כיצד לבחור שם לתינוק מהמיליונים בסביבה

ברגע שאתה מבין שאתה עומד ללדת תינוק, עולם חדש לגמרי צץ. אתה כל הזמן חושב על כל טוב שיקרה בעתיד. כמובן שהדבר הראשון הוא שמו של התינוק. איך לבחור שם לתינוק יכול להיות תהליך קצת מייגע אם אתה מתלבט. בחירת שמות לתינוקות יכולה להיות גם בעייתית. ייתכן שתרצה להוסיף את המורשת שלך עם שם המשפחה. כיוון שתרצה שיהיה לך שמות דתיים לתינוק שלך, זה אומר משהו. אתה יכול לבחור שמות שהם שילוב של האם והאב.

כיצד לבחור שם לתינוק

טיפים לבחירת שם תינוק:

ישנן דרכים רבות לבחור את שם התינוק המושלם. הטיפים לבחירת שמות לתינוקות הם שאתה נכנס למשהו שקל לבטא אותו על ידי רוב האנשים.

1. קל לאיות:

בחר שמות שקל לאיית. אם שמות ארוכים מדי, יתכן ויתקשה לילד עצמו לבטא כמו גם לכתוב את שמו. כמו כן, איותים רבים יכולים להיות בעייתיים במיוחד כאשר ממלאים טפסי בית ספר וכו ‘. אנשים ממקומות שונים במדינה יכולים לאיית את אותו שם בצורה אחרת. אז טוב שיש שמות הכי קלים לאיית – אפילו לילד.

2. שם לבחירה:

איזה שם לבחור זו שאלה שרוב ההורים שואלים! שמות ייחודיים הם דרך מצוינת להוסיף סגנון ואופי. ניתן ליצור שמות ייחודיים על ידי שילוב של שמות ההורים. כך מיינה ושאמיק יכולים להפוך ל- Meesha שזה שם של ילדה. אפשרות נוספת היא שילוב של שני שמות שההורים אוהבים. במקום לריב על מי זוכה לשמור על השם, עדיף שתנסה לשלב את השמות כדי ליצור משהו ייחודי.

3. שם בן משפחה מכובד:

אם אתה רוצה לכבד מישהו מהמשפחה תמיד מומלץ לשים את השם הזה כשמו האמצעי של הילד. כך הילד יכול לקבל זהות משלו. כמו כן, מכיוון שרבים מהשמות האלה יכולים להיות מיושנים, זה לא משהו שיתאים באופן אידיאלי לילד מהדור החדש. אז הוסיפו את השם היוקרתי כשם אמצעי, כדי לא לפגוע באף אחד במשפחה. זוהי דרך טובה להבין גם את השושלת והמורשת שהילד משתייך אליהם.

4. שמרו שמות מסורתיים:

עם אנשים רבים שחיים כעת בחו”ל, זוהי גם דרך מצוינת לשלב שם מודרני יותר שאפשר לאהוב את כולם. אתה יכול להוסיף את המורשת התרבותית שלך על ידי הוספת שם אמצעי. כך תוכל לשמור על המסורות שלך בחיים תוך לאפשר לילדך לגדול בסביבה תורמת.

5. בדיקה עם שמות אחרים:

בדקו עם אחרים אם גם השם שבחרתם אהוב עליהם. כמה שמות יכולים להיות די מוגזמים ומיד תוריד עליהם אגודל. אז טוב לדעת לבחור את השם המושלם לתינוק שלך.

6. חפש באינטרנט:

קנה ספר שמות לתינוקות או חפש באינטרנט את כל השמות! זו עוד דרך מצוינת לבדוק את השמות הטרנדיים וגם משהו שאולי יאהב אותך. ישנם מספר ספרים שתוכל לקרוא עבור שמות של תינוקות וגם בנות. האינטרנט הוא אופציה נהדרת נוספת שתוכל לעבור עליה כשאתה מחפש שמות. זוהי בחירה טובה למעשה מכיוון שאתה יכול לקבל שמות המבוססים על אתניות, דברים, פרחים, ציפורים, אנשים, אלפבית, שילוב של אלפבית וכו ‘. הבחירה היא באמת אינסופית אבל אתה יכול בקלות לצמצם אותה למשהו שיש לך בו איך לבחור שם לתינוק הוא אחד המשפטים הכי מחפשים באינטרנט.

7. נימוסי תינוקות:

בהתבסס על כדי לבחור שם לתינוקות שזה עתה נולדו, אתה יכול גם לבחור אותו על סמך התנהגותם. לכן, במקרה זה, יהיה עליך לחכות עד שהילד נולד. ברגע שאתה רואה את הילד מתנהג בצורה מסוימת לדברים, אתה יכול ליצור לו שם בקלות.

אם יש לך ילד גדול יותר, אפשרות נוספת היא לבחור שם התואם את שם הילד הראשון או שיש לו את אותו האלפבית הראשון. אז סמיר וסמיירקאן יהיו בחירה טובה להורים.

איך בוחרים שם של תינוק:

בחירת שם לילדך יכולה להוביל לתהליך חיפוש שעשוי להימשך לא מעט זמן או שניתן לבצעו תוך דקות ספורות. שמות תינוקות נבחרים על פי המורשת המשפחתית, בחירות ההורים/סבים או רק השמות הטרנדיים האחרונים. מקו המורשת תמצאו שמות קצת מיושנים. ניתן לקצר או להפוך שמות אלה למודרניים עם שינויים מסוימים. אופציה נוספת לשמות של תינוקות היא להוסיף ‘ג’וניור’ לשם הילד יחד עם שם האב. זוהי מגמה נפוצה בארצות הברית ובכמה מדינות אחרות.

כיצד לבחור שם של תינוקת:

זה דבר נפלא לבחור שם לתינוקת. איך לבחור לה שם טוב? ובכן, יש לך את האפשרויות לקרוא לה על שם פרחים, פירות, ציפורים, דברים יפים, מלבד שמות שאתה אוהב באופן אישי. כך שתוכל ליצור שמות ייחודיים על ידי שילוב של שתי מילים יחד. אתה יכול גם לתת שם לתינוקת כמו יוני, דייזי, סהרה, גנגה וכו ‘. כל אחד מהשמות האלה קשור לדברים יפים והם נשמעים מקסים. בחירת שמות לתינוקת היא תהליך מרגיע ואתם בטוחים ליהנות ולאהוב כל דקה.

איך לבחור שם של תינוק או איך לבחור שם של תינוקת היא שאלה שנשאלה באינטרנט מיליון פעמים. הורים להוטים לתת לילד שלהם את השם הטוב ביותר האפשרי שיאהבו לא רק את הילד אלא את כל מי שמסביב. אז איך לבחור שם לתינוק יכול להתבסס על המורשת שלך או על שמות טרנדיים מודרניים. איך לבחור שם לתינוקת עדיין הרבה יותר כיף עם אפשרויות החל מפרחים ודברים למילים יפות. הדת יכולה גם לשחק תפקיד חשוב בשמות הילד שלך. אז תהנו מהתהליך ותנו לילדכם את השם הראוי לו.

שאלות נפוצות:

1. כיצד בוחרים שם לתינוק?

תשובות: זה יכול להיות די משימה לסיים שם של תינוק אחד מתוך המיליונים שנמצאים סביבך. בחירת שם היא בעיקר תפקידם של ההורים והם לוקחים את האחריות שהשם שנבחר יהיה טוב ומשמעותי. אנשים רבים מאמינים כי איזה שם שאתה נותן לילד ישחק תפקיד חשוב באופן בו הילד יגדל. לכן כל כך קשה לבחור שם לתינוק להורים.

2. איך אתה קורא לילדים תאומים?

תשובות: בחירת שם אחד לילד היא כשלעצמה משימה מרתיעה, שלא לדבר על שניים !! אז אם אתה יודע שיהיו לך תאומים אז יש לך כמות כפולה של עבודה שניתקה לך. לילדים תאומים יכולים להיות שמות המתחרזים או שמות שונים לגמרי. רוב ההורים אוהבים לשמור על שמות שמתחילים באותו אלפבית.

3. מודרני או מיושן. שהוא הטוב ביותר?

תשובות: זוהי בחירה המבוססת לחלוטין על ההורים. אם אתה אוהב שמות מודרניים או שהיית רוצה שילדך יקבל חינוך מודרני אז שם מודרני הוא הדרך ללכת. שמות מיושנים הם שמות מוכחים. לפעמים הם יוצאים מהאופנה ולכן שם בעל שם של סבא וסבתא שלך עשוי להיות רעיון לא כל כך טוב.