האכלת בקבוקי תינוק שזה עתה נולד האם זה בטוח ואמין?

בקבוק להאכיל תינוק שזה עתה נולד ספג ביקורת אך אנשים לא יכולים לשנוא אלא לאהוב את השיטה הזו. יש להאכיל תינוקות במרווחי זמן קבועים. זה יכול להיות קשה לספק את הכמות הנכונה של חלב לתינוק תמיד. אז שמירה על בקבוק חלב או פורמולה מוכנה היא דרך מהירה וקלה לשמור על התינוק שלך בריא ובריא. בואו נפריך כמה מיתוסים להאכיל בקבוקים ונבדוק. כיצד להתחיל להאכיל בקבוקי תינוקות וכן האם השיטה באמת בטוחה או לא.

הנקה מול בקבוק:

הנקה הייתה הדרך היחידה האפשרית להאכיל חלב אם לתינוקות במשך מאות שנים עד שהאדם הבין שאפשר לשאוב את החלב ולשמור אותו עוד זמן. בקבוק להאכיל תינוק שזה עתה נולד היה מיד נושא לדיון. כאשר החלו חברות לייצר בקבוקים בעלי מבנה דומה לפטמה כדי לנשנש ולמצוץ ואפשר להשתמש בהם להאכיל לא רק חלב אם אלא כל חלב כמו גם סוגים אחרים של נוזלים מתאימים לתינוקות..

אם חושבים להשוות את שתי דרכי האכלה בשוויון זה לא ממש אפשרי. הנקה היא לא רק דרך להאכיל חלב לתינוק. אבל גם דרך נוחה יותר לאמהות לשחרר את החלב העודף כשאיבת החלב. בדרכים אחרות יכול לגרום לאי נוחות מסוימת, חלק גם מאמינים שזה נותן זמן הדבקה לאמהות ולתינוקות. בעוד שרבים מאמינים כי האכלת הבקבוקים שלה שומרת על האם להרגיש יותר בנוח וללא מתח. הוויכוח יכול להימשך עוד ועוד אז בואו ללמוד עוד על האכלת בקבוקים בתינוק. ותבין איך אחד יותר טוב מהשני.

מהי הזנת בקבוקים?

האכלת בקבוקים היא תהליך פשוט מאוד של האכלת תינוקות. הבקבוק מורכב מנחיר המעוצב בצורת פטמה. וכן, הוא מחומר שבטוח לילדים לנשנש ולמצוץ. זרבובית זו מגיעה עם בקבוק הניתן להסרה. ניתן להאכיל את החלב או נוסחת התינוק לתינוק באמצעות האכלה מבקבוק.

האם האכלה מבקבוקים בריאה?

כן, האכלה מבקבוקים היא בריאה. זה בהחלט לא טוב יותר מהנקה אבל האכלה בבקבוק תינוק שזה עתה נולד טוב לאמהות. שאינם מסוגלים לספק את צרכיו של התינוק בכל עת. ישנן מספר אמהות שעובדות ועבורן, האכלה מבקבוקים היא ברכה לתינוק שלהן בהיעדרן. מצד שני, כל אחד שונה, לא כל אמא יכולה לייצר כמות מספקת של חלב; במקרה זה הזנת פורמולה לתינוק היא האלטרנטיבה היחידה המורכבת מכל רכיבי התזונה החשובים. ניתן להאכיל פתרון זה רק על ידי האכלת בקבוקי תינוקות ולכן האכלה מבקבוקים היא אופציה בטוחה ובריאה.

ציוד מעורב:

האכלת בקבוקים מורכבת מבקבוק המיועד במיוחד להאכלת בקבוקים יחד עם הנוסחה או החלב. אלה שני הציוד העיקרי היחיד המעורב. אנשים יכולים להשתמש בחיטוי ודברים אחרים כדי לשמור על ההיגיינה של הבקבוק.

האלטרנטיבה הבטוחה היחידה:

האכלה בבקבוק של תינוק שזה עתה נולד היא אכן האלטרנטיבה הבטוחה היחידה להנקה. תינוקות נוטים יותר ליצור קשר עם חיידקים וחיידקים. כמו כן גופם אינו מוכן להתמודד עם דפוסי האכלה או תנועה לא סדירים. האכלת בקבוקי תינוקות מאפשרת לתינוק לשתות חלב או פורמולה בקצב ובנוחות שלו. הבקבוק הוא גם קל לטיפול וגם נקי. מה שמקל עוד יותר על אמהות לסייע לתינוק. בקבוקים הם הוכחה לשפוך וזה גם יתרון לאמהות טריות.

נוסחת האכלה לבקבוקים:

ניתן למצוא נוסחות להזנת בקבוקים בקלות בבתי מרקחת. נוסחאות אלה מגיעות עם כיוונים שכל אחד יכול לעקוב אחריו בקלות להכין את הנוסחה. הקפד לאחסן את הנוסחה כראוי אם נוצר עודף. כמו כן, תמיד יש לחמם את הנוסחה לפני האכלת התינוק. מכיוון שהוא מפעיל את החומרים המזינים בנוסחה וגם טוב יותר מבחינה בריאותית עבור התינוק.

מתי הזמן הנכון להתחיל?

כדאי להתחיל להאכיל בבקבוקים שבוע או שבועיים לאחר לידת התינוק. למרות שזה בסדר להתחיל להאכיל בקבוקים. תינוקות לאחר יום -יומיים לפי נוחיות האם והתינוק. המטרה היא להבטיח שהתינוק ניזון היטב והבקבוקים תמיד נקיים.

כיצד להאכיל תינוק בבקבוק

כיצד להאכיל בקבוק בבקבוק:

הזנת בקבוקי תינוק בן יומו הוא תהליך קל למדי לביצוע. זכור כמה צעדים וזה הכל בשבילך כדי לוודא שהתינוק שלך מוזן היטב. ההליך מורכב מהשלבים הבאים,

 • השתמש בבקבוק מנוקה, מעוקר ומיובש היטב.
 • הכינו את הנוסחה לפי ההוראות.
 • מחממים את הפורמולה או את חלב האם בשיטת הדוד הכפול.
 • בדוק את טמפרטורת החלב על ידי שפיכת טיפה או שתיים על גב היד.
 • כעת הניח את התינוק על ברכיך או בזרועותיך במצב נוח.
 • התחל להאכיל את התינוק והפסיק לאחר שהתינוק מתחיל להימנע מהבקבוק.
 • שימו לב לכמות הנצרכת.
 • נקה או נגב כל נשפך ולאחר מכן עזור לתינוק לגהוק.
 • החזר את הבקבוק בחזרה לניקוי או לעיקור.

אמצעי זהירות שיש לנקוט לאחר האכלת בקבוקים:

לאחר האכלת תינוק בן יומו בבקבוק יש לזכור כמה דברים. כדי למנוע מתינוק ליצור קשר עם חיידקים או חיידקים. להלן מספר אמצעי זהירות נפוצים שיש לזכור בכדי להימנע מבעיות בהזנת בקבוקים.

 • לאחר שהתינוק השלים את שתיית החלב או הפתרון. ועדיין נשארו חלק, או שנה את הבקבוק או שנה את המכסה ושם שם את הבקבוק.
 • עקר תמיד את הבקבוק לאחר השימוש כדי למנוע מהתינוק ליצור קשר עם חיידקים כלשהם.
 • נקו את הבקבוק רק באמצעות סבון או נוזל שהוא ללא כימיקלים או המכיל פחות כימיקלים.
 • השתמש בבקבוק בעל פטמת האכלה מסיליקון באיכות טובה כך שלא יהיו בעיות.

יתרונות האכלת בקבוקים לאם ולתינוק:

ישנם מספר יתרונות להאכלת בקבוקים לאם ולתינוק. שנצביע כאן למטה עבור הקוראים והאמהות החדשות,

 • ניתן לבצע בקלות פומבית האכלת תינוק שזה עתה נולד בבקבוקים, ולהבטיח שהתינוק לעולם לא יהיה רעב.
 • כל אחד יכול להשתלט על תפקיד האכלת התינוק בעזרת בקבוק. לתת לאמא קצת זמן להתמקד בדברים אחרים.
 • האכלת בקבוקים מאפשרת גם לאחראי לעקוב אחר כמות הפורמולה או החלב הנצרך על ידי התינוק.
 • בעוד שאמהות מניקות צריכות לשנות את התינוק משמאל לימין. אך בכל הנוגע להאכלת בקבוקים אין שינוי.
 • גם כאשר אמא חולה או חולה, הבקבוק מבטיח שהתינוק מוזן כמו שצריך ובזמן.

תופעות לוואי של האכלת בקבוקים:

אין הרבה תופעות לוואי של האכלת בקבוקים. אם ההליך מתבצע כראוי אם כי הנה כמה תופעות לוואי,

 • האכלת תינוקות בבקבוק יכולה להיות עניין יקר מכיוון שהבקבוקים צריכים להיות באיכות טובה ויש לנקות אותם עם מוצרים טובים, אך גם להחליף אותם לעתים קרובות.
 • זה יכול להשפיע גם על זמן ההתקשרות של האם והתינוק.
 • האכלה מבקבוקים עשויה להיות גוזלת זמן מה שהופך אותה גם לא נוחה בעת נסיעה או במקומות ציבוריים.

טיפים וטריקים להזנת בקבוקים:

כמה מהטיפים והטריקים הנפוצים ביותר שיש לזכור הם האכלת בקבוקי תינוקות,

 • בצע את ההליך הזמין באינטרנט או המוצע על ידי רופאים בזמן האכלה מבקבוק.
 • שמור תמיד בקבוק נוסחה נוסף בהישג יד
 • קנה בקבוק שניתן לחמם בקלות.
 • בדוק תמיד את טמפרטורת החלב או הנוסחה לפני האכלת התינוק.

שאלות ותשובות נפוצות:

1) האם יש חלופות להאכלת בקבוקים?

הנקה היא החלופה המתאימה היחידה להאכלה מבקבוקים או להיפך. אמהות אכן משתמשות בכפות ובקערות לאותו תהליך כשהן אינן יכולות לגשת לבקבוק. אך שיטה זו אינה מתאימה מכיוון שהיא לא נוחה בהרבה מובנים.

2) כיצד לאמן את תינוקך להזנת בקבוקים?

בקבוק להאכיל תינוק שזה עתה נולד אינה משימה קשה. מכיוון שהבקבוק מעוצב בצורה כזו שנוח להאכיל את התינוק. למרות שהצבת התינוק במיקום נכון היא כל מה שצריך כדי להכין את התינוק להאכלה מבקבוקים.

3) מדוע תינוקות מקיאים לאחר האכלה מבקבוקים?

הזנת יתר של הפורמולה או החלב עלולה לגרום לתינוקות להקיא. חיוני לסייע לגירוד התינוק לאחר האכלה, לשפוך מעט חלב לאחר האכלה. אם כי הוא נפוץ מאוד אם הוא בכמות קטנה.

4) כיצד להתגבר על תינוק שלא ניזון מבקבוק?

הצעת חלב אם לפני האכלה מבקבוק יכולה להיות מועילה. נסה גם לתת בקבוק לפני שהתינוק נהיה רעב מדי. נסה לתת בקבוק כובע זרימה איטית כדי לעזור להקל על התינוק שלא ניזון מבקבוק.