יין במהלך ההריון

אתה וכוס היין שלך מדי פעם זה סיפור שכולם מכירים, אבל הדאגה שגורמת לכולם זהה. כעת, לאחר שאת בהריון, יהיה לך קל להיפטר מנוחות היין שלך? האם מזיק לתינוק לשתות יין בהריון? עם תיאוריות סותרות שכולן נוטות לבלבל אותך בסופו של דבר, באיזה נתיב אתה בסופו של דבר?

יין במהלך ההריון

לכן, מיותר לציין שכאשר אתה בהריון, הכל דורש זהירות ובדיקה נוספת, כיוון שהיום הכל מחזיק בכוח פוטנציאלי לגרום נזק לך או לתינוק שלך, גם אם אתה חושב שצרכת אותו כל כך הרבה זמן וזה אמור להיות בטוח. . הרבה מזה נוגע גם ליין שהיה לך עד כה. אולי שמעת סיפורים משני הכיוונים- איך האם ילדה תינוק בריא למרות היין ואיך אמא לא יכלה. אז האם תופעות הלוואי המזיקות של יין הן רק סיפור של אישה זקנה ואין לו השפעה על הילד שלך? הסיכונים אינם קשורים באופן ישיר, אך הם קיימים והם אמיתיים מאוד. אז הימנעו מלעלות טוסט וקראו הלאה.

תן לנו קודם להדריך כמה עובדות שאתה צריך לדעת לפני שאתה מוזג לעצמך עוד כוס יין.

זה לא בטוח לשתות אלכוהול מכיוון שזה מסכן את הילד שלך ל- FSAD. FSAD מייצג הפרעה בספקטרום האלכוהול של העובר ויכול לסכן אותך גם מלבד להשפיע על גדילת הילד שטרם נולד.

אפילו לכוס היין האדום הזעיר ביותר במהלך ההריון יכולה להיות השפעה גרועה כמו זו של קניית בירה. תחשוב בחוכמה מכיוון שכל האלכוהול שלך נמצא בדם ויכול להגיע לתינוק שלך דרך חבל הטבור שלך.

כל ההריונות שונים וכל אישה ומבנה גופם שונים. האופן שבו הגוף שלך מגיב למצבך והיין אינו תלוי בדעה של אחרים. מה שעלול לגרום לך לצרות לא ישנה דבר אחד לגבי אם אחרת. עם זאת, מה שאתה צריך לדעת הוא שהצמיחה של תינוקך מושפעת מכמות המשקה שאתה שותה. ככל שיש לך יותר הדבר משפיע על ילדך. לא בהכרח אומר שזה בסדר לגמרי לשתות אפילו קצת.

כאשר אינך בהריון, כוס יין משפרת את התזונה ומאפשרת עיכול בריא. אולם בהריון, התרחיש שונה בתכלית והדעות מסביב ניתנות לוויכוח. יין אדום אכן עוזר להרגיע את העצבים ולכן מומלץ על ידי רופאים בצרפת, אולם רופאים בארצות הברית חושבים כי יין אדום עלול לגרום לבעיות שליליות אצל תינוקך שטרם נולד..

אז, גם אם אתה מקבל אישור מהרופא שלך, זכור תמיד לרשום כמה בדיוק הוא רואה בסדר. כמה אחוזי האלכוהול ביין נחשבים בטוחים הוא נושא נוסף שעליכם לשים עליו לחץ. אחרי הכל, כשזה מגיע לבריאות הילד שלך, אתה צריך מספיק תמיכה כדי לעבור אותך לאורך החודשים, במיוחד כאשר אתה כבר מתקשה להישאר מחוץ לתחום..

צריכת האלכוהול שלך והסיכונים ל- FASD הינם פרופורציונליים ישירות, לכן עליך להיות כנה ולדבר עם הרופא שלך מיד על הפרטים ומה ניתן לעשות מאותה נקודה ואילך. ברור שלא ניתן יהיה לקבוע מיד אם התינוק שלך סובל מ- FASD. את יכולה להמשיך לאבחן את ההריון שלך כדי לדעת אם הכל בסדר עם ההריון. עזרה מוקדמת בהריון יכולה בהחלט לעזור לילדכם להגיע לאן שצריך בסולם ההתפתחות והצמיחה.

כמה דברים שאמורים לעזור לך עם בעיות האלכוהול שלך הם. האם לשמור על בדיקות טרום לידתיות ולפנות לרופא בדיוק כפי שתכננת. לפחד לא יעזור. אופטימיות היא המפתח כאן. נסה לדבר עם הרופא שלך על כל התרגילים שהיו לך עם אלכוהול עד שהיית בהריון. ספר גם להם מתי היה המשקה האחרון שלך והתוכן שלו.

כל עצות ממרכז הבריאות שלך אמורות להועיל לך בטווח הארוך. לפעמים ישנן בדיקות ספציפיות במרפאות כדי להעריך את הרגלי השתייה שלך בכללותן ולבצע שגרה בהתאם כדי לשמור על דעתך סטייה. בקש מהרופא את הבדיקות ושמור עליהן במהלך ההריון.

ברגע שאתה מוצא אודות ההריון שלך, עליך לשמור על שליטה. רעיון טוב יהיה להזמין חברים ובני משפחה לעזרה. אמור להם שאתה רוצה לעשות הכל כדי ללדת ילד בריא. זה אמור לגרום להם לעבוד על הרגלי האלכוהול שלך. בקש מהם לקחת את הבקבוקים הנוספים שקנית. גישה חיובית אחת אמורה לקחת אותך רחוק.

זה יכול להיות כך שאתה לא יכול שלא כל הזמן לקבל את הדחף להמשיך לשתות. זה עלול להוביל לטריגר בהרגל הישן שלך. שמור על קשר עם הרופא שלך והנה את מספרם בחיוג המהיר שלך, כך שבכל פעם שאתה רוצה לקרוא לעזרתו בהרגלים שלך, הם יכולים לסייע לך עם אותו הדבר ביעילות.

העסיק את דעתך בדברים כמו קניות לידה, לימוד שיעורי הורות, ידיעת הכל על השינויים שתעבור, וכן הלאה וכן הלאה..

למרות שאין מעורבות ישירה עם פחדי בריאות ויין בכל הנוגע לתינוק שטרם נולד, למרות זאת תרצה להתרחק אפילו מהסכנה הקלה ביותר ב -9 החודשים הללו, כיוון שהשפעות היין שונות אצל נשים שונות ולא לבחור יין על פני הריון תהיה החלטה נבונה לקבל.

יין במהלך ההריון