טיפים ליופי בהריון

“נשים בהריון הופכות לאטרקטיביות מבחינה רוחנית ופיזית”, ציטט הסופר פרדריק עם בספרו הורות לפני לידה. “יש זוהר שליו של פוריות ובשלות”, כתב גם הוא וזהו רגע משמח מאוד בו אמא מברכת את השינויים שחלים בגופה בשמחה רק בגלל שהיא הולכת ללדת חיים חדשים. אם מצפה תמיד צריכה להיות מאושרת ומרוצה, מכיוון שהדרך שבה היא תנהג, תרגיש ותתנהג תשפיע על התינוק..

טיפים ליופי בהריון

טיפים ליופי בהריון:

קיימות מספר שינויים בגוף אצל כל אישה בהריון. להלן טיפי היופי הטובים ביותר במהלך ההריון שיכולים לייפות את גופך.

1. שינויים מרובים:

שינויים מרובים

הריון יעניק לך זוהר מיוחד אך הוא משנה את עור הפנים שלך וגם מפחית את צבע שיערך. השינויים המרובים מתרחשים עקב שינויים בהורמונים ועלייה בנפח הדם. הדבר המוזר ביותר הוא שלפעמים שיער דק מבריק ושיער עבה או יבש שמנוני.

2. נמשים ופיגמנטציה:

נמשים ופיגמנטציה

נמשים בהירים יותר מחשיכים בין לילה וכתמי פיגמנטציה מתחילים להיראות על הפנים. זה נקרא מיאסמה או “מסכת ההריון”. זה נובע מעליה ברמת הורמון האסטרוגן הגורם לייצור מלנין. יציאה לשמש עלולה להחמיר את המצב ולכן יש להימנע מכך, אם כי מקרי SPF יכולים לעשות עבודה טובה בשמירה על יופי העור בחוץ, ואפשר ליישם אותו גם בחורף..

3. אקנה:

הריון אקנה

עלייה במחזור הדם אשר בסופו של דבר מובילה לנקבוביות שחורות ולאקנה. נשים המתמודדות עם שינוי מסוג זה צריכות להמשיך ולנקות את עורן ביסודיות. הסרת איפור לפני השינה בחובה וקילוף העור לפחות פעם בשבוע זה טוב, במיוחד לנשים היבשות. לעשות פנים נינוחות יכול להיות טוב לנקות נקודות שחורות ולשטוף את הזיהומים שמובילים לאקנה.

4. עיגולים אפלים:

עיגולים כהים בהריון

עיגולים כהים די שכיחים בקרב נשים בהריון. הם מתמודדים עם בעיה זו בדרך כלל לקראת הסוף כאשר הם אינם מקבלים מיקום מתאים בו הם יכולים לישון. שינה מופרעת תמיד מובילה לעיגולים כהים ולכן הפתרון הטוב ביותר בשלב זה יהיה לישון. אתה יכול להרטיב פלנל במים קרים ואז להחזיק אותו מעל העיניים והמעגל הכהה לריפוי מיידי, אם זה כל כך חשוב.

5. ידיים מחוספסות:

ידיים מחוספסות

ידיים חלקות פתאום מתחילות להיות אדומות ומחוספסות בין לילה. זה קורה אם אתה שוטף ידיים עם סבון או חומר ניקוי במשך זמן רב. זהו סימפטום מושלם לספר לך על ההריון שלך בתחילה. אינך יכול לעשות דבר כדי למנוע זאת אך בהחלט תוכל ללבוש זוג כפפות ולא להשאיר את כפות הידיים חשופות.

6. עיניים נפוחות:

עיניים נפוחות

החזקת מים הופכת לנושא רציני מכיוון שככל שהתינוק גדל הוא מעמיס על כלי הדם בבטן וברגליים. העור שלך עלול להידוק והעיניים שלך נפוחות. נסה לנוח כך שלא תצטרך להישען על הרגליים ולתת להן לחץ, או שתוכל להניח חבילת קרח על הקרסוליים.

7. סימני מתיחה:

סימני היריון

סימני מתיחה הם הדבר המעצבן ביותר לנשים בהריון. הם קווים אדומים הנוצרים עקב מתיחת הגוף והם מתפתחים סביב הבטן, קו המותניים והגב. אם תמשיך לשמן ולחלח את אזור המשיכה שלך, ייתכן שתצא בקלות לרסן סימנים אלה מהגידול..

קרא עוד: כיצד להימנע מסימני מתיחה במהלך ההיריון

8. צמיחת הציפורניים:

צמיחת ציפורניים

מהחודש הרביעי במחלקות הנשים הצפויות מתחילות לגדל ציפורניים ארוכות ומהירות יותר. ההורמונים שוב הם הסיבה לכך. ציפורניים נוטות להישבר כשהן הופכות רכות. אתה עשוי אפילו למצוא חריצים זעירים המתפתחים על בסיס. הם נוטים לנרמל לגבי הלידה.

טיפים ליופי בהריון