9 מלאכות יום זיכרון קלות לילדים

יום הזיכרון צפוי להיות ב -11 בנובמבר, הידוע גם בשם פרג. זהו יום זיכרון שנצפה במדינות חבר העמים. כמדינה חבר מאז סיום מלחמת העולם הראשונה לזכור את איש כוחותיהם המזוינים שמתו בשורת מלחמת העולם הראשונה.

מלאכת יום הזיכרון

מלאכת יום הזיכרון הטובה והקלה לילדים:

יש כמה עבודות יד שניתן לעשות ביום זה; כמה מעשי מלאכת יום הזיכרון הקלים ביותר הם כדלקמן.

1. עבודת יד להדפסה:

מלאכת הדפסה ביד

רעיונות יצירה אלה ליום הזיכרון שנעשו על ידי טביעות הידיים שצריך רק לטבול את היד שלך בצבע ואז ללחוץ על דף נייר לגזור את הגילוף ולכתוב ציטוטים ולהדביק את פרחי האפירי, עשויים נייר. זוהי מלאכה קלה ליום הזיכרון ואתה יכול להדביק את טביעת היד בצורה עגולה או כל צורה שאתה אוהב.

2. מלאכת זרי פרג:

פרג זר פרג

פרג הוא הפרחים האדומים עם זרעים שחורים בתוכם, מלאכת פרג טובה אחת ליום הזיכרון היא זר הפרחים; אתה רק צריך להכין פרח עם איזה נייר אדום אתה יכול למעוך אותם ולהכין עם כמה זרעים שחורים בתוכם עשויים נייר, להדביק אותם במעגל ולתלות אותם על הדלת שלך.

3. מלאכת יום הזיכרון לאגרטל:

מלאכת יום הזיכרון לאגרטל

כל אחד מפעולות מלאכה ליום הזיכרון, כולל אגרטל הפרחים, כל שעליכם לעשות הוא לקחת את בקבוקי הזכוכית שלכם, להשאיר בבית לצבוע אותם, ואז להכין כמה פרחי פרג, תוכלו להכין בעזרת קרטון או נייר ולשים אותם פנימה. האגרטל, אתה יכול גם לקשט את האגרטל.

4. מלאכת יום הזיכרון לציפורים:

מלאכת יום הזיכרון לציפורים

יום הזיכרון עוסק בשלום, וציפורים הן סימן לשלום, פעילויות יצירה לילדים של יום הזיכרון הן הטובות ביותר שתוכלו לעזור לילדכם להכין, פשוט הכינו ציפור וחתכו אותה מנייר נייר ואז ציירו אותה בצבע האדום בעזרת קצת רקע לבן.

5. מחזיק מפתח ליום הזיכרון:

מחזיק מפתחות ליום הזיכרון

מלאכת זיכרון אחת גדולה היא מלאכת מחזיקי המפתחות שאתה מכין את פרח הפרג היפה עם חומר בד או גומי, חצוב אותו גזור אותו והצמיד אותו לטבעת המפתחות. אתה יכול לעשות סגנון אחר של פרג ומחזיקי מפתחות הם דבר טוב ליום הזיכרון.

6. מלאכת הדפסת בד:

מלאכת הדפסת בד

הרעיונות הייחודיים ליום הזיכרון הם הדפס הבד; אתה יכול להדפיס את פרחי הפרג האדום על בד או מפה במיוחד, לקחת פיסת בד לבנה ולצבוע פרחים אדומים עם זרעים שחורים במרכז. או שאתה יכול להוציא את תבנית הפרחים מהשוק ולטבול אותן בצבע אדום ולהדפיס על הבד הלבן.

7. גלידת מקל גלידה:

Craft Craft Stick

מלאכות הזיכרון הגדולות הן מלאכת מקל הגלידה, כל שעליך לעשות הוא להכין כמה פרחי פרג ולהדביק אותם על מקל הגלידה, לצבוע את מקל הגלידה בירוק או להתאים לפרח ואז להדביק את הפרח הזה לחימר או כמה קַרטוֹן.

8. Craft Craft:

דגל מלאכה

הנה מלאכת זיכרון אחת גדולה מלאכת הדגל, אתה יכול להדפיס את פרחי הפרג על דגל המדינה ולהניף את הדגל בבית שלך ב -11 בנובמבר לגרום לעצמך לספור ואתה יכול להכין עוד הרבה דגלים כאלה אתה יכול גם למכור אותם.

9. חבילת יום הזיכרון:

חבילת יום הזיכרון

אחד הרעיונות החדשים למלאכת הזיכרון הם מנת הפרג שתוכלו להכין פרחי פרג ופשוט להצמיד אליה סיכה כך שתוכלו להצמיד אותה לבגדים שלכם; זוהי מלאכה ייחודית מאוד שתוכלו להכין.

יש מלאכות רבות של יום הזיכרון שתוכלו לעשות, זה בערך יום שעליכם לזכור לגבי המלחמה, וכל שעליכם לעשות הוא לעשות שלום ולהפיץ שלום ביום זה. יש לתת ליום הזה חשיבות בגלל זכרונו ולכולכם להפיץ שלום.