9 מקומות ירח הדבש המובילים בתקציב – כשהכיס אומר נמוך!

ירח דבש הוא אחד האירועים החשובים ביותר בחייך. עם זאת, לפעמים בגלל נסיבות בלתי צפויות אתה מקפיד על התקציב. אבל האם כסף צריך להיות הסיבה להרוס את ירח הדבש שלך? לא. תכנן טיול לאחד כזה ושיהיה לך ירח דבש חלומי בתקציב!

מקומות ירח דבש נפלאים בתקציב:

1. Srinagar:

יעדי ירח הדבש התקציביים של סרינגר

אם יש גן עדן עלי אדמות הוא כאן. סרינגר, עיר הבירה של ג’אמו וקשמיר, שופעת עמקים שופעים, אגמים נוצצים, הרים גבוהים ונופים ציוריים. זהו היעד המושלם לירח דבש ורק ביקור בעיר מספיק לטיול בלתי נשכח עם החצי הטוב שלכם.

2. גואה:

ירח דבש של גואה-מקומות-בתקציב

אחד מיעדי ירח הדבש המובילים בהודו בתקציב, הוא יכול להגדיר בשלוש מילים בלבד- שמש, חול וים. זהו מקום ירח דבש מפורסם, ומושך אליו אנשים מכל רחבי העולם. עם החופים הבתוליים שלה, נופים ציוריים, חיי לילה שוקקים, אוכל ים טעים ותרבות צוננת, זהו אחד מיעדי ירח הדבש המגניבים בעולם.

3. קורג, קרנטקה:

ירח דבש coorg-karnataka-מקומות-בתקציב

סקוטלנד של הודו, קורג מפורסמת בשפע היופי הטבעי שלה. הפרדסים הכתומים, הריח המתוק של הקפה הממלא את האוויר והירוק השופע מסביב הופכים אותו לאחד המקומות הטובים ביותר לירח דבש נעים..

4. Nainital, Uttarakhand:

ירח דבש nainital-uttarakhand-מקומות-בתקציב

Nainital היא אחת מתחנות הגבעות הרומנטיות ביותר בהודו, פופולרית בקרב ירח דבש, שתמיד שוקקת תיירים. זוגות יכולים ליהנות מהירוק הירוק, מההרים המושלגים, שייט בסירות, אגמים יפים בין שאר מקומות שובה לב, במחיר משתלם במיוחד.

5. שימלה, הימצ’ל פראדש:

ירח דבש של שימלה-הימצ'ל-פרדש-מקומות-בתקציב

שימלה מושכת ירח דבש מאז ומעולם. עם השקט והשלווה שיש בה, שום דבר לא יכול לנצח את האווירה הרומנטית שמציעה שימלה. עיירת הגבעה היפה הזו היא מפלט מושלם לזוגות לחוות טיול שנחרט בזיכרונותיהם.

6. איי Lakshadweep:

ירח דבש lakshadweep-islands-מקומות-בתקציב

Lakshadweep מלא בחופים אקזוטיים ובלתי מיושבים. זוגות שמחפשים קצת “זמן לנו” לא יכולים למצוא מקום טוב יותר מאשר לקשדוויפ לירח הדבש שלהם. הניגוד במים הירוקים הכחלחלים והחולות הלבנים הוא תענוג בעיניים. הזמינו את אחת מבקתות החוף שם, ותיהנו בירח הדבש שלכם בגודל קינג סייז!

7. אוטי, טמיל נאדו:

ירח דבש ooty-tamil-nadu-מקומות-בתקציב

אחת מתחנות הגבעות המפורסמות ביותר בהודו, היא ממוקמת בגבעות נילגירי. עם אטרקציות כמו גנים בוטניים, גן הוורדים, אגם אוטי ושיא דודאבטה, זהו המקום המושלם לטיול רומנטי עם אהובתכם. הגבעות, העצים, כל האווירה של המקום תישאר איתך הרבה אחרי שחזרת; זה הקסם אם אוטי!

8. Darjeeling, מערב בנגל:

ירח דבש darjeeling-מערב-בנגל-מקומות-בתקציב

זוהי אחת מתחנות הגבעה היפות ביותר, ובהחלט תהפוך את ירח הדבש שלכם לבלתי נשכח. השדות העצומים של מטעי התה וההרים המתנשאים הגבוהים מספקים את הניגוד המושלם לנוף עוצר נשימה. לבסוף, בהחלט אסור לפספס את הנסיעה ברכבת הצעצועים לשם, כי היא הטובה ביותר!

9. Backwaters, קראלה:

backwaters-kerala ירח דבש-מקומות-בתקציב

קראלה ידועה כמדינתו של אלוהים, ובצדק. הגבים יוצרים סריג ייחודי של אגמים, תעלות ונהרות. לירח הדבש, שכור סירת בית בנהר ותהנה מהנה עם אחד המיוחד שלך, על רקע ירק יפה ומטעי קוקוס. לביקור הזה ייקח הרבה זמן לשקוע!

למה לדאוג לתקציב כשיש לך את המקומות האלה ברשימת התוכניות שלך!!