דברים שכדאי לזכור בעת לידת תאומים

להיות אמא זה מספיק סיבות לשמוח מהן אבל מה אם תגלה שאת הולכת להיות אמא לשניים? תאומים אתה עומד להיות מוצף ברגשות תחושה מעורבת שתזכיר לך את כל האחריות שיש לך על הכתף. ובכן, במאמר זה אנו הולכים לתת לך תובנות לגבי הדברים שאתה צריך לזכור כאשר אתה בהריון עם תאומים..

לידה של תאומים

בהריון עם תאומים בהחלט יעוררו הרבה שאלות בראש שלך ובשביל זה אנחנו כאן. באמצעות מאמר זה אנו מקווים לנקות את כל הספקות שאולי יש לך בראש. אבל בראש ובראשונה זה שאתה לא צריך להדגיש. מכיוון שאולי אינך האישה היחידה שיולדת תאומים וכי ישנן נשים רבות שכבר ילדו תאומים בהצלחה.

מה צריך לזכור לפני לידה של תאומים זהים?

אם הינך בהריון עם תאומים הזמן ממלא תפקיד מכריע בחייך מכיוון שאתה יכול להתחיל לצפות לתינוקות בכל זמן בין 33-38 שבועות הנחשב לזמן הרגיל של לידת תאומים ומכאן להימנע מכאוס בלידה ברגע האחרון. יכול להישאר מאורגן היטב מראש.

המומחיות של הריון תאומים היא שבניגוד להריון יחיד אתה צריך לבלות כמה ימים בטיפול מיוחד מכיוון שחלק מהתינוקות עשויים להזדקק לו. לתוצאות בטוחות יותר עליך להתקשר לרופא שלך ולשוחח על אפשרויות הלידה מכיוון שלתאומים יש לפני -לידה בוגרת. בחר את בית החולים הטוב והבטוח ביותר לרווחת תינוקותיך והיה ערכת הישרדות לידה מוכנה ודברים נחוצים אחרים כגון שמלות ודברים אחרים שיעזרו לך ולתאומים שלך לאחר הלידה..

אולם התסמינים של לידה תאומה דומים לתסמינים של לידה בודדת. כשהתינוקות בוגרים מספיק הם תוקעים את הראש לאגן והתקע הרירי נעקר והמים נשברים, אולם במקרה זה ההתכווצויות תכופות, סדירות וחזקות יותר..

בין אפשרויות משלוח התאומים ישנן:

1. לידה נרתיקית

2. ניתוח קיסרי

לידה נרתיקית:

אם אתה מתכנן אז עליך לתכנן זאת מראש עם הרופא שלך על ידי דיון בהטבות של לידת תינוק בשיטה זו וגם גירור השיטות להקלה על הכאבים לאחר הלידה ואם הסריקה הקולית חשפה את מיקומו של תינוקך ואם העובר במצב ראש כלפי מטה, אז עליך לבחור את הלידה הנרתיק.

דברים שכדאי לזכור בעת לידת תאומים

ניתוח קיסרי:

אולם אם עברת ניתוח קיסרי במהלך ההריון הראשון אז הרופא לא היה מייעץ לך ללכת ללידה בנרתיק

עם זאת, אם עברת ניתוח קיסרי במהלך ההריון הראשון, אז הרופא שלך כנראה ימליץ לך ללכת ללידה בנרתיק.

א. לקראת לידת הנרתיק, לאחר לידת הילד הראשון, הרופא יבדוק כיצד מיקומו של התינוק הבא. אם המיקום הנכון שלם, המים שלך יישברו והתינוק השני ייוולד כל עוד צוואר הרחם שלך מורחב.

ב. תמיד תוכל לבחור לעבור ניתוח קיסרי כל עוד אין סיכונים וסיבוכים.

כמובן שזמן ההחלמה אינו זהה לזה של הריון רגיל, עם זאת, אתה לא צריך להיות אומלל בגלל זה בגלל איך לילד שלך יש אח כבר מלידה ויש לך שני תינוקות החושקים בתשומת לבך. גאה שתהיה, לא תרצה?