פארקים ומקדשים בטריפורה

אחת משבע האחיות של טריפורה בצפון מזרח היא מדינה נינוחה עם ירוק שופע להתחדש בה. להלן אתרי התיירות והכתמים הירוקים הטובים ביותר שיש למדינה להציע..

פארקים נפלאים ומפורסמים בטריפורה עם תמונות:

מקלט חיות הבר של גומי:

פארקים בטריפורה

לאורך היערות הצפופים של טריפורה, נמצא אמת המידה של מורשת טבע ומגוון ביולוגי, בצורת מקדש פופולרי זה בשם גומטי.

הצמחייה לאורך שטח זה מתהדרת בכמה עשבי תיבול וצמחים נדירים, רפואיים וטיפוליים. אלה הן ברכה לאירוודה והן מבוקשות מאוד עבור תרופות למחלות גדולות. החי גם עוקב אחר הצמחים מכיוון שהוא מהווה מקלט לכמה בעלי חיים בסכנת הכחדה. יש בו מגוון רחב של יונקים, דו -חיים, זוחלים, ציפורים ואפילו חרקים.

שדה התעופה הקרוב ביותר נמצא באגרטלה והוא מחובר היטב למדינות האחרות באמצעות רכבות.

מקלט חיות הבר של רואה:

פארקים-בטריפורה-רואה-חיות בר-מקלט

חובבי טבע, חובבים וחוקרים אוהבים את המקדש הזה ואת שפע המינים שיש לו להציע.

עם מספר עצום של 150 סוגים שונים של בעלי חיים מגיע עוצר הנשימה שמסביב ניחן בצמחים נדירים. צמחים אלה מיועדים למטרות מגוונות, מה שבטוח יעורר את התיאבון של בוטנאים סקרנים. מקדש זה מייצר צמחים עבור:

  • מטרות רפואיות
  • ארומטיות (עלי בטל או פאן מגדלים כאן בשפע)
  • פירות
  • זרעי שמן
  • תבלינים ו
  • סחלבים

עצים גבוהים עם צמחייה עבה מספקים אווירה שלווה הפונה לאוויפונה מעבר לגבולות.

פארק אקו קלפניה:

פארקים-בטריפורה-קלפניה-פארק הטבע

הצמחייה סביב מדינת טריפורה הופכת אותה למדינה ידידותית לסביבה. פארק קלפניה הוא רק עוד אחד מפלאי הטבע של טריפורה שבטוח ימלא כל נפש עייפה. הגנים המעוצבים להפליא סביב גוף מים מרכזי מעוטרים בפסלים מודרניים שהופכים את המקום למקום יפה לבילוי בסוף השבוע.

במתחם יש קוטג’ים קטנים לאירוח ולשיט. הצמחייה העשירה סביב המקדש מהווה תענוג עבור תריסים, מקצוענים וחובבים כאחד.

מקלט חיות הבר Sipahij0la:

פארקים-בטריפורה-ספהיחולה-מקלט לחיות בר

המקום הזה הוא בעצם יער עם גן חיות קטן שבו חיות מוחזקות בתוך כלובים. המקום הזה פופולרי יותר כמקום פיקניק מאשר מקלט לחיות בר. הצמחייה מרתקת יותר במקדש הזה. מרחב היער השופע של יער מכוסה עצים מסוגים שונים, מציע הקלה מבורכת לאנשי העיר.

גן החיות אולי קטן אך יש בו הרבה בעלי חיים שונים הכוללים את נמר העננים המקומי והלנגור המרהיב. שניהם גם בסכנת הכחדה וגם נדירים.

מקדש חיות הבר טרישנה:

פארקים-בטריפורה-טרישנה-מקלט לחיות בר

ממוקם במחוז טריפורה הדרומי, מקדש זה משתרע על כ 163.08 קמ”ר. בשל נגישותו לאספקת מים רב -שנתית בזכות ריהוטים וגופי המים שלה, היא הצליחה למשוך אביפונות שונות לאורך השנים. הוא משמש גם כנקודת השקייה לשלל יונקים וזוחלים. באמצע יערות בתולים וכתמים ירוקים אפשר לזהות את הביסון ההודי, גיבול הולוק, לנגור מכוסה וכו ‘..

פארק אקו Khumulwng:

פארקים-בטריפורה-חומולוונג-פארק אקולוגי

פירוש Khumulwng בשפת האם הוא “עמק הפרחים”. מכאן שלפארק זה יש גינה יפה ומרווחת, אגם טבעי עם מתקני שייט למבקרים. אווירה עוצרת נשימה באביב כשהיא מלאה בפרפרים שצדים אבקה וציפורים מצייצות במקום ויוצרות קקופוניה שהיא מוזיקה צרופה לנפש העייפה. יש בו גם פארק ילדים חמוד כדי להעסיק את הילדים. מקום הפיקניק הזה שואב מספר רב מכיוון שהוא נמצא במרחק של 25 ק”מ בלבד מהעיר אגרטלה.

אולם הנופים היפים ביותר של טריפורה אינם מוגבלים לחיות בר ופארקים. הנוף הפנורמי של גני התה לאורך כל השנה מוסיף משיכה אחרת לתיירים.

המסע חשוב ולא היעד כפי שאומרים הנשמות הגדולות ביותר. גילוי היופי של טריפורה עשוי למעשה לעזור לך בכך.