9 עיצובי הבית האחרונים עם תמונות בשנת 2021

כיום, ישנם סוגים רבים המגיעים בעיצוב פנים. בהודו, אנשים נותנים עדיפות לעיצוב פנים אתני. לרוב עיצובים אלה מבוססים על בחירת הפרט והם שונים לסוג בית אחר. אז, במאמר זה, כיסיתי כמה מעיצובי הבית הטובים ביותר בתמונות.

עיצובי הבית האחרונים בהודו:

הרושם ההודי אינו מושלם כלל על ידי שימוש בצבעים בהירים חמים בתוספת עיצוב מפורט, ולכן יש לזכור כי יש גבול דק בין יצירת קן נעים צבעוני בתוספת מרחב ממולא מדי.

1. עיצוב פנים בסלון:

עיצוב פנים הבית

הכניסו שטיחים אדומים בעיצוב מיוחד, חומים בכתם של גוונים צהובים וארציים אל פנים. זרוק כריות עם רקמה צבעונית בתוספת מראה לשאת ברק אל פנים. השתמש בתאורה פושרת וערבב וילונות יחד בצל בהיר יותר בצל חם יותר.

2. עיצוב פנים של חדר האוכל:

עיצוב פנים הבית הודו 2

למרות שזה מגיע לרעיון העיצוב האתני בחלל המחמיר הזה, תשומת לב נוספת ידועה לשולחן כמו גם לישיבה. משענת הגב של הכיסאות יכולה להיות ידועה כטוויסט על ידי הוספת בדים צבעוניים. ובכל זאת, ניתן לתת לשולחן מראה תוסס על ידי שימוש ברצי שולחן בצבע חם בוהק בתוספת מחצלות. כדי להציע לחלל הזה תוספת של מגע הודי מוסיף במנורות הרצפה ההודיות המקובלות, אורות מטוטלים מברונזה, אגרטלי טרקוטה בתוספת זהב למראה עשיר. תלו נברשת גדולה ממש על השיא של שולחן האוכל שלכם. הוא לא רק יציע את האור הכפוי לאורחים שלכם בזמן הארוחה, אלא יבטל יפה את הבוהק הבלתי רצוי של אור ישיר..

3. עיצוב פנים לחדר המיטות:

עיצוב פנים הבית הודו 3

וילון ונציאני, ריהוט העץ, הכרית הבהירה המעיפה על רקע חיוור יוצרים הילה חמימה ונעימה! השתמש לפחות 2 מחזיקי נרות לשיווי משקל. כלול כריות נוי מכיוון שכריות אלו מספקות מרקמים כמו גם תבנית לחדר. מבחר מושלם של וילונות, כמו גם וילונות, מוסיף חן כמו גם סגנון לכל חדר, ומבטיח עוד פרטיות.

4. עיצוב פנים חדר אמבטיה:

עיצוב פנים הבית הודו 4

לך עם צבע הקירות על פי זה של האמבטיה אחרת, תחליט על צבעים הפוכים אחרת בניגוד לצבעים במצב שאתה אוהב שהוא יהיה מבריק. בחר את גיליון הצבעים ובחר כמה שילובי צבעים הטובים ביותר עבור אריחים, ריהוט וקירות. נשען סולם עץ ליד קיר אמבטיה ובנוסף הנח מגבות מעל המדרגה.

5. עיצוב פנים הרצפה:

עיצוב פנים הבית הודו 5

רצפת בטון אלגנטית עובדת נהדר בעיצוב פנים הודי מודרני ואופנתי. שיש, אריחים, רצפות גרניט מצויים באופן מקובל בבתים הודיים ובנוסף ניתן להשתמש גם ברצפת עץ מוכתמת כהה..

6. צובעים קיר:

עיצוב פנים הבית הודו 6

צבעו קיר אחד לפי הצבע האהוב עליכם ובנוסף יוצרים אותו מוקד. זרוק אמנות מעניינת על הקיר והיה שם בתנועה חלק יפה של רהיטים. צבעים קורנים יחד עם עבודת תאורה טובה מייצרים במשותף אושר מיידי.

7. אוסף דמויות:

עיצוב פנים הבית הודו 7

כמו כן, הוסף את בובת החרסינה האהובה עליך. הסבר את האישיות שלך. גלה אזור תצוגה בתוספת אובייקטים מחוברים קבוצתית ביחד, בתוך שלושה אחרים. ניסיון פלוס שונה בצורות. איזה פסל שמושך את העין פסלון אחר יבנה דו”ח נפלא כמו גם קטע שיחה.

8. קח צמחים:

עיצוב פנים הבית הודו 8

עצים לכל הזמן מוסיפים נשימה של אוויר צח לחדר. במצב, אין לך אגודל ירוק, נסה צמחי משי פלוס עצים. העליונות כל כך טובה שקשה להבדיל ביניהם מהדבר האמיתי.

9. תזמן מחדש את הריהוט:

עיצוב פנים הבית הודו 9

גרור את הרהיטים שלך נעדרים מהקירות. נסה למקם אותו בזוויות מרתקות. סדרו את הספה בצורה חוצה את הסלון הצר שיוצר את החדר למראה רחב יותר והציעו פריסה חמה ומושכת. הימנע מעומס. שים בחלל אנכי על ידי מדפים אחרת ארונות ספרים בארונות או אזור אחר כדי למזער את העומס במידה הסבירה.

מקור תמונות: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.