9 פארקים מפורסמים בבובאנשוואר עם תמונות

פארקים שונים בבובאנשוואר שרועים על פני ארץ מקדשים זו המהווים השלמה מושלמת לסביבה ההיסטורית של העיר. הפארקים מהווים מקום מפלט נינוח לצעירים ומבוגרים כאחד, כאשר חלקם אף הם אטרקציות תיירותיות מרכזיות.

פארקים יפים בבובאנשוואר עם תמונות:

להלן רשימת הפארקים הטובים ביותר בבובאנשוואר.

פארק היער:

פארקים בבובאנשוואר

כיום ידוע כפארק Biju Patnaik, הפארק הוא אחד הטובים והגדולים ביותר של Bhubaneswar, המשתרע על פני 7 דונם אדמה. מדשאות מטופחות עטופות הרבה עצים. מזרקה מוזיקלית, הר צף וכמה מנורות דקורטיביות מעטרות את הפארק המאיר אותו בלילה והופך את המקום למחזה בוהק. הפארק מושך מבקרים בכמויות גדולות שניתן לראות אותם צועדים או רצים, או אפילו מטיילים בערב. מתקני שייט בפארק מהווים אטרקציה נוספת במיוחד בקרב ילדים.

פארק אינדירה גנדי:

פארקים-בבובאנשוואר-אינדירה-גנדי-פארק

פארק אינדירה גנדי, המוקדש לראש ממשלת הודו המנוח, הוקם במקום שבו נשאה הגברת אינדירה גנדי את נאומה האחרון לפני שנרצחה. הפארק נבנה על שטח שהיה בעבר מצעד העיר, ומשתרע על שטח של 10.60 דונם הכולל חלקות דשא מטופחות היטב, שפע של שיחים, שיחים, גני פרחים ומזרקות. הפארק פוקד הולכי בוקר, רצים ותושבים המטיילים בשיטוט נינוח כאשר גולת הכותרת של הפארק היא פסל מפוסל של הגברת אינדירה גנדי המנוחה..

BDA פארק ניקו:

פארק השעשועים של בובאנשוואר, השוכן בלב העיר, עמוס ברכיבות מים ומשחקים לאנשים בכל הגילאים. אגם מלאכותי עובר במרכז הפארק המקיף מדשאות ירוקות עצומות. הפארק שופע פרחים עונתיים החל מחמניות, ורדים אדומים ולבנים, דליה, חבצלות מים, פטוניה ועוד שלל שאפשר לראות אותם בפריחה מלאה לאורך כל השנה, בעוד מזרקה מוזיקלית בתוכה מוסיפה לפארק קסם.

פארק Jaydev Vatika:

פארקים ב- bhubaneswar-jayadev-batika

פארק Jaydev Vatika הוא הפארק הנפוץ ביותר מבין כל הפארקים בבובאנשוואר. שטח הירוק העצום שלה משתרע על פני 3 דונם אדמה מלאת כרי דשא, חורשות, נחלי מים מתוקים מלאכותיים, מגוון עצים ופרחים ויותר מ -10,000 צמחים נדירים, חלקם בעלי סגולות רפואיות. הפארק נכנע לחלוטין לטבע והופך אותו לגן עדן עלי אדמות לכל בוטנאי וחובב טבע.

פארק בודהה ג’יאנטי:

פארקים-ב-בובאנסוואר-בודהא-ג'יאנטי-פארק

מלחמת קלינגה הגדולה בשנת 261 לפני הספירה ראתה את הבודהיזם מחובק והדת נושאת את חותמה במספר אתרים היסטוריים בודהיסטים בעיר. פארק בודהה ג’יאנטי מנציח את ההיסטוריה הזו עם דונמים ירוקים עם שבילים, אגם, שפע של עצים, שיחים ופרחים וסטופה של בודהה כדי להכתיר את הכל. הסביבה השלווה של הפארק סופגת את כל מה שהופך אותו למקום מושלם פשוט להירגע ולהירגע.

אקמרה כנען:

פארקים- in-bhubaneswar-ekamra-kanan- גנים בוטניים

Ekamra Kanan הוא גן בוטני בבובאנשוואר המשתרע על פני 512 דונם אדמה. הפארק מתייפה בשלל גני הוורדים והמשתלה. אגם בתוך הפארק מספק נוף ציורי של הסביבה. חממה בצורת פירמידה היא אחד המאפיינים המרכזיים של הפארק. מגרשי משחקים לילדים מפוזרים בזמן שהמבקרים יכולים להשתמש במתקני שייט או פשוט להתענג על הנוף האידילי..

הפארק הלאומי ננדן קאנאן:

פארקים-ב-בובאנשוואר-ננדנקאנאן-פארק זואולוגי

פארק ביולוגי זה, הממוקם במרחק של 20 ק”מ מבובאנשוואר, זוכה לכינוי גן האלים ומסיבה טובה. הפארק המשתרע על פני יער צ’אנדקה הוא בית גידול טבעי לצומח ולצומח. בננדן קאנאן נמצא מרכז ההתרבות הגאריאלי הראשון בהודו והוא ידוע בעולם בזכות הנמרים הלבנים שלו השוכנים בגן החיות של הפארק. מאפיינים נוספים של הפארק הם חוות זוחלים, בית חיות לילי, ספארי נמר לבן ואריה ומתקני שייט שכולם מהווים חוויה עשירה ומתגמלת..

פארק מהטמה גנדי:

פארק Mahatma Gandhi שפותח על ידי הרשות לפיתוח Bhubaneswar מורכב ממדשאות מעוצבות ויפות המעוטרות בסלעים, נחל ומזרקה. הפארק מכיל גם מסלול ריצה לחובבי כושר. מערכת תאורה לגינה מאירה את הפארק בשעות הערב. פסל ענק של מהטמה גנדי יושב בעמידה מתפללת הוא אחת האטרקציות הרבות בקרב מבקרים שבאים לחלוק כבוד.

גן קקטוסים:

פארקים-ב-בובאנסוואר-קקטוס-גן

כפי שהשם מציין, הגן כולל אוסף נרחב של קקטוסים. גן קקטוס ממוקם בקרבת פארק אקמרה קאנאן ופארק ניקקו ולכן הוא רואה הרבה מבקרים ותיירים המגיעים להתרשם מהיופי הנוף של הגן..