30 עיצובים שולחניים משרדיים אחרונים עם תמונות בשנת 2021

כשאתה חושב על משרד, כל מה שעולה לך בראש זה הרבה כיסאות, שולחנות ערוכים בתחנות עבודה, תאים ואזור קבלה. הציוד המשמש משתנה בכל משרד, וזה מה שעושה הבדל משמעותי. החומר בחלל משרדי מותאם אישית לפי טעם המשתמש, עיצובים, גימור וכו ‘. עיצובים הטובים ביותר של שולחן המשרד מגיעים במספר צורות, גדלים ועם מגוון עץ כגון אגוז, ערמון, אלון, פורניר וכו’. תסתכל על שולחנות המשרד המובילים ואז אתה מוזמן לבחור.

עיצוב שולחנות משרד מודרניים בהודו:

סיפקנו לך את 30 עיצובים השולחניים והמשרדים הטובים והמגניבים ביותר לחלל עבודה נוח. תסתכל.

1. שולחן משרד הפנים:

שולחן משרד הביתי

לרבים מאיתנו יש את האפשרות לעבוד מהבית, או אם אתה מתחיל הקמה חדשה, אז אתה צריך מקום משרדי לעצמך בבית שלך. אמהות טריות רבות מגיעות לעבודה מהבית לאחר חופשת לידה. שולחן מחשב לבן עם מקומות שנקבעו מראש למחשב, למדפסת ולכיסא נוח לשבת ולעבוד בנוחות. השולחן פשוט ללא שום עיצוב מעוצב ונותן לך מקום נטול עומס עם שולחן צד למקם מדפסת.

2. שולחן משרד משרד:

שולחן משרדי לחדר שינה

זהו שולחן משרדי ערוך בחדר השינה שלך אם אין לך מקום להקים אזור עבודה נפרד. זהו שולחן מלבני ארוך ופשוט וכפרי שאין לו רוחב הדומה לשולחנות רחבים אחרים, ובכך אינו תופס מקום רב. אתה יכול להניח מחשב נייד על השולחן ולהשתמש בכיסא נוח מהבית שלך להשלמת ההתקנה.

3. שולחן משרד מעצב:

שולחן משרד מעצב

כפי שהשם מרמז, שולחנות מעצבים מיוצרים בנפרד לפי הסדר ולא ניתן למצוא אותם באופן אקראי. זהו שולחן עץ בגובה נמוך עם קצוות נקיים וחדים. כיסא מחמיא מונח גם מול השולחן, ומשלים את ההתקנה. עיצוב השולחן הזה יוצא דופן וייחודי מכיוון שהוא לא רק שטוח או שאין מקום פתוח כמו שולחנות אחרים. העץ של האזור הפנימי של השולחן אפקט של תלת מימד.

4. שולחן משרד סגלגל:

שולחן משרד סגלגל

שולחן המשרד בצורת אליפסה בגימור מהגוני בהיר עם הרבה מקומות לאחסון. שולחן זה הוא מסיבי ובעל עיצוב מסובך החצוב בקצוות השולחן. ישנם מדפי אחסון משני צדי השולחן לשמירת קבצים ומסמכים חיוניים. זה יהיה אידיאלי להיות ממוקם באזור הקבלה או יכול להיות ממוקם גם בחדר של הבוס שאוהב ילד פשוט של רהיטים.

5. שולחן משרד בצורת U:

שולחן משרד בצורת U

זהו עיצוב שולחן המשרד הטוב ביותר שהוא אידיאלי במשרד דירקטור או באדם בעל תפקיד גבוה מאוד. הגוש כולו עשוי נירוסטה או עץ עם ראש עליון בצורת u עם הרבה שטחי עבודה. אחד היתרונות של שולחן זה הוא שאנשים לא צריכים להסתכל על הרגליים של אחרים מכיוון שהשולחן מכסה את החלק התחתון. ניתן גם למקם אותו בצורה הטובה ביותר במשרד רופא מכיוון שבאזור הגב יש מקום להסתכל על צילומי הרנטגן.

6. שולחן משרד MDF:

עיצוב שולחן משרדי MDF

ישנם חומרים רבים המשמשים בייצור שולחנות משרדים; אחד החומרים הבולטים והאופנתיים הוא חומר סיבי צפיפות בינונית בקיצור MDF. עיצוב זה פשוט והוא בצבע דיקט בהיר. יש מקום נוסף למקלדת, אזור אחסון אחד גדול ואחד קטן מימין עם ידיות ומערכות נעילה. יש שטח פתוח בצד שמאל למקם קבצים ודברים חשובים אחרים.

7. שולחן משרדי PVC:

שולחן משרדי PVC

PVC הוא סוג פלסטיק חזק הנמצא בשימוש נמרץ לשולחנות ודלתות משרדים העמידים בפני כל נזק. סוגים אלה של שולחנות הם עמידים, קלים וניתנים להזזה מהר מאוד; לכן, המתאים ביותר לאזור הקבלה. זהו עיצוב פשטני עם בלוק, נתמך בלוח של איזה משטח PVC המעניק לו מראה מבריק. יש הרבה מקום על השולחן גם אחרי שמניחים מחשב וצרכים נוספים.

8. שולחן משרד Godrej:

שולחן משרד Godrej

זהו שולחן מנהלים של Godrej שמתאים באופן מושלם לחלל המשרד של מנהל. השולחן עשוי עץ טהור בעיצוב ייחודי ובגימור מלוטש. השולחן ארוך מספיק כדי למקם כל מה שנדרש ולאחר מכן גם מקום פנוי. יש גם שולחן צד קטן בצד אחד כדי לשים כמה דקורטיביות כמו אגרטלים לגרום לו להיראות תוסס.

9. שולחן משרד נילקמל:

שולחן משרדי נילקמל

זהו שולחן משרדי פשוט שעובד בצורה מושלמת כשולחן מחשב נייד. הוא עשוי מעץ שחור מלא עם גימור מלוטש. לשולחן זה יש מדפי אחסון משני הצדדים, אחד ארוך משמאל ושלושה חללים קטנים מימין ואחד במרכז שסיימו בצורה מאובטחת עם ידיות כסף ומערכות מנעולים. הוא מתווסף עם שולחן רגיל למקם את המחשב הנייד שלך וכמה יסודות כתיבה. אזור המרכז נשאר פתוח כדי לשמור על הרגליים בנוחות.

10. שולחן משרד דמרו:

שולחן משרד דמרו

זהו עיצוב שולחן המתאים למשרד מנהלים או מנכ”ל. זהו עיצוב בצורת L המספק מספיק מקום לאחסון ולאזור רגליים. רוב השולחן נשאר ריק, רק מחשב נייד, מנורת שולחן ואגרטל קטן בקצה השולחן יחד עם כיסא נוח יוצרים עיצוב מינימליסטי..

11. עיצוב שולחן משרדי מסוגנן:

עיצובי שולחנות משרדיים

זהו שולחן אלגנטי בגימור פשוט המתאים ביותר לתא של הבוס. מבחר הצבעים של שולחן זה גורם לחדר להראות מסוגנן ובעל קווים נקיים המעניקים לו גם גימור מנהלים. כל אחד במשרד מרים את מבטו אל תחנת העבודה של הבוס ושואף להגיע לעמדה זו. זהו גם מקום בו מתקיימים דיונים מקסימליים. הטבלה כוללת אזור אחסון בשורה אחת למקם קבצים חיוניים ולנעול אותם.

12. עיצוב שולחן משרדי מסורתי מעץ:

עיצוב שולחן משרדי מעץ מסורתי

עיצוב שולחן זה הוא מערך קלאסי לכל חלל משרדי עשוי עץ. החלק העליון מלוטש ובגימור חלק והופך אותו לסביבת עבודה ללא טרחה. יש לו גם שתי שורות ארוכות של מדפי אחסון משני צדי השולחן עם ידיות פלדה לפתיחה וסגירה מהירה. ארונות אלה נותנים גישה נוחה לכל הקבצים, הניירות והמסמכים הרלוונטיים שלך. זה נותן לך רהיט עמיד לאורך זמן, ושום דבר לא יכול להשתבש בעיצובים של רהיטי עץ למשרד שלך.

13. עיצוב שולחן משרדי עכשווי:

עיצוב שולחנות משרד עכשוויים

זהו עיצוב שולחן מעץ ועור לחלל משרדי עכשווי. העיצוב החדיש הופך אותו מתאים לאזור עבודה מפואר, ומעלה אותו עוד יותר. תכונה בולטת נוספת של שולחן זה היא שיש לה גימור פחם פורניר עשיר, שלא כמו גימור העץ הטבעי. השולחן כולל ניהול תיל מובנה המסייע לשמור על סביבת העבודה שלך נטולת עומס וגובהו נמוך. כל החדר משלים זה את זה באופן שהם נראים עשויים זה לזה.

14. עיצוב שולחן משרדי זכוכית:

עיצוב שולחן משרדי מזכוכית

מכיוון שלא יהיו ילדים לשבור דברים במשרד שלך, אינך צריך לדאוג לשימוש בשולחן זכוכית לחלל העבודה שלך. זה גורם למשרד שלך להיראות אופנתי, ונותן רושם טוב מהתא ובכך מהחדר. למרות שזה גורם למשרד שלך להיראות מדהים, הוא שולחן תחזוקה גבוה שיש להשתמש בו בזהירות רבה. אם חללי הפנים האחרים של החדר הם מינימליים, אז זה נותן לך רושם מצוין.

15. עיצובים של שולחן משרד זיגזג:

שולחן משרד זיגזג

העיצוב של רהיט זה מרתק וייחודי. זהו שולחן ארוך, אך בניגוד לדוכנים מסורתיים, יש לזה צורת זיג-זג. אלה משמשים בעיקר לכנסים, דיונים והפעלות סיעור מוחות. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בעיצוב שולחן זה הוא שניתן לכווץ ולהרחיב בהתאם לצרכיך. זה מועיל לסטארט-אפים, משרדים קטנים או אפילו לאנשים שעושים את רוב העבודה מהבית.

16. שולחן מחשב משרדי:

שולחן מחשב משרדי

זה יהיה שולחן חלומות עבור כל עובד בגימור פורניר אגוז. זהו שולחן המחשב הטוב ביותר עם שטח נפרד למקלדת, מה שמקל על העבודה של העובדים. השולחן בעל צורה מלבנית מושלמת ויש לו מדף דלת יחיד בצד אחד וקבוצה של שלוש מגירות בצד השני של השולחן. זוהי תחנת עבודה המתאימה ביותר עבור עובדים בכל מוסד פיננסי ובנקאי.

17. עיצוב שולחן משרדי מפלדה:

עיצוב שולחן משרדי מפלדה

זהו אחד משולחנות המשרדים המשמשים באופן נמרץ כמעט בכל משרדי הבנקים והבנקים מכיוון שהוא בעל תחזוקה נמוכה. רגלי השולחן עשויות פלדה, המעניקות לו ברק עדין עם מגירה בעלת ארבע קומות בצד אחד ושולחן עשוי עץ בגימור שחור. שולחנות אלה נותנים למרחב העבודה שלך מראה יוקרתי, והם הטובים ביותר לשימוש מחוספס וקשה.

18. עיצוב שולחנות משרד מנהלים:

עיצוב שולחנות משרד מנהלים

זוהי דוגמה קלאסית לשולחן משרדי מנהלים, במיוחד לתא הנוסעים של בוס. הגימור של שולחן עץ זה מבריק. צורת ה- L נוצרת בשל השולחן הצדדי המחובר לשולחן המשרד הראשי. אתה יכול לשמור הרבה דברים כמו גביעים אישיים, מסגרות תמונות, טלפון וכו ‘, כך שתוכל לקבל מרחב עבודה ללא טרחה. הכסא הוא גם בסגנון מנהלים עם ריפוד מושלם ומתאים באופן מושלם לנושא החדר.

19. עיצוב שולחן משרד קבלה מודרני:

עיצוב שולחן משרדי קבלה מודרני

זהו שולחן לאזור הקבלה בכל תעשיית משרדים או שירותים מודרניים כדי לקבל את פני האנשים בחום. זה מתאים היטב בבתי חולים או באזורי קבלה רפואיים שבהם הרבה אנשים מגיעים וצריכים נוכחות בהקדם האפשרי. צורת השולחן ייחודית ומתנהגת כמפריד בין העובדים והמבקרים. הצבעים המשמשים הם גם עדינים ונותנים תחושה של הזמנה.

20. עיצוב שולחן משרדי משלי:

שולחן משרד משלו

אם אתם מחפשים שולחן עם התאמה אישית לפי בחירתכם בראש, אז השולחן הפשוט הזה הוא הבחירה המושלמת בשבילכם. כל מקום שמגע אישי הופך אותו לחם ומזמין. זו אחת המגמות שאחריהן מתרבות תרבויות עבודה רבות להשגת פריון מרבי של עובדיהם. השולחן והכיסא ממוקמים בהתאם לנוחות האדם מכיוון שהמשרד הוא המקום השני בו אנו מבלים את רוב הזמן.

21. עיצוב שולחן משרדי ויקטוריאני:

עיצוב שולחן משרדי ויקטוריאני

חלק מהחברות מנוהלות על ידי אנשים עם טעם של ריהוט בסגנון ישן כמו בסגנון ויקטוריאני, במיוחד למנהליהם ברמה הגבוהה ביותר. הם מאמינים שאלו המקומות שבהם נולדים רעיונות מוצלחים רבים ומכאן הריהוט. אם יש זקנים במיקום העליון, הם מעדיפים ריהוט ויקטוריאני עתיק וכבד, והחדר מעוצב גם הוא בהתאם.

22. עיצובים של שולחנות משרדיים עם גלגלים:

עיצובים של שולחנות משרדיים עם גלגלים

בדיוק כמו ארוחות על גלגלים, לשולחנות מסוג זה יש גלגלים המזיזים שולחנות סמוכים הרבה יותר נגישים. סוגים אלה של שולחנות אידיאליים עבור חברות קטנות וסטארט-אפים שיש להם בעיות שטח ומגבלות תקציביות בהן תוכלו להתרווח על רהיטים מפוארים. אתה יכול להשיג אותם במספר צבעים או למצוא את כל הטבלאות בצבע אחד שיתאים אחד לשני.

23. עיצוב שולחן משרדי בצורת L:

עיצוב שולחן משרדי בצורת L

השולחן בצורת L נותן למשרד שלך תחושה גולמית מכיוון שהוא עשוי מעץ משוחזר. עיצוב שולחנים מסוג זה הוא אופטימלי למשרדי מגזינים, חללי יצירה, פרסום ומשרדי שיווק. לשולחן שלושה סטנדים מלבניים משלושה צדדים עם משטח עץ כפרי בצורת L. שולחן זה מתאים כאשר העבודה שלך מחייבת אותך לעבוד יושב מול השולחן עם הבוס שלך מדי יום.

24. עיצוב שולחן משרדי מפלסטיק:

עיצוב שולחן משרדי מפלסטיק

זהו שולחן אידיאלי לאנשים המעדיפים ריהוט פלסטיק בעל תחזוקה נמוכה במקום עץ כבד. טבלה זו מתאימה כאשר עבודה בצוות היא חובה מדי יום. למרות שהוא פלסטי, איכות המוצר מאירה באופן מיידי את סביבת העבודה שלך ומרוממת את מצב הרוח שלך איתו. יש מגירות משני צדי השולחן, המספקות לך מקום לאחסן את הקבצים והמסמכים החיוניים שלך.

25. עיצוב שולחן משרדי עגול:

עיצוב שולחן משרדי עגול

כל משרד צריך שולחן עגול והוא אידיאלי לדיונים מהירים, פגישות הופ וכו ‘, שם מתרחשות רבות מהסקירות הביקורתיות שצריך לרשום כדי להקל על הביצוע. שולחן זה מכיל הרבה אנשים שתופסים פחות מקום, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת עבור כל משרד. זה עשוי כולו מעץ, כולל הדוכנים. כל מה שאתה צריך זה ארבעה או חמישה כסאות עץ שגורמים למשרד שלך להראות מסוגנן מאוד.

26. עיצוב שולחן משרד האמנים:

עיצוב שולחן משרד אמן

המומחיות הזו בעיצוב שולחן זה היא שהוא אינו תופס מקום על הרצפה. שולחן מסוג זה משולב ומתוקן היטב בקיר והופך אותו לעמיד. עם כל האביזרים על השולחן, כגון עפרונות צבע ומכחולים, ציינו כי השולחן מתאים ביותר לאמן. כל שעלינו לעשות הוא להשתמש בציוד בעל מספר שימושים אך תופס פחות מקום. זוהי גם דרך אמנותית לבטא את חירותו של אמן במקום בו הוא אינו חייב להיות כבול על ידי השולחן.

27. שולחן חדר ישיבות במשרד:

שולחן חדר ישיבות במשרד

כל בית ספר או מכללה צריכים אודיטוריום; באופן דומה, כל משרד צריך חדר ישיבות בו מתקיימים דיונים מהותיים המובילים להחלטות בולטות. שולחן הישיבות הזה מספיק ארוך כדי להכיל 10 עד 15 חברים. בחדר זה יש גם מסך LCD או מקרן המסייע בהצגת מצגת ביקורתית. השולחן מרווח מספיק בכדי להכניס תיקים, וגם הכיסאות נוחים, כיוון שהפגישות עלולות להימשך שעות!

28. עיצוב שולחן משרדי מודרני:

עיצוב שולחן משרדי מודרני

אם אתה מסתכל על התמונה, אתה עלול לטעות בו כבית קפה. אבל זהו מראה משרדי שבקרוב יהפוך למציאות בעתיד. תרבות העבודה הולכת לקראת הרעיון של אין בקתות או מחיצות, מה שהופך אותו למשרד פתוח, ומעניק לו מראה נטול אכפתיות. זה בדרך כלל מורכב משולחנות עם רגליים ארוכות מוקפות שרפרפים עגולים עם תמיכה קטנה לגב. אלה הפכו למגמה בגלל סביבת העבודה הידידותית לעובדים.

29. עיצוב שולחן משרדי רב תכליתי:

עיצוב שולחן משרדי רב תכליתי

זהו עיצוב שולחן משרדי נוסף בעל מספר שימושים המעניק למשרד שלך תחושה כפרית. השולחן קטן ויש לו שתי מגירות לשמירה על ציוד ושולחנות. יש לו גם נרתיק המשמש לשמירת קבצים. ניתן להשתמש בשולחנות מסוג זה בקבלה, במיוחד לערימת עיתונים ומגזינים לאנשים באזור ההמתנה.

30. עיצוב גרין שולחן משרד ירוק:

עיצוב עיצוב שולחנות משרד ירוק

זהו אחד מעיצוב השולחנות הייחודי והחדשני לחלל משרדים בעל מודעות ירוקה. זהו שולחן בגובה נמוך עשוי עץ בגימור צבע ערמון עם אזור נפרד במרכז חקוק להנחת צמחים. צמחים מעניקים לכולם אווירה חיובית שנכנסים למשרד ומפחיתים מתח גם בשעות העבודה. זה מתאים להיות ממוקם באזור הכניסה של כל משרד.

הטיפים הטובים ביותר לרכישת שולחנות משרדיים:

רכישת שולחנות לחלל העבודה שלך היא לא חתיכת עוגה; יש לקחת בחשבון הרבה גורמים לפני שמשקיעים כסף.

  • עליך לשקול את השטח הזמין וכמה סוגים של שולחנות משלימים את הדרישות שלך.
  • אם אתה מזמין שולחנות בכמויות גדולות, חפש אפשרויות שבהן תוכל להשיג מוצרים איכותיים עם הנחות נהדרות.
  • מכיוון שהחומר המשמש בייצור שולחנות אלה משתנה מעץ, PVC, שיש וכו ‘, גם עלות המוצר הכולל משתנה. לכן, עליך לבחור את החומר המתאים לאילוצים התקציביים שלך.
  • דברים נוספים שיש לקחת בחשבון הם נוחות, אסתטיקה ואיכות המוצר.
  • מומלץ לשקול את הצרכים של העובדים שלך ולהגדיל את תפוקת העבודה.

משרד הוא מקום שבו אנשים מבלים יותר מ 6 שעות ביום, מה שהופך אותו לבית השני שלך. מה רע בעיצוב חלל העבודה שלך באופן שתוכל להיות פרודוקטיבי יותר וליהנות מהעבודה אפילו יותר. אנו מציגים בפניכם את רשימת 30 העיצובים הטובים ביותר של שולחנות משרדים שתוכלו לבחור מהם כדי להגדיר מחדש את המשרד שלכם. ספר לנו כמה מועיל מצאת את המאמר הזה ואם נוכל לעזור לך עוד.