כיצד לרדת במשקל ללא חדר כושר

מוקדם בבוקר בדרך לפארק, אנו יכולים אנשים מכל תחומי החיים שחולפים על פנינו שקועים בבועת הכושר שלהם. אפשר לראות צעירים רוכבים, בני נוער רצים, קשישים רצים, כמה מהם עומדים במעגל וצוחקים דרמטית כדי להזיע מצרות היומיום שלהם. כפי שכולנו יודעים, ירידה במשקל היא המנטרה החדשה של העונה. מהצעירים ועד הצעירים עד גיל העמידה ועד סוף הזקנה, כולם משגשגים לשמור על גופם. לכל בני הנוער שלנו, ירידה במשקל מגיעה עם שעות כבדות בחדר הכושר, זיעה ואימון פזרני, אבל האם זה תמיד הכרחי? ניתן לרדת במשקל גם ללא אימון ולהוכיח להלן המאמר של היום.

כיצד לרדת במשקל ללא חדר כושר

דיאטה קפדנית:

הצעד הראשון לגוף תקין ללא חדר כושר הוא תזונה קפדנית. אי אפשר לצפות שיהיה לו כל כך טוב, ולכן משעות הבוקר המוקדמות יש להקפיד על תזונה אדירה. לא פעם שמענו את הורינו אומרים עד כמה ארוחת הבוקר חשובה והם צודקים בהחלט. התחל את היום בקערת דגני בוקר וקצת חלב ומדי פעם אולי קצת לביבות או טוסט. ארוחה נכונה ממש בתחילת היום שומרת על חילוף החומרים בשיא כך שתוכל לתפקד היטב לאורך כל היום. הטריק הוא לאכול ארוחת צהריים וערב קלה כנראה להימנע מכל מזון שעלול להחמיר את העלייה במשקל ולאכול פחות אבל יותר פעמים ביום ולתת לגוף שלך מקום לעכל את האוכל ולעבד אותו.

אוכל נכון:

יחד עם דיאטה גם סוג האוכל הנכון חשוב וזה אומר להיפרד מכל ההמבורגרים והצ’יפס בערבי ראשון. למרות שזה שובר מיתוס עתיק יומין, אוכל חריף אכן עוזר לך להיפטר מהלוחות הנוספות שלך. החברה האנדוקרינית בישיבתה השנתית בסן פרנסיסקו הכריזה על אוכל חריף כמו פלפל חריף או ג’לפנו, בצל וגרליק יכול לעזור לך להתגבר על הבעיה שלך באכילת יתר. המדע אומר שכאשר האוכל טעים יותר; אנו מקבלים תחושה של להיות שבעים ובכך מבלמים אכילת יתר וירידה במשקל. ואז שוב החטיפים הקטנים סביב היום צריכים להיות רק פירות וחטיפים קלים אחרת המשקל יטה להישאר זהה.

שינה טובה:

השלב הבא הוא לישון טוב בלילה. ילד גדל בשנתו אנחנו מכירים. אבל זה עובד גם עלינו. בזמן שאנו נחרים את הדאגות שלנו, גופנו פועל על ויסות הנזקים ותיקונים ומרפא את האזור הפגוע שאולי כל דבר, החל מגב כואב למוח מדוכא. אבל מה קורה, כאשר הגוף הריק של כל עבודה אחרת מחפש משהו לעשות, הם מעכלים את המזון ומתפרקים ומעבדים אותם ובכך מונעים הצטברות שומנים ופחמימות. אז הדרך הזאת לישון ולהיות עצלן במשך כמה שעות בלילה דווקא מועילה לך.

רוקדים:

הדבר הטוב ביותר הבא להתאמן הוא לפוצץ את הרמקולים ולתת לעצמך להשתחרר. ריקוד היא שיטת זריקה בטוחה כדי להזיע קצת תוך כדי הנאה, וכאשר כיף מתערבב עם עבודה, זוהי שיטת זריקה בטוחה גם לרזות. ריקוד מנצל את האנרגיה של הגוף ואת הגוף לייצר יותר מפרק יותר סוכר ופחמימות שגם מתרגלים בתהליך. בדרך זו הוא מספק את אותם היתרונות שההליכון עושה רק עם הרבה יותר כיף. כך שתוכל להירשם לשיעור ריקודים או פשוט לרקוד ללא רצון. ריקודים כמו זומבה, ריקודי רחוב, היפ הופ, ריקודי בטן ואפילו בלט יכולים לעזור לנו להרגיע את הגוף.

הגנה עצמית:

אם חדר כושר הוא לא כוס התה שלך, הגנה עצמית צריכה להיות. אין שום נזק לברר היכן החוזקות שלך טמונות ואם אתה חושב שהגנה עצמית חשובה וכיף ללמוד לכי על זה כיוון שזו עוד דרך שהגוף מקבל אימון שגרתי ללא חדר כושר ושורף כמות טובה של קלוריות ובכך להוריד את משקלנו. אז בעיטה וקופץ.

צריכת נוזלים:

ואחרון אך לא פחות הוא הצריכה הנוזלית וזה מגיע בצורות רבות בעיקר במים. זה אולי סוד אבל מים אכן עוזרים לך לשרוף את הקלוריות שלך במקביל לשמירה על טמפרטורות הגוף לעור טוב יותר. אז כשאנו מקבלים שני דברים בחינם עם מוצר אחד בלבד מדוע שלא ננסה זאת? כל בוקר כוס מים חמים עם קצת לימון או דבש ואולי כוס מים חמים רגילים בלילה לפני המיטה- זה כל מה שצריך. פרט למשקאות כוח רבים אלה, משקאות חלבון, מיצים או משקאות אנרגיה יכולים להועיל לנו גם על ידי שמירה על רמת האנרגיה בגופנו גבוהה ובכך לשרוף יותר קלוריות.