9 הרעיונות הטובים ביותר של עלים עם תמונות לילדים

מלאכת עלים היא פעילות מלאכה נחמדה. מלאכה זו נראית יפה עם צבעי סתיו אך ניתן לבצע אותה בכל עונה באמצעות כל סוג של עלים. סידור העלים הללו הופך פעילות מהנה לילדים.

רעיונות המלאכה הטובים ביותר של עלי קוקוס, דקל ונייר עם תמונות:

להלן מספר מלאכות עלים, בחר מבין 9 יצירות העלים המובילות מתחת לילדים, לגיל הרך ולפעוטות,

1. מלאכת עלים מנייר:

נייר מלאכה

מלאכה נחמדה שאפשר לעשות אותה בקלות עם נייר בצבעים שונים. אתה לא צריך תבנית עלים. קח כל צורה של נייר וחשוב כדי ליצור עלים יפים. עלה מנייר יכול להיות מכל צורה וצבע. אפשר לנסות להכין איתם כמה עלי סתיו. זה נראה כל כך טבעי ויפה. חותכים את ההמנון ומדביקים אותו יחד כדי ליצור מהם צרורות.

2. מלאכת עלי דקל:

מלאכת עלי דקל

הכנת עלי דקל זה כיף. מלאכת עלים נחמדה לילדים. העונה מעניקה מהפך טרופי לבית שלך עם מלאכת עלי דקל יפה. זה מסתדר עם הנייר ונותן כמה להבים עבור העלה שנבחר. נסה לצבוע אותם כדי לתת מראה מקסים.

3. מלאכת עלה קוקוס:

מלאכת עלים של קוקוס

רעיון מצוין להכין משהו שימושי מפירות הקוקוס. במקום לזרוק אותם נסו את כובעי עלי הקוקוס היפים האלה. זה נראה כל כך נחמד. אין צורך בכלים מיוחדים לייצורם, הוא מגן עליך מפני אור השמש. זה גם כיף להכין.

4. מלאכת עלה סתיו:

מלאכת עלה סתיו

ילדכם ישמח להכין מלאכת עלים מסתיו. אתה צריך לבחור מסגרת ולאסוף כמה עלי סתיו. כדאי לבחור תמונה ליצירת שימוש בעזרת דבק העלים האלה יכולים להידבק זה לזה כדי ליצור אמנות קיר נהדרת.

5. עלה חמניות מלאכה:

מלאכת חמניות עלה

סתיו הוא עונה נחמדה לביצוע מלאכת יד. בחר כמה עלים יפים וארוכים. גרמו לילדים שלכם ליצור חמניות מקסימות אלה. קבל נייר עגול בצבע יפה במרכז והדבק את העלים האלה מסביב. צבע הפרחים האלה יעלה חיוך נעים על הפנים שלך.

6. מלאכת מסכת עלים:

מלאכת מסכת עלים

הרעיון הזה של יצירת מסכה מעלים טבעיים הוא כל כך כיף. מלאכת עלים נחמדה לגיל הרך. הם יאהבו לשחק איש עלים כשהוא לובש מסכות נחמדות כאלה. זה פשוט ליצור ולילדים יהיה האחרון ללבוש אותם. ציירו את המסכה וגזרו אותה במידה שלכם והתאימו את חורי העין בהתאם. יש לייבש את העלים. מרחו דבק והדביקו את העלים כדי ליצור מסכה זו.

7. עלה פנס מלאכה:

Leaf Lantern Craft

פנסים של עלים הם רעיון טוב של מלאכת עלים לפעוטות. כל מה שאתה צריך זה עלי סתיו בצבעים שונים. אתה צריך חוט ונורה חשמלית כדי ליצור את העששית. הדביקו את העלים הללו על נייר המלאכה ואתם צריכים לגלגל אותם על קופסאות גבינה. תלו בתוכם נורה כדי לגרום לפנסים לזרוח. ילדים יאהבו את האורות שיוצאים מהפנסים העלים.

8. עלה מפלצת מלאכה:

עלה מפלצת מלאכה

בדוק פעילות מהנה לפעוטות שלך. הכינו כמה מפלצות עלים. הילדים היו אוהבים אותם. הם יכלו להפחיד את אמותיהם עם מפלצות העלים המקסימות האלה. ילדים יאהבו להדביק את העיניים המפחידות האלה על עלי הסתיו האלה כדי לתת מראה מפלצתי. כל מה שאתה צריך זה דבק ועלי מיובשים.

9. ציור עלים מלאכה:

ציור עלים מלאכה

סתיו הוא עונה טובה לעסוק במלאכה הזו. בחרו הרבה עלים מהחצר שלכם. בחר את צבעי האקריליק שלך. צייר אותם על העלים האלה כדי לתת מראה יפה. אתה יכול גם להרכיב את כל העלים הצבועים האלה כדי ליצור קולאז ‘יפה.

מלאכת עלים מוסיפה הרבה כיף לפעילויות של ילדים. סתיו הוא העונה שאפשר לבחור להכין מלאכות מקסימות כאלה. נסה להכין את המלאכות הפשוטות האלה כמו מפלצות עלים ומסכות עלים לילדים שלך הן ישמחו לשחק איתן. פנסים הם רעיון כל כך טוב לאותם ערבים קלילים.

מקור תמונות: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.