9 רעיונות המלאכה הטובים ביותר ליום המורה לילדים ולגיל הרך

ה -5 בספטמבר נחגג כיום המורה מדי שנה ברחבי העולם, שהוא גם יום הולדתו של ד”ר ס. ראדהקרישנן. היום הזה נחגג בעצם להוקיר את המורים על תרומתם במתן עתיד מזהיר לילדים. אז למה לא להודות להם בכמה מתנות מיוחדות!

יום המלאכה הטוב ביותר למורים:

להלן כמה רעיונות ליצירת יום מורים הנמצאים בשימוש נרחב למתן מתנות ייחודיות למורים.

1. מחזיק מלגו:

רעיונות יצירה ליום המורה לילדים

זו בוודאי תהיה מלאכת יום מורה מעניינת עבור המורה שלך. הוא עשוי לבנים ממשחק לגו, והוא נותן מחזיק הדוק ומאובטח לאחסון כלי הכתיבה יחד עם טלפונים סלולריים בזמן עבודה על שולחנות..

2. תודה לך סיר פרחים:

תודה לך סיר פרחוני

עוד רעיון טוב יותר לאמנות ומלאכה ליום המורים הוא עציץ ההוקרה. העציץ עשוי בקצה הסקאלה, הנושא את הפרחים האהובים על המורה שלך, עם פתק שמודה על העזרה בגידול.

3. חלקים של המורה:

חלקים מיצירת מורים ליום המורים

מלאכת יום המורה לגיל הרך לא תהיה שלמה ללא חלקים מתרשים המורים. התמונה מכילה דיוקן מורה המסביר את חלקי הגוף ואת הפונקציות שהוא נושא. זה גם עוזר לתלמידים בלמידה. אם אתה רוצה לעשות כיף ביום המורים אז סוג זה של מלאכה פשוטה אך מצחיקה יהיה שלך למורה שלך.

4. עץ הערכה:

רעיונות למלאכת יום המורה לגיל הרך

עץ הערכה יהיה הטוב ביותר ובו הערות קטנות מתלמידים שונים המשתפים את דעותיהם או רגשותיהם כלפי המורים. מתנות מלאכה כאלה למורים נותנות גם ציון למורים עם שמם.

5. כתרי המורה הטובים ביותר:

כתרי המורה הטובים ביותר

רוצה להעניק כבוד ספציפי למורה האהוב עליך! רעיונות המלאכה למתנות מורים ליצירת כתרים מקסימים הם דרך אידיאלית. הכתרים עשויים ניירות קרטון בעיצובים שונים המעוטרים בפנינים וקסמים אחרים.

6. סיר פרחים מותאם אישית:

מלאכת סירים פרחוניים אישית ליום המורים

רוצה להעניק למורה שלך אוסף של התלמידים האהובים עליה! רעיון מלאכה זה למורים הוא מה שימלא את הדרישות שלך. הסיר מכיל חמניות העשויות מניירות בהינתן דימוי מרכזי של תלמידים. רעיון נחמד כמתנת מלאכה למורה שלך ביום המורה.

7. שלח הודעה לאפל:

שלח הודעה לאפל

חושבים לתת חבורה של הודעות מחבריכם לכיתה! הכינו תפוח יצירתי מעריכות נייר שונות וצור מסר הנושא תפוח למורה שלך. קצה הנייר עשוי בצבע אדום הנושא מסרים בכל קפל עם כתובת שם בחלקו העליון.

8. הדפסת פרפר:

רעיונות יצירה ליום המורה לילדים

עבודות יד של מורי הדפוס לגיל הרך הפכו לדרך שאפשר להעניק לחוננות מורים. הפרפר עשוי עם הדפסי הרגליים בצבעים שונים מה שהופך פרפר עם מסר אישי בצד.

9. מסגרת בעבודת יד:

מסגרת עבודת יד ליום המורים

עיצוב נוסף שנעשה באופן דומה עם אפשרות הדפסה הוא גם חלק מאמנות ומלאכה. המסגרת עשויה חיתוך יד בקרטון המכיל חמש נקודות טובות ביותר של המורה עם שמה ופרטי אצווה עליה. אתה יכול לתת את המלאכה הזו למורה שלך עם צוות החברים שלך בחטיבה שלך, סוג זה של מלאכת יד נותן הערכה מיוחדת לרגע מגע.

מלאכת יום המורים הייתה טכניקה חדשה לאחל למורים משהו בלתי נשכח. במקום מתנות יקרות, פריטים תוצרת בית אלה הוכיחו שהם אופציה ידידותית לסביבה המלמדת משהו יצירתי.

מקור תמונות: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.