9 מלאכות ורעיונות מדהימים לילדים ולגיל הרך

מלאכת פרה היא עוד יצירה מצוינת בנושא בעלי חיים שילדים נהנים לעשות. הפוך את הרעיונות המקסימים האלה כדי שהם יהיו מבדרים.

מלאכת הרעיונות והרעיונות הטובים ביותר לילדים ולגיל הרך:

להלן מספר מלאכות פרות שבטח תאהבו,

1. מלאכת מכתבי פרה:

מלאכת נייר מכתבים לפרה

עזרו לילדים להכין את מלאכת הפרה החמודה הזו לפעילות בית ספרית. על נייר המכתבים הזה יש תמונה של פרה בחלק העליון של נייר המכתבים הפשוט. הילדים יכולים לקשט את הפרה במדבקות וטושים.

2. מלאכת פרה קנדי:

מלאכת פרה קנדי

עיצוב מגניב ופשוט נוסף הוא פרה מקל הסוכריות. הילדים צריכים לחבר את ראש הפרה למקל הממתקים. הם יכולים להוסיף גם דשא נייר ירוק ליד הפה. זהו רעיון מגניב למלאכת פרה. אם יש לך כמה מקלות גלידה אז גם אתה יכול להכין את המלאכה הזו לילדים שלך

3. מלאכת סיכות פרות בגדים:

ביגוד סיכת פרות בגדים

המלאכה הקלה הזו של חיות משק נעשית על ידי גזירה מהפרות. אתה יכול להפוך כל פרה לעמוד באמצעות ארבע סיכות כביסה. אלה חמודים כמו מלאכת הפרה לגיל הרך, כיוון שאתה יכול לבנות חצר חקלאית שלמה עם בעלי חיים שונים באותו אופן. זה רעיון טוב לקשט את השולחן שלך בבית.

4. פרה רוקדת כמלאכה:

פרה רוקדת כמלאכה

הפוך את הפרה הרוקדת המפוארת הזו על ידי הצגת רגלי הפרה כקווים דקים. את החלקים האחרים של הפרה ניתן לבצע בעזרת חיתוך נייר. אפשר להוסיף גם את הדשא. זה נחמד לילדים כמלאכת פרה לפעוטות. מלאכה מצחיקה נותנת מייל על פני ילדיכם בוודאי, נסו את הרעיון הזה.

5. החזר שקי פרה מתנה:

החזר תיקי פרה מתנה

הנה דרך נחמדה לסיים מסיבת יום הולדת. עזרו לילדים להכין שקיות החזרה החמודות המעוטרות כפרות. מלאכת הפרה לילדים תהיה פופולרית וכיפית לעשות. הם יכולים להרוויח כמה שצריך כדי לתת לחבריהם לאחר שהמסיבה הסתיימה. זה רעיון טוב ונחמד לתת מתנה מסוג זה במסיבת יום ההולדת של ילדיכם.

6. פרה תלת מימדית:

פרה תלת מימדית

זוהי דרך נחמדה למחזר קופסה ישנה. קופסה זו הופכת לפרה באמצעות גלילי נייר טואלט כרגליים. אתה יכול להוסיף חתך מהפנים ולקשט את הקופסה עם כתמים שחורים. אלה הם הפרויקטים המשעשעים של מלאכת פרה שרוב הילדים ייהנו מהם.

7. מסכת פרה:

הכינו את מסיכת הפרה הנחמדה הזו למסיבת תחפושות או סתם ליום הערכת פרה. צלחת הנייר מעוטרת בכתמים שחורים וגזורה לעיניים. אפשר להוסיף גם סרט. עשה פה ורוד ומלא את החיוך. אמנות ומלאכת הפרה הזו היא דרך מצוינת להעסיק ילדים.

8. כובעי מסיבת פרה:

כובעי מסיבת פרה

זהו רעיון מגניב של כובע מסיבה שכל הילדים יאהבו ללבוש. כובע מסיבת החרוט מעוטר בכתמים ובעיניים שחורות. החלק העליון של החרוט צבוע בשחור ואוזניים קטנות מחוברות. פה ורוד מסיים את המגע. מלאכת דפוסי הפרה היא כיף פשוט לביצוע.

9. פרה גליל נייר טואלט:

פרה גליל נייר טואלט

החלף גליל נייר טואלט לפרה מקסימה בעזרת כמה צעדים פשוטים. הגליל מעוטר בנייר דק למעלה המעצב את הרגליים והפנים מלפנים. הוסף את כתמי הפרה למראה שלם. גם מלאכת נייר הפרה הזו פופולרית מאוד.

מלאכת פרה היא דרכים נחמדות ללמד ילדים על בעל החיים הרבגוני הזה. הפוך מלאכת סרט פרה גם לילדים שילבשו.

מקור תמונות: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.