4 חבילות פנים של תמרינד והיתרונות שלהן

נמצא התמרינדי החריף והמתוק הוא שרוב משקי הבית מוסיפים טעם לאוכל. בדרך כלל אוכלים אותו גלם או מכינים אותו בג’לי וצ’אטני שיוגשו כמטבל. אבל רובנו לא מודעים לעובדה שזה טוב גם לבריאות העור שלנו.

חבילות פנים של תמרין והיתרונות שלהן

לתמרינד יש ויטמין C, ויטמין A, נוגדי חמצון, AHA ותכונות הידר-נועל המועילות לעור. הוא נלחם נגד היווצרות רדיקלים חופשיים ושומר על העור בריא וצעיר. זהו מרכיב מצוין למוצרים תוצרת בית להוספת לחות לעור, אך הוא חומצי מאוד וצריך להשתמש בו בזהירות. להלן כמה חבילות פנים קלות ובטוחות לשימוש עם תמרינדי.

חבילות פנים של תמרינד:

להלן 4 חבילות הפנים הטמרינדיות הביתיות והיתרונות שלהן.

חבילת עיסת תמרינד ואבקת אלמוג:

אריזת עיסת תמרינד ואבקת אלמוג

להכנת החבילה השתמשו ב -2 כפיות עיסת תמרינדי טרייה, חצי כפית כל אחת מאבקת אלמוג ומיטי מולטי, שתי כפות קורד, 5-7 טיפות מי ורדים וערבבו בקערה נקייה לקבלת עיסה דקה. מרחו את העיסה על העור והניחו לה להישאר 20 דקות. לאחר שהחבילה מתייבשת, שוטפים היטב במים חמים. הקפד להשתמש בחום לא מתכתי להכנת הדבק. החבילה מרעננת את העור ומרחיקה אותו מאקנה ובעיות פצעונים. זוהי אחת מחבילות הפנים הטמרינדיות הטובות ביותר.

חבילת פנים של כורכום ותמרינדי:

לאריזה אתה צריך להרתיח כ -30 גרם תמרהינד ב -100 מ”ל מים. לאחר הרתיחה מסננים את העיסה בקערה. השתמש בערך כפית עיסה והוסף לה חצי כפית כורכום. למרוח על העור ולהשאיר עד שהוא מתייבש. לאחר מכן שטפו היטב במים חמים וייבשו את העור. מרחי קרם לחות אם אתה מרגיש את העור נמתח.

לפני השימוש בחפיסה, הקפד לבצע בדיקת תיקון שיש לך עור רגיש. לא מומלץ לאקנה ולעור הנוטה לפצעונים להשתמש בחפיסה מכיוון שהיא עלולה להגביר את הגירוי. זהו חבילת פנים תמרינדי טובה.

חבילת פנים של תמרינד ודבש:

חבילה זו מבהירה את העור באופן מיידי עם כל חומרי ההלבנה שלו. להכנת החבילה השתמשו בעיסת תמרינדי מבושלת, מיץ לימון ודבש בפרופורציות שוות וערבבו היטב. למרוח על העור ולהשאיר למשך 20 דקות. לאחר מכן נגב את האריזה בכותנה לחה ושטוף היטב במים קרים. החפיסה גורמת לתחושת צריבה מועטה בתחילה. המשך להשתמש בחבילה רק אם התחושה נסבלת למניעת פריחות ואדמומיות על העור. נסה גם על חלק קטן מהעור שלך לפני היישום של כל הפנים.

מסכת פנים של תמרינד וקרד/קרם:

מסכת פנים של תמרינד וקרד/קרם

קח כפית עיסת תמרינדי גולמית; הוסף כפית מלח ים וכפית לימון ממך בעלת עור שמן או כפית שמנת אם יש לך עור יבש. מערבבים היטב את החומרים ומרחים על הפנים. השאירו את האריזה לייבוש. הרטיבו את הידיים במים קרים ופשפו בעדינות את העור לפני שאתם שוטפים את האריזה לבסוף. זה מסיר שמן ולכלוך מהעור והופך אותו רך. גרגרי המלח מסייעים בהסרת נקודות שחורות וזיהומים מהעור ומסייעים בסגירת נקבוביות פתוחות של העור. החבילה גם גורמת לעור לזרוח. זוהי מסכת הפנים הטמרינדי המושלמת.

ניתן להשתמש בחבילות פנים אלה עד פעמיים בשבוע כדי להראות תוצאות יעילות תוך כשלושה שבועות. יש להיזהר ואין להשתמש בתמרינדי בכמות גבוהה מכיוון שהוא עלול לגרום לדלקת בעור ואדמומיות. אם העור מועד לפצעונים והנקבוביות של הפצעונים פתוחות, הימנע משימוש בתמרינדי. זה עלול לגרום לשריפה קיצונית ולהחמיר את המצב. זה חל גם אם יש לך חתך או פצע בפנים.

חבילות פנים של תמרינדי