9 טיפים לדיאטה הטובים ביותר לירידה במשקל

תמיד עדיף לאכול חכם מאשר להרעיב את עצמך לרדת במשקל. ישנם סוגים שונים של דיאטות המומלצים על ידי דיאטנים לרדת במשקל הכוללים תזונה נוזלית, תזונה טבעונית ועוד רבים אחרים. אבל המפתח הוא לעקוב אחר דיאטה שמורכבת מרכיבים שהגוף שלך רגיל אליהם ולא דיאטה אחרת לגמרי. לאכול מה שמתאים למערכת שלך. להלן תשע דרכים כיצד תוכל להכין את הדיאטה הטובה ביותר שלך לירידה במשקל,

הטיפים הטובים ביותר לדיאטה לירידה במשקל

1. שימו לב למה שאתם אוכלים:

צריכת הקלוריות האידיאלית תהיה 1500-1700 קלוריות ביום. המשמעות היא שתצטרך לצמצם את כל הקלוריות העודפות. היצמדו לתזונה מזינה וסיבית המכילה כמות מינימלית של שומן. צמצם את גודל הארוחות ובחר בחטיפים בריאים קטנים.

2. ללא ג’אנק פוד:

האשם העיקרי לאותם קלוריות עודפות הוא ג’אנק פוד. השריפות והמשקאות מוסיפים את מירב הקלוריות. שומן מיותר מצטבר עם צריכת ג’אנק פוד. סלק מזון זבל או כל מזון מטוגן או מעובד מהתזונה שלך. אין לזה גם ערך תזונתי.

3. הוסיפו ירקות ופירות לתזונה שלכם:

הוספת ירקות ופירות טריים לתזונה תמלא את דרישת הויטמינים והמינרלים בגוף. תפוחים, אבוקדו וירקות עלים ירוקים טריים הם חובה. הם עשירים בסיבים והם שומרים אותך שבע לאורך זמן.

4. חטיף חכם:

נשנוש פירות יבשים, אגוזים, יוגורט דל שומן ושייקי פירות. הם מהווים אלטרנטיבה בריאה הרבה יותר למשקאות דיאטיים עתירי קלוריות. נשנוש פירות וצלי כאשר אתם רעבים. זה ירחיק את הקלוריות הנוספות הללו ויחדש את האנרגיה שאבדה וחומרים מזינים נדרשים בגוף.

5. אל תשתה את הקלוריות שלך:

היו חכמים כאשר אתם מחפשים לצרוך נוזלים. בחר נוזלים דלי קלוריות. שתיית הקלוריות שלך רק תקלקל את המאמץ שלך לרדת במשקל. תה ירוק, מיצים ללא סוכר וחלב הם אפשרויות טובות. שתו כמות טובה של מים מכיוון שזה עוזר לשרוף קלוריות וגם ישטוף רעלים החוצה.

6. אמור לא לאלכוהול:

אלכוהול עתיר סוכר וקלוריות. אתה תרוויח בחזרה את רוב מה ששרפת לאורך כל היום, ביד או שתיים. אלכוהול גם יאט את חילוף החומרים שלך. לא משנה כמה הם פונים אליך, תגיד להם לא.

7. פאוור פוד:

ישנם מזונות שעוזרים להגביר את חילוף החומרים שלך. שקדים, תפוחים, אבוקדו, דגנים מלאים, חלבונים רזים, צ’ילי ידועים כבעלי השפעה מחוממת על קצב חילוף החומרים. אפקט זה נקרא אפקט תרמוגני. אז ללעוס על אלה כדי להגביר את חילוף החומרים שלך.

8. אל תדלגו על ארוחת הבוקר:

ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום. הוא מפצה על האנרגיה וחומרים מזינים שאבדו. דילוג על ארוחת בוקר יגרום לך לצרוך יותר מזון או זלילה בארוחה הבאה שלך. חשוב מכך, זה יכול להוביל להתפתחות בעיות קיבה ובעיות עיכול שונות אחרות. אכלו קערת דגנים עם חלב דל שומן והוסיפו פירות לארוחה.

9. עקוב אחר התוכנית:

זה הופך להיות הכרחי מאוד לקיים דיאטה זו בטווח הארוך לתוצאות גלויות. אם תעצור את התוכנית ברגע שירדת כמה קילוגרמים ותחזור לתזונה הקודמת שלך סביר שתעלה במשקל מהר יותר מהקצב בפועל. היצמד לתזונת הליבה שלך, זה בסדר להתפנק עם החטיף העשיר בקלוריות המועדף עליך מדי פעם, אך הקפד לשרוף אותו למחרת או לשלוט בצריכת קלוריות נוספת. הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל היא להבין ולווסת כמה מזון הגוף שלך דורש.