9 יצירות כף עץ מדהימות לילדים ולמבוגרים

כפות עץ משמשות לבישול בגלל הרבגוניות שלהן, וגם כי אין להן מתכת להפסיד. ישנם הרבה רעיונות למלאכה שאתה יכול ליישם בחייך כדי ליצור את מלאכת העץ עם כפות העץ שנותרו.

יצירות כף העץ הטובות ביותר לילדים ומבוגרים:

להלן 9 המלאכות המובילות בכף עץ,

1. כלי כף יום הולדת:

מלאכת כף יום הולדת

באמצעות כף עץ אתה יכול להכין מלאכת יום הולדת טובה כמו שאתה יכול לעשות עליה פנים של חתול, ואז להדביק עליה ציטוט של יום הולדת או לכתוב עליה יום הולדת שמח, אלה כפות העץ הקטנות למלאכות שתוכל להציג אותן בפני מישהו.

2. מלאכת ירקות:

מלאכת ירקות

עוד רעיונות מעולים לכף עץ הם מלאכת הירקות שתוכלו, צבעו את כף העץ בצבע שונה כרקע ואז תוכלו לצייר עליה דמות ירקות ולצבוע אותם, תוכלו לקשט זאת היטב בזמן חג המולד, אלה יכולים להיות מעץ עבודות כף לחג המולד.

3. שף כלי כף עץ:

שף מלאכת כף עץ

כל טבח משתמש בכף עץ לבישול כמעט הכל כך שאם יש לך חבר שהוא שף אתה יכול לתת לו כף עץ, עם פרצוף מצויר עליה וכובע שף קטן עשוי, זהו רעיון מלאכה של כף עץ דקורטיבית..

4. כפית עץ מן החי:

כפית עץ מהחי

מה שילדכם יכול לעשות הוא לצבוע את כף העץ בצבע אחר ואז ליצור עליה פרצופים של בעלי חיים אותם ניתן לשמור כראווה או בחדר של ילדכם, זוהי כף עץ קטנה למיומנות שתוכלו ללמד אותה בקלות.

5. כף עץ בתולת ים:

בת ים כף עץ מלאכה

רעיון אחד גדול למלאכת כף עץ הוא בת הים, שבה פשוט יש לך פרצוף עם כמה חוט צמר המחובר אליו המעניק לו צורת שיער וחלקו התחתון של בת ים עם צבע אחר של חוט צמר. זה דבר יפה שאתה יכול לשמור בבית שלך.

6. כף עץ באני:

באני כף עץ מלאכה

האומנויות הגדולות וכפות העץ שניתן להכין בצורת ארנב, אתה יכול לצבוע את כף העץ בלבן, ולעשות אוזני נייר ולהדביק אותה לכף, ואז אתה יכול לעשות קשת ולהדביק על הצוואר, אתה יכול גם הפוך את פני הארנב ומלאכת כף העץ שלך מוכנה.

7. כף עץ מלאכה:

כפית עץ מלאכה

מלאכת כף העץ הדקורטיבית הטובה ביותר ופשוטה היא המקום שבו אתה יכול פשוט לכתוב כמה ציטוטים על הכף אם אתה מעביר אותו לשף כלשהו אתה יכול לכתוב כמה ציטוטים יפים הטריק הפשוט הזה יגרום לו להיראות מפואר.

8. מלאכת כפית פרחים:

מלאכת כפית פרחים

מלאכת כף הפרחים כוללת את הפרחים השונים שנעשו בכף העץ ואז תוכלו פשוט לצבוע אותם בצבעים שונים ‘וזוהי מלאכת כף עץ דקורטיבית נהדרת, שתוכלו להשתמש בה גם בחיי היומיום שלכם.

9. מלאכת פולקה דוט:

מלאכת פולקה דוט

נקודה תמיד תמיד באופנה כל מה שאתה צריך לעשות זה להכין נקודה כלשהי ואז לצבוע אותם בצבע אחר, אתה יכול גם להכין כמה דברים פרחוניים כמו פרחים או כמה יצורים עליה, אלה כפות עץ מעולות למיומנות.

בסופו של דבר, יש לך הרבה רעיונות למלאי כף עץ כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחשוב ולבצע אותם, אתה יכול לתת כף זו לחבר שלך, או שאתה יכול לקשט אותה בבית שלך. אתה יכול גם למכור אותם אם אתה מספיק מוכשר ומיומן. תקבל אפשרויות נוספות בעת ביצוע מלאכת יד זו.

מקור תמונות: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.