9 המוצרים הטובים ביותר לצמיחת שיער טבעיים

להלן 9 מוצרי צמיחת השיער הטובים ביותר עבורך.

1. מוצר צמיחת שיער ביוטין:

ביוטין הוא תוסף ויטמין B שהוכח כמראה תוצאות טובות בצמיחת השיער. ויטמין זה זמין בקלות בכל בית המרקחת המקומי הסמוך. זהו אחד ממוצרי צמיחת השיער הטובים ביותר.

5198wgY7aoL

קנה אותו כאן

2. מוצר לצמיחת שיער של MSM:

MSM (מתיל סולפוניל מתאן) הוא תוסף פופולרי המקדם צמיחת שיער ומגדיל את חיוניות השערות. תוסף זה מכיל גופרית אשר ידועה כממריצה לצמיחה טבעית. לנוכחות גופרית בתוסף זה יש יתרונות חיוביים בגוף ובשיער מכיוון שהוא מסייע להאריך את שלב צמיחת השיער.

התקרחות היא תהליך בו אנו מתמודדים עם נפילות שיער נוספות אך עלינו לזכור כי הגורמים משתנים בדפוסי התקרחות זכרים ונקבות. לכן שימוש באותו המוצר לטיפול בנפילת שיער אינו פתרון טוב. בהחלט יש להתייעץ עם הרופאים לפני נטילת תוספי צמיחת שיער מסוג זה. עבור דפוסי התקרחות זכרים, יש להשתמש בטיפולים כגון מינוקסידיל (רוגיין) ופינאסטריד (פרופסיה). MSM מומלץ עם זאת לדוגמאות התקרחות נקבות; ישנן מעט תופעות לוואי של תוסף זה כמו התפרצויות אקנה.

3. מוצר צמיחת שיער של Viviscal:

תוכנית צמיחת השיער של Viviscal הם תוספי הוויטמינים המכילים מתחם Marine Amino Marsup בלעדי, ביוטין, אבץ וויטמין C, מה שהופך אותו ליקר יותר מהאחרים. ויטמינים אלה נועדו לספק חומרים מזינים חיוניים להזין את השיער הדליל ולקדם שערות קיימות צמיחה בריאה יותר. חומרים מזינים אלה גם מזינים ומסייעים לשיערך באופן טבעי במהלך האנאגן של מחזור צמיחת השיער בקצב מהיר יותר מהרגיל.

חומצות אמינו הן יחידות הבנייה הבסיסיות של החלבונים והן חיוניות להיווצרות מבנה השיער. ניתן לייצב את דילול השיער אם זקיקי השיער יקבלו את הגירוי והחומרים המזינים הדרושים מהגוף וניתן לחזק את צמיחת השיער הקיימת. זהו אחד ממוצרי צמיחת השיער הטובים ביותר.

4. סרום לשיער תיקון קל של ביוטין:

סדרת סלון של סרום שיער קל משקל הוא עוד מוצר ביוטין המקדם צמיחת שיער. זהו סרום לשיער להשראת ביוטין וויטמינים אחרים כמו B3, B5, B6, C ו- E המסייע בהזנת הקרקפת ומחזק את השערות תוך אנרגיה של הזקיקים. הוא מכיל טכנולוגיה ייחודית חודרת עמוק המעניקה לחות לקרקפת המונעת את נפילת השיער ומתקנת גם את השערות הפגומות.

5. מערכת טיפול בתאי Ovation:

קנה אותו כאן

מערכת Ovation Cell Therapy מורכבת משמפו, טיפול ושטיפת קרם. כל המוצרים של מערכת הטיפול בתאים מכילים חלבונים וחומצת אמינו הפועלים יחד להזין את הקרקפת. מערכת טיפול תאית זו מסייעת לשיער לצמוח בחזרה הרבה יותר עבה, חזק וארוך יותר מאשר קודם לכן. מערכת טיפולית זו יכולה לשמש גם אנשים רגילים לצמיחת שיער מהר יותר.

6. שורש יומי קליני של ALTERNA קוויאר & ממריץ קרקפת:

שורש יומי קליני של Alterna Caviar & ממריץ הקרקפת הוא טיפול לשיער המותיר עם קומפלקס גידול תלתן אדום המהווה את המרכיב העיקרי העיקרי המסייע בגירוי הקרקפת עם תערובת ממריצה של ויטמינים וחומרים מזינים. זה גורם לשיער להיות בריא ועבה יותר. הוא מגן על השיער מפני נזקים חמורים על ידי יצירת מנגנון הגנה טבעי מפני תהליך הצטברות DHT, עודף הפרשת חלב ושאריות אחרות הסותמות את הזקיקים. אלה גם הסיבות העיקריות אשר לא רק יוצרות נשירת שיער עודפת אלא גם גורמות לדילול שיער.

7. מכשיר אור לייזר לצמיחת שיער מקס:

אתה יכול לרכוש מכשיר רפואי זה מסומן על ידי ה- FDA לצמיחת השיער שלך במהירות. אור לייזר זה הוכח קלינית כמטפל בנשירת שיער ומקדם שערות מלאות ועבות יותר. זה די פשוט לשימוש, פשוט חבר את המתג וסרק את שיערך כרגיל. זהו אחד ממוצרי צמיחת השיער הטובים ביותר.

8. מינוקסידיל:

מינוקסידיל נמכר כ- Mintop או Rogaine המהווה תרופה אקטואלית המיושמת על האזור הפגוע. בעת יישום זה, כלי הדם ליד זקיקי השיער נפתחים ויש להם גישה טובה יותר לתזונה. התוצאה היא צמיחת שיער בריאה והכהיית שיער. הוא מרחיב את כלי הדם ופותח את תעלות האשלגן המאפשרות יותר זרימת חמצן, דם וחומרים מזינים בזקיקים. זה גורם לזקיקי שלב הטלוגן להישפך ואז הם מוחלפים בשערות עבות יותר בשלב האנאגן. זהו אחד ממוצרי צמיחת השיער הטובים ביותר.

9. תוספי תזונה לשיער ולציפורניים של פיטופאנר:

מוצרי צמיחת שיער

קנה אותו כאן

שיער וציפורניים פיטופאנר תוספי תזונה טוענים שהם מחזקים את השיער ומחזקים ציפורניים. המינון היומי של תוסף זה רותם את כוח המרכיבים הטבעיים שלו להזנה יחד עם ויטמינים מורכב מחומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון אשר לא רק מקדם צמיחת שיער בריאה, אלא גם מחזק את הציפורניים, מאיר את העור ומחזק ומאריך ריסים. שיער מחזיר לעצמו את צפיפותו ובוהק עם צריכה קבועה של ויטמין זה. זהו אחד ממוצרי צמיחת השיער הטובים ביותר.

אבל יש לקחת מינוקסידיל באופן קבוע מכיוון שהוא מסייע לצמיחת שיער רק כאשר הוא משמש בשגרה קבועה. ברגע שאתה מפסיק להשתמש בו, עליך להתחיל לקחת אותו שוב בחזרה משלב הראשון.