זומבה בהריון: כמה זה בטוח?

הרבה אנשים נוטים לשאול האם זומבה בטוחה במהלך ההריון. המאמר יספר לכם הכל על היתרונות של זומבה עם כמה מהעצות וההצעות החשובות ביותר לביצוע זומבה בבטחה במהלך ההריון מבלי לגרום לנזק גופני כלשהו. התוצאה היחידה של זה תהיה כושר וכיף. אז בואו ניכנס לזה.

זומבה בהריון כמה זה בטוח

אנחנו מבינים כשאומרים שתרגילים משעממים. אבל מה עם כמה מהלכי ריקוד לשם שינוי? זה מה שזומבה עוסקת בו. גרוב למוזיקה עם המהלכים הנכונים. אז אם אתה יכול לעשות זומבה במהלך ההריון? ובכן כן! אמנם יש הרבה אפשרויות פופולריות לנשים בהריון לבחירה, אבל זומבה היא כעת אימון מועדף נוסף. משטר כושר זה מסייע בהפחתת גודש האגן וגם מגביר את אספקת החמצן לאיברים. אז למה לא להתאמן?

מה זה זומבה:

זומבה היא אחת מתוכניות הכושר האירובי המפורסמות ביותר וניתן לומר שהיא גם אחת היעילות שבהן. לעיתים רחוקות נראה לעשות זומבה במהלך ההריון אבל זה די פופולרי בקרב נשים בהריון במקביל. תוכנית הכושר כוללת מספר סגנונות של שגרות ריקוד באמריקה הלטינית ואפשר לומר שהיא אחת משגרת הכושר המפורסמת ביותר לנשים..

התוכנית מלווה במוזיקת ​​ריקוד מדהימה באמריקה הלטינית יחד עם כמה ממהלכי הריקוד הטובים ביותר בתרבות זו. אחד הדברים הטובים ביותר בזומבה הוא שהוא מתאים לאישה בכל הגילאים ואפשר לומר שהוא ממש פופולרי בקרב נשים מכל התרבויות..

מהלכי הריקוד הם ממוצא אמריקאי ישן ורוצים די גבוה גם בימים אלה. האופן שבו התנועות הריקוד מתפשטות בצורה של שגרת כושר, אפשר לומר שזומבה תהיה שם בכל האנושות.

היתרונות של זומבה במהלך ההריון:

עכשיו יש לך סיבות לרקוד קצת מוזיקה, אבל הפעם, גשש כושר. אבל למה בכלל לעשות זומבה? נספר לכם מדוע.

 • זה מונע דיכאון. דיכאון נפוץ במהלך ההריון. יש אנשים שחווים דיכאון גם לאחר הלידה. עם זאת, הפעם זומבה קיבלה את גבך.
 • מגביר את אספקת החמצן לאיבר השונים בגוף.
 • התכווצויות וגודש באגן שכיחות במהלך ההריון. אימון של כ -30 דקות ביום אמור לעזור לך להתמודד איתם בצורה יעילה.
 • זה יעזור ביעילות את השרירים ובכך יגרום לגוף ולשרירים להיות מוכנים לקראת הלידה.
 • זה גם מגביר את זרימת הדם בגוף.
 • כאשר אתה עושה זומבה, שרירי הליבה של הגוף מתחזקים וזה, בתורו, מפנה את הדרך ללידה קלה וחלקה..

מתי לעשות:

ישנם הרבה לוחות זמנים שונים לביצוע זומבה. הרבה אנשים מעדיפים לעשות את זה בבוקר וזה בעצם הכי טוב. ישנן עוד קבוצות של אנשים שאוהבים לנגב זומבה בלילה או בערב. אין זמן ספציפי כזה לזומבה.

העובדה היעילה ביותר בנוגע לשגרת הריקוד והכושר הזו היא שהיא יכולה לסייע בנשירת עודפי השומן בבטן וגם לשמור על המפרקים פעילים ולקדם זרימה תקינה של דם לאורך שרירי הרגליים והגב התחתון. זומבה הוא אחד הדברים הטובים ביותר שיש לנשים להישאר בכושר.

הרבה מדריכי זומבה מתמקדים בחזרה על שגרת הכושר והריקוד הזו. יש הרבה נשים חרוצות שלא מצליחות לקבל זמן לביצוע שגרה זו באופן קבוע. זה גם לא דורש הרבה זמן, אבל בכל זאת, ישנן נשים שנשללות מהמתקן או חדר החדר ואינן יכולות לבצע את השגרה הזו.

אין הגבלה כזאת לזומבה בהריון. זה עשוי להשתנות מאנשים. דבר אחד צריך לזכור שהוא שנשים אנשים יסבלו מכאבים גופניים ושהזמן לא יהיה מתאים לתרגול זומבה. עם זאת, נשים בהריון שמרגישות בנוח במקרה זה עדיין יכולות לתרגל זומבה אך עם מגבלות מסוימות כגון הפחתת השעות ביום. נניח שעשית 3 עד 4 שיעורי זומבה במהלך יום.

סיכונים של עשיית זומבה במהלך ההריון:

למרות שזומבה לנשים בהריון מועילה, היזהר מהסיכונים הכרוכים בתרגול זומבה במהלך תקופת ההריון שלך.

 • במקרה של דימום בנרתיק, הפסק מיד.
 • בעיות נשימה או קוצר זה מהוות סיכון נוסף הקשור לעשיית זומבה בהריון.
 • אתה עלול גם לחוות התכווצויות ברחם, וזה לא סימן טוב.
 • כאב ראש או מיגרנה עלולים להוות סיכון נוסף.
 • כאב או נפיחות נוטים להתרחש בשרירי השוקיים.

במקרה שאתה חווה אי נוחות אלה או אי נוחות אחרת, הקפד להפסיק מיד. התייעץ עם הרופא שלך לפני שתתחיל שוב. כל אחד מגופינו מגיב באופן שונה לסביבה אחרת. הקשיבו לגוף שלכם בתשומת לב והבינו מה הוא מרגיש. טיפול רפואי הוא חובה אם אתה נתקל במשהו לא תקין.

כעת תצטרך להיצמד לאחד כזה עד שתגיע לשלב ההריון וחזרה למצבך הגופני הרגיל. דבר נוסף הוא זה, הפחתת עוצמת השגרה. אם היית הולך הארדקור וממש קיצוני במהלך אימוני הזומבה, עדיף לקחת את זה קצת לאט במהלך ההריון. זכור תמיד לשמור על התזונה שלך על כנו ולהמשיך לרדת. בהצלחה!

מי שלא רוצה לשפוך שומן וזומבה היא כנראה אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת מבלי לעבוד שעות נוספות בחדר הכושר או ללכת על ההליכון. עם זאת, כאשר אתה בהריון אתה מוגבל לגבול מסוים.