רשימת מזונות החלבון הצמחוניים הטובים ביותר הזמינים בהודו

ובכן, עם אורח החיים המשתנה של האנשים, אנשים רבים התחילו עם דיאטה מסוג חדש הנקרא תזונה טבעונית. לתזונה טבעונית זו, בה האדם נצמד רק למזונות חלבון צמחוניים מסוימים, יש יתרונות וחסרונות שיש לזכור תמיד כאשר מסתמכים על החלבון הטבעוני..

רשימת מוצרי חלבון צמחוניים זמינה בהודו

האם אתה מודע למקורות החלבון הצמחוניים הטובים ביותר? האם הכנסת את המזון הטבעוני העתיר חלבון לתזונה שלך? אם אינך בטוח אז עליך לשנות את רשימת המזונות הצמחוניים העשירים בחלבון כדי להוסיף כמה מהאפשרויות הטובות ביותר של חלבון טבעוני בכך.

אנשים רבים מאמינים שאי אפשר להשיג את כמות החלבון הרצויה רק ​​על ידי היצמדות לתזונת החלבון הירקות. מצד שני, אנשים רבים מקבלים את כמות החלבון הרצויה ממקורות החלבון הצמחוניים הטובים ביותר ועל ידי צריכת מזון צמחוני עתיר חלבון בלבד..

מהו חלבון טבעוני?

אם גם אתה לא בטוח מהו חלבון טבעוני, אז אתה לא לבד. רוב האנשים עדיין מבולבלים מהפרט הזה וכתוצאה מכך, הוסיפו מוצרים לא טבעוניים לרשימת המזונות הצמחוניים העשירים בחלבון..

חלבון טבעוני הוא אותו חלבון המתקבל מצריכת מוצרים טבעוניים בלבד, שאינם כוללים בשר, ביצים, מוצרי חלב וכל המרכיבים שמקורם בבעלי חיים. כתוצאה מכך, עליך לבחור את מקורות החלבון הטבעוניים הטובים ביותר.

סוגי חלבון צמחוני:

הדבר החיוני לדעת כיצד לאכול חלבון כטבעוני, חשוב לדעת על סוגי החלבון הצמחוני השונים הקיימים.

להלן מספר סוגי חלבון צמחוניים שונים:

 • חלבון מפירות וירקות.
 • חלבון מדגנים וקטניות.
 • חלבון מזרעים ואגוזים.

אתה יכול לנסות מזונות צמחוניים עתירי חלבון מכל הסוגים השונים של חלבון טבעוני.

חשיבות החלבון הצמחוני לגוף שלך:

מכיוון שחלבון הוא אחד מרכיבי התזונה החיוניים ביותר לגוף, לחלבון הטבעוני יש קסם משלו. אנשים צמחוניים, במיוחד, הטבעונים צריכים להיות זהירים במיוחד בנטילת המזון הצמחוני המכיל חלבון על מנת לספק לגופם את כמות החלבון הנדרשת.

החלבון הצמחוני עוזר לספק לגוף את החומרים המזינים הרצויים לתפקודו האפקטיבי מבלי להתמודד עם תופעות לוואי. עם זאת, עליך להיות בטוח בבחירת פריטי החלבון הטבעוניים הטובים ביותר על מנת לקבל את היתרונות הטובים ביותר. מזונות טבעוניים עתירי חלבון אלה מסייעים לגוף להילחם בבעיות הנפוצות יחד עם אספקת כמות האנרגיה הרצויה לגוף.

כמה חלבון צמחוני אתה צריך?

כדי לקבל את היתרונות הרצויים מהתזונה הצמחונית עם חלבון גבוה, חשוב לדעת עד כמה הגוף זקוק לחלבון צמחוני. על פי הסקר האחרון, בממוצע, הגוף צריך 42 גרם חלבון צמחוני ביום. לכן, עליך לכלול בתזונה את מקורות החלבון הצמחוניים הטובים ביותר שיכולים למלא את כמות החלבון הנדרשת הזו.

המזונות העשירים ביותר בחלבון לצמחונים בהודו:

כאן גייסנו 25 מזונות צמחוניים טעימים עם חלבון גבוה בהודו וכיצד לכלול אותם בתזונה. בואו נסתכל עליהם.

1. שעועית: 15 גרם חלבון לכוס:

מקורות חלבון צמחוניים

שעועית ידועה כאחד ממקורות החלבון הטובים לטבעונים. כוס שעועית שחורה מספיקה כדי להציע לך בסביבות 15 גרם חלבונים וזה מספיק לגוף. יחד עם זאת, ידוע שלשעועית אין שומן רווי ולכן ניתן לאכול אותם בקלות ללא חשש לעלות במשקל. זהו אחד המאכלים הפופולריים המכילים חלבון לצמחונים מכיוון שהוא זמין בקלות וניתן להכין אותו במהירות. כאשר אתה מסתכל על רשימת מזון דיאטת חלבון שעועית צמחונית בהחלט תהיה אחד השמות ברשימה זו.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לקבל שעועית בקארי שלך על ידי ערבובם עם ירקות רבים אחרים כדי להשיג את היתרונות שלו לגוף שלך.

2. שיבולת שועל: 5 גרם חלבון לחצי כוס:

על ידי צריכת חצי כוס שיבולת שועל, אתה יכול לקבל 5 גרם חלבונים יחד עם כמה פחמימות בריאות שיכולות לעזור בשיפור חילוף החומרים של הגוף. אתה יכול להוסיף שיבולת שועל בתזונה עשירה בחלבונים שלך ולהעשיר את גופך בכמות החלבון הרצויה ללא כל טרחה.

כיצד לכלול בתזונה:

 • תוכלו לאכול חצי קערת שיבולת שועל בארוחת הבוקר ולספק לגופכם את כמות החלבון הרצויה.
 • יחד עם זאת, מכיוון שיבולת שועל עשירה בסיבים, היא יכולה לשמור אותך שבע במשך זמן רב ובכך יכולה לעזור לירידה במשקל ללא מאבקים רבים..

3. אבוקדו: 1 גרם חלבון ב -50 גרם:

פריט נוסף ברשימת מזונות החלבון הצמחוניים הוא אבוקדו. זה עשוי להיות מעניין לדעת ש -50 גרם אבוקדו טרי מכיל סך של 1 גרם חלבון. עם צריכה קבועה של אבוקדו, אתה יכול לשרוף את רוב השומן שלך ללא כל טרחה. זהו אחד ממקורות החלבון הטבעוניים המובילים הזמינים הפופולאריים בקרב המשתמשים.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לאכול אבוקדו בבוקר או בערב כדי לספק לגוף שלך את החומרים המזינים הרצויים לתפקודו האפקטיבי.
 • ניתן לאכול אותם גם לשיפור מערכת העיכול יחד עם מניעה יעילה לעצירות.

4. פיסטוק: 13 גרם חלבון לכוס:

לא ניתן להשלים את רשימת המזון העשיר בחלבונים לצמחונים מבלי להזכיר את שמו של הפיסטוק בו. פיסטוק ידוע גם כאחד ממזונות החלבון הצמחוניים הטובים ביותר שכן כוס פיסטוק יכולה להציע 13 גרם חלבון. יחד עם זאת, הוא מהווה אגוז דל קלוריות ובכך מייצר תזונה צמחונית דלת שומן עשירה בחלבון.

כיצד לכלול בתזונה:

 • זהו אגוז ידידותי ללב ולכן ניתן לצרוך אותו למניעת מספר מחלות לב.
 • הוא גם עשיר בסיבים ובכך יכול לשמור אותך שבע לאורך זמן.
 • אתה יכול לקבל אותם בכל עת ביום.

5. זרעי צ’יה: 4 גרם חלבון ב -2 כפות:

זרעי צ’יה הם אחד השמות הבודדים שעולים בראשכם כשאתם חושבים על מקורות החלבון הטבעוניים הטובים ביותר. עם זאת, עליך להקפיד להשרות את זרעי הצ’יה לפני הצריכה מכיוון שהיא תשפר את גודל זרעי הצ’יה הללו 10 פעמים ובכך תניב תוצאות טובות יותר וזאת מהר מדי. כ -2 כפות זרעי צ’יה מכילים 4 גרם חלבונים.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול להכין מספר שייקים של חלבון בעזרת זרעי צ’יה או שתוכל להשתמש בהם כסוכן קישוט במגוון מנות.
 • זהו שם פופולרי לתזונת חלבון צמחונית.

6. ברוקולי: 2.6 גרם חלבון לכוס:

הודות לערך התזונתי הגבוה, ברוקולי הוא אחד המאכלים הפופולריים המכילים חלבון צמחוני. כוס ברוקולי מכילה כ -2.6 גרם חלבון יחד עם יתרונות רבים אחרים. מכיוון שהברוקולי עשיר בסיבים ומים, הוא יכול לשפר את חילוף החומרים שלך יחד עם שמירה על שבע זמן רב. ברוקולי הוא אחד הפריטים המוכרים בעשרת מקורות החלבון הטבעוניים המובילים אשר מוצעים על ידי רוב מומחי הבריאות גם כן.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לקבל ברוקולי בארוחות על ידי ערבוב שלו עם ירקות רבים אחרים כדי להשיג את היתרונות שלו לגוף שלך.

7. אורז חום: 5 גרם חלבון לכוס:

אורז חום הוא בריא ועמוס בסיבים בהשוואה לאורז לבן. על ידי כוס אורז חום בלבד, תוכלו להעשיר את גופכם ב -5 גרם חלבון. אורז חום פופולרי גם כרשימת מזון חלבוני צמחוני לירידה במשקל מכיוון שהוא גם פחות במספר הקלוריות. באורז חום יש גם חלבון מחזק שרירים יחד עם הרבה ויטמינים וחומרים מזינים אשר מועילים במיוחד לגוף.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לאכול מזון צמחוני דל שומן עם חלבון גבוה בכל זמן הארוחה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ותוכל לערבב בזה גם ירקות רבים אחרים..

8. אגסים: 0.6 גרם חלבון לכוס:

אם אתה מחפש את אחד מ -10 מקורות החלבון הטבעוניים הטובים ביותר הזמינים ביותר שיכולים גם לספק לך כמות טובה של סיבים, אז תוכל לכלול אגס בתזונה שלך. 1 כוס אגסים כוללת באופן כללי 0.6 גרם חלבון יחד עם 15% מכמות הסיבים המומלצת. זוהי אלטרנטיבה מושלמת לאבד את הקילוגרמים הנוספים מבלי להתמודד עם כל בעיה של החזקת מים בגוף. אגסים הם האלטרנטיבה המושלמת אם תוהים כיצד להשיג חלבון כצמח.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לאכול אגס בבוקר כארוחת הבוקר שלך או בערב כחטיף.

9. לימון: 2.3 גרם חלבונים לכוס:

הלימון ידוע בעיקר בזכות עושרו בוויטמין C. אך האם אתם מודעים לכך שלימונים הם גם מזון מועשר בחלבון לצמחונים? 1 כוס לימון מכילה כמעט 2.3 גרם חלבונים וזה הופך את הלימון למקור חלבון טבעוני דל שומן. זה משמש גם כחומר ניקוי וגמילה יעיל המסייע לעיכול.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לקבל לימון בכל אחת מהצורות בתזונה כדי להשיג את היתרונות שלה.
 • עם זאת, הצורה הטובה ביותר להפיק את היתרונות מהלימון היא נטילת כוס מי לימון חמימים בבוקר על בטן ריקה..

10. אשכולית: 1.8 גרם חלבון לכוס:

אשכולית היא אחד השמות הפופולריים ברשימת המזון העשיר בחלבונים לצמחונים. על ידי צריכת כוס אשכוליות אחת, תוכל לספק לגופך 1.8 גרם חלבון. הודות לטעמו, הוא ידוע גם כאחד מצמחי המזון החלבון הטובים ביותר הזמינים בשוק. מכיוון שאשכולית עשירה במים, ניתן להשתמש בה גם ביעילות במניעת בעיית החזקת מים בגוף. אתה יכול גם לקרוא לזה אפשרות חלבון צמחונית דלת שומן עבור אנשים רבים.

כיצד לכלול בתזונה:

 • הזמן הטוב ביותר לאכילת אשכוליות הוא בבוקר או בערב.

11. שקדים: 16.5 גרם חלבון לכל ½ כוס:

שקדים הם אחת האפשרויות המוכרות והפופולריות ברשימת מזונות החלבונים הצמחוניים. אתה יכול להוסיף שקדים בהרבה ממתכוני שייק החלבון או כסוכן קישוט במתכונים רבים אחרים. עבור אנשים רבים ומומחי בריאות, שקדים הם אופציה מצוינת המכונה מזונות חלבון טבעוניים מובילים.

כיצד לכלול בתזונה:

 • מלבד זאת, אתה יכול לקבל כמה שקדים בבוקר ובערב כדי לספק לגוף שלך את כמות החלבון הרצויה.
 • משרים חלק מהשקדים במים למשך הלילה ולאחר מכן אוכלים אותם למחרת למניעת תופעות לוואי של שקדים.

12. אספרגוס: 2.2 גרם חלבון לכוס:

זהו ירק דל קלוריות שיכול להציע לכם כמות חלבון רצויה רק ​​עם הצריכה הקבועה שלו. כוס אספרגוס מכילה כ -2.2 גרם חלבון מה שהופך אותה למזונות חלבון טובים לצמחונים. זוהי גם אחת האפשרויות המועדפות כאשר מחפשים ירק לאיבוד שומן.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לאכול אספרגוס בכל אחת מהארוחות שלך ותוכל לקבל מזה את כמות החלבון הנדרשת.
 • עם ערכו התזונתי הגבוה, לא יהיה זה טעות לומר שזהו אחד המזונות הטובים ביותר העשירים בחלבונים, שקל להכין אותם במהירות ובמהירות..

13. חמאת בוטנים: 8 גרם חלבון ב -2 כפות:

חמאת בוטנים היא אחד הפינוקים הטעימים שיש לכלול בתזונה טבעונית עתירת חלבונים. באמצעות 2 כפות חמאת בוטנים; אתה יכול לקבל 8 גרם חלבונים שזה קרוב לדרישה היומית של חלבון עבור אנשים מסוימים. אתה יכול להשתמש בחמאת בוטנים במספר זני מזון כמו מאפים, שייקים וכו ‘.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אפשר להוסיף מעט מחמאת הבוטנים עם הפירות האהובים עליכם או לשים מעט גם על הטוסט הרגיל.
 • אתה יכול לקבל את זה בכל עת של היום, עם זאת, הבקרים נחשבים הזמן הטוב ביותר.

14. קינואה: 8 גרם חלבון לכוס:

כאשר אתם מחפשים תזונה צמחונית עשירה בחלבונים, קינואה היא אחד מפריטי המזון הפופולריים שתוכלו לכלול בזה. הקינואה נחשבת גבוהה למדי בכמות החלבון מכיוון שהיא יכולה לספק כ-13-14% מצריכת החלבון היומית. זהו אחד המאכלים הפופולריים המכילים חלבון צמחוני.

כיצד לכלול בתזונה:

 • מרתיחים כמה מזרעי הקינואה הגולמיים ומוסיפים לה מעט מלח ופלפל שחור ושנוחכם כחטיף הערב שלכם.
 • זו יכולה להיות האלטרנטיבה המושלמת שלך להשגת הערך התזונתי הנדרש יחד עם החלבון.

15. אגוזי מלך: 18 גרם חלבון לכוס:

1 כוס אגוז קצוץ מכילה כ -18 גרם חלבונים מה שהופך אותו למקור עשיר בחלבון בצמחים. צריכה קבועה של אגוז לא רק תעזור במילוי דרישת החלבון של הגוף אלא גם תשפר את בריאות העצם של המשתמש. אגוזי מלך נחשבים לאחד המקורות הטובים של צמחוני החלבון.

כיצד לכלול בתזונה:

 • הוסיפו כמה מהאגוזים בסלטים וביוגורטים שלכם וקבלו מהם את כמות החלבון הרצויה.
 • זוהי דרך קלה למדי להשיג את ערך החלבון הנדרש, לא?

16. זרעי דלעת: 12 גרם חלבון לכוס:

אם אתם מחפשים מרכיב קל שלא רק יכול לספק לכם כמות טובה של חלבון אלא גם יכול לשפר את מערכת החסינות שלכם, אז גרעיני הדלעת יעשו את הבחירה הנכונה. מכיוון שהם עשירים באבץ, ניתן להשתמש בהם לשיפור המערכת החיסונית של המשתמשים. יחד עם זאת, כוס אחת של גרעיני דלעת מכילה כ -12 גרם חלבון.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול גם את גרעיני הדלעת בכוחות עצמם או להוסיף אותם כתוספות בסלטים שלך.
 • אתה יכול להוסיף לגמרי גרעיני דלעת כאפשרות המושלמת ברשימת המזון הירקות העשירה בחלבונים.

17. אגוזי פקאן: 10 גרם חלבון לכוס:

אגוזי הפקאן מכילים שומן בריא המסייע באיזון משקל המשתמשים. 1 כוס אגוזי פקאן מכילה 10 גרם חלבון מה שהופך אותו לאפשרות חלבון צמחוני דל שומן. כמו כן, נוגדי החמצון הקיימים בפקאנים יכולים לסייע בשחרור המתח ולהבטחת בריאות נפשית יציבה של המשתמשים.

כיצד לכלול בתזונה:

 • על הכללתם בתזונה, תוכלו לצלות בקלות כמה מהפקאנים ולאחר מכן לקבל אותם כחטיף הערב שלכם.
 • זה יכול גם לשפר את כוח העיכול שלך יחד עם גירוי צמיחת שיער.
 • זהו מקור חלבון קל בתזונה צמחונית שניתן להשתמש בה.

18. זרעי קנבוס: 9.2 גרם חלבון לאונקיה:

האם אתה יודע שאונקיה אחת של זרעי קנבוס מכילה כ -9.2 גרם חלבון? זהו האוכל של הצמחוני מלא בחלבון שהוא פשוט לשימוש וטעים לאכילה. אינך עושה מאמצים מיוחדים להכנת זרעי קנבוס לקבלת כמות החלבון הנדרשת.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לקחת כמות מסוימת של זרעי קנבוס ולצלות אותם להכנת חטיף הערב הטעים שלך.
 • הוסף בזה קצת מלח, פלפל שחור ומיץ לימון ותהיה מוכן לקבל את חטיף הערב המדהים ביותר שיכול לספק לך את כמות החלבון הרצויה.

19. קשיו: 5.1 גרם חלבון לאונקיה:

קשיו הוא גם אחד השמות הפופולריים ברשימת המזונות העשירים בחלבונים. הם די פשוטים לשימוש וניתן לקחת אותם בכל שעות היום. אם מדברים על כמות החלבון שמכילה קשיו, אז בערך 1 גרם של קשיו מכיל 5.1 גרם חלבון. הם גם טובים לעיניים וגם עוזרים לשמור על כל תפקודי הגוף מיושרים כראוי ולעבוד בצורה הרצויה.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול להוסיף קשיו להכנת שייק הערב שלך או שתוכל לקבל קשיו בכוחות עצמו בכדי לספק לגוף שלך את כמות החלבון הרצויה.

20. פולי סויה: 68 גרם חלבון לכוס:

פולי סויה הם פריט מזון צמחוני עתיר חלבון שיכול לספק לגופכם כמות מספקת של חלבון. כוס פולי סויה מכילה כ -68 גרם חלבונים וזה פשוט מבריק לכל הצמחונים. פולי הסויה ממלאים תפקיד חשוב בתזונה של חלבונים צמחיים כפי שמציינים מומחים רבים בתחום הבריאות. פולי סויה הם אחד המזונות הצמחוניים הכי חלבוניים שיכולים למלא את הצורך בחלבון היומי שלך ללא כל טרחה.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לצרוך פולי סויה במהלך כל הארוחות שלך ולערבב אותם עם כמה ירקות אחרים שהם גם מקורות חלבון טובים.

21. עדשים: 3.1 גרם חלבון לכל 1 כף:

מכיוון שהעדשים מהוות מקור עשיר לסיבים, אשלגן וחומצה פולית, הן פופולריות למדי לשמירה על בריאות הלב. זוהי התשובה המושלמת לספקות בנוגע למאכלים טבעוניים המכילים חלבון. זהו אחד המרכיבים המוצעים לרוב הנשים ההרות על מנת לקבל את הכמות הנכונה של חלבון וחומרים מזינים אחרים. אתה יכול לקבל 3.1 גרם חלבון מכף אחת של עדשים.

כיצד לכלול בתזונה:

 • ניתן להוסיף עדשים לכל סוג מרק וירק נוסף לשיפור הערך התזונתי והסיבים שלו.

22. נבט חיטה: 27 גרם חלבון לכוס:

אל תחמיצו את נבט החיטה כשאתם מחפשים מזון חלבון צמחוני הטוב ביותר. כוס אחת של נבט חיטה מכילה כ -27 גרם חלבונים וזה הופך אותו לאחד המזונות הפופולריים העשירים בחלבון. הוא גם עשיר בנוגדי חמצון וויטמין E ולכן הוא משמש למאבק נגד הרדיקלים החופשיים הגורמים למספר בעיות בגוף..

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לערבב כמה מחיידקי החיטה ביוגורט שלך ולהכין שייק ואז תוכל לקבל אותם בכדי לקבל את כמות החלבון הרצויה לגופך..
 • אתה יכול גם להוסיף נבט חיטה כשאתה רוצה לנסות את דיאטת החלבון הצמחונית.

23. שעורה: 23 גרם חלבון לכוס:

אם מדברים על מזון עשיר בחלבון, שעורה היא אחת האפשרויות הקלות שעולות בראש. כוס שעורה מכילה 23 גרם חלבונים והיא דלה בקלוריות ובכך הופכת לרשימת מזונות חלבונים צמחוניים פופולרית אחת לירידה במשקל. בהיותו עשיר בסיבים, הוא יכול לשמש גם לשיפור העיכול ולהילחם בבעיות הקשורות לקיבה.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לקבל לחם שעורה בארוחת הבוקר שלך או שאתה יכול לבשל שעורה כדגני בוקר חמים עם כמה מהירקות העונתיים.
 • אתה יכול גם להשתמש בשעורה כמלית בהרבה מפריטי המזון.

24. חומוס: 15 גרם חלבון לכוס:

רוב האנשים מודעים לכך שחומוס מספק אנרגיה רבה בכך שהוא מתעכל לאט על ידי הקיבה. אך לא רבים מהמשתמשים מודעים לעובדה שמדובר באחד ממזונות החלבון הטובים ביותר שתוכלו לכלול בתזונה. 1 כוס חומוס מכילה כ -15 גרם חלבון יחד עם כמות טובה של סיבים.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לערבב חומוס בסלטים שלך או להוסיף אותם עם ירקות רבים אחרים שהם גם עשירים בחלבון.
 • אתה יכול להסתמך גם על חומוס כשצריך לאכול דיאטה צמחונית עתירת חלבונים.

25. אפונה ירוקה: 9 גרם חלבון לכוס:

האם אתה מחפש מקורות חלבון גבוהים לצמחונים? אם כן, יתכן שתופתע לדעת כי אפונה ירוקה היא אחד ממזונות החלבון הצמחיים המובילים שניתן לכלול בתזונה. כוס אפונה ירוקה מכילה כ -9 גרם חלבון מה שהופך אותם למקור חלבון עשיר לצמחונים. הם גם עשירים בהרבה חומרים מזינים אחרים שהופכים אותם לחבילה שלמה לתפקוד יעיל של תפקודי הגוף.

כיצד לכלול בתזונה:

 • אתה יכול לערבב כמה אפונה ירוקה עם ירקות אחרים או להוסיף אפונה ירוקה לסלט שלך לקבלת כמות החלבון הנדרשת.

זהו רשימת המזון העשירה בחלבונים לצמחונים המכילה כמה משמות פריטי המזון העשירים בחלבון וניתן ליטול אותם על ידי המשתמשים הטבעוניים. כלול את כל השמות הללו בתזונה שלך וספק לגופך את כמות החלבון הרצויה ללא כל טרחה. ברור שניתן לערבב את כל המרכיבים הללו להכנת מנות מעניינות רבות.

אם יש לך ספקות וחששות בנוגע למזון הצמחוני המכיל חלבון, אנא הערה להלן. אנו נספק לך את המידע הנדרש לגבי אילו מזונות צמחוניים מכילים חלבון לנוחותך.