60 שמות התינוקות האחרונים של טולה ראשי או מאזניים לבנים ולבנות

האם התינוק או הילדה שלך נולדים תחת טולה רש”י? על פי האסטרולוגיה המערבית, Tula Rashi מכונה גם שלושה מאזניים, כלומר צ’יטרה (3 ו -4 פדאס), סוואתי (4 פדאס) וויסאקה (1,2,3 פדאס). במאמר זה, הצגנו 60 שמות לתינוקות טולה ראשי הטובים ביותר לבנים ולבנות, שהם שילוב מושלם של מסורות ומודרניות..

שמות התינוקות של טולה רש

אך לפני כן הבה נבחן את שם טולה רש”י אותיות התחלה (הברות) לכל אחת מהנחשטרות שהוזכרו לעיל:

  • צ’יטרה: רא, רי
  • סוואתי: Ru, Re, Ro, Ta, Roo
  • Visakha: Te, Tu, Tae, To

רשימת שמות טולה ראשי המודרניים לבנים ולבנות:

לאחר שתדע את נקשתטרה ופאדה המדויקת של התינוק, תוכל לחקור את השמות באמצעות אותיות ההתחלה הרלוונטיות. להלן 60 השמות הטובים ביותר של טולה ראשי עם משמעויות:

25 שמות טולה רש”י לתינוקות:

השתמש במדע האסטרולוגיה הוודית לפני שאתה שוקל שם לילד התינוק שלך. יחד עם להישמע טוב, השם חייב להיות תואם גם את עמדות הכוכבים כדי למשוך הצלחה בחיים. להלן 25 הבחירות הטובות ביותר לנסיך הקטן שלך:

1. רגב:

רגב הוא שם תינוק הודי שמקורו ברמאיאנה. פירושו הוא “מי שמגיע מראגו ואמסה”, כלומר, לורד ראמה. למילה זו בסנסקריט יש גרסאות כמו “Raagav”, “Raghava” וכו ‘. היא מתאימה לבנים שנולדו בצ’יטרה נקשתרה..

2. רחול:

רחול הוא אחד השמות הפופולריים ביותר עבור בנים הודים. יש לו משמעויות ופרשנויות מרובות. על פי הבודהיזם, “ראהול” הוא שמו של בנו של הלורד בודהה, שפירושו “מערכת יחסים”. אבל האזכור המוקדם ביותר של המילה היה באופנישאדס, שפירושו היה “מי שמתגבר על כל הסבל”. זה לא הכל! “Rahul” הוא שמו של רוב גיבורי בוליווד, וזו כנראה הסיבה הגדולה יותר מאחורי הפופולריות שלו.

3. ראאג’אן:

ראג’אן הוא שם של תינוק שמקורו בסנסקריט. פירושו “מלך” או “אדם מלכותי”. ישנן מילים חלופיות רבות עבור Raajan בעלות אותה משמעות, כמו Raja, Raju וכו ‘. עם זאת, Raajan נשמע מפואר ומלכותי!

4. ראצ’יט:

ראכית הוא שם גברי שמתחיל ב- “Ra” ומתאים לבנים שנולדו בטולה רש”י ובצ’יטרה נקשטראם. זוהי מילה בסנסקריט שמשמעותה “המצאה” ויש לה שלוש הברות. שם אח האשה הוא ראצ’יטה.

5. ריפן:

ריפן הוא שם מודרני לבנים שנולדו תחת צ’יטרה נקשטרה. פירושו “האור הראשון באופק”. אין גרסאות למילה זו והכינוי יכול להיות “ריפו”.

6. רינק:

שם זה מתחיל בצליל “רי” ומתאים לתינוקות הודים. על פי המיתולוגיה ההינדית, רישנק הוא שמו של חסיד של לורד שיווה. הגרסה היא “Vrishank”, שפירושה “Lord Shiva”. אז, אתה יכול לבחור בין העוקב לבין העוקב!

7. רישיל:

רישיל היא גרסה מודרנית של המילה “רישי” פירושה קדוש. מבחינה טכנית, אין לזה משמעות ספציפית, והאות “l” מתווספת לייחודיות. הכתיב החלופי יכול להיות “Rushil”, והכינויים הם “Rishi”, “Rish” וכו ‘..

8. ריאן:

ריאן הוא שם מקסים של טולה ראשי לתינוקות, שפירושו “לורד וישנו”. זה נשמע דומה ל”ריאן “שם באנגלית, אבל המשמעות והאיות שונים למדי. פרשנות מעניינת נוספת למילה זו היא “מלך קטן”.

9. רוחאל:

Ruheel הוא שם של ילד תינוק הינדי שפירושו “רכוב” או “גדל”. שם זה קשור לצמיחה מתמדת ונטייה חיובית בחיים. כינויים של רוחאל הם “רוחי”, “רוהי”.

10. רושית:

רושית היא שם עכשווי ל”רישי “שמשמעותו קדוש או נזיר. שורשיה בשפת הסנסקריט והיא שייכת לדת ההינדית. החלופה הקרובה ביותר לרושית היא “ראשית”. לשניהם יש אותן משמעויות כמו וריאציה קטנה של כתיב.

11. רודראנץ ‘:

רודראנץ ‘הוא שם רב עוצמה עבור בנים תינוקות שנולדו בטולה ראשי. זו מילה מורכבת העשויה רודרה (לורד שיווה) ואנש (חלק ממנה). לאנשים עם השם הזה יש יחס נועז וחסר פחד כלפי החיים. הצורות הקצרות הן “רודרה” ו”רודר “.

12. Revanth:

Revanth הוא שם תינוק ממוצא הינדי לבנים, שפירושו “רוכב סוסים”. הפרשנות ההודית של מילה זו היא “לורד סוריה”, שנוהג במרכבה של 12 סוסים. אז, Revanth פירושו גם “שמש” או “מי שמנקה חושך”.

13. רוצ’יט:

השם “רוצ’ית” בא מההינדי, שפירושו “מפואר” או “מענג”. זה חדש יחסית בין השמות של טולה רש”י שמתחילים בהברה “Ro”. שם האחים לרוצ’ית יכול להיות “רוצ’יטה”.

14. רוהש:

רוהש הוא אחד השמות הרבים של הלורד וישנו. אתה יכול לבחור את זה לילד התינוק שלך שנולד תחת טולה רש”י. עם זאת, ה- “h” במרכז יכול להקשות על ההגייה בהתחלה, כך שתוכל להשתמש בכינויים כמו “Roh”, “Rohi” וכו ‘..

15. רונית:

רונית היא שם מסוגנן לתינוקות שנולדו בטולה ראשי. פירושו “מקסים”, המתאר בצורה מושלמת את הנסיך החתיך שלך. עבור גרסאות, אתה יכול להסיר את האות “h” בסוף ופשוט לדבוק ב”רונית “.

16. רוחאן:

רוחאן הוא שם יוצא דופן לתינוקות הודים. מקורו בפרס, והמשמעות היא “מי שהוא רוחני”. למרות שהשם משמש את המוסלמים, המשמעות הניטרלית-דתית הופכת אותו מתאים גם להינדים.

17. ריטול:

Rithul הוא שם ילד נחמד שעומד בכללי השמות של טולה רש”י. זה בא מהינדי ופירושו “מחפש אמת”. אין לה חלופות אחרות, והכינוי יכול להיות “ריתו”.

18. טוהיט:

Tohit הוא שם אחר לתינוקות הינדים. הוא מתחרז עם “רוהית”, אך יש לו משמעות משלו. Tohit בא מהשפה ההינדית ופירושו “אחד שהוא יפה”. יחד עם יופי פיזי, השם מצביע גם על יופי פנימי וטוב.

19. טרונש:

Tarunesh היא גרסה מורחבת של “Tarun” שמשמעותו “זכר צעיר”. השם קשור לנעורים ואנרגיה. יש אנשים שמעדיפים את “Tharunesh” כאיות חלופי כדי לעמוד בכללי הנומרולוגיה.

20. טאת’גאתה:

אם אתה מאמין בודהיסטי, Tathagatha יכולה להיות בחירת שמות מצוינת לילד התינוק שלך. הוא נגזר מסנסקריט שפירושו “אחד שהלך כך”. לורד בודהה מכונה לעתים קרובות Tathagatha בכתבי קודש עתיקים רבים.

21. תביש:

טאביש הוא שם לתינוק זכר שפירושו “גן עדן”. שאר הפרשנויות של מילה זו הן “חזקות”, “אמיצות” וכו ‘. מעניין שלטביש יש גם קישור סקוטי! הוא משמש כחלופה עבור “תומאס” בסקוטלנד. אז, שם אחד ותרבויות רבות!

22. טג’אס:

טג’אס הוא שם מוצא בסנסקריט לבנים שפירושו “זוהר” ו”זוהר “. הוא משמש בעיקר על ידי חסידי ההינדואיזם, הבודהיזם והג’ייניזם. החלופות הן “טג’ה”, “טג’אל” וכו ‘.

23. תושאר:

טושאר הוא שם מתוק ומתוק לתינוקות שנולדו תחת VisakhaNakshatram. פירוש מילת מוצא זו בסנסקריט היא “חורף” או “שלג” ומסמלת “טוהר”. שם האחים של טושאר הוא “טושריקה”.

24. טקשיל:

טאקשייל הוא שם בעל השפעה על בנים, כלומר “אדם בעל אופי חזק”. הוא משמש בעיקר בהינדואיזם ובג’איניזם. גרסת האיות היא “תקשיל”, שנראית קצרה ופשוטה.

25. רמה:

Teerth הוא שם נער מסורתי לתינוקות טולה ראשי ויש לו 3 הברות. מקורו בסנסקריט ופירושו “מקום קדוש” או “מים קדושים”. אתה יכול גם להשתמש ב- “Tirtha” במקום ב- Teerth.

25 השמות הטובים ביותר של טולה ראשי לתינוקת:

לילדה שלך לא מגיע שום דבר חוץ מהטוב ביותר, כולל שמה! כדי להקל על תהליך הבחירה, בחרנו את 25 השמות האהובים עלינו עבור התינוקת שלך שנולדה תחת טולה רש”י:

26. ראאגה:

ראאגה הוא שם בהשראת מוזיקה לתינוקות שנולדו מאזניים. פירושו “מנגינה” ונגזר מסנסקריט. במוזיקה מסורתית, ראגה היא שילוב של תווים מוזיקליים הרמוניים. אז, אם אתה רוצה שלבתך יהיו חיים מוזיקליים ושמחים, זה השם שאתה צריך לבחור!

27. רג’אסי:

רג’אסי הוא שם מוצא בסנסקריט שפירושו “מי שראוי למלך”. האם זה לא השם המושלם למלכה הקטנה שלך? בהקשרים אחרים, ראג’סי נחשב גם לאחד השמות הרבים של האלה דורגה.

28. רביטה:

ראביטה הוא שם נדיר לתינוקות שנולדו תחת טולה רש”י. זוהי מילה הנגזרת מהינדי שפירושה “קשר” או “קשר”. הכתיב החלופי הוא “רביטה”. זהו שם נהדר לבנות הממלאות תפקיד מרכזי בחיבור המשפחה יחד.

29. רקשיטה:

רקשיטה הוא אחד השמות ההינדו הפופולריים לנערות שנולדו תחת צ’יטרה נקשטראם. זה מתחיל ב- “Ra” ונגזר מהשפה הסנסקרית. פירושו של רקשיטה הוא “הגנה” או “מושיע”. עבור כתיב חלופי, אתה יכול להוסיף “h” נוסף כדי להפוך אותו ל”רקשיטה “.

30. רמילה:

רמילה הוא שם מודרני לתינוקות שפירושו “אהוב”. מקורותיו נובעים מן השפה הפרסית. הגרסה הקרובה ביותר לשם זה היא “רמיטה”, המתפרשת גם ל”נעימה “או” לאהוב “.

31. רניטה:

ראניטה הוא שם יוצא דופן של טולה ראשי לנערות הינדיות. שורשיו בשפה העברית ופירושו “מנגינה מקסימה” או “מנגינה”. אתה יכול גם לקרוא לה “רני”, כלומר מלכה ככינוי לרניטה.

32. ראשיתא:

ראשיטה הוא שם נקבה שפירושו “חינני” או “אחד שלווה”. ישנן שלוש הברות בשם, ולגירסת איות אתה יכול להשתמש ב”ראשיטה “. הכינוי למילה זו יכול להיות “רש”י” שמשמעותו גלגל המזלות.

33. ראוונה:

האם רייבנה מזכירה לך את היופי הבוליווד של פעם, רוונה טנדון? לא רק שלשם הזה יש צליל יפה, אלא גם משמעות נחמדה. פירושו של Raveena הוא “שמש” או “יופי השמש”. שם מושלם למיס סאנשיין הקטנה שלך!

34. רביה:

ראביה הוא שם מוצא הודי שמקורו בסנסקריט. זה מתורגם ל”מי שנולד מהשמש “. השמות החלופיים הם “Raveeja”, “Rawija” ושם האחים הזכר הוא “Ravij”.

35. רחל:

רחל היא שם של תינוקת הינדואית בעלת משמעויות מרובות כמו “תמימות”, “אחראית” וכו ‘. אלו התכונות הנחשקות ביותר בכל ילדה, לא? מלבד המשמעות, לרצ’ל יש גם צליל מסוגנן ומעוות.

36. ריתיקה:

Rithika הוא שם שנשמע יפה לתינוקות שנולדו בטולה רש”י. זוהי מילת מוצא בסנסקריט שפירושה “זרימת מים”. הוא האמין כי לאנשים עם שם זה יש שפע של יצירתיות ואנרגיה. אתה יכול גם להשתמש ב”ריטיקה “כשם גרסה וב”ריטו” ככינוי.

37. ריאה:

ריאה הוא שם מקובל בינלאומי ומתאים לבנות מודרניות. יש לה מקורות מרובים עם משמעויות מרובות. חלק מהפרשנויות הן “זרם”, “אדמה”, “זרימה” וכו ‘. זהו גם אחד השמות הנשיים הפופולריים ביותר והגרסאות הן “ריה”, “ריה”.

38. ריקוויטה:

ריקוויטה הוא שם תינוק מסוגנן לתינוקות שנולדו בטולה ראשי. למילה בפועל אין משמעות משמעותית, אך כמה תרגומים גסים הם “ניחוח”. שם האח לגבר הוא “ריקווית”, והכינוי יכול להיות “ריקי”.

39. ריניטה:

אם אתם מחפשים שם מתאים לטולה ראשי ייחודי שמתחיל ב- “Ri” נסו את ריניטה. מקורו בסנסקריט ומתורגם ל”מתנת אלוהים “. אתה יכול גם להשתמש ב- “Rinitha” אם אתה רוצה שיהיה מספר אי זוגי של אותיות בשם. “ריני” הוא כינוי מתאים.

40. ריאאנשי:

אם אתם מחפשים שם של תינוקת שמפיצה חיוביות ואושר, בחרו בריאאנשי. פירוש מילות המוצא בהינדית זה “עליזות”. אתה יכול אפילו לקצר את זה ל”ריה “ככינוי. כדי להתאים אותו לבנים, אתה יכול להשתמש ב”ריאנס “.

41. רוחאנה:

רוצ’אנה הוא שם מוצא בסנסקריט בעל משמעויות רבות. ניתן לפרש את המילה כ”לוטוס האדום “,” בהיר “,” מבריק “וכו ‘. היא נחשבת גם לאחד השמות הרבים של האלה פארוואטי..

42. רומיקה:

רומיקה היא שם אופנתי לנערות שנולדו בטולה ראשי ובסוואתי נקשאטרם. יש לזה אפילו משמעות ייחודית. פירושו של רומיקה הוא “נסיכת לבבות”. עם פנים כל כך יפות, לילדה שלך מגיע כל אות בשם.

43. רמולה:

אם אתה רוצה שהילדה שלך תהיה אישיות מרובת פנים, תקראי לה “רמולה”. פירוש מילה זו הוא “מי שמפתח עניין בכל דבר”. בהקשרים אחרים, רמולה פירושה גם “גברת נאה”. אתה יכול להשתמש ב”ראמי “יש כינוי.

44. רוחיקה:

רוחיקה הוא שם נחמד לתינוקות שנולדו בטולה ראשי. היא שייכת לדת ההינדית ונחשבת לאחד השמות הרבים של האלה לקשמי. המשמעות בפועל של מילה זו היא “רצון”. בנות עם “רוחיקה” כשם יכולות להיקרא “רוחי”.

45. Tanvee:

Tanvee הוא שם מתוק לתינוקות שנולדו תחת טולה רש”י ו- VisakhaNakshatram. זה מתחיל בהברה “tha” ויש לו מספר משמעויות כמו “דק”, “עדין”, “חינני” וכו ‘כתיב הגרסה הוא “Tanvi”.

46. ​​טאשיה:

טאשיה הוא שם מוצא בסנסקריט שפירושו “מליטה”. זהו שילוב מושלם של משמעות מסורתית עם הגייה וכתיב מודרניים. ניתן לקצר את מילת ההברות 2.5 זו ל”טאש “ככינוי.

47. תנימה:

תנימה הוא שם מוצא הינדי שפירושו “עדין”, “דק”. על פי מומחי שמות, תנימה קשורה לכוח פיזי ולב רגיש. הכינוי יכול להיות “טאנו” או “טאני”.

48. טשה:

לשם “טשה” יש צליל אקזוטי. בלטינית, טשה פירושה “שמחה”, ובהקשר ההודי, היא מתפרשת כ”ניצול “. זהו שם קצר ומתוק עם 2 הברות בלבד. אין גרסאות של שם זה.

49. טנאיה:

Tanaya היא מילה בסנסקריט שפירושה “בת”. זה לא מעניין? זה מתורגם ל”ילדת ילדה שלי “. שם אחיו הגברי למילה זו יכול להיות “טנאי”. אתה יכול להשתמש ב”טאנו “ככינוי.

50. טג’אל:

Tejal הוא שם מוצא בסנסקריט שהיה בשימוש במשך דורות רבים. זה בא מהמילה “Tejas” שמשמעותה “אור”, “בהירות” או אפילו “אנרגטית”. שם אידיאלי לאור המנחה הקטן שלך! תקרא לה בקיצור “טג’ה”!

10 שמות יוניסקס ותאומים לתינוקות שנולדו מאזניים:

הבה נבחן כעת כמה מהשמות החביבים עלינו לניטראלים בין המינים לתינוקות שנולדו תחת שלט מאזניים. כמו כן, מצא את שמות התינוקות המגוונים בעלי המשמעויות:

שמות יוניסקס של טולה ראשי:

51. רג’ני:

ראג’ני הוא שם יוניסקס פופולרי לתינוקות שנולדו תחת טולה ראשי. זה אומר “לילה”. המילה משולבת לעתים קרובות עם מילים ספציפיות למין אחר כמו “קאנט”, “דווי” וכו ‘כדי להפוך אותה למתאימה לבנות ובנים..

52. רטנה:

ראטנה הוא שם מוצא בסנסקריט שפירושו “אבן יקרה” או “תכשיט”. ניתן להשתמש בו עבור בנים ובנות כאחד על ידי הוספת שמות אחרים כמו “רטנה-קומאר”, “רטנה-מלה”, “רטנה-דווי” וכו ‘..

53. רושין:

רושי הוא שם חד מיני לתינוקות שנולדו מאזניים. זוהי מילת מוצא הינדית שפירושה “אור” או “מקור הארה”. השם נפוץ לבנים ומותאם ל”ראשני “לבנות.

54. טאפסיה:

טאפסיה, שם הנערות ההינדי יכול לשמש אפילו לבנים בשל הצליל והמשמעות הניטרליים שלה. פירושו “תפילה” או “צנע”. אם אינך בטוח לגבי ההברה “יה” בסוף לבנים, השתמש ב”טאפאס “.

55. טאנמאי:

Tanmay הוא שם משמעותי לתינוקות המתורגם ל”השראה “,” ריכוז “,” אחד ממוקד “. ניתן להשתמש בשם יוניסקס זה גם כ- “Tanmayi” לילדות.

שמות התאומים של טולה רש”י:

56. רונה ורונאק:

השמות, רונה ורונאק, מושלמים לתינוקות שנולדו תחת טולה רש”י וסוואתי נקשתרה. פירושו של רונא הוא “מי שנאה או יפה למראה”, ורונק פירושו “מי שזוהר”.

57. רוטבי ורוטוויק:

אם אתם מחפשים שמות תאומים לתינוקות המתחילים ב- “Ru”, נסו את Rutvij ו- Rutvik. הם נשמעים לא רק זהים אלא יש להם גם משמעויות יפות. Rutvij פירושו גורו או מורה, בעוד Rutvik פירושו כומר.

58. רקשית ורקשנדה:

מילת השורש של שני השמות היא “רקשה”, שפירושה הגנה. פירושו של רקשית הוא “אחד בערבות”, ורקשנדה פירושו “מי ששומר”. שמות אלה אידיאליים לתינוקת ותינוק תאומים שנולדו תחת טולה רש”י.

59. טנאי וטניה:

השמות טנאי וטניה הם שמות תאומים יפים המתחילים בהברה “טה”. טנאי הוא שם גברי שפירושו “בן” וטניה הוא שם נקבה שפירושו “שייכות למשפחה”.

60. רידי וריטי:

אלה שמות נשמעים שונים לתינוקות תאומים המתחילים ב”רי “. פירושו של רידי הוא “מזל טוב” או “שגשוג”, וריטי פירושה “רווחה טובה”. שילוב מושלם של עושר ורווחה!

אנו מקווים שאהבתם רשימה זו של 60 שמות התינוקות האחרונים של טולה ראשי. לא רק לשמות אלה יש תחושה מודרנית, אלא יש להם גם משמעויות עמוקות הקשורות אליהם. אם יש לך עוד שמות שאמורים להשתייך לאוסף זה, הודע לנו על כך. נשמח להציג אותם כאן!

כתב ויתור: פרטי השם Tula RashiNakshatra המופיעים באתר זה לקוחים מאתרים שנחקרו היטב העוסקים באסטרולוגיה וודית. שמות ומשמעויות אלו נאספים ממקורות שונים שבגללם עשויה להיות שונות בפרשנות. מומלץ לבצע ניתוח יסודי לפני שמחליטים על שם התינוק שלך.