9 רעיונות מדהימים למלאכת תנינים לגיל הרך ולילדים

הפוך את הלמידה על הג’ונגל לכיף לילדים עם מלאכות התנין המדהימות האלה. רעיונות המלאכה הכלולים כאן מיועדים לילדים וניתן לקשט אותם בדרכים מהנות.

התנינים הטובים ביותר לילדים ולגיל הרך:

להלן מספר מלאכות התנין הנבחרות, תסתכל על 9 המלאכות הטובות ביותר,

1. לארוג תנין:

לארוג תנין

מלאכת תנינים ערמומית זו מעניינת מאוד לילדים ומבוגרים. התנין מיוצר על ידי אריגה ברצועות נייר צבעוניות. המראה מהמם מאוד. אתה יכול להוסיף גם עיני מלאכה. אתה יכול להוסיף גם צבע לפי בחירתך.

2. תנין מקופל:

תנין מקופל

רעיונות אלה למלאכת התנינים משתמשים בטכניקה של קיפול שני פיסות נייר יחדיו. זה יוצר דפוס גלי ואפקט דמוי אביב. התנין המקופל הוא מלאכה נהדרת לילדים לעשות. מלאכת תנין בצבע ירוק מעניקה טבע ומראה פראי תוך הפיכת מלאכה זו כחיה מיוחדת.

3. בובת תנין:

בובת תנין

הבובה הנפלאה הזו עשויה משקי נייר ירוקים. החלק החיצוני מעוטר בעיני מלאכה וקפל התיק תקוע בנייר אדום. אתה יכול גם לעשות שיניים לבנות חדות. מלאכת נייר התנין טובה למסיבת נושא בג’ונגל. המלאכה המיוחדת הזו למסיבת יום ההולדת של הילדים שלכם, היא נראית מצחיקה ובוודאי יכולה לגרום לחיוך על פני הילדים.

4. תנין סיכות בגדים:

תנין סיכות בגדים

הפוך את התנין למראה אמיתי בעזרת סיכת בגדים פשוטה. סיכת הבגדים צבועה בירוק ואז ניתן להוסיף בפס נייר ירוק המקופל. הוסף כמה עיני מלאכה למראה חמוד. הפעילויות המדהימות האלה של תנין ישמרו את כל הילדים מאושרים. קנה את המלאכה הזו ותן מתנה לדוגמא לחבר שלך, זה דקורטיבי כחפץ ראווה בחדר.

5. תנין קרטון ביצים:

תנין קרטון ביצים

השתמש מחדש בקרטוני ביצים ישנים כדי ליצור אומנות ומלאכה מהממת של תנין. קרטון הביצים צריך להיות צבוע בירוק. ניתן להוסיף עיני מלאכה לשורה השנייה של קרטון הביצים. המלאכה החמודה הזו טובה גם לגיל הרך. ילדים יכולים לנסות זאת בביתם, נותנים מראה ייחודי למגש הביצים שלהם.

6. תנין קשקשי:

תנין קשקשי

מלאכת התנין הקלה הזו לילדים היא די פשוטה ומהנה. הילדים צריכים לחתוך את הנייר הירוק כדי ליצור את קשקשי התנין. קשטו את התנין בעיניים ושיניים מבריקות בכדי לגרום לתנין להיראות מדהים. זה שאתה יכול להכין בזמן הפנוי שלך, אתה יכול לתת את הדרך הקליטה שלך ליצור את המלאכה הזו.

7. מלאכת תנין מטורפת:

מלאכת תנינים מטורפת

מלאכות תנין אלה לגיל הרך עשויות עטיפת בועות. עליך לגלגל את עטיפת הבועות ולאחר מכן לצבוע אותה בירוק. ניתן להוסיף את העיניים והרגליים כדי שייראה חמוד. זוהי דרך מצוינת ללמד את הילדים על בעלי חיים. מלאכה זו היא השיטה הפשוטה לתת שיעור על בעלי חיים לילדים שלכם.

8. תנין מקל קנדי:

תנין מקל קנדי

לפניכם מלאכת תנין קלה מאוד לפעוטות שניתן להכין במהירות. קח מקל ממתקים פשוט וצבע אותו בירוק. לאחר מכן עטפו את מקל הממתקים במרכז בעזרת מברשת בקבוק ירוקה לגוף ולרגליים של התנין.

9. כובעי תנין:

כובעי תנין

הכינו את מלאכת קליפ התנין הנהדרת הזו שניתן להשתמש בה למסיבות. הכובעים קלים להכנה וניתן לתת אותם כמתנות החזרה למסיבת יום הולדת. ניתן להוסיף אלסטיות גם לקצה הכובע.

מלאכת תנינים הם נושאים בעלי חיים נהדרים לשחק איתם. אתה יכול להכין אותם בסגנונות שונים.

מקור תמונות: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.