20 עצות המוטיבציה הטובות ביותר לרדת במשקל: מסייעות בהשגת המטרה שלך

טיפים למוטיבציה לרדת במשקל | שאלות נפוצות

ירידה במשקל דורשת שכל ממוקד יותר מכל דבר אחר. ייתכן שאתה סופר את הקלוריות שלך עד גרגר אורז ורץ קילומטרים מדי יום, אבל אם אתה לא עקבי במה שאתה עושה, זה יהרוג את החלום שלך על ירידה במשקל מהר יותר מכל דבר אחר. לפיכך חשיבה נכונה היא ירידה במשקל חיונית ושמירה על כוונה לצמיתות. להלן 20 הטיפים המובילים לתת לך את המוטיבציה לרדת במשקל ולהתהדר בדמות המושלמת הזו.

מוטיבציה לרדת במשקל

טיפים המוטיבציה הטובים ביותר לרדת במשקל:

המאמר שלהלן דן בפירוט בטיפים הטובים ביותר לשמירה על מוטיבציה לרדת במשקל במהירות.

1. החליטו מדוע כדאי לרדת במשקל:

מחקרים מראים כי הירידה המהירה ביותר במשקל מתרחשת כאשר המוטיבציה באה מבפנים. מכאן, שב ותכתוב את כל הסיבות האישיות שלך לרדת במשקל בפירוט. זה יכול להיות הכל מההתאמה לבגדים הישנים שלך, ניסיון להימנע ממחלות אורח חיים מסוימות הפועלות במשפחה כמו סוכרת ויתר לחץ דם, טיפול בילדיך ההיפראקטיביים והכו אותם במרוץ ריצה, או פשוט להיראות במיטבך. הפונקציה המשפחתית הקרובה.

רשמו אותם, ואם אפשר, הדביקו אותם על קיר שתמיד תוכלו לראות אותם. זה עוזר לך להשיג את מטרת ההרזיה שלך על ידי שמירה על מחויבות ומוטיבציה לתזונה והתוכנית שלך.

2. הגדר יעדים לטווח קצר ועקוב אחר ההתקדמות שלך:

הם אומרים שצריך להסתכל על התמונה הגדולה יותר כדי להצליח בחיים. במקרה זה, ברור שלא !! הגדר יעד סופי, אך אל תתמקד בו לחלוטין, מכיוון שהוא יניע אותך רק לאורך זמן. במקום זאת, קבע מטרות לטווח קצר והתמקד בהשגתן, אחת בכל פעם.

לדוגמה, הגדר יעדים שבועיים לירידה במשקל ותכנן את התהליך להשגת מטרה זו. רשום כמה פעילות גופנית ואילו שינויים בתזונה שלך נדרשים על בסיס יומי כדי להשיג את המטרה השבועית הזו. תתחיל בקטן כמו “אני אלך במשך 15 דקות היום. “והגדילו אותו בהדרגה כדי להגביר את הירידה במשקל.

המשך לעקוב אחר ההתקדמות שלך במרווחים קטנים, וכמו שאומרים, טיפות מים קטנות מהוות אוקיינוס ​​שלם; המטרות שלך לטווח הקצר יובילו ליעדים מרשימים לירידה במשקל לאורך זמן.

3. לחגוג הישגים קטנים:

תפסיק להיות קשה עם עצמך. לנצח את עצמך על אכזבות קטנות יפחית את הביטחון העצמי שלך ויפגע במסע ההרזיה שלך בטווח הארוך. ירדתם חצי קילו בשבוע? חגג את ההישג הקטן שלך על ידי פינוק עצמך בסרט או בילוי עם חברים. הקפד לא להגזים עם החגיגה אם אתה מתעסק באוכל ולהחזיר את כל המשקל שאיבדת, וזה רק יפגע שוב.

4. ניהול יומן מזון:

ניהול יומן מחזק את הלך הרוח בצורה חיובית. זה גורם לך לתת דין וחשבון לעצמך, ובכך אינך יכול להמשיך לדחות את מערכת הזנות הזו או את הדיאטה שרצית להתחיל אך מעולם לא עשית. זה גם יתן לך השראה לבצע את עצמך טוב יותר ללא ציפיות לא ריאליות.

5. שמור תמונות של ההתקדמות שלך:

יש לנו כל כך הרבה תמונות לפני ואחרי ירידה במשקל בתקשורת שזה התחיל להישמע קצת קלישאתית אבל לשמור על פוטולוג של הירידה במשקל שלך. עם הזמן, תבחין בשינויים עדינים בגופך; ידית אהבה אבודה, הסנטר הכפול נעלם וכו ‘, מה שיעזור לך להישאר במוטיבציה ולהמשיך לשאוף לעוד. יום אחד, אתה עלול אפילו להפוך למוטיבציה של מישהו אחר לרדת במשקל באמצעות התמונות האלה.

6. התמקדו בחיובי:

ירידה במשקל עלולה להכשיל רגשית ופיזית ומחייבת אותך להיות חיובי בכל עת. כל מכשול קטן שאתה מתגבר עליו הוא קרב שניצח, קטן ככל שזה נראה. הלך רוח חיובי הוא תנאי הכרחי עבור כל מנצח להישאר בעל מוטיבציה במסע ארוך ומייגע.

7. שמור על כושר ופעיל:

ירידה במשקל אין פירושה אימוני כושר ותרגילים בלבד. זה יכול גם אומר שאתה הופך להיות פעיל יותר באופן כללי ותמשיך לזוז כדי להישאר בכושר. סוף סוף תוכל להקשיב לאמא שלך ולנקות את החדר שלך, לעזור לה לעשות כלים, לגרוף את הגינה, רק מטלות קטנות ברחבי הבית, שיחשבו גם בכרטיסיית שריפת הקלוריות..

8. שיפור בריאות הנפש ומצב הרוח:

ירידה במשקל יכולה להיות קרב ארוך וממושך. שמור על מצב הרוח שלך מאושר כל הזמן והתמקד בבריאות הנפש שלך. האזן למוסיקה טובה ונסחף מהמנגינות למקום המאושר שלך. צא לנסיעה ארוכה או חפש חבר פרוותי שיחזיק אותך תמיד.

9. שפר את מראהך:

ככל שאתה מתקדם במסע ההרזיה הזה, שמור על עצמך טוב יותר ושפר את מראהך. התלבשו היטב בחליפה המתאימה לגוף, תלבשו תכשיטים טובים, ובסך הכל, תפנקו את עצמכם להעלאת מצב רוח מיידית ומוטיבציה לרדת במשקל.

10. תן חשיבות לבריאות, לא רק לירידה במשקל:

ירידה במשקל לרוב מוטעית בירידה במשקל בלבד, אך אין זה כך. זה אומר לאבד שומן בגוף ולשמור אותו לתמיד. לאכול תזונה נכונה כדי להזין את גופך. התעמל כדי להישאר בכושר ופעיל, לא רק כדי לרדת במשקל. התמקדו בכל רווחתכם ובריאותכם ולא רק בירידה במשקל.

11. בחר מודל לחיקוי:

בחר מודל לחיקוי, לא איזו שחקנית סופר -רזה בטלוויזיה או מפורסמת, אלא איזה אדם נהדר שהגיע למקום שבו הם נמצאים על ידי עבודה קשה, ההישגים שלהם, שסביר יותר לתת לך השראה לירידה במשקל לאורך תקופה ארוכה יותר. של זמן. הערצה ליופי פיזי מעניקה לך רק רגע של אדרנלין אך מתפוגגת במהירות.

12. הימנע מהשוואה עם אחרים:

לעולם אל תשווה את עצמך לאחרים, בין אם זה דמות, מבנה גוף או ירידה במשקל. לכל אחד יש את המסע שלו, ולמרות שהכל נראה ורוד מבחוץ, לכל אחד יש את המכשולים והכשלונות שלו שאתה לא מכיר. אתה ייחודי ומיוחד בעצמך … תאהב את עצמך קודם כל !!

13. חי כמו האדם שרצית להיות:

לכל אחד יש דימוי במוחו לגבי מה שהוא רוצה להפוך, למשל 20 שנה לאורך המסלול. אם אתה רוצה להפוך לאדם בריא, התחל בשינוי אורח החיים והסביבה שלך בהתאם. נקו את המקרר מכל הזבל הלא בריא, התחילו ללכת לסופר הקרוב במקום לקחת את הרכב וכו ‘..

14. שמור על מערכות יחסים תומכות:

משפחה וחברים יכולים להיות מניע רב עוצמה ולעזור לך להגיע למטרות משקל החלום שלך. המשיכו לדבר עם יקיריכם והודיעו להם שאתם רציניים בעניין ובקשו תמיכה ועידוד להגיע ליעד ההרזיה..

15. בנה תוכנית המתאימה לאורח החיים היומי שלך:

נסה לתכנן תוכנית ארוחה שאתה יכול לחיות איתה. תכנן את התרגיל שלך בהתאם ללוח הזמנים שלך ומתאים לאורח החיים היומי שלך. אנא אל תגזימו עם תוכניות מכיוון שהן עלולות לפגוע בטיפים המוטיבציה שלכם לרדת במשקל בטווח הארוך.

16. הימנעו מתזונה אופנתית ותוכניות הרזיה קיצוניות:

רוב הירידה הקיצונית במשקל, משקאות מסוימים ומוצרים המבטיחים לספק אינם אמיתיים וניתן להשיג אותם רק עם תזונה נכונה ופעילות גופנית. דיאטות אופנתיות לסלבריטאים אינן פועלות לטווח הארוך, ואתה רק תתאמץ לשמור על מוטיבציה בכל פעם שאתה נכשל. זכור, איטי ויציב מנצח במירוץ.

17. בעל אחריות חברתית:

אחריות תניע אותך מהר יותר וזו הדרך הטובה ביותר להישאר מוטיבציה לירידה במשקל. זה ייתן דחיפה לכוח הרצון שלך אם תספר לחבר על המסע שלך ותישא באחריות כלפיו. אפילו יותר טוב, אם אתה מתפרסם ברשתות החברתיות, תהיה לך חבורה של יקיריהם שיפרגנו לך.

18. לתכנן כראוי ולהקדיש זמן לכישלונות וכשלים במסע שלך:

אתה לא גיבור על. תמיד יהיו חסרונות כמו מסיבות יום הולדת, אירועים, חגים או לחץ בעבודה. אל תלחץ על עצמך יותר מדי על הכישלונות הללו ותתמקד שוב. אתה יכול לבקש עזרה מחבר או לקרוא ספר מוטיבציה כדי לחזור לדרך. תכנן כמו שצריך כדי לאפשר נסיגות ולתת לעצמך הפסקה מכל הלחץ.

19. היו תחרותיים והתאמרו קשה:

התחרות גרמה לאנושות להישאר בצמרת לאורך שנים. קצת תחרות ידידותית נחוצה בכדי לשמור על מוטיבציה לרדת במשקל. על פי מחקר, יש עלייה של 20 % בירידה במשקל בקבוצות תחרותיות בהשוואה לחבריהם.

20. הישאר מאוזן וחבק את עצמך במראה:

חשוב להישאר מקורקע כדי לשמור על מוטיבציה לרדת במשקל. חבק תמיד את אתה האמיתי במראה. בכל פעם שאתה מוכן להתפטר, עצור, וחשב על העתיד ועל מה שאתה רוצה, שיעזור לך למצוא מוטיבציה שוב.

מקווה שעצות המוטיבציה שלנו לרדת במשקל בצורה חכמה ובמיקוד קיצוני נתנו לך השראה להתחיל את מסע ההרזיה שלך. בפעם הבאה שאתה מנסה לרדת במשקל על ידי מעקב אחר מחשבות המוטיבציה שלנו לירידה במשקל, אכן שתף אותנו בחוויה שלך.

כתב ויתור: המידע הכתוב במאמר לעיל נועד לצורכי לימוד בלבד. אנא התייעץ עם איש מקצוע לקבלת ייעוץ רפואי בנוגע לטיפים המוטיבציה לירידה במשקל.

שאלות נפוצות:

1. האם מים קרים עוזרים לשרוף שומן?

תשובה: שתיית מים קרים עלולה למעשה לשרוף כמה קלוריות, מכיוון שהגוף צריך לשמור על טמפרטורת הליבה שלו. עם זאת, זה לא כל כך משמעותי לירידה במשקל.

2. כיצד לשלוט בחשק למזון לא בריא?

תשובה: שתו מספיק מים. אל תלך על דיאטות אופנה; לאחר מכן תאכל יותר מדי ותעלה יותר משקל. לישון טוב, ולא להילחץ. תכנן את הארוחות שלך מראש.

3. כיצד אוכל להתחיל להשתמש בטיפים אלו לירידה במשקל?

תשובה: ראשית, התחל לחשוב כמו אדם רזה והוציא את התמונה מעודף משקל מהראש שלך. לאחר מכן התחל לעקוב אחר הטיפים שלעיל והורד במשקל כמו מקצוען.