תסמינים של הריון בשבוע הראשון

תהיה זו כל אישה שם, אחת הסיבות העיקריות לאושר מגיעה בצורת הריון כאשר התחושה של לידת חיים חדשים משתלטת על סדר העדיפויות הראשון. היופי בלהחזיק צרור שמחה יקר והרעידות של להיות הורה וגם זה אחראי הוא משהו שכל אדם ואדם עובר בשלב כלשהו בחייו. אם את בין בני המזל, שמתכננים משפחה או אפילו אם לא, חשוב לזהות את ההריון בהקדם האפשרי. זה אך ורק מכיוון שברגע שאתה נכנס להריון העדיפות העליונה ביותר היא בריאותו ובטיחותו של התינוק.

תסמינים של הריון בשבוע הראשון

עם זאת, במהלך השבוע הראשון להריון נשים רבות אינן מסוגלות לאמוד את ההיריון שלהן. ישנם כמה תסמינים וסימנים על פי מומחים שאשה צריכה להיות מודעת אליהם במקרה זה. המדריך להלן ייתן לך את הסימנים לצפות במהלך השבוע הראשון להריון כדי לעזור לך בצורה עצומה.

תסמיני הריון בשבוע הראשון:

1. בעיות עיכול:

אחד הסימנים והתסמינים השכיחים והבולטים הקשורים בהריון בשבוע הראשון הוא העיכול. החל מגזים ונפיחות ועד עצירות, ניתן לחוות כל דבר בתקופה זו אך ורק בגלל לחץ רב מדי על הרחם כמו גם הפרשה הורמונלית מופרזת. לכל אדם יכולות להיות תגובות עיכול שונות, אך התסמין הוא סטנדרטי.

2. בחילות והקאות:

הידועות בשכיחות בוקר, בחילות והקאות הן חלק מהסימנים שאדם עובר במהלך השבוע הראשון להריון. זה יכול לנבוע מרגישות לריח כמו גם משינויים בפונקציות פנימיות שונות. בסך הכל, נטיות הקאות הן סימן די כללי בכל הנשים בהריון בשבוע הראשון.

3. רוך בשדיים:

השדיים הופכים רכים וכואבים בשבוע הראשון להריון. הסיבה לכך היא הרמות ההורמונליות בגוף שעולות בשיא. יחד עם הכאבים, יש כמות מסוימת של כאבים שיחוו.

4. עייפות ועייפות:

תחושת עייפות מוחלטת יחד עם עייפות הינה סוגיה נפוצה בקרב נשים בשבוע הראשון להריון. הגוף עובר שינויים שונים ויש הרבה תפקודים גופניים להתאמה לצמיחת התינוק. זה גורם לגוף להיות עייף ורדום.

5. מצבי רוח:

בין התסמינים הראשונים, כמה נשים הצהירו כי היו להן שינויים גדולים במצב הרוח במהלך השבוע הראשון להריון, אלא גם בשלושת החודשים הראשונים. מצבי רוח הם משהו שיכול לנוע בין היותו היסטרי לרגשני יתר ועוד. זה תוצאה של שינוי הורמונלי.

6. תקופות שהוחמצו:

למרות שמחזור הווסת הוא כ -28 יום, הרבה נשים עוברות אותו דבר גם תוך 35 יום. אז אם יש פספוס, אז זה עלול להיות עיכוב במחזור או בשבוע הראשון של ההריון ביעילות. זהו סימפטום אחד יחד עם אחרים שהוזכרו כאן המאשר הריון.

7. שינויים הורמונליים:

רוב התסמינים שהוזכרו לעיל בשבוע הראשון להריון נובעים משינויים הורמונליים. אם אתה מתחיל לבצע ביוץ רב או אם יש הפרשות הורמונליות גדולות בגוף על פי בדיקות מסוימות זה רק אומר שאתה עלול להיות בהריון. זהו אחד הסימנים המופיעים ב -100 אחוז בטוח.

אלו הן חלק מהנקודות והסימנים שתוכל להתחבר אליהם במהלך השבוע הראשון להריון.