9 רעיונות ודפוסי עור יפים של עור בהודו

יצירת עור ויצירת סחורות ממנו הוא אחד התהליכים המתמשכים. מוצרי עור קיימים בשוק זמן רב. יש גם סחורות חדשות אשר מיוצרות במצוינות משובחת. כמה מרעיונות מלאכת העור מוזכרים להלן.

רעיונות ודפוסי עור שונים של עור בהודו:

כאן תקבל כמה 9 מלאכות עור מובילות שיועילו כמתנה,

1. סיכות שיער מעור:

סיכות שיער מעור

פריט זה קיים בשוק כבר שנים והוא פריט טיפוח מועדף על נקבות. כדי ליצור פריט זה זה לא כל כך קשה. אתה יכול לחתוך פיסת עור ולעצב אותה לסיכת שיער, אתה יכול להשתמש בעיפרון כסיכה במלאכה. זה רעיון מזדמן לפריטים ידידותיים לסביבה.

2. ארנקים מעור:

ארנקים מעור

ארנקים מעוצבים מעור תמיד היו באופנה והיו בחירה מועדפת בארנקים. ארנקים אלה טובים להכין ברעיונות מלאכת עור. זה מעט עבה וגם לשימוש ארוך טווח, נסה את רעיון המלאכה שלך לדפוס ארנק זה.

3. יצירות אמנות עור:

יצירות אמנות מעור

יצירות אמנות ומלאכת עור הן כמה יצירות אמנות שבטוחות מגולפות מעור וניתן לכנותן כמלאכות עור אמיתיות. אלה קלים להכין כל מה שאתה צריך זה לגלף כמה עיצובים על פיסת העור. אתה יכול להשתמש במלאכה זו לעיצוב הבית שלך ותוכל לתת במלאכה הפשוטה הזו.

4. נעליים מעור:

נעליים מעור

פריט מדהים נוסף שניתן ליצור מעור הוא הנעלה מעור. אלה יכולים להיות הנעלה מסורתית או מודרנית, המורכבת מעורות, צבעים ועיצובים שונים. אתה תקבל סוג זה של מלאכת עור גם בכל חנות מקוונת, בדוק את התקציב שלך וקבל את מלאכת העור האמיתית הזו.

5. תיקי עור:

תיקים מעור

פריט נוסף שמגיע בעבודות עור הוא תיקי העור. אתה יכול לערבב ולהתאים צבעים שונים של עור כדי שהתיק יראה נהדר. עבור מלאכה זו אתה צריך לקחת ממומחה של אמני עור, הם ינחו או יעזרו לך לייצר סוג זה של מלאכה. העור הוא האיכות העיקרית ואתה יכול להשתמש באוסף התיקים הזה גם לחנות המקוונת שלך.

6. חתיכת צוואר עור:

חתיכת צוואר עור

מלאכת עור מגניבה נוספת היא חתיכת צוואר עור. זה פשוט וקל להכנה. אם אתה מנסה לעשות עבודות מלאכה אז אתה בהחלט יכול לעשות את זה בקלות.

7. כובעי עור:

כובעי עור

דבר נוסף שאפשר להכין אותו ממלאכת עור אמיתית הוא כובעי עור. ניתן להשתוקק לדגמי עור אלה בסגנונות וצורות שונות. כובעי עור מעניקים מראה אלגנטי מאוד.

8. מחזיקי מפתח מעור:

מחזיקי מפתחות מעור

עוד מלאכת עור שניתן לעשות הם מחזיקי המפתחות מעור. אלה קלים לגרום לך רק לתפוס פיסת עור לסובב אותה לאיזה סגנון ושם יש לך מחזיק מפתחות מעור.

9. כיסויי ספר עור:

כריכות ספרים מעור

ניתן להשתמש בפיסות העור למלאכת יד גם להכנת עטיפות ספרים. העור מעוצב בצורה כזו שניתן לעצב אותו בכל גודל וצורה בהתאם לספר.

תוכלו למצוא עוד מלאכות עור שניתן לבצע בקלות רבה. יצירת עור ויצירת פריטים מתוכם הוא תהליך עתיק ואפשר לעשות מגמה חדשה של רצון כדי לגרום לזה להתאים לאופנה המודרנית. נסה למצוא חומר עור טוב ולעשות מלאכה טובה בעבודת יד לאדם היקר שלך, להעניק למישהו מלאכת עור תהיה בחירה טובה ובוודאי תקבל הערות טובות על בחירתך.

מקור תמונות: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.