כיצד להשתמש במסכת פנים של נבט חיטה להבהרת העור?

חיידקי חיטה מתקבלים מזרעי החיטה הנבטים ועמוסים בהמון חומרים מזינים חיוניים הן לצריכה והן לשימוש חיצוני על עור ושיער. אבקת נבט חיטה ושמני נבט חיטה משמשים בהכנת מסכות פנים תוצרת בית בכדי לקבל יתרונות שונים. הוא מופעל על ידי ויטמין E נוגד חמצון המנטרל בקלות רדיקלים חופשיים ומסייע במניעת היווצרות קמטים. הוא משמש כקרם לחות טוב כאשר הוא משמש יחד עם מרכיבים חיוניים אחרים במסכות פנים DIY. מסכת הפנים של נבט החיטה לגמרי מתקנת את העור שלנו מהפרעות עור שונות ועוזרת לעורר התחדשות של תאי עור פנים חדשים..

כיצד להשתמש במסכת פנים של נבט חיטה להבהרת עור

כיצד להכין ולהשתמש במסכת פנים של נבט חיטה:

להלן מספר מסכות פנים נבט חיטה תוצרת בית הטובות ביותר המשתמשות באבקת נבט חיטה וגם תלמד כיצד למרוח שמן נבט חיטה על הפנים.

1. בננה עם מסכת פנים של נבט חיטה:

בננה עם מסכת פנים של נבט חיטה

כאן אתה מקבל את מסכת הפנים המתחדשת והבהירה ביותר שעובדת טוב בעיקר לכל סוגי העור. המרכיב העיקרי הוא נבט חיטה בצורת אבקה.

דברים שתצטרך/שיטה/יישום:

אתה צריך שתי כפית שמן זית וכף אחת של אבקת חיטה מעורבב היטב בקערת זכוכית. לאחר מכן, קח את הכמות הנדרשת של רסק בננה בשלים ומוסיפים עם התערובת. מרחו על כל עור הפנים לאחר ניקוי יסודי. תן לזה להתייבש במשך 30 דקות. יש לשטוף בעזרת מים חמים בעיסוי דק.

באיזו תדירות עליך לעשות זאת:

אתה יכול להשתמש בחבילה זו מדי שבוע פעמיים כדי לשחרר את עור הפנים שלך מתאי עור מתים וגם להעשיר אותו בוויטמין E הקיים באבקת נבט החיטה..

למה זה עובד:

הוויטמינים והמינרלים הקיימים במסכת הפנים של הבננה והחיטה, הופכים את העור שלך ללא עפר ועוזר לו ליצור חלק וגמיש.

זְהִירוּת:

בשל השמן הוסיף, אתה עלול להרגיש מעט מגושם על הפנים שלך. מכאן שניתן להימנע מהשמן במקרים כאלה.

יתרונות:

כדי לגרום לעור הפנים שלך להבהיר בזוהר ולהתחדשות מושלמת, אתה יכול להשתמש במסכת פנים מחיטה זו.

2. דבש עם מסכת פנים של נבט חיטה:

דבש עם מסכת פנים של נבט חיטה

אתה תקבל את אותם היתרונות של שימוש בשמן והן באבקה של נבט חיטה. כאן אתה משתמש בשמן נבט חיטה לפנים כדי לקבל תוצאות טובות יותר.

דברים שתצטרך/שיטה/יישום:

מערבבים כפית אחת מכל שמן נבט חיטה ודבש בקערה. לאחר מכן הוסיפו כמה טיפות חלב טרי לא מבושל. ניתן להשתמש במסכה זו לראשונה לניקוי הפנים שלך. לאחר מכן ניתן לשמור אותו על הפנים למשך 15 דקות. אז אתה יכול לשטוף אותו במים רגילים כדי לקבל עור מטוהר וזוהר היטב.

כמה פעמים אתה צריך לעשות זאת:

השתמש בחבילה זו מדי יום לתוצאות טובות ומהירות יותר.

למה זה עובד:

זה עובד היטב על כל סוגי העור כולל עור שמן. שמן חיטה זה לאריזת הפנים מושלם לטיפול בהלבנת עור.

זְהִירוּת:

מכיוון שהמרכיבים טבעיים לחלוטין, לא תמצא גירויים.

יתרונות:

על ידי שימוש זה באופן קבוע, תוכל לצפות בהופעת גוון העור שלך בהיר יותר וחלק יותר. היתרונות של שמן נבט חיטה לפנים כוללים את הרחקת עור הפנים מפיגמנטציה ונקודות שחורות.

3. אבוקדו עם מסכת פנים של נבט חיטה:

אבוקדו עם מסכת פנים של נבט חיטה

מסכת פנים זו מורכבת משמן נבט חיטה בעל תכולה גבוהה של ויטמין E ונוגדי חמצון. כמו כן, אנו יכולים לבחור יוגורט כדי להוסיף את החומרים המזינים לעבודה טובה על העור.

דברים שתצטרך/שיטה/יישום:

קח את הכמות הנדרשת של יוגורט ושמן נבט חיטה. טוחנים את האבוקדו המגורר למשחה דקה ואז מערבבים אותו עם התערובת הנוזלית. מרחו את הדבק הזה על כל הפנים והשאירו אותו לשבת במשך 20 דקות. שטפו את הפנים במים מתוקים.

באיזו תדירות עליך לעשות זאת:

אתה יכול להשתמש במסכה זו כל יום חלופי כדי לראות תוצאה טובה יותר בקרוב.

למה זה עובד:

תכונת האנטי-אייג’ינג הקיימת באבוקדו ותכונת ההלבנה של הגירוי, יחד עם מרכיב אנטי שיזוף הנמצא בשמן נבט חיטה, הופכים את עור הפנים שלכם לקמטוטים..

זְהִירוּת:

בשל הלוהט שנוסף, אתה עלול להרגיש תחושת עקצוץ שהיא נורמלית.

יתרונות:

על ידי ידיעה כיצד להשתמש בשמן נבט חיטה על הפנים, אתה יכול לטפל היטב בכתמים הכהים, נקודות שחורות וגם פיגמנטציה בעזרת מסכת פנים זו..

אם אתה מתכנן להרחיק את עור הפנים שלך מדלקות עור שונות וגם הרחק מבעיות עור, תוכל לבחור בקלות בחומר נבט חיטה במסכות הפנים שלך DIY. על ידי שימוש קבוע, הוא נותן תוצאה נפלאה שתגרום לעור שלך לזרוח ברק וגם לעור נטול בעיות. שימוש בשמן נבט חיטה טבעי ואורגני במסכות הפנים שלך, אין ספק שתוכל להרוויח 100% מהשמן, מה שבסופו של דבר נותן לך את המראה המהמם הטוב ביותר..