30 רעיונות עיצוב מטבחים אחרונים עם תמונות בשנת 2021

לב הבית שהוא בהחלט המטבח, שדורש כמות טובה של עיצוב עם פריטי מעצבים ייחודיים המתאימים לכמה ציורים או עיצוב קיר. הסיבה לכך שהמטבח מכונה לב הבית מסבירה את עצמה מכיוון שהיא מסייעת בהכנת אוכל טעים שאנו מתענגים עליו באווירה טובה. האווירה הטובה נעשית על ידי שילוב הכמות המושלמת של עיצוב ושילוב צבעים. כאן גייסנו 30 רעיונות פשוטים ומודרניים לעיצוב מטבחים עם תמונות.

הרעיונות הטובים ביותר לעיצוב מטבחים בהודו:

כדי לקבל מושג קצר כיצד לעצב את המטבח או המטבח החדש שלכם אשר דורש שיפוץ מאמר זה 30 רעיונות לעיצוב מטבחים יעזרו להבין עם פחות טרחה ומתח..

1. עיצוב מטבח מיניאטורי פשוט עם יצירות אמנות:

עיצוב מטבח מיניאטורי פשוט עם יצירות אמנות

ניתן לחדש דירת סטודיו פשוטה בעיצוב מטבח פשוט, הכולל פלטת גז עם תנור מצורף ארונות מובנים בצד, ניתן להפוך את דופן הצד לצבעונית יותר על ידי צביעת הקיר או מסמר כמה ציורי אמנות מודרניים. עיצוב מטבח קטן מתאים היטב לדירת סטודיו בה מטבח פתוח יכול להיות האפשרות היחידה ביצירת מטבח.

2. רעיון עיצוב מטבח בסגנון הולנדי:

מטבח בסגנון הולנדי

פריטי דקו הולנדיים מפורסמים למדי בכל רחבי העולם, נעשה שימוש בכלי המטבח הביתיים הבסיסיים הכוללים כיריים גז או כיריים חשמליות מקרמיקה עם תנור, ארון הצדדים עשוי במקביל זה לזה מה שעוזר לאחסן הכל בחלל קטן וסגור. ההולנדים ידועים בהצגת פריטי העיצוב המסורתיים הישנים שלהם הכוללים נברשות, כלי מעצבים מעץ.

3. מטבח הדלפק המואר בתליון:

התליון הדליק משטח עבודה

עיצוב המטבח החדש הזה בחשיפת נורות לד באמצעות מכסה מכסה זכוכית שקוף הפך למפורסם וגם קל לעשות זאת בעצמך. נורות הלד יכולות להיות בעלות צורה וגודל שונות הניתנות לבחירה על פי בחירה אחת, במקום להשתמש באורות התקרה המיושנים המיוחדים, מערכת תאורה תלויה מסוג זה מחוברת למשטח השיש..

4. מטבח בצורת משולש:

מטבח בצורת משולש

עיצוב מטבח בצורת משולש הוא עיצוב המטבח העדכני ביותר בעיצוב כל סוג של מטבח מודרני, מטבח משולש זה מיועד לקלות בהוצאת דברים מהמקרר מנקודה אחת של המשולש לקצוץ אותם בצד אחר של המשולש אשר מוביל לאחר מכן לאזור הכביסה. שהיא נקודת החיבור ליצירת צורת המשולש. סוג זה של מטבח מתאים היטב לעיצוב מטבח מודולרי.

5. מטבח בעיצוב פנים כפרי:

מטבח בעיצוב פנים כפרי

עיצוב המטבח הכפרי מביא עיצוב רגוע וטבעי למטבח העשוי מקלות במבוק ושבבי עץ מקוריים. חללי הפנים פשוטים ואלגנטיים, אשר בדקו וילונות המכסים את הארונות התחתונים וקירות המטבח מעוטרים בסלסילת עץ או בסלי במבוק, קערות או עיצובים של כובע..

6. מטבח מעוצב יוקרתי:

מטבח מעוצב יוקרתי

עיצוב מטבח מפואר דורש מחקר רב במיקום הרהיטים והפריטי פנים הנכונים. הריהוט החשוב ביותר יהיה הכיסאות ומערכת התאורה. שני אור אלגנטי ועשיר למראה המחובר בצדדים עם מסך המכסה את החלק התחתון של השיש והארונות הצדדיים המעניקים תחושה תיאטרלית

7. עיצוב מטבח בהשראת וינטג ‘:

עיצוב מטבח בהשראת וינטאג '

עיצוב וינטאג ‘הוא אחד העיצובים הפופולריים ביותר בבניית מטבח אופנתי בשנים האחרונות, הדור הצעיר חושב שלעיצוב וינטג’ זה יש יופי משלו שלא ניתן להתאים אותו לעיצוב מטבח מודולרי חדש. עיצובי הוינטאג ‘הנפוצים הם שולחן האוכל מעץ המוצב במטבח ובו גלגלים המחוברים לשולחן. קירות המטבח עשויים לבנים אדומות ונשארו ללא ציור מעליו.

8. רעיונות עיצוב מטבחים צבעוניים:

רעיונות צבעוניים לעיצוב מטבחים

בניגוד לעיצובי הקירות הצבועים בעץ ולבן, סוג זה של עיצובים למטבח צבעוניים הופך אותו למעניין יותר לא רק לאדם המבשל, אלא גם לילדים שעוזרים להוריהם בניקוי וסידור הכלים. את עפיפון הנושא הצבעוני ניתן להשיג באמצעות ריצוף שטיח צבעוני עם ארונות בהירים.

9. רעיון עיצוב מטבח בסגנון בריטי:

עיצוב מטבחים בסגנון בריטי

בית בריטי ידוע בחדרי המעצבים הייחודיים והמסוגננים שלו, הכוללים גם את המטבח. ארונות המטבח עשויים עץ משוחזר צבוע בצבע לבן עם ידיות מתכת. השיש עשוי גם מעץ עם עיצובים מדפים פתוחים משני צדי השולחן.

10. מטבח בעיצוב קלאסי נושא לבן:

מטבח בעיצוב קלאסי נושא לבן

הלבן הוא צבע מלכותי שהוא עובדה ידועה, צבע עשיר זה משמש בעיצוב חללי מטבח עם מדף מדהים ועיצוב השיש. הכיריים צבועות גם הן בלבן. האי הקטן לאוכל מסופק עם שרפרף גבוה בעל צבע ניגוד.

11. מטבח עיצוב זן:

מטבח Zen Design

עיצוב זן הוא מטבח מעוצב יפני טיפוסי הכולל דלפקי שיש וארונות הזזה מעץ בעבודת יד עם כיור פלדה וקרש חיתוך מעץ המחליק מעל הכיור הנראה מסביב לדלפק. החלק החשוב ביותר בשולחנות העץ הוא מפרקי הפרפרים העשויים מעץ. סוג זה של עיצוב נראה בדרך כלל רק בעיצוב יפני.

12. עיצוב מטבח חיצוני:

עיצוב מטבחים בחוץ

לאנשים שיש להם אתר נופש על החוף או אנשים שיש להם קיר מורכב גדול יכולים לחשוב על רעיון חדשני על ידי התקנת מטבח מסביב למרפסת עם מינימום גאדג’טים. השיש יכול להיות עשוי מבטון או קיר לבנים עם תנור מובנה, מדיח כלים וכיור.

13. רעיונות עיצוב מטבח במראה כפרי:

מראה כפרי עיצוב מטבח

עיצוב מטבח במראה כפרי עשוי עץ טהור הדורש עבודה מדויקת כדי להפוך עץ בעל מראה בהיר למראה הישן והכפרי הזה. עיצוב מסוג זה נופל תחת עיצוב מטבח מפואר. הארונות, השיש, הארובה ושולחן האוכל עשויים מעץ טיק טהור או סיסם.

14. עיצוב מטבח דלפק נייד:

עיצוב מטבח דלפק נייד

עיצוב מסוג זה מתאים למטבח הזקוק לשיפוץ תוך שינויים מינימליים בריהוט ובעיצוב הקיים. סוג זה של עיצוב מאולתר יכול להיות מעץ או מרגל עץ עם החלק העליון של הפלדה. החלק התחתון של השולחן מצויד במדפים לאחסון תבלינים וחפצים מתכלים אחרים. לשולחן שאין בו מדפים ניתן להניח סלים ניתנים לחלק התחתון של השולחן.

15. עיצוב מטבח מודולרי חצי מעגלי:

עיצוב מטבח מודולרי חצי עגול

עיצוב קל לבנייה שנקרא המטבח המודולרי זכה לחשיבותו יותר מעשור ועדיין, מטבח מסוג זה שמר על ערכו בעזרת העיצובים והגימור המשודרגים שלו. עיצוב מטבח חצי עגול זה כולל ארונות בצבע ניגוד עם משטח עגול ושולחן צד נפתח עם כיסאות גבוהים.

16. מטבח מודולרי פנים מבריק:

פנים מבריק מטבח מודולרי

המטבח המודולרי יכול להיות לא מבריק וגם מבריק, זה בהחלט עיצוב מטבח סיים מבריק זכה לחשיבות. צבע הארונות יכול להיות בצבעים עזים כמו צהוב, אדום או צבע עדין כמו כחול שמיים. מטבח מבריק זה עשוי בצורת L עם אזור עבודה רחב. ארונות מבריקים דורשים תחזוקה טובה, הנעשית על ידי ניקיון קבוע עם ניקוי זכוכית נוזלי.

17. עיצוב מטבח בארון פתוח במרוקו:

עיצוב מטבח בארון פתוח מרוקאי

עיצוב מטבחים מרוקאי ידוע במטבח המעוצב והמרווח שלו, המעניק מבט מרווח יותר. מלאכת הפתיחה והסגירה של דלתות הארון הופכת פחותה. עיצוב הארון הפתוח עשוי מדפי עץ או פלדה. הקירות מתחת לארונות נעשים צבעוניים יותר על ידי הדבקת טפטים או אריחים מעוצבים.

18. עיצוב מטבח נושא כחול החוף:

עיצוב מטבחי נושא Blue Beach

נושא החוף נותן מבט מואר למטבח באמצעות יצירות אמנות קטנטנות וכותרות כחולות המחוברות לצידי הקיר הסמוכים לארונות. השיש עשוי מלמעלה צבועה בלבן עם רגליים צבועות בכחול. וילונות החלון עשויים גם הם בצבע כחול ועליו עיצוב בעבודת יד. האריחים המשמשים בעיצוב הקירות מבריקים למדי ומלווים באריחי עיצוב מעטפת בחלק התחתון של הארונות.

19. ארונות מטבח מעוצבים:

ארונות מטבח מעוצבים בבית מרקחת

ארונות מעוצבים בבית מרקחת הם מדפים קטנים וחמודים למראה עם הצמדת הדלת. סוג זה של ארונות נראה ממש מתחת למשטח השיש. ארונות קטנים אלה מסייעים באחסון כלים או תבלינים קטנים. כמה מגירות אלה משוכפלות כמו המגירות המיועדות לאחסון טבליות בבית המרקחת.

20. מטבח מעוצב לכיור וברז וינטאג ‘:

מטבח מעוצב וינטאג 'וברז

הרעיון של עיצוב וינטאג ‘במטבח הפך לאחד הרעיונות הנבחרים ביותר בעיצוב המטבח. הכיור וינטאג ‘עשוי מבסיס עץ עם ברז נחושת או פלדה בעיצוב ייחודי.

21. מטבח מעוצב לתקרה מעץ:

מטבח מעוצב לתקרה מעץ

תקרת העץ הייתה עיצוב סטנדרטי שנראה בכל משקי הבית באירופה שזכו לתשומת לב בהודו בימים אלה. התקרה העשויה סורגי עץ די יציבה וקשיחה. מוטות עץ אלה מודגשים עם נורות LED.

22. רעיונות עיצוב למטבח חלון צרפתי:

עיצוב מטבח חלון צרפתי

קונספט החלון הצרפתי הוא עיצוב חלון מפורסם למדי המשמש בעיצוב אולם. החלון הארוך הזה נוח למדי בפתיחה וסגירה, מה שעוזר במחזור אוויר טוב ומפחית עשן ברחבי המטבח.

23. מטבח מעוצב בג’ט בלאק:

עיצוב המטבח השחור -ג’ט הוא הצבע האידיאלי למטבח ההודי מכיוון שהאוכל ההודי מכיל הרבה תבלינים צבעוניים עדיף ללכת על השיש בצבע השחור והתנור המחובר עם ארונות צד. מטבח בצבע שחור זה מתאים היטב עם שולחן ארוחת בוקר בצד חצי עגול מעץ.

24. מטבח מעוצב בסגנון יאכטה:

מטבח מעוצב בסגנון יאכטה

שמירה על עיצוב יאכטה כקונספט המרכזי בעיצוב המטבח המעניק עיצוב אדריכלי ברמה אחרת בהוצאת קונספט מטבח ייחודי עם תקרת עץ ומראה מעוקל עם ריצוף כחול.

25. מטבח מעוצב בסגנון צרפתי:

מטבח מעוצב בסגנון צרפתי

זהו מטבח צרפתי מעוצב מודרני עם משטח גרניט. המטבח בסגנון צרפתי ידוע בעיצוב המטבח הרגוע והפשוט שלו. הצרפתים מעדיפים שמנת כצבע העיקרי שלהם בעיצוב קירות המטבח והארונות.

26. עיצוב מטבחים בסגנון נורדי:

עיצוב מטבח בסגנון נורדי

חלק נורדי של העולם ידוע כשומר על דברים נקיים ומדויקים מאוד. זה כולל עיצוב המטבח ותחזוקו היטב. מאחר ותחזוקה אינה מהווה בעיה, הארונות מעוצבים בצבע לבן עם בלוק משטח ענק של קצבים עשוי עץ.

27. רעיון עיצוב מטבח ידידותי לסביבה:

עיצוב מטבח ידידותי לסביבה

ירוק הוא צבע השלום, כמו גם סמל להודיע ​​לאנשים שאנחנו אוהבים להיות ידידותיים לסביבה. רעיון זה של גידול צמחים קטנים מעודד על ידי הגדרת האווירה הנכונה המושגת על ידי צביעת הקיר הירוק ושילוב שולחן אוכל צבוע לבן עם כיסאות פלדה צבועים בירוק..

28. משטח זכוכית מבריק גבוה:

משטח זכוכית מבריק

עיצוב מטבח מודרני זה יכול לשמש בקונספט מטבח פתוח או סגור. הזכוכית יכולה להיות משטח פשוט מזכוכית פשוטה או משטח זכוכית מעוצב המעניק מראה עשיר למטבח. משטח זכוכית זה נותן מראה שונה ממשטח השיש המעוצב באבן.

29. מטבח מעוצב בכסא בר:

מטבח מעוצב עם כסאות בר

המטבח בימינו מעוצב עם שולחן ארוחת בוקר צדדי, שצריך כיסאות טובים המלווים את השולחן המצורף. מכיוון שארוחת הבוקר מחוברת למטבח בצורת L או בצורת משולש גובה השולחן גדול מהרגיל, ולכן משתמשים בכסא מוגבה שנקרא כיסא הבר.

30. רעיון עיצוב מטבח מוסתר:

עיצוב מטבח מוסתר

עיצוב מטבח מוסתר הוא עיצוב המטבח המתאים ביותר לדירת חדר יחיד הכולל אולם ענק וחדר שינה. סוג זה של מטבח נכלל בקטגוריית מטבחים פתוחים. ניתן להשתמש במטבח זה על ידי דחיפת מסגרת העץ כלפי מעלה ואז ניתן לסגור מסגרת זו לאחור ויוצרת כמסגרת או כקיר שקרי.

עיצוב מטבח דורש מחקר וידע טוב אודות המוצרים ועמידותו. לא ניתן להשתמש בכל הסוג שהוזכר לעיל בעיצוב מטבח. לכל עיצוב יש זהות ייחודית משלו, אך עיצוב אחד הנפוץ בעיצוב המטבח יגדל צמחים קטנים במטבח שיכולים לשמש גם לבישול. אלו הם הרעיונות הטובים ביותר לעיצוב מטבחים. בחר בתבונה ויישם אותם במטבח שלך!