאן אורגני, טעים וזול. אם תרצו לגלות את ההיסטוריה של רג’סטאן, עליכם להגיע לאודאיפור. התכונות המדהימות שלה ידהימו אותך. למקרה שאתה מתכנן טיול, הנה מדריך טיולים קטן עבורך. אודאיפור נקראת גם כעיר האגמים.

מקומות תיירותיים יפים באודייפור עם תמונות:

הנה רשימת מקומות התיירות הטובים ביותר באודאיפור המעניקה זמן מדהים ונפלא לטיול שלך בשמחה. ברגע שאתה מבקר בעיר ההיסטורית והנהדרת הזו אתה לעולם לא שוכח אותה.

1. סהליון-קי-בארי:

מקומות תיירותיים של Saheliyon Ki Bari udaipur

Saheliyon-Ki-Bari היא אטרקציה תיירותית חשובה וידועה מאוד הממוקמת באודאיפור. היא שוכנת בחלק הצפוני של העיר ומלאה בעצים ירוקי עד, שיחים ושיחים. פיל השיש ובריכות הלוטוס הן גם כמה מהאטרקציות הטובות ביותר שלה. לבוא לכאן ללא ספק תהיה חוויה מקסימה. זהו אחד מיעדי התיירות המרגשים ביותר לראות וליהנות באודאיפור. זהו מקומות התיירות הטובים ביותר באודאיפור.

2. מתחם ארמון העיר:

מקומות ארמון מורכבים היסטוריים באודאיפור

מתחם ארמון העיר היה בעצם ארמונות שהוסבו למלונות. כיום הם מהווים מוקד תיירות מרכזי וגם הניבו הכנסה טובה. יש בו שני מלונות ארמון אותנטיים וגם מוזיאון ארמון העיר. זהו ללא ספק המתחם הגדול ביותר של רג’סטאן ויש לבקרכם פעם אחת.

3. באגור קי האבלי:

מקומות לבקר באגור קי האבלי באודאיפור

Bagore Ki Haveli נבנה במאה ה -18 על ידי ראש ממשלת רג’סטאן. לאחר שיפוץ המקום הזה במשך חמש שנים, הוא הוסב לבסוף למוזיאון. המקום הזה מרהיב מכיוון שתגלו הרבה על תרבות רג’סטאני, במיוחד כאשר תתקלו בציורים המלכותיים, פריטים אישיים, תלבושות ואדריכלות. הטיול שלך באודאיפור לא יהיה שלם עד שתגיע לכאן. זהו אחד ממקומות התיירות הטובים ביותר באודאיפור לביקור.

4. אגם פיצ’ולה:

האתרים הטובים ביותר לביקור באודה פיצ'ולה באודאיפור

אגם פיצ’ולה של רג’סטאן הוא יופי מוחלט. למרות שהוא מעשה ידי אדם, האגם הזה מציע לכם נופים טבעיים ומיקומים נהדרים. אתה יכול לעשות טיול גם כאן אשר יעלה לך כ 300 עד 500 רופי. לבוא לכאן ייתן לך נקודת מבט חדשה לגמרי לגבי העיר אודאיפור. איך אתה תוהה כשאתה מבקר באחד ממקומות התיירות האידיאליים והמעולים באודאיפור.

5. אמבראי גאט:

מקומות מפורסמים של אמבראי גאט אודאיפור

אם אתם חובבי צילום ומחפשים מקומות באודייפור לצלם, אסור לכם לפספס את אמבראי גאט. השקיעות כאן עוצרות נשימה. זהו מיקום פופולרי לכל ציפורי הזוג והזוגות ודורג כאחד ממקומות התיירות הטובים ביותר באודאיפור..

6. ארמון המונסון:

ארמון המונסון חייב לבקר במקומות באודאיפור

ארמון המונסון ממוקם על גבעה והוא המקום הטוב ביותר לבקר בו במהלך עונת המונסונים. הוא היה שייך למשפחת המלוכה של מיוור עד שהממשלה לקחה אותה בידיה. למרות שמקום זה אינו מטופח במיוחד, החלק הטוב הוא שהוא שוחזר ואתה עדיין יכול ללכת ולבקר במקום הזה בכל עת של השנה.

7. מקדש Jagdish:

מקומות טיול באדאפור מקדש Jagdish

מקדש Jagdish ממוקם באזור Lal Ghat של Orissa והוא מקדש לבן ללא רבב ומבריק. הוא מוקדש ללורד Jagannath ויש לו אליל שחור ענק של שמו שמור כאן. החלק הטוב ביותר כאן הוא טקס הפולחן המתקיים בכל זריחה ושקיעה.

8. דרך חבל אודאיפור:

דרך החבלים של אודאיפור

אם אתה חובב הרפתקאות, אתה בהחלט צריך להגיע לדרך חבל אודאיפור. כרטיסים זמינים ב -72 רופי למבוגרים הודים וכ -300 רופי למבוגרים זרים. כרטיסים לילדים זמינים גם הם, הכל בהתאם לגובה ולאום. היו מוכנים לחכות כיוון שהתורים תמיד ארוכים. זהו אחד המקומות ההרפתקניים ביותר לבקר באודאיפור.

9. שילגרם:

אתרי התיירות הטובים ביותר ב- Shilpgram באודאיפור

שילגרם של אודאיפור נבנה בהוראת הממשלה בשנת 1986. המקום הזה מהווה השתקפות של התרבות והמסורות של רג’סטאן, גוג’אראת ומהרשטרה. תוכלו למצוא גם כמה מריקודי העם הטובים ביותר שנערכו כאן וגם טיולי גמלים וסוסים.

10. אגם פתח סגר:

אגם פתח סגר

סאגר אגם פתאח הוא אחד מקסמיו של אודאיפור. האגם ממוקם מצפון לפיצ’ולה והוא אחד המקומות הטובים ביותר להיות באודאיפור. המקום כל כך יפה ואנרגטי שהוא מושך אליו מספר תיירים מדי שנה. האגם מחובר בעזרת מנהרה לחלקו הצפוני של אגם פיצ’ולה. טיולי סירות היא אחת הפעילויות העיקריות במקום זה. יש המון סיכויים להנות ממנה, ואפשר לומר שאגם סאגת אגם פתח הוא אחד הדברים הטובים ביותר שיש לאודאיפור להציע למבקריו. ישנם יותר מאיים אחד באגם הזה, שהם לא כל כך גדולים, אבל כמעט כולם ציוריים. זהו מקומות התיירות האטרקטיביים ביותר באודאיפור.

11. ג’אג מנדיר:

אטרקציות תיירותיות של Jag Mandir באודאיפור

זהו עוד מקום תיירותי מדהים באודאיפור שאנשים מבקרים בו לעתים קרובות למדי ואפשר לומר שהוא אחד המקומות הטובים ביותר לראות גם באודאיפור. הג’אד מנדיר מפורסם ביופיו החיצוני וידוע גם באווירה הפנימית שלו. הרבה אנשים מפורסמים ביקרו במקום הזה וסיפקו משוב חיובי על המקום המדהים הזה. המלון המפואר במקום הזה נראה כמו ארמון המתוארך למאה ה -17. האווירה המלכותית וההיסטורית של המקום הזה גורמת לתיירים להתעניין במקום הזה.

12. ארמון האגם:

מקומות יפים באגם פאלאס באודאיפור

האם אתה זקוק למקומות טיול באודייפור? ארמון האגם הוא יחיד במינו. המקום מעניק יופי אדריכלי יפה להפליא והוא מפורסם למדי בזכות המבנה החיצוני של הבניין. ישנם מספר חוקים שראוי לראות. ניתן לומר כי המקום הזה מעניק נופך מפואר של יופי וינטאג ‘. כל האזור הזה מהמאה ה -18 מוקף במים כמעט מכל הצדדים ותוכל להגיע אליו בעזרת הובלת מים. הארמון מפורסם גם בקרב התיירים מכיוון שהוא מילא תפקיד חשוב (מיקום) בסרט ג’יימס בונד.

13. גולב באג וגן החיות:

גולב באג וגן החיות

זהו הגן הגדול ביותר בעיר וגם במדינה. אנשים ממדינות שכנות וכמעט מכל חלקי הארץ מגיעים לביקור בגן היפה הזה. הגן מכיל מספר ורדים מסוגים שונים ולכן המקום נקרא “גולב באג וגן החיות” שם פירושו “גולאב” הוא “ורד”. שפע הפרחים הצבעוני הופך את הגן הזה לפינוק לעיניים למעשה והופך אותו לאחד המקומות המרתקים ביותר להיות בו. יש מספר אטרקציות פופולריות בקרבת מקום סביב המקום הזה וזו הסיבה שאנשים שומרים על המקום הזה שמור על המקום שלו ‘ כדי לבקר ברשימת ‘כפורטל כדי לחבר אותם לשאר האטרקציות והמקומות.

14. מוטי מגרי:

מקומות טיול של מוטי מגרי אודאיפור

ליד אגם פת’ה סגר בנוי פסל יפהפה המציג אדם רוכב על סוס (טוען) הממוקם על מבנה דמוי עמוד לבן. זהו פסלו של גיבור ראג’פוט המפורסם, מהראנה פראטאפ. הפסל עשוי ברונזה הוא למעשה תענוג לעיניים. אנשים באים לכאן רק כדי לראות את הפסל המעוצב להפליא. הפסל ממוקם על גבעת הפנינים, שהיא גם אחת המיקומים הטובים ביותר באודאיגאר. ניתן לומר כי זהו אחד המקומות הטובים ביותר לראות באודאיגאר.

15. ארמון שיב ניוואס:

ארמון שיב ניוואס

ישנם ארמונות היסטוריים רבים באודאיגאר וארמון שיב ניבאס הוא אחד מהם. ניתן לראות את הארמון מהצד השני של אגם פיצ’ולה. המלון בצורת סהר ויש בו המון מתקנים למבקרים כגון חדרי בידור, אינטרנט (WiFi), סוויטות, טרקלינים, מסעדות בקרבת מקום ועוד ועוד.

יש הרבה מקומות יפים באודאיפור וכמה מהטובים שבהם נדונים כאן. הרשימה בפועל לא נגמרת. עם זאת, אלה הם כמה מהמקומות היפים ביותר שתיירים רוצים לבקר בהם לעתים קרובות למדי. אם אי פעם ביקרת באודאיפור, מומלץ בהחלט לבקר במקומות אלה.